|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mešani zakon
25.2.2009 14:49:27   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ****

gita10:

Se pravi tvoj moz je musliman ti si katolik in vajini otroci bodo katoliki, sem prav razumela?

In tvoj moz musliman to sprejema?

Ne vem a naj se smejem al jokam...

Mi pa lahko naredis uslugo in ga vprasas:

Dragi, ena punca muslimanka te sprasuje ce se ti se vedno smatras za muslimana glede na to kako vzagajava najine otroke in ali se nic ne bojis Boga?

Pa mi povej kaj bo rekel.

Hvala

user posted image  bravo ****, mene tut to zanima. nisem nacionalist, daleč od tega, ampak da si pa musliman to dovoli? lej, sej ne, da mora tepst ženo al podobno. moj mož je musliman, pa je full uredu z mano, res mi da vse kar si želim, ampak da bi pa njegovega otroka obrnila v drugo vero, da bi ga kakorkoli ponižala... to pa ne bi dovolu nikol. in tud iskala od nejga to nikol ne bi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: mešani zakon
25.2.2009 14:50:53   
gita10
Otrok je sedaj star 6 let in je že vernik - katoliški kaj mu bo spremenil ime saj še malo pa se bo odločil sam. Ti si pa res zapletla v to vprašanje vere.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: mešani zakon
25.2.2009 14:53:48   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Otrok je sedaj star 6 let in je že vernik - katoliški kaj mu bo spremenil ime saj še malo pa se bo odločil sam. Ti si pa res zapletla v to vprašanje vere.

NE, bolj me moti to, da si ga prikazala v prvem postu tako, da si čist boga z bosancom, k boš šla v bosno namesto na potovanje. haloo, sej mas vse niti v vajeti, kaj pa on? lahko ponudis tudi ti kaj njemu, al je v ljubezni dovolj enostranska komanda?

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: mešani zakon
25.2.2009 14:54:27   
gita10
Aja pa še nekaj - 9 mesecev sem ja nosila tega otroka, večina obrokov mu jaz skuham, finančno sem močnejša od njega nevem s kakšno pravico bi otrok bil prej muslim kot pa katolik.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: mešani zakon
25.2.2009 14:56:36   
bumerang
Ne morem, da se ne vtaknem zraven (glede na neko drugo debato nekje drugje).

Gitin mož je musliman, ki uporablja možgane in nima glave zato, da mu jo nekdo polni s preživetimi prepričanji. Končno eden, ki živi IN PUSTI ŽIVETI.
Končno musliman, ki je stopil na pot, ki so jo kristjani začeli prakticirat že zdavnaj - vzami tisto, kar ti ustreza in kar ti olajša življenje, ostalo pa pusti za kdaj drugič in za koga drugega. BRAVO Gitin mož!
Ko bodo tudi ostali taki, v kar pa, glede na skrajnost muslimanov dvomim da bo kdaj, se bodo končali vsi fanatizmi in bodo tudi ženske postale ljudje, otroci pa sinovi in hčerke očeta IN matere.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: mešani zakon
25.2.2009 14:56:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
hočem ti reč, da je pravilno muslimanska barva bela, medtem ko pa je zeleno samo "rekla kazala" in sama sem glih tko mela zeleno za muslimansko barvo, dokler nisem prebrala kur`an-a, tko da ja, iz prve roke, bela barva je barva muslimanov. no, in ta tvoj kolega je "musliman v zrela leta", ne da bi vedel kaj islam zapoveduje.

Brez zamere ampak ta kolega je za mene osebno musliman samo po imenu. Oziroma se isce pa niti ne ve kaj isce...

Ja samo potem je njegova sestra tudi, ker sta oba čisto usekana na zeleno na "stara leta" ratala. Ker sta prepričana, da je zelena pač muslimanska barva. To je pa res čudno potem.

veš kaj jaz ne razumem? kje je bil prej? se je vrgu v "islam" da se očisti grehov. ma najbol na k... mi grejo taki, k so najprej skor ateisti, pol pa zagriženi verniki, brez pojma o pojmu. sam čula kazala. sicer pa to ni moja stvar


MLADAMAMICA ne smes tako govorit. Takim je treba pomagat, da najdejo pravo pot. Ta clovek se je verjetno pozno zavedal da je musliman in kaj to pomeni, vendar se se isce. Ce se bo vrgel v knjige in imel se poleg ljudi, ki islam poznajo in zivijo bo iz takega " zmedenca", ki ne ve kaj isce tocno vedel kaj je prav in kaj ne...

