|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 12:58:55   
lex
saj vem, da lahko greva s prehladom ven samo se mi zdi, da vsak dan pride hujša not nazaj. eh danes bova doma pol bomo pa vidli kako in kaj. pa mojemu ne morem vbit v glavo, da lahko gre ven. on je še po stari šoli vzgojen in tud noče se kregat s svojimi, ki so takkkkkkkk pametni, da ne sme ven.

todi čestitkeuser posted image user posted image

manca in andraž čestitke user posted image

jaz sem uživala prej in sedaj. joj blacky jaz sem spomnila pa na mojega prvega fanta ko sva se z mopedom okoli vozilauser posted image user posted image user posted image  - sva šla v kino gledat - Volka user posted image  romantika pa takauser posted image

moja pikica pa dans samo na rokah spi, kak jo odložim je kričanje. nekaj ji je, ker drugač ni taka. upam da se ni zraven prehladila včeraj. pa ni je napihalo, pa normalno je bila oblečena za venuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 13:31:49   
dzanika
blacky ne Jan ne bo zajček iz leclerca. Sem kupila tukaj pri nas v eni trgovinci...

TODI super za izpit! user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Flower, čestitke za obletnico!!!!  Komaj 4 leta sta skupaj!??!?!?!  Ufff, takrat sva midva še uživala življenje, kino, pizze, ležanje cel dan pred tv, z mopedom sva se vozla okol.



res ne vem zakaj tolko ljudi pravi, da pa ko si poročen ali imaš otroke pa nič več ne uživaš. ne razumem! če bi blo tako, noben neb mel otrok!!! jst noro uživam in fajn mi je. le da na drugačen način. zdj pa ne ve... si se samo narobe izrazila al ti je res tk bed?




prepričana sem da ni tko misla kot si ti napisala. Predvidevam da je pač mislila da je uživala na drugačen način. Tko k si ti rekla da sedaj uživaš na drugačen način...
js se pa strinjam z njo in vem kaj je s tem mislila. user posted image

netki v laškem ne smeš oblečen v savno... Pridejo notri pa te pošljejo ven se slečt...  Pa sej so vsi tam nagi kaj pa pol...  Potem si pa privoščita kopel kjer bosta samo vidva...

flower mojmu je tut vsejen k igra nogomet in se itak pol stuširajo in to... Je že navajen da ga kdo vidi. user posted image



(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 13:32:55   
dzanika
evo pa še ena moja umetnija k sem jo nardila za hčerkico od bratranca:

user posted image

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 14:14:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 14:20:39   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: flower

številke: rojena 11.11., mož 11.9., na oddelku sem ležala v sobi 11.Moj prvi naslov je bil 11. user posted image Poročila sem se 7.7., rodila 29.(2+9=11)7., povprečje izpitov imam 7,77. Mene pa spremljata 7 in 11. Pa tudi 13 ni slaba, ker imava takrat obletnico.

Lan že 2 uri spi. user posted image user posted image Sem lahko v miru skuhala in se najedla, malo pospravila. Ko se zbudi pa gre Lan k dedku (ki je fraj, recesija pa to, v petek doma, kot študentiuser posted image ), jaz pa k frizerju.



Ti imaš tudi vse na 11, kul user posted image

No jaz sem menda tudi rojevala nekje okoli 11 ur ... Poleg tega sem imela prvi pregled na 11.12., spol otročka pa  sva izvedela na 11.3. user posted image


< Sporočilo je popravil Majuska -- 13.2.2009 14:22:12 >


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 14:35:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 14:38:57   
netki
HD...pa ti si zlata!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 14:56:05   
rovar_ka
Zdravo!

Sploh nimam časa nič prebrat, ker me mala že celi dan okupirauser posted image

V glavnem, včeraj sva z levinjo bli na kavici, potem pa naju je še povabila k sebi domov, kjer nam je skuhala kosilouser posted image Še enkrat hvala levinjauser posted image user posted image user posted image

Mala Teja pa je taka faca, skoz se pogovarja in smejiuser posted image Pa taka nežna mala pupika je, Tia pa taki robavs zraven njeuser posted image

Evo, še ena slikica prijateljic

user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 15:03:12   
glugluglu
Hd, to s savnanjem si pa lepo opisala,

Blacky, dobila sem pošto! Hvala  user posted image

Blacky, jaz sem te pa čisto prav razumela tisto glede uživanja včasih in glede mopeda user posted image , vem, da sedaj še bolj uživaš, seveda na drug način, pa, da bi imela še kakšnega user posted image ,......user posted image .

papir: zelo luštne slikiceuser posted image





(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 15:14:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 15:39:38   
metuljcek321
Hej!

