|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:04:33   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006
Danes je moj poslal papirje na CSD. Me prav zanima kolko časa rabjo, da spišejo eno odločbouser posted image . Po kolkem cajtu ste jo ve dobile?


3 delovni dnevi, nesla v sredo, pošto dobila v ponedeljek

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:05:18   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Mi2 imava prepoved user posted image že od 1.12.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sušaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

user posted image user posted image user posted image user posted image saj bo bosta pa potem bolj user posted image

glede CTG pa ne vem ,je odvisno od vsakega G
Meni je rekla da sedaj imam še na 4t pregled potem pa na vedno manj,zaradi CTG -ja ,pa da vidjo kako je lega ,....



Te vzamem na besedo.....če ne se ti bom kar oglaslauser posted image user posted image user posted image .

ok  velja,čakam smsuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:05:20   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

Še malo za nazaj....
pitje čaja za mehčanje MV - ne grem v to
masiranje presredka - začela izvajati ampak koder bo vsekakor moral priskočiti na pomoč
magnesol - danes popila zadnjo tableto. Sedaj pa počakajmo na krče...mislim popadke.
nepremočljiva prevleka - imam za koderčka, sama pa bom uporabila kakšno staro rjuho in si jo dala v posteljo, bom po porodu nekaj podobnega prakticirala zaradi krvavenja
user posted image - ko pridejo na vrsto ovce in ovenčki mene nič ne ustavi, da mali koderček ne bi prijokal na svet. Bomo G vprašali za vsak slučaj.





cveta  ne ti nam prodajat nek čaj za mehčanje mv ti nam rajši povej, da naj si kupimo kamasutro pa teleovadimo do onemoglosti pa še dalje do porodauser posted image user posted image  saj veš, da vse to čakamo ena bolj kot drugauser posted image user posted image user posted image user posted image


Miška2006 jaz bi na tvojem mestu, če si že v 37. t si kar privoščila kak kratek sprehod...sem se odločila, da bom kar oddala oglas, da iščem enega mišičastega tipa, da me bo nosil po stopnicah...dragi je itak skoz v službi pa nima časauser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:05:34   
Pat74
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

eh ne skrbi...ne bodo te dali tako hitro v P imaš še čas...pol pa boš kot pol žensk...najprej jim težijo, da morajo ful pazit, ker imajo zmehčan mv, pa ful je kratek itd...pol pa rodijo 14 dni zamudo pa še z umetnimi popadki...sicer pa tudi mene skrbi kako je kaj stanje tam spodaj...
IZVIRNO SPOROČILO: detelja




Tole pa drži, jih kar veliko poznam - sicer pa je boljše tako, kot da predčasno rodiš.

Nmag drži se! Tole pa res ni fino, da te tik pred zdajci pošiljajo na te preiskave.

Še malo ouser posted image : jaz bi ful, saj smo vedno do konca tole prakticiral, moj pa kar neki cinca, po mojem ima sindrom "zabijanja v user posted image glavo" user posted image , kot ste že same pri svojih ugotovile. Ampak vem povem, da mu manjka, ker je na momente težek ko user posted image - tako bi vsaj en ventil odprl, pa bi se mal energije sprostilo!user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:05:47   
Tabletka dOr
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

Še malo za nazaj....
pitje čaja za mehčanje MV - ne grem v to
masiranje presredka - začela izvajati ampak koder bo vsekakor moral priskočiti na pomoč
magnesol - danes popila zadnjo tableto. Sedaj pa počakajmo na krče...mislim popadke.
nepremočljiva prevleka - imam za koderčka, sama pa bom uporabila kakšno staro rjuho in si jo dala v posteljo, bom po porodu nekaj podobnega prakticirala zaradi krvavenja
user posted image - ko pridejo na vrsto ovce in ovenčki mene nič ne ustavi, da mali koderček ne bi prijokal na svet. Bomo G vprašali za vsak slučaj.





