|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 13:31:22   
maj2009
lunika! kater model si pa naročila? ker midva mava tud v planu hartana in sicer skater sf samo midva ga bova v mozirju naročila, ker nism preveč zainteresirana za nemčijo ker ne veš kak je z garancijo. in kolk boš dala za vozek?

punce eno vprašanje! kako je lahko začetni komplet philips avent(flaškem dude,...) v bc 33e v leklerku pa 25e?
mi ni jasno user posted image


_____________________________

20.09.2009 se nama je pridružila sončica JULIJA!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 13:36:12   
Anonimen
leklerk je ZELOOO cenejši od baby centra, pa ma ful lepe pa vredu stvari. Jst mam par stvari iz tm, sm mislna kupovt v baby centru pa bom zdj mela samo jogi iz tm, ker majo drugje cenej al pa isto.

(odgovor članu maj2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 13:39:20   
boob
pozdravček,

punce pa sej niste resne, kok ste že naklafale user posted image user posted image user posted image

Februarka ne bit žalostna user posted image user posted image user posted image   danes je tak dan, vročina pa še luna je bla učeri.

Punce a še katero trebuh boli, jst imam celega razbolelega, pijem boskopan pa ni nič bolš. . ponoči sm se skoz zbujala ker me je tok bolelo user posted image


Se vidimo pr žabarju danes user posted image user posted image

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 13:44:30   
maj2009
tud mene ful boli in ponoči tud sm šla dons do g. in mi je tud dala recept za tablete boskopan. počivat jw rekla in nič dvigovat in se sklanjat!

sej bo še mal pa bomo zagledale naše sončke!
no zdele me tud ful boli ko sedim tkoda kr grem v horizontalouser posted image

je rekla da je to neki čist običajnega pa sploh ni nujno da ful spodaj nosiš (jst ne)!
če ktera še ne ve, ni treba več potrdila od g. nosit na csd ampak greš tja z materinsko!


_____________________________

20.09.2009 se nama je pridružila sončica JULIJA!

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 17:28:43   
*chance*
IZVIRNO SPOROČILO: maj2009

če ktera še ne ve, ni treba več potrdila od g. nosit na csd ampak greš tja z materinsko!



Zakaj je pa to dobro?user posted image

Kaj je "žabarke"?  Še nimate dost sladoleda? Da se ne bo kateri rit zapacalauser posted image user posted image user posted image Upam, da vsaj sedite kje v senčki, ker na soncu je pa res noro vročeeeee...
Jaz sem pa to popoldne prespala in se kot prerojena pripravljam na večerni hlad, da grem lahko malo ven na zrakuser posted image
Sicer pa so me iz BC obvestili, da je prispela naročena oprema, tako da se že malo bolje počutim, da nisem več edina, ki nima še ničesaruser posted image



(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   [Brisano sporočilo]
23.7.2009 17:38:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maj2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 18:46:19   
karmen b
Evo nas žabarke nazaj s sladoleda. Meni je v bistvu pomagal tale sladoled odmašit rido in zdaj se počutim naravnost odlično. Imele smo se super, počvekale smo na veliko, najedle smo se pa tudi megastičnega sladoleda.
Frrr tale tvoj Jaša je pa res tok cackan pa priden, da ga lahko naslednjič spet s sabo pripelješ.

Aja majcy_m pridi na fb, te čakam.


< Sporočilo je popravil karmen b -- 23.7.2009 18:50:12 >


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 19:51:16   
ninasiki
čau bejbe

evo dones ceu dan prespala se ved da sm ponoč spala vse skup 3 ure pa ob 5 bla pokonc user posted image user posted image user posted image upam da bo dons ponoč kej bolš

kaj pa naše žabarke a ste se načvekale kdaj je naslednji zbor ker pa sigurno pridem seveda če ne bo v obdobju od 8.8-15.8 pol vs bom mogla pa spet spustit uglaunem se srečamo naslednjič zdej grem pa na luft mal kar ga je še ostalo pa se slišmo zvečer

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 20:06:58   
Februarka08
Ojla...

... sem prej mal kolegici pojamrala, in je blo kuj boljšuser posted image pa mojmu sem rekla da se bova zvečer pogovorila, da si še mal dušo olajšam... upam da bo pomagalo. user posted image

Me pa zdele mami kliče, da majo nov avtouser posted image user posted image in noben sploh ni vedu!!! Tako da dava tamalo spat, baby fon dol k tašči in ga greva gledat. Me prav zanima kaj imajo, me firbec matra ko...user posted image user posted image user posted image no sej je prav, je bil tist res bogi. Tako da še tamala se skopa in gre počasi spat, midva pa hit do naših.

