|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: britax evolva 123
18.11.2009 21:46:26   
zmajaz
Kolikor sem jaz gledala po navodilih, ki so bila priložena, se naj bi dalo pri tisti z oznako plus nastavljati še širino sedeža, pa tale click&safe sistem - da zaslišiš kli, ko je otrok varno pripet.

Poštnina za SLO ti nikjer ne piše - to ti sporočijo po mailu, in te vprašajo, če se strinjaš s poštnino, preden ti bremenijo kartico. Je pa cca. 40 eur poštnina.

Tiste črtice pri razpoložljivosti pa po mojem ne pomenijo nič, ker sem šla za foro pogledat še nekaj drugih izdelkov in je povsod isto.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 18.11.2009 21:49:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: britax evolva 123
18.11.2009 21:50:49   
Anonimen
aha ... torej bi prišela trenutno najcenejša evolva (brez oznake plus) ... malo manj kot 150€ ... uh samo sem videla da je en z oznako plus tudi 99funtov ... torej nekaj več kot 150€ ... samo pa ni take barve kot bi si jaz želela ...

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: britax evolva 123
18.11.2009 21:52:35   
Anonimen
zmajaz ... nisem zasledila, a imate potem vi tega z oznako plus? Če ja, koliko kaj pride prav ta klik sistem pri zapenjanju?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: britax evolva 123
18.11.2009 22:13:43   
2srcka
Tudi mi imajo evolo plus in se mi zdi ta klik sistem brezzveze. Ko otrok sedi v sedežu in zategneš pasove se zasliši klik. Ne vem, jaz lahko reguliram dolžino brez tega klika. Sicer pa sem s sedežem zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: britax evolva 123
18.11.2009 22:18:22   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

zmajaz ... nisem zasledila, a imate potem vi tega z oznako plus? Če ja, koliko kaj pride prav ta klik sistem pri zapenjanju?


Ne - mi imamo brez plusa - glede uporabnosti te zadeve, ti je pa itak odgovorila 2srcka. Jaz lahko rečem samo, da tudi pri tej brez plusa čisto dobro slišiš, kdaj se v redu zapre in kdaj ne.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 18.11.2009 22:19:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 14:16:45   
soncek78
Hello!

Jaz sem naročila Britax Evolva PLUS prek te spletne strani

http://www.o-baby.de/agr/Römer-Evolva_10310_3.html 

Poštnina je 9,5 EUR za Slovenijo, dobava v 5 dneh.

Tako stane stolček s poštnino vred  183,90 EUR.

Lep pozdravček vsem...

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 14:21:01   
zmajaz
Iz pramworlda je bil s poštnino vred 153 eur.

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 17:52:41   
2srcka
Jaz sem na pramworld-u za evolvo plus dala s poštnino 172 €.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 18:55:10   
zmajaz
Odvisno, katero barvo vzameš, ker nimajo vsi iste cene - jaz sem vzela rdečega, ki je bil (vsaj takrat)najcenejši.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 20:20:17   
2srcka
Ja odvisno od barve. Tudi jaz sem hotla rdečega a ga takrat niso imeli. Zdaj imajo pa že kolekcijo 2010.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:07:30   
Anonimen
Evo sem nartočila tegale: https://pramworld.securetill.com/product/4925/Britax_Evolva_123_Plus_Car_Seat_Black_Fusion

in sem dobila ne meil tole obvestilo:

Order Cost: 99.99
Delivery Charge: 0.00
Delivery Service: We will Contact You for Shipping Quote - Western Europe
Total Vat Paid: 4.76
Total Order Cost: 99.99

A je možno da poštnine sploh ne bo, al kako? Pa kaj ta rdeča vrstica pomeni?

(odgovor članu 2srcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:24:39   
tinaaja
Ne, postnina je 36 GBP.

Pomeni, da te bodo po emailu/telefonu kontaktirali, da potrdis strosek postnine in sele nato bodo bremenili tvojo kreditno kartico in ti poslali stol.

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 19.11.2009 21:30:06 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:26:38   
Anonimen
A to potem dobim še kako obvestilo in bodo to s kreditne dol trgali, al bo treba poštnino ob prevzemu plačat?

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:27:18   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Evo sem nartočila tegale: https://pramworld.securetill.com/product/4925/Britax_Evolva_123_Plus_Car_Seat_Black_Fusion

in sem dobila ne meil tole obvestilo:


Order Cost: 99.99
Delivery Charge: 0.00
Delivery Service: We will Contact You for Shipping Quote - Western Europe
Total Vat Paid: 4.76
Total Order Cost: 99.99


A je možno da poštnine sploh ne bo, al kako? Pa kaj ta rdeča vrstica pomeni?



