|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odstranitev mirene in zanositev
17.2.2009 11:25:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick      št. otrok in starost    odstranitevM    prvi znaki  

Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09

Anonimen,   2user posted image user posted image                      zač.marca
 
Anonimna1,  2user posted image user posted image                     4.2.09
 
Mayčica,                                      12.2.09
 
miškamaška, 1                            16.1.09
 
 
user posted image
Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image


user posted image user posted image


(odgovor članu soni)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: odstranitev mirene in zanositev
17.2.2009 13:44:43   
majčyca
Joj pupe moje super ste user posted image user posted image Jaz sem se ful razveselila seznamčka in res mi zelo zelo lep!!! Zdaj pa upajmo, da vse čimprej zagledamo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: odstranitev mirene in zanositev
17.2.2009 13:46:49   
majčyca
anonimna (tista ki je naredila seznamček)  -  jaz že nekaj časa ugotavljam, kako pripneš slikico v post, pa še zmeraj ne vem user posted image mi lahko prosim napišeš kako naj to naredim? hvala user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: odstranitev mirene in zanositev
17.2.2009 23:15:21   
sarar
oj ful je dobr seznamček. anonimna, super je, mi sploh ni treba nič popravljat zame user posted image
majčyca, a si opazila da si edina brez user posted image  user posted image ? saj veš kaj to pomeni- veselo na delo!user posted image user posted image user posted image  mogoče ti pa čez dva tedna kaj rata ko bo tvoj dam prišel?
 

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: odstranitev mirene in zanositev
17.2.2009 23:16:59   
sarar
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hej bejbe!

Že dolgo se nisem javila, ker preprosto nisem imela časa!
Pri meni nič kaj nobega, razen tega da skoz delam...drugače pa gre kr hitr tale čas..še  2tedna in adijo mirena..sej sanjala par dni nazaj, da sem noseča in da imam 8.1 rokuser posted image adijo pamet
sarar-moj tut nekaj mesecev nazaj ni želel slišati o otroku in bolj k sem govorila o tem, bolj je bil prepričan da ne bomo meli..pol pa sem rekla, nč ga bom pustila pr miru, da se mal skulira, pol pa sem tko po ovinkih začela...glede otroških dokladov, da kok jih bo več..pa olajšave..kr neki..tko da je mel kej za premišljevat...pol pa tut on men reče, da vrjetno pa finančno nebi bilo veliko težje...pol sem pa jst itak rekla, da zaradi težav k jih mam, bom dala mireno vn, pa če ne želi meti otroka, bova pač s kondomi..no in sedaj se je že čist omehčal...tak da vem, da bo vesel ko bomo ugledali user posted image , sam mal sem ga mogla politično okol obrntuser posted image user posted image
Drugače pa...komi čakam da ugledamo prv plusekuser posted image user posted image na naši temiuser posted image




hvala za tolažbo... sem tud s finančne plati probala, pa ne gre in ne gre. malo ga bom pustila pri miru pa spet probala čez kak mesec. upam da mi rata?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: odstranitev mirene in zanositev
18.2.2009 8:01:46   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar
majčyca, a si opazila da si edina brez user posted image  user posted image ? saj veš kaj to pomeni- veselo na delo!user posted image user posted image user posted image  mogoče ti pa čez dva tedna kaj rata ko bo tvoj dam prišel?
 



Ja sem videla ja in sem se odločila, da bo res treba v akcijo takoj ko pride lubi domov user posted image zdaj če ne bom imela preveč zmešanega ciklusa, bi naj imela nekje takrat tudi O user posted image res si želim, da nama čim prej uspe in pa za vse vas, da čimprej zagledate user posted image user posted image , da bomo kasneje lahko čvekale na Pričakujemo... user posted image

sarar - jaz verjamem, da ti bo uspelo in da se skupaj odločita za še enega user posted image Res držim pesti za tebe, ker vidim, da sito res želiš!!

Nič punce, zdaj pa moram počasi vstat, da bom danes še kaj koristnega naredila user posted image Zunaj že prav lepo sije sonček (čeprav je na novo zapadel sneg user posted image ). Upam, da ta sneg po nižinah čimprej skopni, na smučiščih pa lahko kar ostane user posted image

Lepo se imejte in lep dan!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: odstranitev mirene in zanositev
18.2.2009 10:29:53   
Anonimen
hvala, upam, da bo na koncu seznama kmalu kakšna slabost, boleče prsi, zamujanje tečke,............................
 
lp
anonimna1.

