|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:49:00   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Lep dobr dan vsem tuki goruser posted image

Dan,danuser posted image

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:50:22   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

naš kuharski mojsteruser posted image
 
user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:50:24   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image


Ti si začela s to negativnostjo. user posted image  mogoče je pa vpliv lune ali pa je kaj v zraku

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:50:33   
špelin@
Preden grem: kodrana, nikakor ni bil Estrellin namen, da te prizadane, ampak da te zvabi na plano user posted image
 
Čmrlika, tokrat (pri kodrani) nisem imela jaz parkljev vmes. Za spremembo user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:51:14   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image


Meni že sploh več ni za brat, ker se same neke zamere pojavljajo. Sedaj pa se res že tako dolgo poznamo, da bi lahko vse vedle, da nobena nobeni ne želi nič slabega. To je vsem namenjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:51:59   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Lep dobr dan vsem tuki goruser posted image



user posted image





_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:53:24   
mmoojjccaa
jaz bi pa rada vprašala če ima katera za svojega otročka otroško hodujico in če sploh pomaga da otrok hitrje shodiuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:53:39   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image


Meni že sploh več ni za brat, ker se same neke zamere pojavljajo. Sedaj pa se res že tako dolgo poznamo, da bi lahko vse vedle, da nobena nobeni ne želi nič slabega. To je vsem namenjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ne se jezit, meni tud ni všeč tole, zato tud rada takoj razčistim ,da je lahko potem vse kolikotoliko po starem user posted image

sploh pa jaz nisem nobenmu nič zamerila, pa mislim da tud špelin@ ni meni za nekatere druge pa si ne bi upala tega trditi user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:54:08   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image


Meni že sploh več ni za brat, ker se same neke zamere pojavljajo. Sedaj pa se res že tako dolgo poznamo, da bi lahko vse vedle, da nobena nobeni ne želi nič slabega. To je vsem namenjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jaz sem že hotela napisat, da se odpovedujem čveku do nadaljnega, ker več ne vem kaj bi kdo sploh rad. user posted image  Meni je bila RR vedno za zabavo, da počvekam se pohecam, .... Zdaj pa več ne vem ali naj sploh še kaj napišem.

Grem jest zajtrk in buljit v TV potem pa bom videla.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:54:46   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

jaz bi pa rada vprašala če ima katera za svojega otročka otroško hodujico in če sploh pomaga da otrok hitrje shodiuser posted image


jaz imam že 3-jouser posted image user posted image , če hitreje shodi pa še ne vem

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:55:18   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

jaz bi pa rada vprašala če ima katera za svojega otročka otroško hodujico in če sploh pomaga da otrok hitrje shodiuser posted image


Jaz jo imam ampak bolj za prah nabirat. Če otrok kaj prej shodi pa ne vem, ker sta moja oba brzinska. Jaka je shodil brez hojice pri 9m in 1t, Maja pa se sama sprehaja ob stvareh in hodi, če ji pomagamo. Sama pa še ne.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:55:22   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

naš kuharski mojsteruser posted image
 
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:55:26   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

jaz bi pa rada vprašala če ima katera za svojega otročka otroško hodujico in če sploh pomaga da otrok hitrje shodiuser posted image

Starejši jo je imel in je shodil konec 10. meseca,mlajši jo ima tudi,pa zadnje čase ni preveč navdušen nad njo.Se rajši sam postavlja na nogice.Ne vem,če ima hojca kaj veze ,da otrok hitreje shodi

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:56:22   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ne boste verjele, kljub za en dr.ek spanju sem danes imela že toliko energije, da sem med čvekom pospravila skoraj vso kramo po stanovanju, posesala, zložila rundo perila, si pripravila in pojedla zajtrk, zraven vlačila Gregija s sabo, da ni težil, torej sem si zaslužila še en kofetek v živo s kolegicami user posted image
 
Lepo se imejte, se beremo kasneje user posted image

si bla pa res pridna! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:56:47   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Lep dobr dan vsem tuki goruser posted image



user posted image




[/quote
user posted image kr vredu v sredo sva bili z tajdo na pregledu so ji dneli gips tako da se ji kr lepo celi je pa rekeu zdravnik da ga bo mogla nosit še štiri tedne da se bo lepo zarasla mišica in kost grozn je blo sam videt tisti kavlček vn iz podplata ki bo tudi mogu not ustat še štiri tedneuser posted image ]

