|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Chat ga je čist obnorel!
15.4.2005 10:31:06   
Moyca_
sem tako jezna da niti pisat ne znam.


Če ne pa trpi, ker tako sama želiš.

Vzami se v roke prosim te

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 11:10:18   
sarahh
Zakaj pa še sama ne začneš chatat.Ti ne veš koliko dobrih tipov je gor.Naj ti ne bo nerodno.Se boš vsaj malo sprostila.Veš,nobene ženske ne briga če ima res moški otroka doma.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 11:56:43   
BokiMB
1. Dogovori se za sprejem v varni hiši ali materinskem domu.

2. Ko ga ne bo doma, vzemita najnujnejše reči in pojdita.

3. Tam ti bodo pomagali najti kakšno delo in stanovanje, da bosta začela na novo. Če ne, se vrni k staršem.

4. Če teži in grozi, si priskrbi sodno prepoved približevnja.

5. Ne vračaj se več. Nikoli! Ne glede na to, kako dober oče je otroku!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 16:53:01   
lenika
Ej, to je pa preveč. Kako lahko živiš z njim, spiš ob njem, imaš otroka poleg njega, če praviš, da se ga bojiš? Čim dlje od njega in to čim prej. Pa saj ni vsemogočen. Saj imaš starše in verjetno tudi kakšne prijatelje, ki ti bodo v oporo.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 17:27:41   
Annny
Popolnoma se strinjam z MOYCO.
Zelo mi je žal za to situacijo, ampak res ga raje čimprej pusti. Dlje boš odlašala, slabše bo.
lp

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 18:29:11   
saša24
pozdravljena!

povej ti svojemu dragemu naj gre malo pogledat na forum zanositev in ovulacija, pa bo videl kaj ženske tam doživljamo! ne morem povedati, kako močno si z mojim želiva otroka, ampak so težave moje ovulacije in zato ne morem zanosit brez tablet in zdravnikov.

to so moški, ki imajo vse v življenju in ne znajo cenit kaj imajo. Tudi midva imava vse materijalne dobrine in ostalo, ampak nama samo majhna štručka in bi bilo vse popolne. Ne morem ti opisat teh občutkov, ko hodim mimo mamic z vozički! grozno res!! kaj vse bi dala da bi čimprej zanosila!! ampak bo že enkrat!1

o.k lepo se imej, svojmu pa povej, da je družina vse na svetu, še posebej so pomembni odnosi v zgodnjem otroštvu, kajti otrok čuti vse kar se dogaja med staršema!


lep pozdrav in želim ti, da se ti stvari uredijo

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 18:35:40   
india
Sorry, MOYCA, tu pa se ne strinjam s teboj:zmeden:
Da ne bi bila vredna da je mama???:(:( Ni fer,da ji to pišeš!
Dekle se je znašlo v zelo težkem položaju zaradi moža in drugih,ki zelo rade izkoristijo vsako priložnost, pa ne po svoji krivsdi.
Verjamem, da že prej nekaj ni štimalo kot bi moralo, a po toči zvonit je prepozno.

Pomojem je chat ena izmed oblik komunikacije,ki ni za labilne karakterje, saj zelo lahko zapadejo pod vpliv tistih,ki nimajo pametnega smisla za življenje.
Torej, poslušaj nasvete,ki ti jih je dala BOKI in stori tako!

Poskrbi zase in za malčka, vedi, da za vsakim dežjem posije sonce in tudi za vaju pridejo lepi trenutki.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 20:32:26   
lin
Samo to bom napisala da si za pol sama kriva ker si mu dovolila da je to delal že med tvojo nosečnostjo,če bi že takrat ukrepala verjetno nebi prišlo tako daleč.
Drugače pa mislim da če se obrneš na kakšne pristojne organe bi ti znali pomagat.Kaj pa če ga ko ti grozi snemaš na diktafon?No nevem če je to legalno,ma vsaj dokaze boš imela.
Upam da se boš čim prej odselila od njega čeprav se ga bojiš in te zastahuje,mislim da če se mu vsi ti in dvoja družina postavite naproti najprej boš ti bolj močna da boš lahko urejala stvari zanaprej

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 20:52:42   
BigWhale
Ni sama kriva, ker mu to dopusca. Marsikdo je psihicno presibak, da bi se uprl doloceni obliki nasilja. Tako kot tisti, ki nerga nad svojim prijateljem, da je tak in tak, namesto da bi mu to povedal.