Kdo ve morda me cez kako leto ali dve prav tak clovek se kaj nauci...inshallah.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: mešani zakon
25.2.2009 14:57:27   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Aja pa še nekaj - 9 mesecev sem ja nosila tega otroka, večina obrokov mu jaz skuham, finančno sem močnejša od njega nevem s kakšno pravico bi otrok bil prej muslim kot pa katolik.

a se ti zavedaš da on je in bo vedno pol musliman? česa se bojiš, da bi vzljubil to vero? praviš da se bo odločil sam, medtem ko pa je že katoliški vernik? na vse napisano bi morala razmislit že prej.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: mešani zakon
25.2.2009 14:59:19   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ****
MLADAMAMICA ne smes tako govorit. Takim je treba pomagat, da najdejo pravo pot. Ta clovek se je verjetno pozno zavedal da je musliman in kaj to pomeni, vendar se se isce. Ce se bo vrgel v knjige in imel se poleg ljudi, ki islam poznajo in zivijo bo iz takega " zmedenca", ki ne ve kaj isce tocno vedel kaj je prav in kaj ne...

Kdo ve morda me cez kako leto ali dve prav tak clovek se kaj nauci...inshallah.

****, sej on ne bere knjig, on samo uveljavlja "zeleno" barvo. to je musliman na izgled. sory, sam ne dovolit ženi da opremi stanovanje v rdečo ampak ga opremit v zeleno, ker je on musliman in ker se more vedt da je musliman je pa vse prej kot poznavalec islama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:01:25   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ne morem, da se ne vtaknem zraven (glede na neko drugo debato nekje drugje).

Gitin mož je musliman, ki uporablja možgane in nima glave zato, da mu jo nekdo polni s preživetimi prepričanji. Končno eden, ki živi IN PUSTI ŽIVETI.
Končno musliman, ki je stopil na pot, ki so jo kristjani začeli prakticirat že zdavnaj - vzami tisto, kar ti ustreza in kar ti olajša življenje, ostalo pa pusti za kdaj drugič in za koga drugega. BRAVO Gitin mož!
Ko bodo tudi ostali taki, v kar pa, glede na skrajnost muslimanov dvomim da bo kdaj, se bodo končali vsi fanatizmi in bodo tudi ženske postale ljudje, otroci pa sinovi in hčerke očeta IN matere.

ne bumerang ta otrok ima pravice matere. očitno. točno to, musliman ki je stopil na stran kristjanov. to ni musliman. zakaj se ni pol še spreobrnu in bi bili prava katoliška družinica. bolano

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:03:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ****

gita10:

Se pravi tvoj moz je musliman ti si katolik in vajini otroci bodo katoliki, sem prav razumela?

In tvoj moz musliman to sprejema?

Ne vem a naj se smejem al jokam...

Mi pa lahko naredis uslugo in ga vprasas:

Dragi, ena punca muslimanka te sprasuje ce se ti se vedno smatras za muslimana glede na to kako vzagajava najine otroke in ali se nic ne bojis Boga?

Pa mi povej kaj bo rekel.

Hvala

user posted image  bravo ****, mene tut to zanima. nisem nacionalist, daleč od tega, ampak da si pa musliman to dovoli? lej, sej ne, da mora tepst ženo al podobno. moj mož je musliman, pa je full uredu z mano, res mi da vse kar si želim, ampak da bi pa njegovega otroka obrnila v drugo vero, da bi ga kakorkoli ponižala... to pa ne bi dovolu nikol. in tud iskala od nejga to nikol ne bi.


Ma jaz mislim da bi pravi musliman trikrat premislil predno se bi porocil z pripadnico druge vere. No ampak ker to je dovoljeno in ni s tem nic narobe se pac zgodi, da se zaljubi v katolicanko. Vse prav in super do tam ko ji mora se pred poroko povedat da ji ne misli spreminjat vere, da jo bo spodbujal in ji omogocal da prakticira svojo vero toda otroci rojeni v tem zakonu bodo muslimani in vzgajati jih bo morala kot muslimane. Amen!


Islam je tok simpl ko pasulj...

Tako da jaz nje sploh ne krivim ona je pravi vernik in dela tako kot je zanjo prav. On je pa.... najlepsi izraz , ki mi pride na pamet kefer.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:08:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Otrok je sedaj star 6 let in je že vernik - katoliški kaj mu bo spremenil ime saj še malo pa se bo odločil sam. Ti si pa res zapletla v to vprašanje vere.


Nismo se zapletle. Samo Islam nam ki smo muslimani ne pomeni samo vero ampak tudi nacin zivljenja. Imamo dolocena pravila,po katerih zivimo.

In v tvojem primeru nama kot muslimankama ni seveda nic jasno?? Mislim jasno mi je vse z tvoje strani toda ne vem kaj ima tvoj moz v glavi in v srcu tega pa ne razumem.

