|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
27.2.2009 8:14:26   
srečka nosečka
Dobro jutro, user posted image

URA JE PETEK user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
27.2.2009 8:15:44   
srečka nosečka
mala pikica - no zdaj veš kje se še nahajamo in kaj počvekamo user posted image
Kako sta Luka in Lana?

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
27.2.2009 12:38:29   
bamby
Dan!
Sem pozabila, da imamo tudi tukaj odprto temo user posted image .

žogi marogi, čestitke za rojstni dan! Pa lepo da si se oglasila in da ste končno dobili zobek. Naši je 3. zobek komaj ven pokukal, pa mi je P rekla, da ni nič hudega in nič narobe, če še ni zobkov. Za v maškare sem pa našo samo 1x v pikapolonico našemila, ko sva šli k mojim na obisk. Je bila drugače bolna - prehlajena, pa nisva ven hodili, v vrtec pa tudi ta teden ne hodi, ker sem zaradi nje na bolniški.

sn, očitno si ecina, kito temo pokonci držiš user posted image . Zdaj boš itak šla kmalu domov. A ti delaš samo dopoldan?

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
27.2.2009 12:40:30   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Dan!
Sem pozabila, da imamo tudi tukaj odprto temo user posted image .

žogi marogi, čestitke za rojstni dan! Pa lepo da si se oglasila in da ste končno dobili zobek. Naši je 3. zobek komaj ven pokukal, pa mi je P rekla, da ni nič hudega in nič narobe, če še ni zobkov. Za v maškare sem pa našo samo 1x v pikapolonico našemila, ko sva šli k mojim na obisk. Je bila drugače bolna - prehlajena, pa nisva ven hodili, v vrtec pa tudi ta teden ne hodi, ker sem zaradi nje na bolniški.

sn, očitno si ecina, kito temo pokonci držiš user posted image . Zdaj boš itak šla kmalu domov. A ti delaš samo dopoldan?


ja jaz sem tudi pozabla, da smo lahko tel. No ma jaz počakam še ostale tam.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
27.2.2009 13:50:16   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Dan!
Sem pozabila, da imamo tudi tukaj odprto temo user posted image .

žogi marogi, čestitke za rojstni dan! Pa lepo da si se oglasila in da ste končno dobili zobek. Naši je 3. zobek komaj ven pokukal, pa mi je P rekla, da ni nič hudega in nič narobe, če še ni zobkov. Za v maškare sem pa našo samo 1x v pikapolonico našemila, ko sva šli k mojim na obisk. Je bila drugače bolna - prehlajena, pa nisva ven hodili, v vrtec pa tudi ta teden ne hodi, ker sem zaradi nje na bolniški.

sn, očitno si ecina, kito temo pokonci držiš user posted image . Zdaj boš itak šla kmalu domov. A ti delaš samo dopoldan?


ja ni kaj, ena mora skrbet, da je tema živa user posted image , še malo pa bomo vse tukaj user posted image

Delam pa vedno od 8-16, vmes pa še teren in si lahko kakšno uro ali več zase privoščim user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
27.2.2009 20:50:00   
jencili
čeruser posted image

tud tle ni nobeneuser posted image  - pol pa najboljše, da grem spatuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
28.2.2009 8:34:45   
mala_pikica
Jutro!

Sem obljubila, da se tudi tukaj kaj javim in sem obljubo držala, čeprav mi je ful čudno, da smo že tukaj. Saj se bom navadilauser posted image .

Kaj še vse spite? Jaz pa sem že kavico spila, zdaj pa grem še malo po hiši pospraviti, po tem pa na dolgi sprehod, zvečer grema pa z dragim še na en rojstni dan.

< Sporočilo je popravil mala_pikica -- 28.2.2009 8:38:16 >

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 7:19:44   
pina-1
Jutro.
Od danes naprej pa čvekamu tukiuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 7:28:32   
misar
dobro jutro

evo, zdaj so pa že vsi naši malčki praznovali...razen Elma, ki pa tik tak pride za nami.user posted image

uf tle bomo pa naklofale enih strani, da se bo kar kadilo za namiuser posted image user posted image

sicer pa mi se imamo super...zaenkrat smo zdravi, v varstvu se dobro počutimo, mami že s polno paro dela in komaj čaka, da popoldan crklja svojega škratkauser posted image . noči so tko tko, ker nam štirka rine na plano. no vsekakor, pa smo se izboljšali s spanjem. pa ati tud zdaj pomaga, tko, da ni prevelike krizeuser posted image user posted image .
v glavnem zmanjkuje mi časa za javljanje na RR in mi je ful žal za touser posted image , nič več ne vem kaj dogaja.

še enkrat vam polagam na srce, če boste imele kako srečanje mi prosim sporočite na ZS, oz, kar po tel. tista, ki ima mojo cifro.

lepo nedeljo vsem


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 8:06:41   
ella79
Jutro user posted image
sem vas komaj našla user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image Larisa in Neža vse naj naj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 8:39:43   
pina-1
sej danes bo še lovljenja, ella.
pol bomo pa itak le tuki čakulale.

mala pikica ,jaz se tui za vednoselim na tale forum. na nosečkah in starši čvekamo me več ne bouser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 8:46:38   
Februarka08
Jutro.

Evo, zdaj se pa še jaz lahko javim, ker imamo tudi mi danes 1 letouser posted image sicer je šlo prehitrouser posted image ampak otroci rastejo, nimamo kajuser posted image dobro da je drugi na potiuser posted image

Lep dan!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 9:24:25   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Jutro.

