|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odstranitev mirene in zanositev
26.2.2009 13:57:11   
majčyca
lillchy123 - upam, da sem v seznamček vse pravilno napisala, drugače mi prosim sporoči ali pa kar sama popravi.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: odstranitev mirene in zanositev
27.2.2009 8:49:32   
sarar
ojla punce! kako ste? pri kateri kaj novega? pri meni nič... user posted image  še vedno ni(morala bi bit 21.2.), test je pa neg. zgleda da bom imela zaradi mirene fuuul nerednouser posted image  user posted image .
pozdravljena še iz moje strani, lillchy(jz bom kar lilči pisala če ne zameriš). ja, mam izkušnje z leoniščem. prvo nosečnost sem imela gin. v dravljah(lj), pa mi je bilo predaleč, zato sem šla za drugo user posted image  na leonišče... groza!!! čakala sem na vsak pregled vsaj 2-3 ure. pa si predtavljajte kako je to luštvo ko imaš že velik trebušček. zdaj sem jo pa zamenjala, je pa ta načeloma ok, sam odnos ima bolj tak. kaj čmo.
kaj se pa kaj dogaja z ostalimi? anonimne, mulan, miškamaška... kje ste?
majčyca, kdaj tvoj pride da začneš delat nauser posted image ? lp vsem

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: odstranitev mirene in zanositev
27.2.2009 10:31:41   
lillchy123
sarar, ja v leonišču se res vedno načakaš! ampak je moja G res toooooook fajna, da bom kar lepo čakala user posted image

drugač komi čakam, da se rešim mirene. Jst sem mela prej ful redno M, odkar mam mireno je pa kr neki. user posted image skoz mam ene izcedke, me dO me ful jajčniki bolijo... razen če se vse malo spremeni tudi zaradi poroda? user posted image

dons sem brez ta malga, ga čuva moja mami user posted image in mam tok skakanja.nabava, urejanje enih dokumentov, moram k zdravniku po napotnico. ... da o tem, kok dela me čaka doma sploh ne govorim. pa še ta male prideta ta vikend in bomo od naše male frajle in mojga srca praznovali rd, tko da morm zvečer še torto pripravit...user posted image

nč, grem, ker se samo zgleda ne bo nič nardilo user posted image
lep dan in čim bolj izkoristite sonček user posted image



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: odstranitev mirene in zanositev
27.2.2009 15:08:41   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar

majčyca, kdaj tvoj pride da začneš delat nauser posted image ?


Jaz bom zgleda morala še malo počakat da pride lubi domov, ker so spet dobili neko nujno delo, ki ga morajo naredit, preden pridejo domov in zgleda da bo prišel komaj nekje čez 2 tedna user posted image (mogoče malo prej)

Jaz še imam tudi skoraj vsak dan take rahle izcedke (res malo), pa ne vem, ali je to urejanje cikla ali kaj bi naj to pomenilo user posted image

Jaz pa sem imela do zdaj obisk, je bila ena kolegica pri meni, zdaj pa grem še naredit neke stvari za fax. Sem najprej imela namen it na sprehod, pa se je sonček že čisto skril in je kar hladno postalo zunaj. Pa bom mogoče jutri nadoknadila, pravijo da bo okoli 11°C zunaj in sonček user posted image

Še eno vprašanje, ki sicer mogoče ne spada ravno sem, pa vseeno - kaj mogoče ve katera za kakšno avtohišo kjer odkupujejo rabljena vozila? Jaz prodajam moj avto, ampak je trenutno prodaja ful slaba, v avtohišah pa trenutno odkupujejo samo tiste avte, ki so res poceni. No, če katera ve za katero avtohišo, se lepo priporočam, da mi sporoči. user posted image


Nič, zdaj pa šibam, se še zvečer kaj oglasim! Lepo se imejte! Čao

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: odstranitev mirene in zanositev
27.2.2009 20:04:50   
sarar
po moje je to zaradi mirene, da se ti hoče telo znormalizirati. če pa te to skrbi, pa pokliči gin. in jo vprašaj. žal ne vem za nobeno avtohišo, sori. pa daj oglas na bolho.
čaw

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: odstranitev mirene in zanositev
27.2.2009 21:05:25   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sarar

po moje je to zaradi mirene, da se ti hoče telo znormalizirati. če pa te to skrbi, pa pokliči gin. in jo vprašaj. žal ne vem za nobeno avtohišo, sori. pa daj oglas na bolho.
čaw


Malo bom še počakala, če pa se čez kak teden še ne bo normaliziralo, pa bom poklicala gin. Čeprav se mi zdi, da je tega izcedka vsak dan manj, tako da upam, da bo čimprej ok.

