|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 20:46:55   
janca
Dej Pikapolonca prepričaj se preden kaj napišeš. Beko pomivalc takega kot imam jaz je energijski razred A. Mal pobrskaj po netu pa boš lahko prebrala.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 21:09:34   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: janca

Dej Pikapolonca prepričaj se preden kaj napišeš. Beko pomivalc takega kot imam jaz je energijski razred A. Mal pobrskaj po netu pa boš lahko prebrala.


No Janca, kako naj se prepricam, kaksen je Beko POMIVALC KOT GA IMAS TI?
In ja, vem kaj sem napisala.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 21:13:19   
Anonimen
Z energijskimi razredi je tako: ne moreš med sabo primerjat npr. hladilnika in pomivalca, ker sta različni napravi z različnimi karakteristikami. Med seboj se lahko primerja torej iste naprave, pa še pri teh prihaja do odstopanj od dejanskega stanja.
Npr. pri pralnem stroju se meri učinkovitost več stvari, porabo energije, vode, učinkovitost ožemanja... Iz tega se na koncu dobi neko povprečje. Merijo jo pri kratkem programu na 30°. In se dobi ven tisto čudežno majhno porabo vode 49l. Pri višji temperaturi in daljšem programu se podatki precej spremenijo, poraba pa skoči do 100l ali še čez. Dogaja se celo, da nekateri proizvajalci merijo pri praznem stroju, drugi pa pri polnem. Ker se standardi med seboj razlikujejo in ker merila niso točno določena, so lahko podatki zato tudi zavajajoči.
Bolj ko je aparat zapleten, bolj ko ima večjo porabo zaradi svoje funkcije (npr. pomivalci, sušilci, hladilniki in zamrzovalne omare), težje je doseči manjšo porabo. In tu so razkoraki v porabi precejšni (torej vidiš vse, od razreda A++ do D pri proizvodu, ki ima isto funkcijo).

Ampak načeloma velja, kolikor denarja, toliko kvalitete in toliko muzike. Meni so najboljša referenca stranke, ki iz svojih izkušenj povedo, s katerimi aparati so imele težave in s katerimi ne. Dejstvo je, da so določene firme bolj zanesljive kot druge. Pri enih je reklamacij malo, pri drugih srednje, pri tretjih preveč. Do okvare seveda lahko pride pri vseh, samo da so pri nekaterih pogostejše kot pri drugih.

(odgovor članu janca)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 21:16:13   
Pikapolonica_
No, jaz bi tukaj dodala še to, da imajo moji starši precej bele tehnike od Miele, pa so super zadovoljni. In meni je tudi njihov dizajn carski. 

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 21:29:31   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Beko - evo, tega jaz ne bi nikoli kupila, ker vse, kar sem jaz gledala, pa je bilo Beko je energijski razred C.



ne vem, kaj si ti gledala, naši aparati, med njimi tudi beko, imajo vsi najmanj oznako A, pa ne gre samo za Bosch user posted image

v naši 3 leta stari kuhinji imamo lepo zbirko firm user posted image  beko, elektrolux, matrix, gorenje, bosch, ziher še kaj...niti ne vem, kateri aparat je od koga, gledala sva samo to, da je razred A in da se je vizualno ter funkcijsko skladalo z mojimi željami user posted image  do zdaj še vse dela kot urca user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 21:44:36   
Pikapolonica_
Pravljica, dam skoraj roko v ogenj, da sem se zadnjic v merkurju zaletela ravno v Bekov susilni stroj razreda c.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 22:11:27   
pikapolonček
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Beko - evo, tega jaz ne bi nikoli kupila, ker vse, kar sem jaz gledala, pa je bilo Beko je energijski razred C. Razred A pomeni energetsko najučinkovitejšo napravo. Menda razred a, a+ porabi nekje 30-40% manj energije, kot razred c. To pa je že kar nekaj. Poleg tega sem pri BEKO zasledila tudi energijski razred D, kar je pa še slabše.
Sem pa nazadnje pri kupovanju aparatov postala pozorna tudi na oznako -> Eko roža in modri angel, tukaj pa so aparati, ki izpolnjujejo tudi določene okoljske oziroma ekološke kriterije.
Fajn je bit pozoren tudi na to.
In vsi aparati pri nas doma imajo oznako A+.



Vibrator tudi A??

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 22:18:41   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Pravljica, dam skoraj roko v ogenj, da sem se zadnjic v merkurju zaletela ravno v Bekov susilni stroj razreda c.

Pa kaj misliš, da Bosch pa nima sušilnega stroja C kategorijeuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 22:30:06   
matejchi
Ja žal so vsi pol avtomatski...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bela tehnika
25.1.2009 8:07:24   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Pravljica, dam skoraj roko v ogenj, da sem se zadnjic v merkurju zaletela ravno v Bekov susilni stroj razreda c.

