|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 10:02:34   
3jeMi
jutro, punce! user posted image

ne bom brala za nazaj...

...vidim, da je TODI uspel izpit... bravo, bejba! user posted image

včeraj sva z Lovrom cel dan uživala na svežem kmečkem zraku... posledice(?): ponoči je Lovru števec za temperaturo pokazal 39°C in smo se zbujali na uro in pol... plezal je po posteljici in stokal, potreboval pa je samo nežno božanje po glavici, da je lahko v miru naprej zaspal... ni ravno razpoložen za igranje, hranjenje pa je normalno (pojdel malo več kot pol banane, popil mleko,... tako kot vedno)... upam, da mu bo spanec pomagal...

jaz pa tudi nisem čisto v redu... mi en malo po čopiču teče (beri: kaplja in curlja iz nosa), pa še malo spanca mi manjka... tako, da grem zdaj malo zalegnt... user posted image

lepo se imejte... user posted image

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 10:38:09   
lex
 
user posted image
otroški - populis za otroške vložiš 1x na leto in sicer po 365 dneh oz. meni domov pošljejo obvestilo ko mi poteče. prej mislim da ne. jaz jih dobim za vse 3user posted image 95€, glih za plenice in mogoče še kak paket robčkov

Ana za zobekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pigama glede na to, da imam skoraj 40 letnika, ki gradi hišo GA NE ZANIMA NIČ DRUGEGA kot bajta in prosti čas z otroki. In ker vem kako je ko gradiš ko bi šel kam pa vsak € obrneš ti priporočam, da mu plačaj kak vikend paket za njuju, punce pa vzemi ali k sebi na počitnice ali pa se zmenite s starši da jih vzamejo in mu lahko skupaj nekaj plačate. Verjemi nama trenutno prav malo paše da je zima in da smo skupaj. mogoče mu plačaš kaj za prvomajske

Naša noč je bila še kar ok. se je 2x zbudila in tulila, ni hotela joške, zjutraj sem mela take kot da bi včeraj rodilauser posted image user posted image , zaspala je samo s kapljicami na dudi. zgleda da jo je tud trebušček kaj mučil. komaj čakam da je te blesave zime konec. se mi zdi da se nama prehlad kar skupaj držiuser posted image . sicer imamo ful lepo vreme ampak si kar ne upam ven, da ne bo isto. mogoče za 15 minut, da bo potem zaspala.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 10:47:14   
Netta
lex - meni so rekli da lahko greš z otrokom ven če je prehlajen, da je še dobro zanj...le dobro ga moraš obleči in pazit, da ga ne napiha...pa tako lepo sonce je...tak da gas!user posted image


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 10:54:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Netta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 11:20:31   
Blacky30
Manca (papir)
 
Andraž (Motoristka)
 
 
VSE NAJBOLJŠE ZA 7 MESECEV!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 11:40:24   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321


Aha, majuska, tvoj je pa 11. del ... imas rada zanimive stevilke, se spomnimuser posted image  Pismu, ej, skoda, da ni bila osemka tvoja ... 8. 8. '08 rojen Aleksander, mami bi pa 8. del odprla ... hej, kaj pa 18-ka?



pri nas se vse vrti okoli kombinacije 1-8. Moja številka je recimo 11; rojena sem na 11. ob 11. uri, dolgo časa sem živela na hišni št. 11. Stalno se mi dogaja na 11-ko, moževa številka je 18. Kar je še huje - oba z mojo mami imata RD na 18.3. user posted image

Pazi dalje - ko sva se odločila, da greva končno na svoje, smo bili 18.11. Obletnico imava na 8. decembra (odkar sva skupaj). Seštevek poročnega dneva (6.5.) je 11.  In Aleksander nama je prinesel osemke - bili smo tudi v porodni sobi št. 8 user posted image   in še kaj bi se našlo user posted image   Pravi norci smo. Še porodniška je bila dolgo časa sestavljena iz 8 in 1 user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 11:41:01   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: TODI

user posted image user posted image user posted image user posted image NAREDILA SEM IZPIT JEEEEEEEEE user posted image  user posted image user posted image  user posted image

Saj ne morem verjetuser posted image , jokam že pol ure. Od sreče seveda user posted image

Sedaj pa samo še diploma.