Glede avta pa - tako imam oglas na avto.net, ampak ni nekega povpraševanja.



(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.2.2009 15:02:42   
Anonimen
Hej bejbe moje!

Dolgo se nisem javila, kr nekako nisem našla časa za RR! Ekola še 5 dni pa gre moja zaščita, res sem vesela! Kr nekako upam, da se bo potem kmalu prjelo, ker komaj čakam na nosečnost in  user posted image

Lilči(sori k sem te preimenovala)-dobrodošla med nami!

Sara-upam,da se ti ciklus čimprej uredi..a prej si imela rednega predno si imela mireno?

Jaz sem rekla, da 1 mesec bom počakala, da se uredi, pol bom pa kupla O teste če bom mela ciklus zmešan, da bom vsaj vedla, kdaj je O! Sicer mam ciklesu sedaj pa prej sem jih imela urejene, tut O čutim, saj kaj se ve, kaj bo ko bom dala mireno vn!

Drugače pa hujšam sedaj, ker sem se v 4 mersecih 12 kg zredilauser posted image user posted image user posted image , pa predn zanosim  bi blo zaželjeno das vsaj nekaj dol dam!

Kako pa ste kaj ostale?? Je že kaj novega?

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.2.2009 16:37:45   
majčyca
Zdravo punce!

Pa da se še jaz malo javim. Danes sem prav uživala zunaj na sončku, bilo je res super vreme user posted image Malo sem bila na sprehodu, pa avto sem morala posesat in je bilo pravo vreme za to danes.

Anonimna - upam, da se ti bo cilkus hitro uredil po odstranitvi mirene in da res čimprej zanosiš user posted image user posted image
Glede hujšanja pa tako - moja sestra je bila zadovoljna z ločevalno dieto, tako da probaj s tem. Pri tem mislim da je potrebna samo volja. Držim pesti da ti uspe user posted image

Mogoče bo to zdaj malo čudno vprašanje, ampak se nikoli nisem ukvarjala s tem... kako zgledajo ti ovulacijski testi? Pa to res pokaže pravilno? In kakšna je cena približno? Se splača to kupovat? user posted image

Jaz sem pa danes prav zadovoljna, ker danes sploh nimam izcedka več, upam, da se je to zdaj uredilo user posted image Drugače pa zdaj komaj čakam, da pride moj lubi domov in začnema kaj delat user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.2.2009 17:22:43   
lillchy123
Anonimna- nč hudga, me vsi lilči kličejo user posted image . pa če maš v planu user posted image  naštimat, ti jst bolj kot dieto priporočam telovadbo in zdravo prehrano, da okrepiš telo. Po dieti znaš biti preveč izčrpana, kg bodo pa med user posted image  tko šli gor in je itaq najslabše, da ti preveč nihajo gor in dol.

mayčica, joj ti nič ne zavidam, da si sama brez lubija. ma bo pa pol tok bolj luštn.user posted image  Kakšen avto pa prodajaš, če ni skrivnost?

grem jst mal škratka crklat, sta z dedijem ravno iz sprehoda user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.2.2009 17:37:44   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

mayčica, joj ti nič ne zavidam, da si sama brez lubija. ma bo pa pol tok bolj luštn.user posted image  Kakšen avto pa prodajaš, če ni skrivnost?



Ja saj res ni fajn ko ga ni doma, ampak potem ko pride domov, vedno probama nadoknadit dni, ko nisma skupaj user posted image

Prodajam Seat Leon, 2007 letnik, rumene barve (kot kanarček je user posted image ).