Kaksno lepo sonce - hura, hura, hura! Sva se nahodili, nacvekali, nasmejali .... fino-fajn. Sam en majcek pa piha, me je zeblo v nosuser posted image  user posted image  Ampak tale nas na novo nabavljeni Quinny je pa res 1A. Tako lepo tece, da je joj. Sploh nocem domov in se kar sprehajam in sprehajam ... enkrat bom se do Ljubljane prisla pesuser posted image  To bi pa bilo nekajuser posted image

Mala zdajle spi popoldansko spanje - zaspala je v sekundi, samo polozila sem jo. Danes je prvic jedla proseno kaso in brokoli & ji je teknilo. Dopoldne je pa podrla rekord in pojedla 300 ml sadja (banana, jabolko, hruska - naredila sem vec, da bi potem se jaz nekaj zdravega dala vase, pa mi je lakotnica Anja zmazala VSE!). O tem, kaj je bilo potem v plenici, raje ne bi. Materiala za izvozuser posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 15:45:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 15:49:37   
neboglasnica
HD: tvoji nasveti bodo zelo prav prišli, hvala. user posted image  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 15:50:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 15:57:19   
metuljcek321
stevilke, stevilke, numerologija etc. - ej, punce, nekatere imate pa res divje s stevilkamiuser posted image  To rada berem - taksne storije! Majuska, flower, Blacky - ludnica! Pri naju je pa le to, da imam jaz r. d. 3. 1., on pa 11. 3. .... enkice in trojkice ... ma, to je pa to. Anja je rojena 15. 7. - kot dedek, moja mami pa ima r. d. en mesec kasneje - 15. 8. Hoditi sva zacela 20. 12., porocila sva se pa 20. 8. Mah, ni nekaj posebnega, mal pa je, a ne? Ni samo ene cifre, ampak se razlicne povezujejo/navezujejo med sabo sem ter tjauser posted image  

user posted image  hd za pogum za odprtje lastne firme, pa za napredek pri pogovoru z Nemci! Tako se dela, julijka!

Inigo, meni je po rojstvu Anje prima - svet se je spremenil, imam popolnoma nov pogled na stvari, lustno je kot strela, mala je pravi soncek, ki naju je obsijala v vsem svojem sijaju. Tudi prej sva se imela fajn - potovala, zivela brezskrbno zivljenje - ja, tisto tudi ni bilo slabo.

flower, uziiiiiiiivajta danes - obletnica & koncert - odlicna kombinacija!

rebeca, cisto odvisno, kje zivis - pri nas v soboto pride posta normalno - tko da: "There's still hope!"

pigama, toplice bojo torej padle za brata - naj si odpocije & se sprosti.

lex, kako Vita? Any better?

Danes je v Lj dzumbus na kvadrat - informativci. Moj glih zdaj predstavlja reci v labu na Elektro faksu, pa zjutraj je bila tudi ena runda.

dzanika, sem se nasmejala Janu-zajcku --- jaz sem pa pomislila na zobek in sem bila glih na tem, da cestitam. Vidim, da je govora o pustni maski. Tud super! Pa lepa umetnina. A ves, kaj pa jaz tu in tam naredim? S tistimi barvami za na ogledalo/steklo/ploscice kaksno figurico/motiv ... tako imam v kopalnici ribo, 2 kita, 2 morski zvezdi, na ogledalih pa soncek in racko.

rovarka, levinja, vidi se, da ste uzivali! Kaksni frajlici sta malcici! Cukra, ej!
hd, vidim, da obvladas savna scenouser posted image  Jaz pa zal ne smem vec vanjo, ker imam tu in tam totalno flekast obraz - dermatitis & je potem tale vrocina prevelik sok zame - too baduser posted image

Manca & Andraz: happy mini b'day user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 15:58:27   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

metuljček..kak ti lahk mala tolk poje??? moja je pojedla 1 hruško 2 plasmona in se mi je zdelo velik


Ej, ne vem, sadje ji zelo pase. Vsak dan zmaze 200-250 ml, danes je pa se malo vec ... kar odpirala je usta in zadovoljno jedla. Probaj Kali dat vsak dan majckeno vec, pa bos videla, kako bo slo.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 15:59:05   
metuljcek321
A vam pokazem, kaj dela Anja ob vecerih?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 16:00:18   
osa3
HD: super za informacije o savnah!

dzanika: enkrat si prilepila link o CV, pa ga ne najdem ... če ga imaš kje pri roki bi te prosila zanj

Todi user posted image  za izpit. Zdaj pa čim manj kompliciranja pri diplomi!

