|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kuhinja
20.2.2009 9:23:08   
Mišni
Mala zirafa, a tole kuhinjo si videla?

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/kuhinja.htm

user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kuhinja
21.2.2009 9:30:09   
mala zirafa
Ja mišni sem jo videla in jo bomo v prihodnosti verjetno kupili.Dokaj ugodna cena.
Hvala vseeno.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kuhinja
13.5.2012 15:24:01   
neika
postavila bom eno "butasto" vprašanje - že od nekdaj si želim kampirat, in v letošnji sezoni bomo začeli, me pa zanima, ali je vsa ta roba, od kuhinje, do miz, ležalnikov, v kampih kar na prostem, in ni straha pred odtujitvijo?

vem, da je kampiranje način življenja in en kampist od drugega verjetno ne bi jemal, mi pa vseeno to dela rahle skrbi. Meni ta svoboda pomeni veliko, ne želim si pa vsega tlačiti v šotor, ko bi se šlo na plažo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kuhinja
13.5.2012 19:58:29   
Anonimen
Pri nas vse ostane na prostem ... mi na misel ne pride, da bi omarico s štedilnikom, mizo, stole vlačila v šotor ... sicer je res, da imamo ponavadi šotor poleg plaže, ampak tudi ko gremo zvečer v mesto, pustimo te večje kose zunaj ... pospravimo samo drobnarijo. Pač v kampu moraš zaupat, da ti sosedi ne bodo pobrali blazin itd. Če pa tega ne zmoreš, pa kamp ni zate, ker boš cel dopust živčna.

(odgovor članu neika)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kuhinja
13.5.2012 22:17:11   
livia
Večina kampov (za Hrvaško ne vem) ima omejen dostop v kamp. Dobiš zapestnico za čas bivanja in v kamp ostali, razen gostov ne smejo.
Lani so moji starši prišli k nam za eno popoldne na obisk, pa so jih jedva spustili not kamp brez zapestnic.
Med sabo si pa ne krademo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?