Jaz bom pa šla nečaka malo pocartat ko se zbudi, sem ga danes vidla samo zjutraj za 10 minut in se mi zdi, da ga kar malo pogrešam, ker sem navajena, da ga vsak dan vidim malo bolj dolgo user posted image Danes zjutraj pa sem ga uspavala, ker je sestra morala nujno v Ljubljano in je bil svak sam z nečakom in je imel rahle težave, ker mu mali ni hotel zaspat, ko pa sem jaz prišla in ga vzela, pa je takoj nehal jokat in je čez 5 minut že spal user posted image Mora ga sestra večkrat samega pustit svaku, da se bo mali navadil tudi na svojega atija, da ga uspava, ker drugače ga vedno sestra, ali pa jaz, če sem ravno takrat tam.



(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: odstranitev mirene in zanositev
28.2.2009 17:45:19   
lillchy123
mayčica, ja, atiji majo včasih kar mal problemov, ampak mine, ko user posted image malo zrastejouser posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.3.2009 9:07:19   
majčyca
Zdravo punce!

Kako ste preživele vikend? Jaz sem bila ful vesela, ker je bil cel vikend pri nas sonček, sem lahko bila kar veliko zunaj, samo kaj ko sem se očitno vseeno prehladila in sem se včeraj popoldan že počutila čisto obupno user posted image kot da bi me tovornjak povozil, tak sem se počutla user posted image Sem pa spila nekaj lekadola plus c, malo pojedla sem en coldrex, pa sem danes zjutraj že malo boljše. Bom še kak dan jedla coldrex, pa upam, da bom hitro ok, ker zdaj res nimam časa doma ležat user posted image

Včeraj sem izvedela, da moj lubi pride 10.3. končno domov in sem že vsa navdušena, kot mali otrok se že veselim user posted image

Mojih izcedkov pa praktično ni več user posted image tako da upam, da se mi bo zdaj cikel čimprej uredil user posted image

Nič, zdaj pa šibam, grem delat. Lepo se imejte, pa se beremo! Lep dan vsem skupaj user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.3.2009 10:27:30   
sarar
živjo punce! upam da ste vse ok. majči( te bom prekrstila, je lažje napisat- ne zameritiuser posted image ), m veseli da se ti je urdilo. zdaj pa veselo na delouser posted image user posted image user posted image
anonimna, pred mireno sem imela reden cikel, ko pa sem jo dala not sem pa itak skoz krvavela, tako da nisem vedla kdaj je navadna krvavitev, kdaj pauser posted image .
zdaj sem jo dobila šele na 35. dan, pa me jajčniki šravfajo 100 na urouser posted image
glede ločevalne diete- to je zame najboljša dieta. res da se fuuul vleče, ampak če se je držiš se je hitro navadiš in kile grejo kar pridno doluser posted image . ko sem bila 1.user posted image  sem s zredila 18kil, drugič pa 20 kil(sem bila prava bombicauser posted image )
obakat po pordniški sem šla z ločevalno dol. je pa res, anonimna se strinjam z lilči, če se pripravljaš na user posted image  ti ne priporočam hujšanja z dieto, lahko telo brez katerih dragocenih stvari ostane. manj jej in več na sprehode pa bo. upam da nisem grdo napisalauser posted image  sori! user posted image  si v trbuščku že vzame kar rabi, samo potem bo tvoje telo trpelo če ga boš matrala z dieto.
glede atijev- če moj ne bi imel mame zraven ko je sam s tamalima bi bil čiso mrzeluser posted image
no saj zdaj ko sta malo večja še gre nekak.
punce, lepo se imejte še naprej pa se še beremo. aw

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.3.2009 14:22:52   
miškamaška
Evo da se še jaz malo javim. Zdaj sem že v službi pa toliko delam da se kar kadi! Sploh nimam časa za kaj drugega kot služba, mali, lubi.

Sara, meni tudi menstruacija zamuja 2 dni. Test sem kupila a ga nisem še naredila. Bom še malo počakala, ker vidim da je tebi zamudila kar cel teden.

Upam da bom zanosila pred poletjem. Zdaj sem si kupila še ovulacijske teste, ker imam vse tako zmešano, da še to ne vem, kdaj imam ovulacijo.

Lillcy dobrodošla med nami. Aja pa jaz sem tudi na ločevalni, je prav super.

Ponce imejte se fajn!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.3.2009 18:30:24   
majčyca
Zdravo punce!