Kej pa si nabavila nepremočljivo prevleko za kodrčka? Zase se bojim, da stara rjuha ne bo zalegla. Mi je ful škoda postelje in madraca, nista bila ravno poceni.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:06:13   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28
magnesol - danes popila zadnjo tableto. Sedaj pa počakajmo na krče...mislim popadke.

Ti je G svetovala za prenehanje pitja magnezola. Zakaj? Jst ga pijem že 11 tednov, pa me zanima a bom mogla do konca al ne?


Mislim, da je Sonček ne tako dolgo nazaj omenila, da ji je njena G odsvetovala pitje po 35/36t, ker naj bi upočasnjeval mehčanje MV

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:08:35   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: Tabletka dOr
Kej pa si nabavila nepremočljivo prevleko za kodrčka? Zase se bojim, da stara rjuha ne bo zalegla. Mi je ful škoda postelje in madraca, nista bila ravno poceni.


IKEA, drugače pa sem jih danes videla tudi v BC, nekje 5€ stanejo

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:08:58   
detelja
[image]http://a6.vox.com/6a00c2251c9ab0604a0109d078e446000e-500pi">

no, sem se kar na hitro odločila za tega tipa...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:09:00   
Tabletka dOr
IZVIRNO SPOROČILO: nmag

Mejdun en dan ne berem pa ste že na tretjem deluuser posted image ,super.
No jaz sem bila danes v laboratoriju zaradi cukra in ker baje ni panike samo je lih na meji moram jutri na teste in ti baje trajajo tri ure in več,ne vem kako bom preživela na tistih trdih klopeh,ker sem že danes tisto uro komaj zdržala,me morajo še dodatno mučit,nikoli nisem imela povečan sladkor in prav zdej ko že na škrge diham bom tam visela cel dopoldanuser posted image ,da ne govorim,bom spet imela čist mravlinčasto rit,ker moraš tam pri miru sedetuser posted image
Tako sem se malo izkašljala.
user posted image user posted image user posted image  za malo Nino in mamico,čestitke
user posted image user posted image user posted image  za JOOB,saj bo vse uredu tokrat boš videla,jaz sem bila v drugo avgustovka,malo ti bo vroče drugače bo pa vse ok,bodi optimist.
Janja drži se,še malo,jaz tudi že ful odštevam,res ni prijetno,če imaš take težave,jaz že vem,včasih mislim,da mi že kar ven leze ko tako pritiska dol.
5 postov na dan,no upam,da bo šlo,torej vam še kaj kasneje napišem,grem malo v luknjo na sedežnouser posted image


nmag kako pa to, da se tvoja G ni tole prej spomnila. Zdejle ko si tko daleč že, je pa že prava umetnost se sploh stuširat user posted image

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:10:49   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

pitje čaja za mehčanje MV - ne grem v to



cveta  ne ti nam prodajat nek čaj za mehčanje mv ti nam rajši povej, da naj si kupimo kamasutro pa teleovadimo do onemoglosti pa še dalje do porodauser posted image user posted image  saj veš, da vse to čakamo ena bolj kot drugauser posted image user posted image user posted image user posted image


Hej april09 je prva vprašala user posted image , jaz samo ponavljam. Drugače pa kamasutra samo v 'doggy style'user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:11:07   
detelja
user posted image


še enkrat pošiljam sliko mojega pomočnikauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:12:11   
Tabletka dOr
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:13:23   
Tabletka dOr
Glih ugotavljam, da bi bil mogoče zame premahen oziroma prešvoh za ...kg.

A tale stran dons neki stavka?

