|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:55:17   
Anonimen
Naslov teme naj bo viden (vecji?).
Manj detajlov o forumu, npr.  "iz foruma Družinsko življenje - Naš vsakdan", je dovolj Nas vsakdan.

(odgovor članu Jaka RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:13:40   
zmajaz
Se strinjam - najbolj nas zanima NASLOV TEME - zato naj bo, če že nič drugega, vsaj ta večji, poudarjen, druge barve - karkoli - najbolje kar vse troje user posted image  - samo, da lahko hitro preletiš, kaj so nove debate, oziroma potem pri zadnjih 50 sporočilih, v katerih temah so nove objave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:15:50   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR
@zarja1: mnenja strokovnjakov iz foha so še posebej dobrodošla, torej z besedo na plan ;-).

Jaka midva se še ne poznava, a z RR že sodelujem tudi zaradi prenove enega drugega spletnega mesta. Žal sem bila službeno zdaj kar nekaj časa odsotna, a z naslednjim tednom znova pričnem. Moj rr kontakt je Anja. Vse opisat je dejansko nemogoče, pozdravljam pa tovrstno ocenitev.user posted image user posted image user posted image  Uporabniki so ključni, na podlagi tega se tudi oglaševalci/kot stranke odločamo.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:17:13   
Anonimen
a niso bile zadnje debate namenjene pregledu zadnjih 50 ODPRTIH debat (z datumom in uro) user posted image
zdaj pa sploh ne vem, čemu so namenjene oz. kaj predstavljajo. no, pa saj jih ne uporabljam. me je pa strah, kaj boste naredili z zadnjimi 50 sporočili user posted image

kar mene moti nasploh, je ta desna stran, ki je nafilana z reklamami, posti in ostalo pa je natlačeno na levo stran. in potem, ko reklam zmanjka, je tam prazen prostor (prosim, ne ga še dodatno nafilat z reklamami). sem človek, ki rabi simetrijo in uravnoteženost.user posted image

p.s. a mojega predloga pa ne boste nikoli upoštevali?user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2190985&mpage=1

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:30:19   
Jaka RR
Smo objavili popravljeno verzijo, v kateri smo skušali upoštevati vaše komentarje.

Prosim zopet za konstruktivne kritike.

Tudi ta stran bo doživela še nekaj izboljšav, ki jih boste zagotovo vesele, ampak najprej je bilo potrebno preiti na nov sistem. Zaenkrat sprememba izgleda zgolj lepotne narave (pa še tu pravite, da je grše :D), ampak verjemite, bo še boljša.

Lep pozdrav,

Jaka

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:32:45   
zmajaz
Definitivno dosti boljše kot predhodna različica.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:32:57   
kajajaka
evo Jaka, konstruktivna kritika:

POPOLNOMA NEPREGLEDNO - ne razbereš naslova, ker se praktično ne loči od avtorja in foruma... vse v isti vrsti... pisano, s slikcami... grozno.
Prej je bil "sistem tabele"  veliko preglednejši. Našla sem na hitro kar me zanima...

Veš mamice ponavadi nimamo časa za pregledovanje v detajle in iskanje med kopico nepomembnimi podatki. Preletiš v tisti minutki, ko je otrok zaposlen s čim drugim in pričakuješ, da najdeš kar iščeš oz. te zanima... Samo to želim(o) user posted image

Mogoče res na splošno novosti privabljajo več uporabnikov, ampak tale zadnja je totalna brca v temo...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:33:01   
melanija
Zdaj je boljše, vsaj vidiš katera tema je odprta, takoj ti pade v oči.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:34:19   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR

Smo objavili popravljeno verzijo, v kateri smo skušali upoštevati vaše komentarje.

Prosim zopet za konstruktivne kritike.

Tudi ta stran bo doživela še nekaj izboljšav, ki jih boste zagotovo vesele, ampak najprej je bilo potrebno preiti na nov sistem. Zaenkrat sprememba izgleda zgolj lepotne narave (pa še tu pravite, da je grše :D), ampak verjemite, bo še boljša.

Lep pozdrav,

Jaka



no zdaj bi pa jaz prosila za konstruktiven odgovor na vprašanje - Kaj je tu boljše?
Hvala za odgovor in LP

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:35:04   
Anonimen
Smo objavili popravljeno verzijo, v kateri smo skušali upoštevati vaše komentarje.


Se vedno je en forum prevec:
"iz foruma Skupnost RR - Čvekanje ... v tri dni ..."