Marsikdo niti ne ve kako ukrepati in kako ravnati v taki situaciji. Takemu cloveku pa treba pomagati drugace, se najslabse je neko trapasto karanje v stilu 'sem ti rekel, sam si si kriv...' in predalckanje, da ni vreden tega ali onega...

Se nasvet za mlado mamico. Sos telefon in varna hisa, kot je ze marsikatera povedala. Ce te pa on vara, tako psihicno, kot fizicno, je pa stvar na tebi, da uredis to. Ziveti pod takimi pogoji ne bo nikomur lahko...



(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Chat ga je čist obnorel!
17.4.2005 22:30:53   
tinca_25
MOYCA sorry ampak lahko je bit pameten dokler se to godi drugemu!!!!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 7:33:10   
Moyca_
oj,
ne nisem mislila biti pametna, ali pa kaj podobnega. tako bom rekla, pač moje izkušnje so take, da bolj nekomu govoriš kako si ti bogi, pa to pa ono, bolj ne bo nič naredil, ker je tako zelo bogi.
Vem iz lastnih izkušenj!!!!!!!!!!!!!!!!!
Človeka je treba postavit na realna tla, sploh pa v tvojem primeru, ker pišeš kot da pač tako je in tako mora bit. Pa ni tako
Pa Miška zakaj sem rekla da ni vredna da je mama- ni bilo mišljeno čisto dobesedno, vendar ne vzaemem nazaj. Zakaj?
Poznam primer, kjer je bila mama čustveno šibka in je delal ded z njo ko s "kurbo", otroka so njegovi sorodniki zlorabljali. In veš kaj? Mama ni verjela lastnemu otroku, ker se je preveč bala moža (od tega otroka očima pravzaprav). No in ta otrokje celo življenje nosil globoke rane.

Upam da boš naredila korak naprej


Želim ti vse lepo v življenju

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 8:42:21   
Anonimen

Se strinajm z Moyco..

Problem je v tvoji samozavesti.. ker bojazen da ti bo vzel otroka.. je cist nesmiselna.. In ta otrok je zdaj razlog, da ne naredis nic..

Samo ne reci se, da mu kuhas in peres.. in celo seksas z njim..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu tinca_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 9:11:12   
viv_
Meni pa nekaj ni jasno, prej vse kul in oh in sploh potem pa gre na chat in postane pošast, ki se jo je treba bati... ja prosim no!

Ali že prej ni bilo vse tako kot je treba, ali pa sedaj ni tako hudo... Predvsem bi rada slišala njegovo plat zgodbe!

viv

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 9:58:15   
tinca_25
Punce danes sem ga htela priavit na policiji zaradi groženj, da mi bo vzel otroka pa so mi rekli, da dokler tega ne stori nimajo kaj naredit, pa še na sodišče naj dam vlogo glede dodelitve komu otrok pripada, šele potem naj podajam kakšno prijavo za grožnje!!!!!

Kako je bilo prej sem povedala, super idealno brez prepirov in nasilja (katerega tudi zdaj hvala bogu še ni), ampak ta chat in te ženske so ga obnorele! Nima časa za sina, kaj šele da bi naju kam peljal na izlet. Kar se tiče pa ljubezni je pa usahnila, moja ljubezen je zdaj Nik, glede sexa lahko vprašam kaj pa je to?????

