|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izkušnje s klomifenom?
27.3.2009 17:29:40   
golobica82
Tudi jaz držim pesti, da nam bo le uspelo.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Izkušnje s klomifenom?
27.3.2009 18:21:18   
divans1
hvala enako punce!!! Joj to mi je zadnja šansa...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Izkušnje s klomifenom?
1.4.2009 20:28:51   
golobica82
oj punce! Divans in ostale je kaj novega? kakšnauser posted image ?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Izkušnje s klomifenom?
1.4.2009 20:36:30   
divans1
Joj, jst mam danes kumi 22.dan ciklusa, tko je še prezgodaj, nimam pa nobenga upanja oz.kakšnega dobrega občutka, ko je pa vsak mesec eno in isto. Pa ti?

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Izkušnje s klomifenom?
2.4.2009 8:46:57   
A.M.O.
Čao,
v bistvu vas spremljam že kar nekaj časa, čeprav mi tili "klomifenski" znaki niso več jasni. Jemljem ga že 2., 12. dan je bil folikel velik 14 mm, 14. dan pa 16+, špikati me je začelo pa šele 19. dan, mi glih ni logično, ker je bila ovulacijska sluz (se pravi brezbarvna, lepljiva) 15-16 dan.
Kako naj se sploh orientiram, kdaj je bilo kaj?
Hvala, lp

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Izkušnje s klomifenom?
2.4.2009 15:59:56   
divans1
Ja orientirat se je pa bolj težko, ker se tudi sluz spremeni, ko jemlješ K. Morala bi te G spremljat na UZ in ti ona povedat, kdaj bo ovulacija, veš?

(odgovor članu A.M.O.)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Izkušnje s klomifenom?
2.4.2009 18:43:58   
golobica82
AMO, glede na to, da veš koliko je folikel meril, te je očitno G spremljal/a z UZ, torej bi ti tud mogla, povedat kdaj je prišlo do O če je, saj se vidi, da se je folikel razpoču. Sluz pa  je tako, jaz sem jo tud imela, čeprav nisem imela O takrat, je pa res, da jo je težko določiti, saj je pomešana s spermo;=)
divans, še malo pa bova videli. jaz bi user posted image mogla dobit v torek drug teden (sklepam po O, menstra naj bi bila 14 dni po O), čeprav mi je full čudno, saj me že od včeraj full zvija v jajčnikih, kot za menstro... Glasno se skušam, prepričat, da sej tako tud tokrat ne bo, bi bil že čudež, po tiho pa seveda upam, da se bo le tudi nama zgodil ta čudež.

< Sporočilo je popravil golobica82 -- 2.4.2009 18:46:45 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Izkušnje s klomifenom?
17.4.2009 22:24:12   
golobica82
Divans kako je? Je user posted image ?
Jaz sem v drugem ciklusu klomifena...čist potrta, ker ima feeling, da tudi tokratne bo nič, sicer sem tokrat pridelala 2 folikla...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Izkušnje s klomifenom?
18.4.2009 9:31:58   
divans1
Golobica, meni je ratalo. Po drugem ciklusu K sem zagledala plusek, trenutno sem noseča 5 tednov in 4 dni!!!! Držim pesti zate!user posted image

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Izkušnje s klomifenom?
18.4.2009 20:16:53   
golobica82
user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!!!!!! bravo!!!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?