Pa kaj misliš, da Bosch pa nima sušilnega stroja C kategorijeuser posted image


No, pa dobro, tut če ga ima.

Zarad mene lahko imate doma vse Beko pa še kaj drugega. In upam, da boste blazno zadovoljne. Meni pa ga ni potrebno prodajat, ok?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bela tehnika
25.1.2009 9:09:44   
pikapolonček
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Pravljica, dam skoraj roko v ogenj, da sem se zadnjic v merkurju zaletela ravno v Bekov susilni stroj razreda c.

Pa kaj misliš, da Bosch pa nima sušilnega stroja C kategorijeuser posted image


No, pa dobro, tut če ga ima.

Zarad mene lahko imate doma vse Beko pa še kaj drugega. In upam, da boste blazno zadovoljne. Meni pa ga ni potrebno prodajat, ok?



Pikapolonica..user posted image , še zmeraj si "samo" ženska, ki mora pač takšne in drugačne aparate uporabljat od A-Ž pa tudi če je A, B, C, D mogoče F...
Imaš tudi klimo A razred??

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bela tehnika
25.1.2009 9:43:58   
Pikapolonica_
V bistvu jo imam.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu pikapolonček)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bela tehnika
25.1.2009 9:46:52   
matejchi
katero pa pika?

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bela tehnika
25.1.2009 10:02:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  A zdaj bo kreg, kaj je bolje imeti, A razred ali Ž?

Če en aparat uporabljaš 3x letno je vseeno, če je Ž razred. Če ga uporabljaš 3x tedensko, sploh če gre za energijsko potratno zadevo, potem se pa pač splača pljuniti malo več denarja (čeprav se zavedam, da tega vsi finančno ne zmorejo) in kupiti aparat, ki je energijsko kar se da varčen. Meni je to pomembna postavka pri nakupu pri aparatih, ki jih pogosto uporabljam. Torej pri sušilcu, pralnem stroju in pomivalcu. Na kocu leta, če greš vse malo preračunat, se kar precej pozna pri računu za elektriko.


(odgovor članu matejchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Bela tehnika
25.1.2009 10:18:24   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

katero pa pika?


Vivax.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bela tehnika
25.1.2009 10:23:45   
mala navihanka
midva z možem sva tudi razmišljala katero skrinjo bi kupila A ali B,pa sva mal preračunala in sva ugotovila,da da razliko med skrinjama ,če bi vzela A razred bi privarčevala na elektriki šele v desetih letih (v tem času pa bo skrinja počasi fuč),tako da sva vzela B razred

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bela tehnika
25.1.2009 10:31:29   
Anonimen
Mala navihanka, govorim o razliki med razredoma C in A ali B in A+. A++ pa se v nobene primeru (trenutno) ne izplača. 

(odgovor članu mala navihanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Bela tehnika
26.1.2009 19:50:34   
janca
Joj kok so eni varčni. Upam, da nobena ne kadi in ne pije kave in tudi ne kakšnega alkohola. Tukaj se več prišpara kot pri razredu B in C.

Men je čist vseen ker razred je in kera firma, sam da zgleda in da mi paše v prostor po barvi in dizajnu.

Pikapolonca drgač ti ne noben ne prodaja Bekota, saj si se ti spotaknila obenj. Me pa čudi, da si tako negativno nastrojena proti določeni firmi, če niti enga izdelka nimaš od njih in ne veš kako funkcionirajo. Ali pač?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Bela tehnika
26.1.2009 20:44:03   
Pikapolonica_
Glej Janca, nisem se obregnila ob Beko, ampak me je nekaj izkusenj skozi zivljenje pripeljalo do tega, da ce kupujem, kupujem pac tisto, kar je po mojem mnenju, mnenju mojega moža in pa nekaj dam tudi na mnenje prodajalca, trenutno najboljse.
Ce mi denarno ne gre skozi, raje pocakam mesec ali dva in kasneje kupim. Ker zaradi pomivalnega stroja se svet ne bo ustavil.
Ti lahko nasvete tukaj vzames zgolj dobronamerno, ker to je le virtuala.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Bela tehnika
26.1.2009 21:42:39   
janca
Itak je to sam debata, pa izražanje mnenj. Tko, da jst pač napišem tisto kar mislim in s tem ne mislim nič žalega za nobenega.

Kar se pa tiče mnenj pa jst ne dam prov veliko na mnenja prodajalca, prej na mnenja tistih, ki take in drugačne stroje že imajo. Vsak pa kupuje in uporabljam tisto kar mu je všeč. Ane Pikapolonca.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Bela tehnika
31.1.2009 22:08:30   
tweety83
brez razmišljanja - bosch!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?