|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "EX" klomifenke in ostale
24.3.2009 18:49:14   
Fargesia
jaaaa, luna!!!!! mah sej veš ene smo že po naravi mal ubrisane...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "EX" klomifenke in ostale
24.3.2009 20:00:22   
tecnobica
mater, kolk ste že naklofale. No, še mene na seznam, prosim. user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "EX" klomifenke in ostale
24.3.2009 20:19:38   
miska73
Lunči tebe sprejmemo tak al tak, k vemo da si že prez dopinga dovolj nora pa naša.
JEEEEEEEEEEEEEEEe...

Bo morala Fargi počas temo preimenovat iz "EX klomifenk" v "Nore krave". user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "EX" klomifenke in ostale
24.3.2009 20:47:02   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Bo morala Fargi počas temo preimenovat iz "EX klomifenk" v "Nore krave". user posted image



user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   "nore krave"
24.3.2009 21:15:55   
Fargesia
evo, tema spremenjena!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "nore krave"
24.3.2009 21:16:25   
Fargesia
sam zakaj se pa na prvi strani ne spremeni? 

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "nore krave"
24.3.2009 21:53:57   
Serendipity
Hmmm.. če je tema nore krave - man močan feeling, da me bo ''gravitacija'' vlekla sem .... user posted image Se bom počutila kar domače user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "nore krave"
25.3.2009 7:25:16   
Rakica_80
Heeej ženske, da niste vi malo preveč nooooreeeuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ajaa ,pa dobro jutro vsemuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "nore krave"
25.3.2009 9:34:26   
Anonimen
Pa ve ste res nore.  user posted image   user posted image   user posted image    user posted image

No, hitr se je treba zmenit za novo srečanje, da otvorimo sezono norih krav, kaj pravte?user posted image   user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "nore krave"
25.3.2009 10:32:36   
Rakica_80
Ejjj ciao Suzi, kako si? Aja kaj sprašujem, noro neuser posted image user posted image user posted image
Kje je pa Fargi, je prišla z UZuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "nore krave"
25.3.2009 11:27:51   
Anonimen
Js? fajn. user posted image   Pa ti? Zdej si že dobila papirje? Koliko časa po konziliju so ti jih poslali? In sedaj čakaš M?

A zdej bomo pa uno temo kar zapustile?? user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 25.3.2009 11:28:25 >

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: "nore krave"
25.3.2009 11:58:07   
Rakica_80
Grrrr mi je zbrisalo sporočilouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: "nore krave"
25.3.2009 11:58:38   
Rakica_80
user posted image Ti napišem na uni temi

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: "nore krave"
25.3.2009 12:43:18   
Anonimen
Sem ti že odgovorila na uni temi. user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: "EX" klomifenke in ostale
25.3.2009 12:54:18   
Ejla
IZVIRNO SPOROČILO: neela

Punce, katera se pofočka tle, je dolžna tud priti na srečanje.....sam na naslednje srečanje še ne, k jaz častim....user posted image user posted image user posted image


A častiš??? Pol pa pridem !!user posted image
Neelika a boš častla zdej ko bo user posted image ...še ene 10 dni, ne?!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: "EX" klomifenke in ostale
25.3.2009 13:30:29   
emaa
Punce držim pesti za vas, meni je pa ostala polna škatlica klomifena doma, ki ga seveda ne morem vrniti v lekarno, kam naj ga pa dam, no. Stran metat se mi zdi pa trapasto. 

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: "nore krave"
25.3.2009 14:10:33   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Sem ti že odgovorila na uni temi. user posted image


Tudi jaz tebiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: "nore krave"
25.3.2009 14:46:28   
aqua77
pa primorske kravce tudi sprejemate?? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: "EX" klomifenke in ostale
25.3.2009 14:51:43   
PENCA

Pozdravljene nore kravice

Mal sem res žalostna, ker sem vas falila v BTC-ju. Mi je blo ful čudn, da ste se samo za datum zmenile za uro pa ne. Sm si mislila itak smo iz vse Slovenije, pa delamo do dveh, treh, štirih, če pol jaz pridem ob petih bo glih prav, pa sem se uštela. Mal sem tud sama kriva, ane neela, ker se nisem prijavila, do zadnjega nisem vedela a mi bo zneslo al ne. Pa nisem hotla rečt prej, da pridem, pol me pa ne bi bilo. Ampak zdej je kar je, smo se nekaj naučile za drugič. Upam, da mi bo ratal pridet na naslednjega, velikrat popoldne delam, večkrat kot zjutraj. Neela hvala za povabilo, sem že prej po naklučju najdla tele kravice. Zdej smo pa res že tolk časa brez klomifena, da imamo lahko svojo stran.
Kera mi bo pa tel. dala? Al keri naj jo jaz dam?