Jaz sem komaj preživela današnji delovni dan, me prehlad tako muči user posted image sem že prav jezna, da se me je lotil prehlad ravno zdaj, ko za to nimam časa user posted image

sarar - ni problema glede preimenovanja user posted image Upam, da te jajčniki čimprej nehajo bolet, ker vem, da to res ni prijetno user posted image user posted image

miškamaška - mogoče bo pa test vseeno pozitiven, držim pesti user posted image user posted image javi rezultat user posted image aja, daj reči mi kako se delajo testi za O, a kakšna je cena teh testov? Saj vem, da je to mogoče malo čudno vprašanje, ampak do zdaj se še nisem s tem obremenjevala, pa me malo zanima user posted image user posted image

Jaz pa glede ločevalne diete ne morem rečt nič druga kot to, da je moji sestri tudi všeč, jaz še je nisem potrebovala, čeprav jo bom po nosečnosti verjetno tudi sama uporabljala user posted image zdaj pa se trenuno še bašem s čokolado v obliki srčka, ki mi jo je lubi prinesel iz Nemčije user posted image user posted image user posted image

Lep dan vse skupaj še naprej, pa se beremo! čao




(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: odstranitev mirene in zanositev
2.3.2009 18:31:49   
lillchy123
miškamaška, ti držimo pesti, da boš kmalu user posted image ! Joj, dons je bla pri meni prijateljica, ki ima čez 5 dni PDP.user posted image  
drugač pa mene po porodu toook jajčniki bolijo med O, da točno vem, kdaj jo mam! user posted image  bomo vedli, kdaj user posted image  naštimatuser posted image no, vsaj neki dobrga!user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: odstranitev mirene in zanositev
3.3.2009 10:26:00   
Anonimen
Vam moram javit, da sem 1 mesec po odstranitvi mirene dobila zelo močno user posted image . Prej sem imela pa skoz ene izcedke. Sedaj pa komaj čakamo, da se user posted image izlije in, da začnemo delat na user posted image in upam, da kmalu zagledamo user posted image aliuser posted image .
Vsem pa želim, da se stanje po odstranitvi mirene čimprej uredi in, da bomo skupej lahko klepetale o brezskrbni nosečnosti.

(odgovor članu lillchy123)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: odstranitev mirene in zanositev
3.3.2009 16:19:27   
sarar
živjo! majči, ti testi niso ravno poceni. jaz sem za nga-pozabla sem kako se imenuje- v learni dala 18evrov, pet jih je not tko da pet dni kontroliraš ovulacijo. dela se podobno kot test za nosečnost- z urinom. potem pa odčitaš rezultat, v navodilih ti vsepiše. baje so zanesljivi
miškamaška, kar naredi test, saj vidiš kolk smo fibčne! držimo pesti da jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  . vsekakor pa sporoči. ni rečeno da je tako kot pri meni, upam da siuser posted image . lilči, a veš da zdaj, ko sm dala mireno ven tudi mene po jajčnkih šravfa ko imam O. prej me nikoli ni. Ampak jaz bi morala user posted image  pred O, da bi user posted image user posted image  imela user posted image
anonimna, tudi tebi želim čimprejšnjo user posted image
vsem skupaj user posted image user posted image user posted image za srečo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.3.2009 8:02:39   
majčyca
Dobro jutro punce!

Jaz sem se danes odločila, da bom ostala kar doma, da se pozdravim, ker drugače bom še cel teden hodila naokrog z vročino in kašljem user posted image Tako, da imam že zdaj zjutraj čas za RR user posted image

sarar - hvala za podatek o testih za ugotavljanje O. Če bo čez nekaj časa potrebno, bom jih kupila, ampak za začetek pa boma probala brez obremenjevanja in nekega računanja. Ker se mi zdi, da ko se enkrat začneš obremenjevat, še lahko cele dneve razmišljaš samo o tem, kdaj bo uspelo. Upam, da nam vsem uspe res v najkrajšem možnem času in da zagledamo user posted image user posted image za vse nas veliko user posted image user posted image user posted image za srečo user posted image

Da vam povem, kaj se je zgodilo eni moji znanki... čez 1 mesec ima PDP user posted image . Ima pa dvojčka user posted image user posted image oziroma ne ve se več ravno točno koliko jih je. Vso nosečnost so ji govorili, da sta dva user posted image user posted image , zdaj 1 mesec pred porodom pa ji rečejo, da se jim zdi, da slišimo 3 srčke, ampak da niso sigurni in bo ob porodu komaj točno izvedela koliko jih ima dejansko user posted image
Jaz ne vem kaj bi naredila...user posted image Ta znanka je rekla, da so jo čisto vrgli iz tira.

miškamaška - je že kaj novega pri tebi?

lep dan vsem skupaj! grem dalje ležat, da se čimprej pozdravim...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.3.2009 14:21:18   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

Dobro jutro punce!