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:58:10   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

jaz bi pa rada vprašala če ima katera za svojega otročka otroško hodujico in če sploh pomaga da otrok hitrje shodiuser posted image

Starejši jo je imel in je shodil konec 10. meseca,mlajši jo ima tudi,pa zadnje čase ni preveč navdušen nad njo.Se rajši sam postavlja na nogice.Ne vem,če ima hojca kaj veze ,da otrok hitreje shodi
[/quote
mislim tista hodulja ki se drži za vjo ko zgleda kot vozekuser posted image ]

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:58:39   
hijenca
Jaz pa grem danes popoldan gledat na parcelo, kako napreduje električna inštalacija. Da vidim, če je Vidov boterček že kaj nardil.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:59:07   
kodrana
mojca mi imamo hojico. samo jo zadnji mesec zelo zelo redko uporabljamo. prvawijo, da otrociveč padajo na tla, ko začnejo hodit, ker so bili v hojici prej in so imeli oporo. ne vem če kaj pšrej shodijo. po moje ne. pravijo, da kasneje. samo jaz sme shodila z 11m, kljub hojici. ne vem, če bi kaj prej, če je ne bi imela.

Čmrlika, jaz sem hitro užaljena, ker me hitro kaj prizadane. namreč sme preveč stroga do sebe. nisme jezna tolko na tistega, ki kaj reče-napiše, kot sme jezna na sebe. in mislim, da če bi bla tko jezna na koga, me ne bi blo več tu gor. tud jst rada razčistim, kar je problemov..




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:01:25   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

jaz bi pa rada vprašala če ima katera za svojega otročka otroško hodujico in če sploh pomaga da otrok hitrje shodiuser posted image

Starejši jo je imel in je shodil konec 10. meseca,mlajši jo ima tudi,pa zadnje čase ni preveč navdušen nad njo.Se rajši sam postavlja na nogice.Ne vem,če ima hojca kaj veze ,da otrok hitreje shodi
[/quote
mislim tista hodulja ki se drži za vjo ko zgleda kot vozekuser posted image ]

pardon,narobe razumelauser posted image

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:05:08   
mmoojjccaa
sej mojedva prvedva sta drugače tudi hitro shodila samo zdej je drugače ko ima Tajda že toliko časa gips od rojstva pa dva meseca pa zdej spet pet tednou ,ma skrbi me to ker je zdravnik reku da mi ne pripada podalšana porodniška bo pa par dni brez gipsa preden začnem delat


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:06:10   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

jaz bi pa rada vprašala če ima katera za svojega otročka otroško hodujico in če sploh pomaga da otrok hitrje shodiuser posted image

Starejši jo je imel in je shodil konec 10. meseca,mlajši jo ima tudi,pa zadnje čase ni preveč navdušen nad njo.Se rajši sam postavlja na nogice.Ne vem,če ima hojca kaj veze ,da otrok hitreje shodi
[/quote
mislim tista hodulja ki se drži za vjo ko zgleda kot vozekuser posted image ]

pardon,narobe razumelauser posted image

nič hudega sej mogoče jaz nisem prou napisalauser posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:10:22   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Jaz pa grem danes popoldan gledat na parcelo, kako napreduje električna inštalacija. Da vidim, če je Vidov boterček že kaj nardil.


Kaj že imate kakšen okviren datum za selitev?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:10:24   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

sej mojedva prvedva sta drugače tudi hitro shodila samo zdej je drugače ko ima Tajda že toliko časa gips od rojstva pa dva meseca pa zdej spet pet tednou ,ma skrbi me to ker je zdravnik reku da mi ne pripada podalšana porodniška bo pa par dni brez gipsa preden začnem delat




Ti kar prosi za podaljšanje porodniške.
Kako pa bo z njeno hojo in ... pa boš mogla počakat, da bo toliko zdrava in nogica zaceljenja, da se bo lahko sama postavljala na nogice. Bo pač malo kasneje shodila pa zato ni nič narobe, glede na to kaj vse ste že dali skozi. user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:10:31   
kodrana
mojca, tud jt sm misla, da govoriš o hojici. mislim da je hoduljica priporočljiva.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:13:55   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

mojca, tud jt sm misla, da govoriš o hojici. mislim da je hoduljica priporočljiva.

potem pa najbolše da jo nabavimuser posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?