In se enkrat poudarjam s tabo ni cist nic narobe ti delas tako kot je zate prav...

Edino problemi so in se bodo ce bo tvoj " copatek" zelel uveljavljati svojo voljo in nekaj svoje vere prenesti se na otroke.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:08:17   
bumerang
No, po pravici povedano bi bilo meni bolj logično in bolj človeško, da bi taki (in sploh vsi) otroci bili vzgajani brez določene vere (kar ne pomeni ateistično), ampak glede na to, da živijo v Sloveniji in da verjetno ne izvajajo kakšnega krščanskega fanatizma, je bolje tako kot da bi bili vzgajani v muslimane.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:10:52   
gita10
Glej kaj misliš, da ni poskušal samo pri meni kar se tega tiče čigav je otrok pa res ni vprašanje.Poznam pa še en par isti kot midva samo da se tu otrok vzgaja v muslimana in edino to je tisto za kar ga oče vzgaja. Mama piše z njim domače naloge, ona ga hrani, na vse dejavnosti ga ona vozi - uglavnem vso vzgojo ima mama  on mu pa teži o veri. Sicer sem pa že rekla moj otrok ima po nekje 15 letu odprto pot in je lahko tudi budist kar se mene teče dokler ga pa jaz hranim bom tudi jaz odločala o njegovem življenju. Bumerang pridi na pomoč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:17:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Aja pa še nekaj - 9 mesecev sem ja nosila tega otroka, večina obrokov mu jaz skuham, finančno sem močnejša od njega nevem s kakšno pravico bi otrok bil prej muslim kot pa katolik.

Muslimani se drzimo sheriata in po sheriatu bi moral biti vzgajan kot musliman.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:18:59   
gita10
In še nekaj Mladamamica moj otrok je pol Bosanec in ne pol musliman - to je razlika.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:20:43   
bumerang
Gita10, ko se spraviš v debato z muslimani, ne prideš do konca. Ker če je slučajno nevarnost, da bi morali na kaj odgovoriti tako kot ne želijo, je odgovor "Ker bog tako hoče". In tu se potem vse konča, ker debata ni več možna, razum odpove.

Sicer se strinjam z ostalimi, da se je o takih stvareh potrebno zmeniti preden na svet pridejo otroci, se pa nikakor ne strinjam s tem, da bi se morala zdaj ti podrediti in prilagoditi. Pa tudi na dopust jaz vsako leto ne bi hodila k moževim sorodnikom, še večkrat na leto ne. Sploh pa ne zaradi vere! Dopust je dopust ne pa obiski in romanje od ene hiše do druge. Če bi bil moj zakon tak, bi se kmalu končal, tudi na mojo željo. In če moram kar naenkrat cel dan poslušat bosanski cigumigu, ki mi ga pred tem ni bilo treba, se vse neha. Ga ni čez lastno svobodo, svobodo misli in bivanja!
Tudi Mišni dam prav - z leti se ljudje vedno bolj obračajo k svojim koreninam zato tvoja situacija ni ravno rožnata. Sicer srbohrvaško ne znam, sem si pa zapomnila en lep pregovor, ki se večinoma potrjuje - Otišao je Jovo iz sela ali nije selo otišlo iz Jova!
Tako da - ali boš situacijo rešila s pametjo in pogovorom ali pa ti bo vsak dan bolj nevzdržno. In bolj kot bo tvoj postajal musliman, bolj nevzdržno bo.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:21:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ne morem, da se ne vtaknem zraven (glede na neko drugo debato nekje drugje).

Gitin mož je musliman, ki uporablja možgane in nima glave zato, da mu jo nekdo polni s preživetimi prepričanji. Končno eden, ki živi IN PUSTI ŽIVETI.
Končno musliman, ki je stopil na pot, ki so jo kristjani začeli prakticirat že zdavnaj - vzami tisto, kar ti ustreza in kar ti olajša življenje, ostalo pa pusti za kdaj drugič in za koga drugega. BRAVO Gitin mož!
Ko bodo tudi ostali taki, v kar pa, glede na skrajnost muslimanov dvomim da bo kdaj, se bodo končali vsi fanatizmi in bodo tudi ženske postale ljudje, otroci pa sinovi in hčerke očeta IN matere.


To kar ti opisujes ni musliman.

In lej bumerang ze veckrat si v podobnih debatah dokazala da o Islamu nimas kaj dost podlage in imas neko zakoreninjeno mrznjo do nas muslimanov...
da ne grem zdaj iskat kaj vse si samo meni napisala...

Vsekakor imas vso pravico sodelovati na forumu samo ne mi zamerit meni se ne da ponavljat vedno ene in iste stvari...saj nisi otrok no!

