
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 5.5.2005 8:34:25
|
|
|
|
darjatimci
|
Ali niso to turške rozine?
|
|
|
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 5.5.2005 8:43:00
|
|
|
|
Sibil_
|
To so tiste svetle rozine. Pa dobro pripravo okusnih jedi ti želim!:)- LP, Sibil
|
|
|
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 5.5.2005 10:43:37
|
|
|
|
mtd
|
:zmeden: bele rozine:zmeden2:
|
|
|
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 5.5.2005 11:31:15
|
|
|
|
Blink1
|
Hehe...meni to tudi ni bilo jasno, ko sem v eni knjii prebrala ja, rozine so...po moje kar te navadne:zmeden2:
|
|
|
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 5.5.2005 11:32:11
|
|
|
|
Jančika_
|
Hehe, tole vsakih par mesecev katera vpraša:)-.
|
|
|
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 5.5.2005 11:56:33
|
|
|
|
Nedelja
|
hihi hi a imajo kakšno vezo s sultanom?:sloncek:
|
|
|
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 5.5.2005 19:42:36
|
|
|
|
Maxica
|
Rozine so, ja. Sem tudi jaz raziskovala, kaj :hudicek: bi bilo to. Ne vem, zakaj ne napišejo rozine:zmeden2:.
|
|
|
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 5.5.2005 23:30:39
|
|
|
|
Anonimen
|
Maxica, k pol ni tko eksotično, a veš:)- Pa je pol tut jed 'čist navadna':)-
|
|
|
|
|
Kaj za v.... so sultanine? 7.5.2005 12:07:27
|
|
|
|
BONI*
|
Bom danes naredila šmorn z rozinam. Ne, naredila bom Carski praženec z sultaninam:)-:bravo: Mogoče bo kej boljš kot navaden šmorn z rozinam;) Lp, Boni
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiRecept: Panakota z ribezovim prelivomPanakota je priljubljena sladica, ki jo je zelo enostavno pripraviti in jo lahko prelijete z različnimi prelivi. Če imat...
Domača ribezova marmeladaRibez varuje celice pred prostimi radikali, pomirja živčevje in izboljšuje razpoloženje ter spodbuja delovanje srca in m...
Zadnje s foruma
Določitev spola.пеперутка16Kako zanesljiva je določitev spola z ultrazvokom? Vaše izkušnje so:Uganili so, da je punčka. (
0%)

Uganili so, da je fantek. (
0%)

Rekli so mi, da je punčka, rodil pa se je fantek. (
0%)

Rekli so mi, da je fantek, rodila pa se je punčka. (
50%)

Nismo hoteli vedeti. (
50%)
Število vseh glasov: 2Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!