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: odstranitev mirene in zanositev
18.2.2009 10:36:34   
sarar
enako tudi tebi, da boš čimprej user posted image
čaw čaw

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.2.2009 10:23:28   
Anonimen
Majčyca, jaz jo vedno le kopiram in prenesem v sporočilo.


Uživajte na sončku!
Anonimna1
user posted image

(odgovor članu sarar)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.2.2009 17:31:22   
majčyca
Zdravo punce!

Ste se naužila sončka danes? Jaz sem kar izkoristila dan za kafetkanje na sončku user posted image kasneje pa seveda še malo delat, da je bilo vsaj nekaj res koristnega od dneva user posted image

anonimna1 - jaz sem probala sliko kopirat, ampak ko tukaj v postu kliknem "paste", se mi nič ne prikaže user posted image

Pri meni se je danes spet pojavil tak rjavkast izcedek, ampak zelo malo. Kaj mislite, da to zdaj spet napoveduje menstruacijo ali je to samo urejanje ciklusa po odstranitvi mirene?

Zdaj pa še grem hitro nečaka malo pozdravit, pa se še zvečer kaj beremo. Lep dan še naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.2.2009 17:52:10   
sarar
oj majčyca.  lahko je eno in drugo. boš videla kaj bo sledilo jutri. upam da se ti stvar hitro uredi.
kako pa ste kaj ostale punce? men tud slikce noče not dat, ampak jaz bi jo ob nicku rada, pa katerokoli kliknem je al prevelka al pa ni ta prav formatuser posted image
lepo se imejte vse skupajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.2.2009 23:53:42   
majčyca
Ja me prav zanima kdaj se mi vse skupaj uredi. Pa bo že...
Punce, je pri kateri od vas kaj novega, je mogoče že katera zagledala user posted image user posted image ? Držim pesti za vse nas, da nam čimprej uspe user posted image

Zdaj pa počasi spat, mi oči  že kar lezejo skupaj...še malo in boom potrebovala zobotrebce, da si bom podprla oči user posted image

Lepo se imejte in se beremo jutri! Lahko noč

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: odstranitev mirene in zanositev
20.2.2009 19:50:43   
majčyca
Samo probavam če mi je uspelo naložit sliko. No če mi je - to je moj nečak user posted image

user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: odstranitev mirene in zanositev
20.2.2009 20:05:32   
sarar
joj kak je cortek! zdaj pa vem zakaj ga skoz merkašuser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: odstranitev mirene in zanositev
20.2.2009 23:02:36   
majčyca
Joj jaz bi že zdavnaj morala spat, pa oči mi kar lezejo skupaj, pa še vedno "skačem" po računalniku in po forumu user posted image Jutri bo pa kriza ko bo treba vstat user posted image

Ja to je moj mali cartek, ampak na tej sliki je bil star mislim da nekje 2 meseca, zdaj pa je 4 mesece in pol. Tako hitro minevajo ti meseci...

Upam, da bom tudi jaz kmalu imela takšno štručko user posted image

Zdaj pa grem res spat. Lepo se imejte vse, pa se beremo kaj!
Lep vikend in lahko noč user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: odstranitev mirene in zanositev
21.2.2009 9:05:49   
Anonimen
majčyca-luškan mali ful...se mi je zdelo da pri 4 mesecih niso več tako majhniuser posted image ..joj kdaj sta bila moja dva škratka stara 4 mesece..se sploh ne spomnem več...
Jaz sem pa dobila M, sicer s par dni zamude, je pa sedaj tok močna-ne vem, kako bo potem ko bom mireno dala vn-pomoje bo teklo iz mene, dokler se ciklusi ne uredijo! Se spomnem ko sem dobila prvo M po porodu, sem tok krvavela da mi je hemoglobin iz 130 v 4 dneh padel na 90! Tak da najbolj da se začnem z kakšnim železom filat, ker ga imam že sedaj kar veliko pod spodnjo mejo! me je kr groza, upam,da bom čimprej zanosila! še 2 tedna pa adijo mirenauser posted image user posted image user posted image
A katera že pridno dela na user posted image ?
Sara-kako je kaj stanje pri vas?
Jaz grem danes s tamalima v maškare mal pogledat..komaj čakata...onadva bi že včeraj šla spat v kostumih če bi lahkouser posted image ..včeri z možem sprašujeva sina, če bi imeli še enega dojenčka, pa reče NE, ker sem zadnjič pri zdravniku slišal, kako veliko jokajo dojenčki, da tega pa ne bomo imeli domauser posted image mulc mali! Ampak glavno da je moj mož za, otročke bomo že pripravili na še enega dojenčkauser posted image
Uživajte! Pa kakšen krof si prvoščite danes user posted image