Jaz sem se danes odločila, da bom ostala kar doma, da se pozdravim, ker drugače bom še cel teden hodila naokrog z vročino in kašljem user posted image Tako, da imam že zdaj zjutraj čas za RR user posted image

sarar - hvala za podatek o testih za ugotavljanje O. Če bo čez nekaj časa potrebno, bom jih kupila, ampak za začetek pa boma probala brez obremenjevanja in nekega računanja. Ker se mi zdi, da ko se enkrat začneš obremenjevat, še lahko cele dneve razmišljaš samo o tem, kdaj bo uspelo. Upam, da nam vsem uspe res v najkrajšem možnem času in da zagledamo user posted image user posted image za vse nas veliko user posted image user posted image user posted image za srečo user posted image

Da vam povem, kaj se je zgodilo eni moji znanki... čez 1 mesec ima PDP user posted image . Ima pa dvojčka user posted image user posted image oziroma ne ve se več ravno točno koliko jih je. Vso nosečnost so ji govorili, da sta dva user posted image user posted image , zdaj 1 mesec pred porodom pa ji rečejo, da se jim zdi, da slišimo 3 srčke, ampak da niso sigurni in bo ob porodu komaj točno izvedela koliko jih ima dejansko user posted image
Jaz ne vem kaj bi naredila...user posted image Ta znanka je rekla, da so jo čisto vrgli iz tira.

miškamaška
- je že kaj novega pri tebi?

lep dan vsem skupaj! grem dalje ležat, da se čimprej pozdravim...



ooooooooo, jst si sploh ne predstavljam. po moje bi kar mojo mami prosila, da se k nam preseli user posted image

majčica , jst tud mislim, da je najboljš se nič obremenjevat. nama je prvič v prvo ratalo, tko da sploh nisem verjela, da bi bla lahko user posted image . user posted image hitro se pozdravi user posted image user posted image

jst pa zdej ful študiram, kaj bi rajš mela, fantka al punčko. če bi blo po moje, bi zdej še enga user posted image , čez dve leti pa še eno user posted image . user posted image  pol lohk pa kar mini bus kupimo, da se bomo lohk odpeljali na počitnice user posted image  user posted image  user posted image


a folno kislino že papcate? 

< Sporočilo je popravil lillchy123 -- 4.3.2009 14:22:07 >


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.3.2009 17:09:21   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

Dobro jutro punce!

Jaz sem se danes odločila, da bom ostala kar doma, da se pozdravim, ker drugače bom še cel teden hodila naokrog z vročino in kašljem user posted image Tako, da imam že zdaj zjutraj čas za RR user posted image

sarar - hvala za podatek o testih za ugotavljanje O. Če bo čez nekaj časa potrebno, bom jih kupila, ampak za začetek pa boma probala brez obremenjevanja in nekega računanja. Ker se mi zdi, da ko se enkrat začneš obremenjevat, še lahko cele dneve razmišljaš samo o tem, kdaj bo uspelo. Upam, da nam vsem uspe res v najkrajšem možnem času in da zagledamo user posted image user posted image za vse nas veliko user posted image user posted image user posted image za srečo user posted image

Da vam povem, kaj se je zgodilo eni moji znanki... čez 1 mesec ima PDP user posted image . Ima pa dvojčka user posted image user posted image oziroma ne ve se več ravno točno koliko jih je. Vso nosečnost so ji govorili, da sta dva user posted image user posted image , zdaj 1 mesec pred porodom pa ji rečejo, da se jim zdi, da slišimo 3 srčke, ampak da niso sigurni in bo ob porodu komaj točno izvedela koliko jih ima dejansko user posted image
Jaz ne vem kaj bi naredila...user posted image Ta znanka je rekla, da so jo čisto vrgli iz tira.

miškamaška
- je že kaj novega pri tebi?

lep dan vsem skupaj! grem dalje ležat, da se čimprej pozdravim...