Dovolj je iz foruma Cvekanje v tri dni.

(odgovor članu Jaka RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:35:46   
kajajaka
ok, sorry, sem pogledala ponovno - je res boljše - vsaj vidiš naslove user posted image  Hvala!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:36:56   
Petr_a
Zakaj pa ne more biti tako kot zadnjih 50 sporočil??
mene oči bolijo zdaj ko grem gledat zadnje teme user posted image
totalno aut,zdaj vedno gledam samo zadnja sporočila

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:48:13   
Jaka RR
@zarja1: uporabniki so vedno na prvem mestu. Oglaševalci pa takoj za njimi. Btw: če pa sodelujemo, lahko pa kritiko vedno vržeš ven tudi na pijači ;-)

@natasa77: tvoj predlog iz druge debate je upoštevan - je že v živo. Smo ga očitno falili.

Hvala vsem, ki ste konstruktivno sodelovale v debati. Če se vam porodi še kakšna ideja (poleg tiste: "prej je bilo boljše"), kako izboljšati, z besedo na plan.

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:50:15   
ZvezdicaZaspanka

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


POPOLNOMA NEPREGLEDNO - ne razbereš naslova, ker se praktično ne loči od avtorja in foruma... vse v isti vrsti... pisano, s slikcami... grozno.
Prej je bil "sistem tabele"  veliko preglednejši. Našla sem na hitro kar me zanima...

Veš mamice ponavadi nimamo časa za pregledovanje v detajle in iskanje med kopico nepomembnimi podatki. Preletiš v tisti minutki, ko je otrok zaposlen s čim drugim in pričakuješ, da najdeš kar iščeš oz. te zanima... Samo to želim(o) user posted image

Mogoče res na splošno novosti privabljajo več uporabnikov, ampak tale zadnja je totalna brca v temo...


Evo, jaz bi se pod to podpisala. Res je nepregledno in vzame več časa, da sploh ugotoviš kaj bereš. Pa tudi oči 'bolijo'.



(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:51:55   
ZvezdicaZaspanka
Upsss.....se opravičujem. Zdaj sem pogledala še enkrat in je čisto drugače. To je pa dosti boljše in bolj pregledno.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 20:53:13   
Shorty_
Super za popravek, veliko bolj pregledno, le tako naprejuser posted image user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 21:01:19   
Blueberry
Zdaj je res boljše. user posted image Bolj pregledno. user posted image Edino napredno iskanje bi še lahko vključili, da bi se videlo.

< Sporočilo je popravil Blueberry -- 27.1.2009 21:02:29 >


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 21:08:10   
Anonimen
precej boljše, pa hvala za upoštevanje mojega predloga user posted image

pa napredno iskanje na vsako stran, prosim user posted image

(odgovor članu Blueberry)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 21:13:53   
Ribica **
Jaz vidim tako, kot je bilo prej? user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 21:14:59   
Jaka RR
Naprednemu iskanju že ves čas od prenove iščemo pametno mesto v navigaciji... pa ga zaenkrat še nismo našli :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 23:27:34   
Dream
Tudi meni je sedaj veliko bolj všeč, ker mi je važno, da so teme odebeljene in jih lahko na hitro preletim user posted image

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
28.1.2009 9:00:17   
Anonimen
Mene pa moti, da čisto spodaj ni možnosti "Vsi forumi". Ker ko pregledam 50 debat, grem še na ostale forume in prej je bila ta možnost spodaj, sedaj je pa samo zgoraj..

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
28.1.2009 9:02:17   
barbara b
Meni je bila tabelarna oblika resnično bolj všeč:
- bolj pregledan
- hitreje si našel kar te zanima
- lažje iskanje

Se opravičujem za kritiko, ampak to sedaj mi ni OK. user posted image
Če vas zanima moje mnenje: vrnite na staro tabelarno obliko, je čisto OK.


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
28.1.2009 9:13:46   
Mišni
Sem šla zdajle gledat in ste fajn popravili. Super.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
28.1.2009 9:22:32   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Sem šla zdajle gledat in ste fajn popravili. Super.


Ja, boljše je.

Mene edino to moti, da včasih lepo vidim, ko dobim zasebno sporočilo, včasih mi pa sploh ni jasno in ugotovim šele po kakšnem dnevu ali dvem, da imam ZS, ker sploh ne poštekam, če mi ne utripa tista oranžna puščica.user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?