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: odstranitev mirene in zanositev
21.2.2009 11:18:36   
majčyca
Na tisti sliki je bil star nekje 2 meseca, zdaj pa je 4 mesece in pol. Mislim, da me spet nekaj jezi pripenjanje slik, upam, da mi bo jo zdaj uspelo pripet - no če mi je uspelo - na tej sliki je star 4 mesece in 8 dni

user posted image

anonimna - upam, da se ti tudi kasneje ko boš odstranila mireno čimprej uredijo ciklusi. Jaz sem dobila menstruacijo mislim da 3. dan po odstranitvi iin je trajala nekje 4 dni, potem en dan nič, potem pa še 2 dni samo rahel rjavkast izcedek.

Jaz grem tudi jutri z nečakom in sestro malo v maškare, na en sprehod user posted image Sestra mu je kupila čeblico (maska) - v bistvu je slinček, na katerem so rumene in črne črte in pa rumena kapica, ampak je tak luškan v tem user posted image

Nič, zdaj pa grem počasi. Se še beremo kaj kasneje. Lep dan vsem in lepo se imejte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: odstranitev mirene in zanositev
22.2.2009 13:14:56   
sarar
ojla punce! vas moram še jaz malo pozdraviti. kako ste? anonimna, saj se ti bo uredilo ko boš mireno dala ven. po moje da bo tako kot pri meni in majčyci sva imeli podobno. par dni po odstranitvi krvavitev(user posted image ?) in par dni nič, pa spet. samo da sem imela jaz bolj intenzivno kot majčyca. kakorkoli, želim ti da se ti čimprej uredi. a še dva tedna? saj bo hitro minilo...
a tko je rekel tvoj sinček? kaj češ, saj včasih so kar posrečeni. moj starejši si želi še eno sestrico, pa mu rečem da ne bomo imeli, ker očka pravi da ne. čez par dni pa mi reče: mami, saj jaz sestrico že imam , samo je ti in ati ne viditauser posted image  upam da nima namišljene sestriceuser posted image
drugače pa moj še vedno pravi da nobenga več... ampak jaz bi morala v soboto user posted image  dobit pa je še ni. bom v torek zj test delala, ga moram najprej na skrivaj kupitiuser posted image . po eni strani bi bila fulll vesela user posted image , po drugi strani se pa bojim kaj bo moj rekel. no, ampak o tem bom že pol študirala, če sploh sem.
punce, vsem en velik user posted image  in lep dan vam želimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: odstranitev mirene in zanositev
22.2.2009 17:48:38   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar

moj starejši si želi še eno sestrico, pa mu rečem da ne bomo imeli, ker očka pravi da ne. čez par dni pa mi reče: mami, saj jaz sestrico že imam , samo je ti in ati ne viditauser posted image  upam da nima namišljene sestriceuser posted image




Mogoče pa tvoj sinček sluti da že kaj raste v tebi in da bo dobil sestrico user posted image Držim pesti, da je res tako user posted image user posted image user posted image

Kako ste kaj drugače? Pri nas je bilo zjutraj spet vse zasneženo, upam, da kmalu pride pomlad, že imam dovolj letošnje zime user posted image
Jaz sem se z nečakom potepala uro in pol, sva bila na sprehodu, pa sestra je bila zraven.

Čudno mi je, da imam že 3 dni tak čisto rahel rjavkast izcedek, tolko da se pač vidi... Upam, da to čimprej mine in da se mi cikel čimprej popolnoma uredi user posted image

Vsem skupaj želim lep konec vikenda in lep začetek novega tedna! pa čimveč sončka, da nam vsem polepša dneve user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: odstranitev mirene in zanositev
24.2.2009 18:55:02   
majčyca
Zdravo punce!