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 10:00:58   
baguSka
:ups::zmeden::grrr::hudicek::ups: ..brez besed..:(

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 11:30:13   
zoya_
viv.... res je... vsaka zgodba ima dve plati

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 12:08:17   
tinca_25
Njegov odgovor zakaj dela to je: "ker mi to tak paše, prosti čas bom izkoristil tako kot bom sam hotel, na otroka me nič ne veže nobena obveznost"!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 12:16:06   
Moyca_
no, tukaj pa zdaj ni več vse o.k.
Kako praviš da vsem grozi, če bi šla k staršem- kaj si že šla morda??
In njegov odgovor, ki si ga podala. Čakaj malo punca, človeku dol visi na celi črti in po moje samo čaka da greš. Zato pa se tudi tako obnaša. Če še nisi šla k tvojim potem ne moreš vedeti da jim bo grozil. In če je bil pred letom princ na belem konju, potem res ne vem zakaj se ga bojiš. Ker samo govori nekaj v tri dni??

Ne vem no, ampak meni nekaj tukaj smrdi?
pošlji ga v tri krasne in idi ko je v službi. Otroka pa ti ne more vzeti dokler ne bo obravnava na sodišču.
Prijavo na policiji pa lahko narediš, samo oni ga ne morejo zapreti. Tako da ga kar par krat prijavi da bo zabeleženo

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 12:43:16   
BigWhale
Zakaj ne gres in se ne zaklenes k starsem v stanovanje, pa kljuc pustis v kljucavnici. :)

Ce bos imela tezave, pa takrat poklices policijo, ce bo poskusal nasilno vstopiti. Ali pa ce bo posedal pred vhodom in ne bos mogla iz hise. To je dovolj, da pride policija in ukrepa.

Olajsaj si zivljenje in pojdi stran. Ne oziraj se na njegove groznje.


(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 13:08:52   
tinca_25
Sem že šla nazaj k staršem pa je ustrahoval mojo mami, mi vzel Nika in podobno!

Na policiji pa imajo zabeleženo današnjo prijavo (ponovno sem klicala 113). Prav danes sem pa na CSD izvedela, da je imel v mladosti osebnostne ali vedenjske motnje in je bil zaradi tega nameščen v Prehodni mladinski dom v Ljubljani na psihodiagnostično obravnavo zaradi vedenja, tam je bil tri leta!!!

Zdaj pa pakiram svoje in sinove stvari greva za nekaj časa k moji frendici, da se odpočijem tega težkega življenja.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 13:10:45   
zoja
no jaz bi tu samo še nekaj dodala.po njegovi izjavi, da bo preživljal prosti čas tako kot njemu paše in da do otroka ne čuti nobene obveznost, jaz osebno mislim, da se niti ni pripravljen boriti za njega, ker koneckoncev skrbništvo pomeni konec"veselih uric" in mislim, da se on tega krepko zaveda.
upam, da ne iščeš izgovorov, ker bo to najslabše vplivalo na malega.
torej,pot pod noge in se postavi na svoje noge.na koncu boš ugotovila, kako je lahko življenje lepo:rozica:
želim ti veliko sreče in da dobro poskrbiš zase in tvojega malega.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 13:10:59   
Erdbeere
Želim ti vse najboljše...kej tazga prenašat je pa res obupno

Držim pesti da se ti ga uspe rešit....prvi korak si že naredila

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 13:13:31   
Annny
tinca_25,

čestitam ti za to odločitev.
Ne hodi nazaj!
Želim ti veliko sreče in vse naj naj v življenju!!:rozica:

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 13:17:02   
borovnička
joj groza, sej ne vem kaj nej rečem. mlada mamica pa že take stvari na grbi :(

Močno upam, da res pakiraš in da boš res šla h kolegici. V primeru, da te pa začne iskat in te ustrahovat, pa naredi tako kot ti je napisal BigWhale, pokliči policijo. V takem primeru morajo prit in ukrepat.

Tebi in sinku želim res vse najboljše, da bi se čimprej ta mora končala za vaju. :miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska:

Še vedno pa imaš nas tu na RR! :rozica::rozica::rozica:

Vso srečo!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Chat ga je čist obnorel!
18.4.2005 14:05:07   
tinca_25
Hvala, da mi namenite tudi nekaj vzpodbudnih besed!!!:) Res pakiram, ker mali angelček spančka in imam čas, dosti laži, dosti poniževaja, dosti zaničevanja!! Nik si zasluži normalno življenje, tudi brez očeta, če tako misli njegov ati! Nevem od kje mi danes moč, ampak kar prišla je od nekod.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?