|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko kg
18.3.2009 10:13:55   
Felicity
Kaya2007 -

Proti napihnjenosti trebuha jej activio zjutraj  ... meni ful pomaga.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko kg
19.3.2009 18:37:56   
kaya2007
felicity, activia ni ravno za v mojo dieto, ima vsega preveč not user posted image  si jo pa včasih res privoščim, ja, mi je drugače všeč.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko kg
24.3.2009 6:55:08   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

zgubite v 1 mesecu diete? V Prvem mesecu sem izgubila 6,1 kg.

bi bila najbolj vesela, če bi mi napisali na kakšni dieti ste, Sem na ločevalni koliko kg imate "preveč" Veliko Preveč a si postavljam mesečne cilje, ki so 4,5 kg na mesec, kar sem v prvem mesecu presegla. Tako za informacijo v tem letu bi rada telo oklestila za 20 kg. (iz 79,2 na 59,2) in koliko jih povprečno zgubite v enem mesecu Idealna izguba je 0,5 do 1 kg na teden. to je maksimalno 4 kg na mesec. ..lahko pa kakšen podatek tudi spustite, če ga nočete deliti z mano user posted image   Nič nočem povedat, ker me je sram, da sem se tako zelo zapustila. A šele, ko si priznaš koliko imaš, kakšen si in ko si zadaš realne cilje, le takrat lahko upaš na uspeh. In jaz še vedno upam.

sprašujem zato, ker sem sedaj na dieti 1 mesec, po slikah sicer opazim razliko, po kilah pa tudi slučajno ne user posted image

pa še nekaj, ima kdo kakšno idejo zakaj me tako napenja že dva dni?? imam še večji trebuh kot prej user posted image   Pij donat vsako jutro. Morda ti ne bo pomagal takoj a ko se ti bo raven Mg v telesu uravnala bo tudi Donat pričel delovat.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?