ooooooooo, jst si sploh ne predstavljam. po moje bi kar mojo mami prosila, da se k nam preseli user posted image




Mislim, da bi jaz tudi mojo mami prosila, da bi se preselila. To si res ne predstavljam, kako bi to bilo user posted image

Jaz folno kislino jemljem že skoraj 1 mesec. lillchy123 - ti jo jemlješ? Pa hvala za user posted image user posted image

Danes, ko sem obležala doma, sem bila vseeno malo pridna user posted image sem do zdaj delala neke stvari za fax, da mi ne bo potrebno drug teden, ko pride moj lubi domov user posted image user posted image tako, da sem vseeno dobro izkoristila današnji dan user posted image
Pa malo sem se nafilala z lekadolom plus c in coldrex-om, tako da mislim, da bom jutri že kar ok. Upam vsaj, ker imam zdaj res preveč dela, da bi ležala doma user posted image

Jaz ko sem razmišljala, kaj bi raje imela, fantka ali punčko, sem ugotovila, da punčko, ker ima sestra fantka in pa vse sestrične imajo fantke user posted image tako, da bi jaz lahko malo prerezala to verigo fantkov user posted image drugače pa mi je vseeno, glavno, da čimprej user posted image in da bo z user posted image vse ok!!!

Grem zdaj še malo ležat in čajčke pit, da bom jutri ok user posted image

Lepo se imejte, pa se beremo!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.3.2009 17:33:20   
sarar
živjo! majči, ta tvoja prijateljica pa ima srečo. kar tri naenkrat! če bi se to meni zgodilo bi bila najprej fuuuul šokirana, pol pa ful vesela. ko sem bila majhna sem si želela dvojčka. bi bilo pa po moje kar napornouser posted image
lilči, si tudi ti želiš tri user posted image ? tudi jz bi še enga mela... čeprav ta kriza... bom počakala da mine, pol pa kar v akcijo. edin če me kaj presenetiuser posted image  pa še jaz trojčke dobim. mojega kap zadeneuser posted image
majči, zdaj se kar pridno filaj s tabletami da boš čimprej zdrava,ko pa boš začela delat na user posted image  se pa takimtabletam raje izogibaj. moja sestra ni vedela da je user posted image  inje neke tablete vzela. je bil gin. kar šokiran ko je zvedel. hvala bogu je s tamavmu vse ok. so pa zelo nevarni tableti. lekadol pa nič drugega

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.3.2009 17:49:46   
majčyca
Jaz si tudi že od nekdaj želim dvojčke. Pa če je to res kaj povezano s prejšnjimi generacijami, jih pa mogoče celo dobim, saj ima mami dvojčico in pa babica po atijevi strani ima dvojčico user posted image Ampak trije, to pa mora bit res naporno. Ampak bi verjetno ljubezen  do user posted image ves ta trud poplačala.

Saj če bi že zdaj delala na user posted image , se sigurno ne bi filala s tabletami. Zato pa želim bit zdrava, preden pride lubi domov user posted image in potem kar v akcijo user posted image user posted image
Kaj lekadol pa se lahko jemlje tudi med user posted image ?

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: odstranitev mirene in zanositev
4.3.2009 21:43:02   
lillchy123
majčica, tud lekadol ni glih najbolj fajni za user posted image . ampak, če je pa mami bolana, pa tud ni dobro zanj. zato tu velja načelo manjše škode. se pravi, če je hudo, vzameš lekadol, drugače pa ne.
tabletke začnem jesti jutri, sem ih našla še od prejšnje user posted image .user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: odstranitev mirene in zanositev
5.3.2009 9:22:28   
Anonimen
Hej bejbe!

Moja mirena je zunaj-jejjj..in potem vprašam G kako to da sem imela tašne probleme, in reče, da očitno je bila ena slaba serija (konec leta 2007) ker je že kar nekaj žensk prišlo k njemu, da krvavijo...mislimuser posted image ..človek misli da ok naredi, k se odloči zadnjo, na koncu koncev pa nimaš pojma kva maš notruser posted image

Lekadol se lahko uporablja med nosečnostjo, pa še nekatera druga zdravila, če je nujno! Je pa seveda bolje, da se zdravil jemlje čim manj!

Ok tok, za zdele se javim še zvečer kaj!

(odgovor članu lillchy123)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?