Lep večer!user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 20:11:55   
najčka
Oj user posted image , no tolk da vam povem da prejle ko sem prišla od žabarja, dobim sms. Je kolegica rodila punčko, dva tedna prezgodaj ampak je vse ok sm tok vesela da sem vam mogla povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 20:18:51   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: michelle1

Pozdravljene, čvekice!
Februarka 08 - ah, tile hormoni! Verjetno ti res ne preostane nič drugega, kot počakati, da vse skupaj lepo mine. In minilo bo! user posted image
Ti pa dam 5+ za stavke, ki si jih zapisala o porodu. Zato, punce, še enkrat si jih pozorno preberite... Da ne bom ponavljala istih besed... Nič kompliciranja, nič razmišljanja o tem kaj bo, če bo...Bodite sproščene, pozitivne..Veselite se poroda, kajti le z njegovo pomočjo boste prišle do tistega, kar si neskončno želite- vašega user posted image . Bolečina? Z njo se boste soočale, ko bo zato prišel čas. Ne priporočam epiduralne anestezije, ker slej kot prej bo tudi ta popustila in kaj potem? Zopet boste na milost in nemilost prepuščene bolečini...Naj vas spremlja misel, da je porod nekaj najbolj naravnega, nekaj kar spremlja žensko že tisočletja in tisočletja. Ni dobre žetve, brez dobre setve. In letošnja žetev bo še posebno bogata...



hvala!user posted image user posted image user posted image ful lepo si povedala, itak je pa vse resuser posted image

Aja, sem se prejšnji teden ˝hvalila˝ da naš user posted image nič ne kolca... no, zdaj ga/jo čutim vsak dan vsaj 1x, danes celo večkrat... se je očitno čist po sestrici vrgel/auser posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 21:38:05   
frrrr
da na hitr ponovim... od mene kontra urnemu kazalcu ste sedele muca*maca, gorenjka, Karmen, najčka, rozilu, boob in ? oprosti ampak mi je ušlo... 

sicer bo pa zdej veliko lažje klepetat, ko imajo nicki še obraze... v nosečnosti mi je to res problem, ker sem prav prikupno zmedena user posted image
punce, prav luštne ste vse po vrsti. moj malček je pa oktobrček... take pridne otroke dobite samo oktobra user posted image sem mu rekla po večerni pravljici, da je bil danes zelo priden... le na cesti nazaj se je neki afnal, da sem mogla bit huda. no, pa sem mu povedala, da mi ne bi blo všeč, če bi kak avto prišel tist čas... mi je rekel: mamica, js bi bil zelo žalosten, če bi ti mogla it v bolnico, ker bi te avto povozil. na cesti moraš bit zelo previden! sem hotla js njemu povedat kaj in kako, pa mi je on dal nasvet user posted image

zdej morm it pa lase pobarvat, pa depilacijo udart, pa trepalnice morm pobarvat,... vglavnem mau se grem lepšat user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 21:42:58   
frrrr
aja, Aniiita, če boš spedenala vse, kar se ti zdi potrebno pred porodom (malinin čaj, masaža presredka - priporočam welleda olje, dekompresija, telovadba, sproščanje,... več stvari ne poznam) in boš zaradi tega bolj mirna, je sigurno priporočljivo. samo ne se obremenjevat, če vam česa ne uspe spedenat... včasih nas kaj prehiti user posted image ampak vseeno se bomo vse odlično odrezale in povile zdrave otročke!
evo, tk kot je napisala Februarka... sva zgleda obe šle rodit kot bi šle v trgovino user posted image pač nič takega, itaq 9 mesecev pričakuješ otroka, pol greš pač ponj, a ne? user posted image  user posted image upam, da se že bolje počutiš...
najčka - evo, ene lušte lahk greš že pogledat user posted image čestitke tvoji prijateljici!



(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 21:57:56   
frrrr
skoraj pozabila, da imela danes pregled... hemoglobin 106, dobila 2 škatli retaferja, 2 tabletki dnevno pojest. mau več morm pit.
naslednji pregled 1.9., ko imam tudi uz (kontrola rasti)

lepe sanje...

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 22:21:43   
rozilu
Punce, pri Žabarju je bilo super, načvekale smo se kot na forumu, ali pa še bolj user posted image . Itak da je v živo bolj zabavno. A ste bile še dolgo potem ko sem šla?
Frrr, hvala za poročilo katere smo bile, vaše nick-e si bom že zapomnila (in povezala z obrazom), imena pa... user posted image   mogoče tudi user posted image .