BRAVO TODI!!!    user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 11:58:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:02:10   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Flower, čestitke za obletnico!!!! user posted image user posted image user posted image  Komaj 4 leta sta skupaj!??!?!?!user posted image user posted image user posted image  Ufff, takrat sva midva še uživala življenje, kino, pizze, ležanje cel dan pred tv, z mopedom sva se vozla okol.user posted image user posted image user posted image



res ne vem zakaj tolko ljudi pravi, da pa ko si poročen ali imaš otroke pa nič več ne uživaš. ne razumem! če bi blo tako, noben neb mel otrok!!! jst noro uživam in fajn mi je. le da na drugačen način. zdj pa ne ve... si se samo narobe izrazila al ti je res tk bed? user posted image

hruška - jst bi dala produktom raje kaj bolj "tvojega": Anja's nails, Anya nails al pa sam Anja/Anya. kj v tem smislu. mi je bilj izvirno.
drgač mi je pa od tvojih predlogov najbolj všeč True woman - tak fu lepo ženstveno in nežno mi zveni.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:05:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4885
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:08:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4886
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:13:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4887
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:15:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:16:10   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

jaz tud čakam, da se maladva zbudita in gremo na sonček user posted image

Inigo, nisem še dobila pošte?!






včeraj sm dala na pošto. bi mogla dans prit...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:21:07   
Blacky30

Majuska, ooo, ti si si tud našla možeka, ki ima isti rd kot tvoja mama. Jaz tudi, oba sta 23.8.user posted image  Nama z možem pa je usojena št. 1, vse se dogaja na to številko, npr.:
 
- začela sva hodit 1.1.
- ko sva se enkrat skregala in šla za en mesec narazen, sva znova začela hodit 11.1.
- razlike v letih sva natančno 1 leto, 1 mesec, 1 teden in 1 dan
- najin 1. otrok se je rodil 1. mesec v letu (januarja)
- nekoč sem živela na hišni št. 1, potem 11, in danes spet na 1
 
Srhljivo, ne?user posted image

Flower
, sem se narobe izrazila očitno. Mislila sem, da sva takrat še uživala življenje v dvoje, nikakor pa ni to pomenilo, da ne uživam zdaj v "četvero". user posted image  Je čisto drugačne vrste užitek, a ga ne bi nikoli menjala za nič drugega.

Inigo, vidim, da si tudi ti narobe razumela.user posted image  Ehhhh..... zgleda je res boljše bit tiho včasih. Sem pa mislila, kak se bomo nasmejale tistemu o mopedu, ve pa celo sranje iz tega naredite.user posted image


Grem kuhat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:23:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4891
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:23:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4892
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:28:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:30:35   
netki
sem bla zdele mal zuni in bi kmal zmrznila...pri nas takoooo pihaaaauser posted image

mali je bil na luftu v odprti garažiuser posted image in spal.

mater sem jezna k user posted image nč ne bo s savno ker moj noče bit nag...on bi šel kr oblečen not user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:35:13   
TODI
IZVIRNO SPOROČILO: flower

todi čestitke! user posted image user posted image user posted image KAj to ta izpit kaj si zadnjič šla? POtem se ti je samo zdelo, da ne boš naredila? Ja to je najlepše, ko misliš, da si pečen potem pa narediš. user posted image



Ne sem ga mela ta teden še enkrat ta 5tič. Sam sem bila tiho, mogoče je pa to pomagalo, da nisem preveč razglašala naokoli. user posted image



Pa seveda da ne pozabim, hvala vsem za čestitke!!






_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:36:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:48:37   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Ta je pa dobra.. pri nama pa ravno jaz ne bi šla nikamor naga, mojemu je pa čist vseeno kolko ljudi ga vidi. user posted image





sej men je tud nerodn...enkrat smo šle s kolegico v savno in je bil ženski večer, same ženske in mi ni bil tak problem....sem pa misla da ko je mešano, da imaš pač brisačo...pa sem se motila user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:51:18   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

jaz tud čakam, da se maladva zbudita in gremo na sonček user posted image

Inigo, nisem še dobila pošte?!






včeraj sm dala na pošto. bi mogla dans prit...



No sej ni panike, bo pač v ponedeljek, ker ob sobotah menda ne nosijo več pošte po Slo. Tak, d abom lahko začela JEST šele v torek user posted image  Ti šment!




kr zgovarjaj se! zdj bi pa še odlašala?! ti bom jst hitr našla neki za papcat v pondelk. ne boš nč fušala... user posted image v pondelk začnemo in pika! user posted image user posted image user posted image

sam mi povej, bi jajca, meso al mlečne izdelke? ti hitro nekaj poiščem. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:51:30   
pigama

IZVIRNO SPOROČILO: netki

sem bla zdele mal zuni in bi kmal zmrznila...pri nas takoooo pihaaaauser posted image

mali je bil na luftu v odprti garažiuser posted image in spal.

mater sem jezna k user posted image nč ne bo s savno ker moj noče bit nag...on bi šel kr oblečen not user posted image user posted image user posted image


Ej, oprosti ampak tole me je pa zdaj tak nasmejalo!!!user posted image

Hvala za odgovore, sva z mojim prejle debatirala in mislim, da bodo padle kar toplice za dva. Sicer bo tak pregorel od dela!! Pa mama je rekla, da mu bo dala denar za material. Tak, da dobi vsakega malo!!

mirjam čudovita fotka


Vse vas lepo pozdravljam! Lepo dokončanje 8. del. Jaz vas pa poiščem po počitnicah na 9. delu al boste ze na 10. No, pri vas se nikoli ne ve user posted image !!!!


(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 12:52:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?