Lep dan punce

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: "EX" klomifenke in ostale
25.3.2009 14:59:47   
PENCA

Emaa tudi meni je ostala ena škatlica, pa sem full študerala kaj naj z njo. Potem sem pa malo pozabila na to. Zdaj je za mano laparo, čez 3 mesece imam spet kontrolo, pa mi bo verjetno spet napisal K, tako, da mu bom rekla naj na recept napiše eno manj, pa bo stvar rešena. Da ne bomo stran metali še čisto uporabnih stvari. Mogoče jih boš ti tudi še kdaj dobila, če ne jih pa prinesi na srečanje, kateri bodo že prav prišle.

Lep dan

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: "nore krave"
25.3.2009 16:01:07   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

pa primorske kravce tudi sprejemate?? user posted image user posted image user posted image user posted image


Zakaj nas pa ne bi?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: "nore krave"
25.3.2009 16:35:33   
emaa
Penca, če bo vse po sreči, ga ne bom več rabila, pričakujem tretjega otroka, pa bom tu črto potegnila. PO dvojčkih prvič, pa zdaj enem, imam kar dovolj. Boste pa povedale, ko bo srečanje, jaz rade volje dam kateri klomifen, ki ga bo bolj rabila kot jaz. 

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: "nore krave"
25.3.2009 17:43:45   
Rakica_80
Ja jaz ga tudi imam, nevem eno ali pa dve škatli......kadar bo srečanje javite, upam da bom lahko prišla, edino če ne pridete ve vse v Koper, gremo na našo njivico...imamo tam en manjši plac,pa lahko kej spečemo in spijemo:::)))
No, ko se zmenite javite neuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: "nore krave"
25.3.2009 20:40:54   
neela
suzi, če boš prišla v aprilsko rudno na konzilij, bo to verjetno okol 25.4., mislim pa, da bo konzilij vsekakor pred prvomajskimi. Sva pa zadnjič s Fargi ugotavljali, da bi vedve znali priti v isto rundo na IVF konzilij....da te slučajno ne bo strah...user posted image user posted image user posted image ...se pravi, da te bo o vsem informirala ona....

PENCA
, lahko katerikoli od rednih 'članic' srečanj sporočiš po zs svojo številko, pa ti le-te posreduje še svojo. Vsekakor se ti bomo drugič oddolžile in ti dovolile, da boš ti pojedla eno kepico sladoleda VEČ....user posted image ...user posted image user posted image user posted image

Ejla, tebi pa že častim....user posted image ...ja, še ene 10 dni, vendar itak ne štejem, ker sem sfokusirana že na ivf.

emaa, jaz bi škatlico vseeno odnesla nazaj v lekarno. Največja škoda bi jih bilo zavreči, poleg tega pa se kar tako ne morejo 'prodajati', ker niso tako nedolžna zdravila.

tecnobica, aqua, ja zadnji čas, da se primorke zmigate madonca....iz vseh drugih vetrov nas je prineslo, samo primorke štrajkate!!!...user posted image

Fargiiiii......seznamček!!!!??? user posted image

lučka, a tebe še kar virus zvija???? sej te bo zvila ta računalniško abstinenčna kriza!

miška, kako si nam ti? danes prvič praznuješ tud ti svoj praznik, kajne???? jupiiii.....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: "nore krave"
25.3.2009 22:15:04   
emaa
V lekarni ga ne vzamejo, ker ne vejo kako je bil skladiščen, sem spraševala, brezplačne klinike se pa z neplodnostjo ne ukvarjajo, pol pa ne veš kam s klomifenom, škoda ga je pa stran metat. 

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?