Še moje poročilo s pregleda, na katerega sem odhitela (seveda sem prišla pravočasno, še čakala sem potem več kot pol ure user posted image ): z user posted image in mano vse OK, pretipala in premerila je trebuh, poslušale sva srčka... Glede na to, da je točno vedla kje je srček, ji kar verjamem kako leži user posted image (še vedno prav postavljen, z nogicami me brca v prepono user posted image ). Za Hb je rekla, da je za user posted image kar normalno tam do 110, tako da mi ni treba pod nujno železa jest, naj kar nadaljujem z Elevitom pa kako šumečo tableto vsake toliko. Bomo vidli če bo res OK. To pa je bilo nekako kar vse, hm.

Aja, za tabelco: naslednji pregled 20.8.

Jutri pa še zaključim z dopustom (še 3 dni, pol pa spet v službo user posted image ) - greva z dragim malo v hribe - no, na vikend na Gorenjsko. Jaz ne bom ravno hribolazila, se bom pa sprehajala, on pa bo verjetno kaj kolesaril. Aja, pa mogoče skočiva kateri dan v Avstrijo malo po trgovinah. Če pa gre slučajno tašča zraven... pa bomo zihr cel kup reči nabavli user posted image ali user posted image .

Papa in nočko

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 22:23:40   
stuhica
no čveke vidim d aste se fajn imela pr Žabarju na sladoledu.... suprca...no žal jaz se bolj doma držim sploh zdaj zaradi službe in komisije mislim ua popent Bemti.... user posted image user posted image user posted image user posted image  Čeprav diabetologinja mi je rekla da 2x na dan na sprehod grem kamot lahko tako da vsaj neki...

sem mogla predvčerajšnjim vse izvide pa potridilo od dohtarja poslat da sem noseča.... mi je pol napisal kao PDP 02,11 ampak jaz bom ostala kar še naprej tuki ker sem se vas re že navadla tele čveke  pa tud čist nč mi ne manjka tle upam tud da vas ne moti... Sej je res čudn po UZ imam 30. 10 PDP, po zadnji M  19.10 po dohterjevih besedahj od našga Dr. Housa pa 02.11 user posted image user posted image  No ja jaz pravm enkrat med 15 10 in 15 11 bom vsekakor rodila pa bo user posted image user posted image

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   [Brisano sporočilo]
23.7.2009 22:41:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 4917
   [Brisano sporočilo]
23.7.2009 22:48:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 23:10:12   
rakica 2
O marička,kok ste pridne čveke,jst sm bla cel dan v bazenu s tamalima(i).Sem vas prebrala,pregledala,slikce šew ni,kr moj nima cajta(trenutno pije pir zuni s kolegi tko da sm obupala...ste pa vse tko lepe nosečke,da vas je veselje gledat.na kero temo greste pol ko bo 200 strani mimo?   user posted image                                                                                Michelle,tud moj je take pameti kot tvoj,le da sanja še o treh,ampak za opremo je pa stisnjen,vse bi si sposodu,pol pa novo kupoval ko se kaj polomi,ja to je moška pamet.Sm ga komaj uštimala da sva šla po postlco,seveda rabljeno,kr drgač bi šla sama,tko kot sm šla sama po avto,kr je sam obljubljal pa nč od tega...pol je blo pa vse narobe..user posted image                                                                              no lepo pančkite,man to ne uspeva preveč,kr mi ne pustijo-user posted image ,user posted image ,in Komarjiuser posted image ...                                                                    

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 23:40:13   
skačica
čer!

Sicer še komaj gledam, ker sem tok zaspana, ampak nekaj pa še morm napisat, a ne? Sej berem vas redno, da mi ne uide nituser posted image , ampak pisat se mi pa ni nič kaj dalo.

michelle- jaz sicer vozička ne kupujem, ker ga bo punca podedovala od prve, marelo smo pa že nabavili v akciji, ampak sem pa šla tale Bolder pogledat in mi je full hud. Sicer ne vem kak je sicer (teža, kakovost,..), ampak po slikicah mi je hud. Tko da ti samo daj, kupi ga, če ima ok karakteristike.
Glede očal pa raje ne bi. Imam dioptrijske in tiste menjam vsaj enkrat letno- okvir pač, ker se starega naveličam. Potem so pa tu še sončna očala, k mi jih je moj ravno letos kupil, so pa tudi z dioptrijo in je bla cena zanje 270 eurov. Mater, valda plačaš najprej sončna očala pol pa še dioptrijska stekla in vgradnjo in nanese. Za moje pojme čist preveč. Sama očala so bila tam nekje okrog 170 eurov s popustom potem pa še stekla nekaj čez 100. Ja, res te znajo obrat tam, kjer te le lahko.