Kako ste kaj? Jaz sem trenutno odpravljam malo žurat  - še moramo izkoristit zadnji dan pusta, ker zdaj v pustnem času nisem sploh nikjer bila in smo se s kolegicami zmenile, da gremo danes user posted image
Se je katera kaj maskirala?

Še nekaj me zanima - v zadnjih 14 dnevih imam v spodnjem delu trebuha občasno neke krče in ugotavljam od česa bi to naj bilo. Na forumu se prebrala, da imajo nekatere punce probleme ko jemljejo folno kislino Tifol. Ima katera kakšne izkušnje s tem? Bi lahko bilo to povezano z mojimi krči?

Nič, zdaj pa šibam. lepo se imejte pa se beremo kaj! user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.2.2009 7:27:41   
Anonimen
Majčica čist možno. Ker jaz sedaj že dva dni nisem vzela Tifola in tudi bolečine v spodnjem delu in izcedki so prenehali. Možno, da mi Tifol ne odgovarja.

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.2.2009 20:40:49   
lillchy123
ojla!

Jst mam tud mireno in jo bom dsala ven, saj si februarja želimo user posted image ! Sem mislila še malo počakat, pa vidim, da je treba kar neki časa na pregled čakat, pa pol še 2 meseca user posted image  bom jutri se naročila za pregled.

sem pa jst tud že čist neučakana in komi čakam, da bom user posted image .

lepo se mejte, se tipkamouser posted image


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.2.2009 9:46:08   
lillchy123
jutro user posted image

sem klicala v leonišče, prvi prosti termin 3.september?user posted image user posted image user posted image user posted image
sem rekla sestri, da do takrat pa res ne mislim čakat, da si jo pa rajši kar sama ven potegnemuser posted image  in pol mi je najdla eno luknjo 20.3. user posted image

tko da so podatki za seznamček naslednji doma mamo škratka starga 1 eto, mireno mi odstranijo 20.3., novga user posted image  pa mamo v planu nardit maja. upamo še na enga februarčka, ker so res fajn. user posted image user posted image

lep dan vam želim, pri nas je ful luštno sončno. škoda da ne morva ven, ker ma pikec virozo.user posted image


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.2.2009 13:52:17   
majčyca
Pozdravljena lillchy123!! Me veseli, da je še ena med nami, ki z veseljem načrtuje user posted image  user posted image user posted image

Te bom kar jaz dodala na seznam. Saj boš videla, da ti bo zdaj do 20.3. hitro minilo in bosta že lahko delala na user posted image . Ne vem pa, če je nujno počakat 2 meseca po odstranitvi mirene preden začneta delat na user posted image . Nekateri ginekologi pravijo da se naj počaka, drugi pa spet ne user posted image No kakorkoli, tudi tebi želim, da čimprej zagledaš user posted image user posted image !!

Kako ste kaj ostale punce? Jaz sem danes prav navdušena, ker je zunaj tak lep sonček in kar toplo. Se mi zdi, da je čisto drugačna energija pri ljudeh če je zunaj sonček, kot pa takrat ko je oblačno.
Jaz sem za danes že naredila kar sem imela (službeno), zdaj pa moram malo počistit po hiši in še kaj za fax naredit, čeprav bi šla raje ven, ampak mi na žalost ne gre skozi s časom user posted image Ampak na forum pa sem kljub pomanjkanju časa morala prit pogledat user posted image

Grem zdaj, se beremo kaj! Lepo se imejte in izkoristite ta lep sončen dan!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.2.2009 13:54:05   
majčyca
Z velikimi željami.................do novega člana.......
 user posted image

nick      št. otrok in starost    odstranitevM    prvi znaki  

Sarar ,         2 user posted image  (5, 18m)        22.1.09

Anonimen,   2 user posted image  user posted image                   zač.marca
 
Anonimna1,  2 user posted image  user posted image                   4.2.09
 
Mayčica,                                      12.2.09
 
miškamaška, 1                            16.1.09

lillchy123, 1 user posted image   (1)                   20.3.09

 
user posted image
Zdaj pa user posted image  do prvih user posted image


< Sporočilo je popravil majčyca -- 26.2.2009 13:55:49 >

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?