Super slikica Teje in Tie.
Čestitke vsem za popoldansko spanje (kaj sploh je to user posted image ) in ješčnost.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 16:03:44   
Blacky30
Mmmmm, spet je čas za kavico, popoldansko tokrat. Joj, sem že prav zasvojena postala z njo.user posted image  Ker včeraj nisem imela časa za kavo, ker sva šla v šoping, sem jo pila ob 20.30 zvečer.user posted image  Smotka!!user posted image  Samo mi ni kaj dost škodla, razen, da sem še ob pol enih gledala kot čuk po bajti in se čudila, kak lahko vsi spijo.user posted image user posted image  Samo pijem to Jacobs 3 v 1, instant zmes za belo kavo, ki pa itak nima haska.

Dzanika, že zadnjič, ko sem od Jana slikico vidla, sem si rekla, to bom imela, zdaj vidim še drugo, mi je vse skup še bolj všeč. Samo kak zrihtat dve imeni, ne bi imela dveh slik, ker nimam prostora, bi imela eno, pa gor obe imeni, pa barve?!?!? Kaj predlagaš???

Dzanika, glu3, flower, no, sem vesela, da ste me razumele, kaj sem hotla povedat. Bistvo je bilo, da sva imela moped!!!user posted image user posted image user posted image  Ne, saj ne.....hec hec....bistvo je, da je bilo tisto življenje ful drugačno in lepo, ker si mlad, zaljubljen, čist zmešan in je vse tak novo. Potem pa zveza pride do točke, ko si pripravljen na nekaj več, na poroko, otroka in je vse spet  novo, sveže, super fajn, ker se nekaj skoz dogaja. In potem pride otroček, najlepše, kar se ti lahko v življenju zgodi in ti popestri življenje tako, da se včasih sprašuješ, kaj si pravzaprav delal, preden je prišel na svet. In vsak dan je čudovit, vsak dan je nekaj novega. In ti je lepo, a se vseeno z nasmeškom na ustih spomniš svojih začetnih ljubezenskih let, kak je bilo fajn, smešno, zanimivo, ostali so lepi spomini, ki naju bodo spremljali večno. Bistvo je, da vsak naslednji korak v zvezi naredi le-to še lepše.

Savna - sem bila samo enkrat v Čatežkih, je bilo fajn in HD, sem se držala tvojih pravil. Samo nerodno pa mi je blo ful.user posted image user posted image user posted image  Ampak moj problem je, da se sploh ne potim. Moji sestrični je švic že v oči šel, da so jo pekleuser posted image user posted image , jaz pa čist suha in sem jo gledala začudeno, ker meni ni bilo še nič hudo. Pa še vmes je prišla ona zahicat, ko je vlila vodo na kamne, da je nastalo še huje, sva ble not 20 min in sva morali zaradi sestrične ven, jaz bi še kar tam sedela. Ena kapljica mi je na koncu po hrbtu spolzela, to je bilo vse.user posted image user posted image

Rovarka, kak sta luštni pupiki in bravo za levinjo, da vama je skuhala kosilo!!!user posted image user posted image user posted image  Upam, da nisi samo zelenjave dobila.user posted image user posted image user posted image  (levinja, hec, hec, hec....)

Rezanci brez jajc - kje to dobite? Včeraj sva z možem preiskala celo polico, pa niti enih ni bilo. Kaj moram potem kupit riževe al kaj??

Metuljcek, pokaži!!!

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 16:08:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 16:09:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 16:11:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 16:14:21   
metuljcek321
No, zadeva je taka ... ker je mami anglistka, je treba tudi Anjo zgodaj usmeriti v te vode ... pojem ji (tudi) angleske pesmice, vceraj sva pa se malce bolj konkretno zastavili stvari ....

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Julijske čvjake 08 VIII. del :)
13.2.2009 16:15:21   
metuljcek321
user posted image

Anjina naloga je bila posikati nekaj angleskih besed ..... mislim, da tule isce izraz "home" ....

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   [Brisano sporočilo]
13.2.2009 16:32:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?