žabarke- ko ste se ve ohlajale s sladoledom, sem si jaz naredila doma en ornk šejk s sladoledom, jogurtom in banano. Sicer raje ne razmišljam kok kalorij sem požrla, ampak dobr je pa bil za umret. Jutr bo tud na sporedu, včer je bil  tud. Kile so mi mal poskočile, se ne bom sekirala, se mi zdi, da mi tudi noge malo zatekajo.
Ima moja sestra septembra poroko in me prav skrbi kakšna bom takrat. Slab mesec pred rokom, vsa okrogla, zatečena,...eh, ni za razmišljat. Da o cunjah in čevljih ne govorim, ker sploh še nimam nič. Sanjam o tem, da bi imela sandalce z malo petke, ampak pomoje res lahko samo sanjam. Če mi bodo noge zatekale, ne bo ravno estetsko videt.

akcija- punce, če rabite kupit lupinico, naj vam povem, da je od jutri naprej v BC akcija in je Maxi cosi citi lupinica znižana iz 120 ojrov na 80. Jaz mislim, da bom letela ponjo, ker jo rabimo. Se kar splača. Sem se ravno danes hecala mojmu, da bomo tej punčki vse v akciji nabavli. Že marela je bila full znižana, zdej še lupinica. No, HB.

Ne vem kaj sem hotla še napisat, grem spat.
Lahko noč.


(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 8:16:33   
gorenka
Jutro punce!

Morm vam kuj povedat da sm tko navdušena domu pršla včerej po tistmu sladoledu user posted image  da sm reklamo kr naprej nardila, tko da greva z mojim drug teden zihr na sladoled tja (ne vem pa točno al je bil tko dobr sladoled sam al je kej tut dobra družba pripomogla k enkratnemu okusuuser posted image user posted image user posted image ). Jps, bo treba tole konc avgusta kr ponovit a ne? Pa še katera bo zraven pršla pa bo...sej če se bomo tko širle vsakič, bo karmen že uhka za promocijo kakšne % dobila k je reklamo nardilauser posted image

skačica - ti se nč ne sekirej zarad ohceti...nej ti bo v tolažbo: kar koli boš gor dala boš fletna, pa tut na vsaki sliki se vaju bo zuser posted image  dobr vidlo!user posted image

michelle - Čestitam! Dobra novica! Je prou lepo slišat da obstajajo še take firmeuser posted image

Pa user posted image user posted image za vse dobro opravljene preglede!

In ne dons pozabit pit, drugač se pa lepo mejte!


(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   [Brisano sporočilo]
24.7.2009 8:39:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gorenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 9:12:01   
najčka
Dobro jutro, vidim da ste kar aktivne že. Saj je prav, no mene tod zanima kam gremo potem ko mine 200 strani, kar mislim da bo že jutri, če pa bomo tok pridne pa že danes. Upam da vas bom pol še najdla, k nimam pojma o teh računalnikihuser posted image .Frrr: še Katrin je sedela na koncu. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 9:19:36   
muca*maca
Dobro jutro!
 
S sodelavci smo se danes zjutraj posladkali že z rogljički (je prinesla kolegica) in kavico, pa jaz sem ringloje prinesla... Prov prijeten začetek dneva. user posted image  Upam, da ste si tudi same kaj dobrega privoščile.

Včeraj pri Žabarju je bilo prav super, samo telovadba pa ni šla skozi user posted image user posted image user posted image  Pa ni blo nobene škode. Pr taki vročini, tud če ne. Grem pa danes po službi na Ilirijo mal noge namakat in izkoristit še tale vroč dan, ker jutri se bo že shladilo. Jasno, če je pa sobota user posted image user posted image  

Je pa res luštn, ko vzdeki še obraze dobijo, čeprov me je mikal, da bi namesto imen še kar vzdevke uporabljaja - nekak so mi bolj domači user posted image

Aha, Michelle1 - najprej čestitke za službo! Bi blo lušt, če bi se tud men kej tazga zgodil, čeprov bi bla zadovoljna že s podaljšanjem za eno leto, do naslednjega marca.
Glede otročkov pa - madonca, Michelle, že tretji otroček je na poti, pa praviš, da se bije boj? Mislim, da je tvoj kar kooperativen user posted image user posted image user posted image

Še kej?

Aja, Karmen, B, sem dobila slikce od vozička - zgleda prov lep. Mislim pa, da je res dobra ideja, da greva prej malo pogledat user posted image user posted image user posted image  Se bom pol lažje odločila.

Mislim, da je tole zaenkrat vse, lep dan vam želim!
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 9:37:31   
Anonimen
Dobro jutro user posted image
No lepo da ste se mele učer supr user posted image Men ni uspel pridt, drugič user posted image
Jst sm se pa po dolgm cajtu sama od sebe ob 8h zbudla. Noč je bla pa tut kr fajn, sam 3x sm mogla ustat!
Dons grem pa v šoping - mini, jutr pa viva laKoroška, greva mal k mojmu domov pogledat, do torka, pol pa mogoče user posted image .
No zdj morm pa it!
Se še kj zvečer javim

see yauser posted image


(odgovor članu muca*maca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?