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:22:42   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Muslimani se drzimo sheriata in po sheriatu bi moral biti vzgajan kot musliman.


Ja bog pomagaj... user posted image
Mi ostali ljudje pa se držimo zdrave pameti.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:23:05   
mika
ne ni dovoljen. pa zdej mam občutek da že delaš budalo iz mene. nikjer nisem napisala da sem "prava" muslimanka, tudi zavita nisem
 
MLADAMAMICA, ne delam se norca, ampak sprašujem...sem tudi zasledila da nisi prava muslimanka, o tem te je spraševala druga punca in ne jaz.
Mi je pa **** že dala odgovor, pa tudi vprašanje je bilo namenjeno njej.....


Bom raje nehalauser posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:24:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ****
MLADAMAMICA ne smes tako govorit. Takim je treba pomagat, da najdejo pravo pot. Ta clovek se je verjetno pozno zavedal da je musliman in kaj to pomeni, vendar se se isce. Ce se bo vrgel v knjige in imel se poleg ljudi, ki islam poznajo in zivijo bo iz takega " zmedenca", ki ne ve kaj isce tocno vedel kaj je prav in kaj ne...

Kdo ve morda me cez kako leto ali dve prav tak clovek se kaj nauci...inshallah.

****, sej on ne bere knjig, on samo uveljavlja "zeleno" barvo. to je musliman na izgled. sory, sam ne dovolit ženi da opremi stanovanje v rdečo ampak ga opremit v zeleno, ker je on musliman in ker se more vedt da je musliman je pa vse prej kot poznavalec islama.


Ja, morda jih pa se bo zacel brat in pol bo videl da ni zelena ampak bela in potem bo... in seveda da danes ni poznavalec se se isce in morda se bo zacel uciti..inshallah

Kar se mene tice jaz sem se ze nasla toda ucim se pa se vedno in se ogromno se imam za naucit...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:26:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ne morem, da se ne vtaknem zraven (glede na neko drugo debato nekje drugje).

Gitin mož je musliman, ki uporablja možgane in nima glave zato, da mu jo nekdo polni s preživetimi prepričanji. Končno eden, ki živi IN PUSTI ŽIVETI.
Končno musliman, ki je stopil na pot, ki so jo kristjani začeli prakticirat že zdavnaj - vzami tisto, kar ti ustreza in kar ti olajša življenje, ostalo pa pusti za kdaj drugič in za koga drugega. BRAVO Gitin mož!
Ko bodo tudi ostali taki, v kar pa, glede na skrajnost muslimanov dvomim da bo kdaj, se bodo končali vsi fanatizmi in bodo tudi ženske postale ljudje, otroci pa sinovi in hčerke očeta IN matere.

ne bumerang ta otrok ima pravice matere. očitno. točno to, musliman ki je stopil na stran kristjanov. to ni musliman. zakaj se ni pol še spreobrnu in bi bili prava katoliška družinica. bolano


Ja to je edino kar tud meni pade na pamet. Najbolje da mu giti to predlaga!
Saj zivijo v Sloveniji in tam ga v donji ne caka nic katastrofalnega...ampak ko pride sodni dan potem pa...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:27:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No, po pravici povedano bi bilo meni bolj logično in bolj človeško, da bi taki (in sploh vsi) otroci bili vzgajani brez določene vere (kar ne pomeni ateistično), ampak glede na to, da živijo v Sloveniji in da verjetno ne izvajajo kakšnega krščanskega fanatizma, je bolje tako kot da bi bili vzgajani v muslimane.



Ker muslimani smo pa povsod po svetu avtomaticno fanatiki a ne?

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:28:16   
Anonimen
Giti:
 
A si vprasala moza????? Kar sem te prosila?

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:31:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

In še nekaj Mladamamica moj otrok je pol Bosanec in ne pol musliman - to je razlika.


Tvoj otrok se je rodil kot musliman ti ga vzgajas v katolika. To je kar se vere tice.

Kar se tice narodnosti pa je pol bosanec pol slovenec.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: mešani zakon
25.2.2009 15:31:36   
gita10
No pri meni ni sigurno nobene mržnje ampak v mene se je moj mož zaljubil ker sem samostojna in verjetno drugačna od žensk, ki jih poznal prej.   Moj mož nikakor ni copata. je pa tako, da je danes teško biti muslim ker kjer koli po svetu smo že bili se je nekdo spotaknil v njegovo ime AMIR in sigurno si ne želi to svojemu sinu. Je pa on zase veren moški klanja, posti, spoštuje vaše zakone ampak pri otroku pa na žalost v demokratični državi SLOVENIJI res ne more nič ker tu pa imamo pravico nad otroci ženske.Lahko samo spakira kovčke in gre - sam brez otroka.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?