Evo, zdaj se pa še jaz lahko javim, ker imamo tudi mi danes 1 letouser posted image sicer je šlo prehitrouser posted image ampak otroci rastejo, nimamo kajuser posted image dobro da je drugi na potiuser posted image

Lep dan!


vseeeee najjjj   najjjj ...obema...


glede tort pa pri nas so enkratcenejše...sam jo dam eni kolegici delat ko jih dela doma(drgače v  slaščičarni)pa mi je naredila torto za 35 kosov 35 evrov...res ugodna pa je bla polovica ledene polovica gozdnih sadežev ...odlična bom dala slikce gor ko jih dobim...ker je od mojga sestra slikala pa še nismo posnetega cd-dobili..

lp


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 9:36:12   
blaža
A tle ste user posted image .

če vas kaj zanima, sem napisala TAM.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 11:40:11   
nizy
pozdravljene ,

evo smo že na drugi temi user posted image user posted image user posted image user posted image

februarka - slikce so super, praznovali ste verjetno tudi vredu , sam cena torte je pa huda,...

nam jo je ena tetica delala doma in sicer 60kosov za 45€, .....

< Sporočilo je popravil nizy -- 1.3.2009 11:42:41 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 13:09:50   
blaža
ma zdej ko omenjate te torte, mi pa nekaj ni jasno.

od vedno se je prodajalo torte po kg in ne po kosih. Npr. en kg torte je bil 10e in je bla tri kilska torta in znese 30e.

In iz teh tri kil torte si lahko zrezal po moje ene 40 kosov sigurno. Zdej pa na kose. To mi ne gre, ki lahko je sama smetana in je torta zelo lahka, pa se vseeno da iz nje dobit dosti kosov torte. Prave domače torte z kuhanimi kremami so vedno malo težje. ma ne vem no. Pa nekdo lahko iz ene kg zreže 10 kosov, nekdo pa reče, da jih je zrezal 15. al mora tehtat vsak kos 10 dag.

Se opravičujem, to bi morala na kulinariki pisat.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 13:12:45   
blaža
No mi smo se že navozičkali in smo šli klub oblačnemu vremenu, nabirat zvončke. smo jih precej nabrali in bosta babica in nona vesele.

Še malo pa pridejo moji. Blaž je šel pa zdej po kosilu spančkat.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 13:16:07   
lillchy123
blaža, men tud to ni blo nikol jasno, zato pa mi kar doma torte pečemo! user posted image

mi spet spimo za en k***user posted image user posted image , pa sploh ne vem, kaj ga muči. Upam, da so samo zobki in bo kmalu bolje.

Naša zabava včeraj uspela, torta tud, čeprav spet ne čist tako, kot bi mogla, ker mi je spet časa zmanjkalo. Ampak je bla slavljenka navdušena, pa tud moja nečakinja je takoj prosila mami, če bo ona drugo leto tud tako torto dobila user posted image user posted image  Slikce prilimam zvečer, ella in ostale, ki ne maraste punčkasto roza variant- raje ne glejte! user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 13:19:34   
lillchy123
a stipići pa zdej nočjo več z nami čvekat al kako?user posted image

mlavla, hvala za živčke, sem šla včeri naročit robo! Kdaj boš kaj v Lj, da ti prinesem kakšno dobroto?

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 13:21:15   
lillchy123
blaža, midva sva šla tud ven, pa sva po parih metrih obrnila, ker naju je skoraj odpihnilo! user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 15:10:30   
bamby
Dan!

Najprej obema slavljenkama Larisi in Neži čestitke za prvo svečko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Upam, da je vseeno, če vama kar tu čestitam saj zdaj itak že vse, razen Elme, ki jo bomo tudi še počakali, spadamo sem.
 
Naše noči so še vedno brezupne. Ne vem, ali je Anaja kar naenkrat pozabila, kako se spi celo noč user posted image user posted image user posted image user posted image . Okrog polnoči ali 2h zjutraj se zbudi, ker začne kašljat in ne zaspi dobre 3 ure. Ona se čisto prebudi in je živahna kot čez dan.
 
Sem pa včeraj dobila Baby vac in smo ga že sprobali. No, moram rečt, da je stvar zelo dobro pogruntana, čeprav nisem prepričana, da mi s Vorwerkom 100 % funkcionira user posted image . Morda imam samo občutek, da mi ne naredi pravega vakuma. Vseeno pa še kar nekaj potegne ven.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 17:38:54   
jencili
dan,

vidim, da nimamo samo mi žurk ponoči. Dons smo jo meli recimo od 2.30 - 4.15, ob 7h pa budnicauser posted image .
Tud meni ni jasno kaj se dogaja s Tajem, samo upam, da bo šlo hitro mimo, karkoli že to pač je.user posted image

Drugače smo ok, Taj je popoldan spal 2 uri, mene boli grlo, cel dan že pospravljamo, vidt je pa samo kup 4 žeht nespeglanih cunjuser posted image user posted image
Dons ni energije še za to, si grem pa zdej lase umit, da mi zvečer ne bo trebauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 20:01:59   
pina-1
čer.

Evo mi se pripravljamo za spavanac. Skopani smo,s edaj pa še cicika pa flaša in gasa...
Jaz pa peglat, ker sem ugotovila, da nimam nič za blečt za jutri v službouser posted image . Pa otrokom moram ruzak za v vrtec spet napolnit, ker sta ga obe spraznili v petekuser posted image

se oglasim kasneje

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 20:18:20   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

blaža, midva sva šla tud ven, pa sva po parih metrih obrnila, ker naju je skoraj odpihnilo! user posted image


ja na žalost se to nam vekrat zgodi tle, ki je malo bolj mrzlo. Na obali je pa več al manj vreme ok za it ven, čeprav je burja.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
1.3.2009 20:19:50   
blaža
Čer!

Pina ti držim pesti za jutri za 1. delavni dan. sej po moje ti bo šlo hitro. no upam.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?