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:13:37   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Tabletka dOr

vem k ne morem it zraven je reklauser posted image user posted image user posted image prijazna prodajalka mi je pa še pokazala kako se ga naštima v avtouser posted image user posted image



Pa moraš koleščka snet za dati v avto?
ja ,vse se da razstavt,ali pa če daš polico dol zadaj pol gre bp

več ti bom lahko povedala k mi ga prpele tašča,bog ve kdaj ga bo šla iskatuser posted image jaz ga pa komaj čakam,danes k sem ga vidla bi ga kr domov odpelalauser posted image user posted image user posted image
A ti ga že imaš,sta se za tega sedaj odločila?

cveta.uuuu ti si pa danes res bila pridna ,pa ves teden še imaš napolnjen,pridna res ni kajuser posted image user posted image
ja čakam ,da gospa(tašča)  opravijo svoje vele delouser posted image user posted image user posted image user posted image

a čebulni kruh boš delala kak pa sploh je ,nisem ga še jedlauser posted image

detelja:mm ta tip je pa doberuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:13:39   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28
magnesol - danes popila zadnjo tableto. Sedaj pa počakajmo na krče...mislim popadke.

Ti je G svetovala za prenehanje pitja magnezola. Zakaj? Jst ga pijem že 11 tednov, pa me zanima a bom mogla do konca al ne?


Mislim, da je Sonček ne tako dolgo nazaj omenila, da ji je njena G odsvetovala pitje po 35/36t, ker naj bi upočasnjeval mehčanje MV
ja tako je ,pitje tega je priporočljivo samo do 36t potem ne več.Lahko pa še povprašate svoje G


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:14:32   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image


še enkrat pošiljam sliko mojega pomočnikauser posted image user posted image user posted image
jaz sem ga pa med tem dala malo večjega da ga bojo ja vse videleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ga deliš z namiuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:24:53   
Tabletka dOr
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

A ti ga že imaš,sta se za tega sedaj odločila?




Nisva ga še kupila. Jaz za, da se kupi. Mi je všeč in ne zavzame preveč prostora. 

Moj pa nekaj jamra, da nima dovolj močnih koles za se vozit po makadamu ali gozdu. Sam taki z večjimi kolesi grejo pa še težje v avto. Na primer, saj mi je všeč tudi voziček od Chicca, ampak misilm, da tega še v dvigalo ne spravimo. Pa high treck ...sam ful prostora zavzamejo.

A sploh obstaja kakšen voziček z močnimi gumami, ki pa ne zavzame veliko prostora in se ga spravi v clio brez podiranja sedežev?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:36:24   
*Junona*
Čveke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako je prav, norma opravljena.user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:36:28   
sonček85
jaz mislim ,da s tem nebi bil problem se vozit po makedamu ali gozdu.Vem pa ne  malo povprašaj po trg.

me je pa tudi ta voziček zapikal samo sem se odločila za brevija raje.

Mogoče je pa ta bolj  za tvojega dragega

http://www.ringaraja.net/forum/Vozi%C4%8Dek_-_Jaguar_Car/m_3829404/tm.htm

http://nosecnost.net/si/jaguar-car-super-set-vozicek-globoka-kosara-lupinica-nahrbtnik-zascita-za-noge-dez-komarje-na-zalogi-i15236.shtml


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:36:45   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image


še enkrat pošiljam sliko mojega pomočnikauser posted image user posted image user posted image


Že ma kera trd trebuh?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:36:53   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Čveke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako je prav, norma opravljena.user posted image user posted image user posted image user posted image



ne hvali prehitro,da se ne bodo polenile z nama vreduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:37:17   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image


še enkrat pošiljam sliko mojega pomočnikauser posted image user posted image user posted image


Že ma kera trd trebuh?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mislim ,da ga ma ta dec bolj k meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:38:59   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image


še enkrat pošiljam sliko mojega pomočnikauser posted image user posted image user posted image


Že ma kera trd trebuh?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mislim ,da ga ma ta dec bolj k meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja to pa res.user posted image user posted image user posted image

Če ne bušija, rito pa sigurno.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:39:48   
*Junona*
Neki me lakota grabi, ne vem, če ne bom kakšnega jabolka zdle pohamsala.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 16:40:36   
*Junona*
Detelja, sem ti pozabila povedat, da me ne žeja več. Lulat fejst hodim, ampak na vago si še ne upam stopit.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?