|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
24.3.2009 12:28:26   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Kako pa že ene veste, da so dobili priznanja? Je to že zraven vnešeno poleg rezultatov?

lp, mojca




Naši je učiteljica čestitala za doseženo priznanje.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
25.3.2009 13:11:40   
bori2
Še eno vprašanje za učiteljice.

Naš rezultat je 20 točk, kar je super, pomeni da je moja pupa 4 odgovorila prav. Pa vendra ima zraven zvezdico in opombo, da tekmovanje še ni zaključeno. Kaj pa to pomeni?

Povedala mi je, da jih je pisalo 16 iz razreda in da sta samo ona in še en fantek imela samo eno napako. Kaj to pomeni, da šeni zalkjučeno, bodo pisali še kaj?

Tega pa jest ne maram, no. Če že tekmujejo, si mislim, da bi lahko tudi starši kaj vedeli,...

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
25.3.2009 17:19:35   
tašy
bori2-naš je v 2razredu,imel je vse možne točke 50 točk pa mu piše zraven enako,saj to piše vsem,to pa pomeni da še rezultati vseh šol niso zbrani in še ni narejena statistika koliko učencev je imelo določeno število točk,to je potem prikazano s stolpci število vseh otrok ki so tekmovali in koliko jih je doseglo 100%,90% in tako naprej.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
26.3.2009 10:28:08   
mojcaziga
Na njihovi strani (dmfa) so že uradni podatki.
Naš je z 20 točkami zasedel 1. mesto v tekmovalni kategoriji in bronasto priznanje - 1. razred. user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, mojca

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
26.3.2009 21:07:55   
Anonimen



Naš je z 45 točkami zasedel 1. mesto v tekmovalni kategoriji in bronasto priznanje - 3. razred. Si ga pa na šoli deli s še enim dečkom. Pa da se še mal pohvalim, smo tut lani praznovali v 2.razredu. 


(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
27.3.2009 7:09:00   
liza.p
Jaz pa ne morem več pogledat rezultatov. Ves čas mi javlja napačno geslo. Še komu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
27.3.2009 12:27:10   
bori2
naše geslo tudi ne prime, sem pa včeraj videla na vratih razreda user posted image user posted image user posted image  prebrala, da ima moja češpa za doseženo 1. mesto bronasto priznanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu liza.p)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
31.3.2009 22:06:46   
Pia73
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Za 1. razred naloge niso bile tako zelo lahke. Če so imeli vse prav, so morali zelo zelo zelo natančno poslušati navodila (te naloge v bistvu vsako leto temeljijo na zavajanju, ker so odvečne reči notri)  + imeti precej dobre predstave. Čestitke vsem, ki so tekmovali!


Gina, ti boš bolj vedela. Koliko nalog je bilo za rešit v tretjih razredih. Naša je dobila 40 točk, pravi pa , da je imela dve nalogi narobe, ker jih ni dobro razumela. Učiteljica pa je povedala, da je dobila bronasto priznanje, isto kot lani v drugem razredu. Bili pa so štirje otroci iz njenega razreda na tem tekmovanju.



V tretjih razredih je bilo možnih 50 točk.

Pri nas so pojasnili, da dobijo bronasto priznanje vsi , ki imajo več kot 30 točk in ne 1/3 razreda. Moj sin je imel 45 točk in je še s parimi na 2. mestu v celi generaciji, mislim, da je generacija 61 ali 62 otrok. user posted image  Baje je samo eden imel vseh 50 točk in ta isti je imel tudi lani vse točke. Za 45 točk je imel narobe eno nalogo in je tudi še tisti dan, ko so pisali povedal, da ima eno nalogo narobe, kako je to vedel pa ne vem.
Nam rezultate povedo učiteljice oz. jih povedo otrokom, ki si jih zapišejo v zvezke. Pole lahko vidimo na govorilnih urah. Naš fant je letos že tretjič osvojil priznanje in lani sem res videla pole, ki pa res niso lahke. Tako, da so dobri vsi, ki to osvojijo. Aja, plačali pa nismo nič.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
3.4.2009 11:28:06   
bori2
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Na njihovi strani (dmfa) so že uradni podatki.
Naš je z 20 točkami zasedel 1. mesto v tekmovalni kategoriji in bronasto priznanje - 1. razred. user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, mojca



tudi moja čebela tako,...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
4.4.2009 22:28:08   
caillou
Na šoli, ki jo obiskuje moj otrok pa niso imeli tega tekmovanjauser posted image . A niso vse šole v tem? Me pa res zanima odgovor.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
4.4.2009 22:33:09   
Pikabu
Caillou, ne nimajo vse šole tega. To je plačljivo in se šola sama odloči, če bo tekmovanje. Drugače je pa do (mislim vsaj) 6. razreda samo šolsko, od 7. naprej pa tudi potem regijsko in državno. Mi smo se odločili, da tega tekmovanja ne bomo izvajale na razredni stopnji, potem na predmetni ga pa imajo. 

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
4.4.2009 22:35:18   
caillou
Škodauser posted image . Emi bi pa to tako ustrezalo. Hvala, ker si se oglasila.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Matematično tekmovanje Kengurujček v prve...
6.4.2009 13:22:28   
Luni
user posted image user posted image user posted image  Naš 12-letnik je osvojil 1. mesto v njegovi kategoriji na šoli (6. razred), lani ni tekmoval, v 4. razredu je bil ravno tako 1.
Naš drugošolček je pa z eno napačno rešeno nalogo osvojil 2. mesto skupaj s še šestimi vrstniki. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Super sem ponosna na oba, za drugošolčka je bilo to prvo tekmovanje (če izključim bralno značko).
Ja, pa oba sta osvojila bronasto. Ta starejši drugo leto tekmuje že za srebrno...


_____________________________



(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?