Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Kako je z bolniško v nosečnosti 11.2.2009 11:24:04
|
|
|
|
SAŠA77
|
lp, ja seveda je dovolj časa,tvoj osebni zdravnik mora oddati 6 delovnih dni pred iztekom bolniške predlig za podalšanje na komisijo,tako da se dogovori z osebnim zdravnikom kdaj lahko prideš, želim ti prelep dan
_____________________________
upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj
|
|
|
|
RE: Kako je z bolniško v nosečnosti 11.2.2009 11:32:26
|
|
|
|
bamoocham
|
Uh časa je dovolj. Js grem malo pred koncem meseca po bolniški list k svoji zdravnici in ga nesem na firmo. Glede podaljšanja je pa tako, da me vedno gin. vpraša, do kdaj imam podaljšano bolniško in me potem toliko prej naroči na pregled (mogoče teden prej), da dobim izvid pravi čas. In ga spet nesem k osebni zdravnici, pa potem oni naprej zrihtajo. Prejšnji teden sem v sredo nesla izvid naprej, pa sem v petek že dobla odločbo na dom.
|
|
|
|
RE: Kako je z bolniško v nosečnosti 11.2.2009 11:56:11
|
|
|
|
bskrle
|
Moja zdravnica oddaja papirje zadnji ali predzadnji dan pred iztekom bolniške v vseh 4ih nosečnostih in ni bilo nikoli težav.
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKaj vzeti s seboj v porodnišnico?Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zadnje s foruma
zanositevdarjad6mene pa neki zanima...pred kratkim sem prenehala jemati KT,ker sem pozabila vzeti 3 zaporedoma. Pojedla sem jih nekje do polovice,sedaj sem popoloma prenehala,ker sva se odločila za naraščaj. ali to kaj vpliva? In ali imam možnost zanositi v kratkem?zanositev po KT (
80%)

plodnost (
20%)
Število vseh glasov: 40Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!