Otika, tole z rdečo pisavo piše, da te bojo o pogojih pošiljanja še kontaktirali, glede na to, da ne dostavljajo v Slovenijo, verjetno te bojo kontaktirali preko emaila.

Jst bom tud naročila v kratkem Britax Evolvo 1 2 3 plus, sam še tuhtam kero barvo. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:30:43   
Anonimen
pokica_ hvala ... no glede barve sem se pa jaz tako odločila, da sem pogledala kateri je najcenejši user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:32:14   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pokica
Otika, tole z rdečo pisavo piše, da te bojo o pogojih pošiljanja še kontaktirali, glede na to, da ne dostavljajo v Slovenijo, verjetno te bojo kontaktirali preko emaila.

Jst bom tud naročila v kratkem Britax Evolvo 1 2 3 plus, sam še tuhtam kero barvo. user posted image


Tako je - po mailu ti bodo sporočili, koliko je poštnina, in te vprašali, če se strinjaš z višino poštnine. Šele ko jim boš potrdila, da ja, ti bodo bremenili kreditno kartico in ti poslali sedež.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:32:54   
tinaaja
Pramworld dostavlja v Slovenijo.
Shipping quote pomeni stroski posiljanja in mi pademo pod  ceno za Z Evropo.

Trgajo s kreditne, placilo po povzetju ni mozno. Morda bi slo preko ibana/swifta, ampak bi se moral posebej menit. Meni so trgali direkt s CC.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:34:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: pokica
Otika, tole z rdečo pisavo piše, da te bojo o pogojih pošiljanja še kontaktirali, glede na to, da ne dostavljajo v Slovenijo, verjetno te bojo kontaktirali preko emaila.

Jst bom tud naročila v kratkem Britax Evolvo 1 2 3 plus, sam še tuhtam kero barvo. user posted image


Tako je - po mailu ti bodo sporočili, koliko je poštnina, in te vprašali, če se strinjaš z višino poštnine. Šele ko jim boš potrdila, da ja, ti bodo bremenili kreditno kartico in ti poslali sedež.

No ta odgovor sem čakala user posted image ... sicer sem že malo upala, da imajo zdaj kako akcijo in da ni poštnine ... pa dobro ... še vseno je s poštnino vred 100€ cenejši kot v BC user posted image .

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: britax evolva 123
19.11.2009 21:43:04   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: pokica
Otika, tole z rdečo pisavo piše, da te bojo o pogojih pošiljanja še kontaktirali, glede na to, da ne dostavljajo v Slovenijo, verjetno te bojo kontaktirali preko emaila.

Jst bom tud naročila v kratkem Britax Evolvo 1 2 3 plus, sam še tuhtam kero barvo. user posted image


Tako je - po mailu ti bodo sporočili, koliko je poštnina, in te vprašali, če se strinjaš z višino poštnine. Šele ko jim boš potrdila, da ja, ti bodo bremenili kreditno kartico in ti poslali sedež.

No ta odgovor sem čakala user posted image ... sicer sem že malo upala, da imajo zdaj kako akcijo in da ni poštnine ... pa dobro ... še vseno je s poštnino vred 100€ cenejši kot v BC user posted image .



pa smo prišli zadevi do dna. user posted image  Jst bom tud verjetno tegale enakega naročila. 

Naš BC... user posted image  

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: britax evolva 123
27.11.2009 11:14:30   
Anonimen
Eto, dobili in je super! V ponedeljek so potrdili naročilo in trgali denar s kartice, pred eno uro pa ga je poštar že dostavil user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Otika -- 27.11.2009 11:15:16 >

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: britax evolva 123
1.12.2009 7:32:03   
Severina17
A se da ta sedež pritrditi tudi na isofix?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: britax evolva 123
1.12.2009 9:30:35   
Anonimen
ne

(odgovor članu Severina17)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: britax evolva 123
21.1.2010 18:26:33   
eudoxa
Ali kdo ve, koliko stane poštnina, ko iz Pramworld pošljejo v Slovenijo ta Evolva plus?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: britax evolva 123
21.1.2010 19:17:29   
zmajaz
39 funtov oz. cca 43 eur

(odgovor članu eudoxa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: britax evolva 123
22.1.2010 7:55:19   
barni
Nas je ravno ta teden prisla 36 funtov. Ne vem ocitno je pri vsakem malo drugace.

Drugace pa cakam, da ga dobimo po posti, samo me malo skrbi, ker nas od ponedeljka naprej ni, pa ne vem kako je, ce te ni doma, ko ti ga dostavijo. Kje potem prevzames posiljko? Ima katera izkusnje s tem? Dvomim, da ga bodo danes dostavili.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?