|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "nore krave"
26.3.2009 7:34:57   
Anonimen
neela, dej mi prosim povej, kje vprašaš kdaj je naslednji konzilij? Ker grem drug teden itak gor in bi rada šla vprašat, da si vem malo planirat. user posted image  A ti si pa že pripravljena za IVF?? Da ne bomo vse tri skupaj - jaz, fargi in ti!! user posted image  

Fargi, kako kaže sedaj s tabo? Kdaj boš dala papirje za konzilij? Jaz računam, da bom drug teden že zaključila s tem.

miška, nosečka naša, daj malo poročaj kako in kaj? Sta že sporočila staršem, prijateljem? Reakcije? Pa tvoje počutje? Daj mal opiši, saj veš, da smo firbčne. user posted image

lučka in nf, sedaj boste pa kregane!! user posted image  kje se potepate? Nikjer vaju ni. user posted image

O aqua, tebe pa že nekaj časa nisem brala. Kako si? Si že v kakšen postopku....

Tudi ostalim želim lep dan!!

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: "nore krave"
26.3.2009 7:35:46   
Grethy
Vidim da je debata o Klomifenu in bi se kr v vrsto postavla, da na srečanju pokasiram kakšno škatlco user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: "nore krave"
26.3.2009 9:18:25   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi


O aqua, tebe pa že nekaj časa nisem brala. Kako si? Si že v kakšen postopku....

Tudi ostalim želim lep dan!!


Oj, oj skuštranka!!!user posted image user posted image user posted image

Pri nas vse pod kontrolo... user posted image  
Moj je šel prejšni teden na S-gram, tako da zdaj čakamo rezultate. Mogoče pride pošta že danes... user posted image
Jaz sem bila na kontroli pri moji G ta mesec, rak na MV uspešno odstranjen, tkivo bp! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Smo dobili zeleno luč za user posted image , tako da sedaj probamo dva meseca mama na ata sistem, če do maja nič ne spacamo potem pa spet obisk pri G in začnemo s kemijo... user posted image
Počasi se zgodba odvija, tako da upamo na najboljše.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: "nore krave"
26.3.2009 12:11:47   
Anonimen
aqua, super!! Sem vesela, da se vse odvija tako kot se mora!! user posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: "nore krave"
26.3.2009 15:50:54   
oktavija2
user posted image user posted image user posted image  Jeeeee a sem lahko jaz tudi zraven???user posted image user posted image

Jaz sem imela 3x klomifene pred Laparo in histeroskopijo, 3x klomifen po operaciji, in 3x klomifen na IUI....

Samo pri prvi škatlici sem zanosila, kar pa se je kasneje žal komčačo s SS, naslednih 8 x pa je bil klomifen neuspešen....

No zato pa nam je narava podarila našo zlato pikico!!!user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil oktavija2 -- 26.3.2009 15:56:40 >


_____________________________

oktavija2 = oktavija, sem prijavljena na drugem računalniku in imam drugo ime oz.dodano dvojko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: "nore krave"
26.3.2009 16:14:47   
Fargesia
...punce...

jaz sem bom malo umaknila...obljubim da vas bom brala...ampak trenutno ne morem več...najraje bi vse skupaj zaključila...utrujena sem...od vsega...preveč je tole zame...zaenkrat...ko si naberem moči, predem nazaj...priden bodite... lučka in neela me bosta pa obveščali kako in kaj se dogaja z vami po drugih medijih,  a ne?

user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: "nore krave"
26.3.2009 16:17:19   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

...punce...

jaz sem bom malo umaknila...obljubim da vas bom brala...ampak trenutno ne morem več...najraje bi vse skupaj zaključila...utrujena sem...od vsega...preveč je tole zame...zaenkrat...ko si naberem moči, predem nazaj...priden bodite... lučka in neela me bosta pa obveščali kako in kaj se dogaja z vami po drugih medijih,  a ne?

user posted image



Pikica, pa kaj te tole daje. Prejmi en velik objem od mene lubika.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: "nore krave"
26.3.2009 18:06:48   
neela
suzi, ja...me, iui-jevke smo imele to 'prednost', da smo se spoznale z zlatima sestrama Tatjano in Renato, ki sta koordinatorki na iui-jih. Jaz sem pri njima zvedla veliko večino teh reči. No, pa malo iz rr-ja, vas ter malček zdravega ženskega instinkta tud paše zraven...user posted image ...ej, lučka je zadnjič na srečanju povedala, da se ji je sesul računalnik, zato se ne more javit...user posted image

oktavija2, pozdravljena....valda, da si lahko naša....pravila pa že poznaš, kajne? user posted image user posted image user posted image

aqua77, to mi deliiiii.....upam, da bo pr vama upalil že sistem old kind of way (ata na mamo)....in da s spomladjo ugledata user posted image !

miška, a je že kaj user posted image na vidiku????

draga moja fargi.
...user posted image ...hmmmm, ne morem se odločit, al naj grem v ofenzivo prepričevanja, da nas ne smeš zapustiti al naj ti vendarle dam zeleno luč za time-off. V vsakem primeru pa NAJ TI NE PADE NA PAMET, DA BI SI DOPUSTILA, DA TE PREPLAVIJO TEMNE MISLI IN ŽALOSTNA ČUSTVA ....IN DA SE MI NE BI PREDALA. Zapomni si, da smo pred tako izkušnjo postavljene samo tiste, ki zmoremo naloženo breme prenesti. Ne dopusti si, da te ena, dve, tri al pa tud štiri zgubljene bitke potolčejo! VOJNA BO DOBLJENA! Na tebi je, da zdržiš....saj veš, kako pravijo naši južni bratje: ''Što ne ubija - jača!!!'' Ne pozabi pa, da te imamo rade!!!! Always!!!!

user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: "nore krave"
26.3.2009 18:49:19   
Rakica_80
Fargi ja pa ne ti, ki si nas spodbujala vedno in govorila, da treba se je borit naprej in da zato smo tukaj, da se spodbujamo in tolažimo in navijamo,da si se predala neboš tega rekla, ampak probala sprejeti te stvari kot življenski izziv, magari se sliši kruto, ampak resnično tako!!!!
Vzami si pavzo, jaz se strinjam s tem, ampak ne pavzo za delat nauser posted image  ampak kakšen dan mira, stran od RR in drugih stvari, da lepo razmisliš stvar in ko se boš malo pomirila, boš lahko razmišljala normalno naprej in lahko boš pšla tudi v nove boje!!!!!!!user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: "nore krave"
26.3.2009 20:41:02   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: neela

draga moja fargi....user posted image ...hmmmm, ne morem se odločit, al naj grem v ofenzivo prepričevanja, da nas ne smeš zapustiti al naj ti vendarle dam zeleno luč za time-off. V vsakem primeru pa NAJ TI NE PADE NA PAMET, DA BI SI DOPUSTILA, DA TE PREPLAVIJO TEMNE MISLI IN ŽALOSTNA ČUSTVA ....IN DA SE MI NE BI PREDALA. Zapomni si, da smo pred tako izkušnjo postavljene samo tiste, ki zmoremo naloženo breme prenesti. Ne dopusti si, da te ena, dve, tri al pa tud štiri zgubljene bitke potolčejo! VOJNA BO DOBLJENA! Na tebi je, da zdržiš....saj veš, kako pravijo naši južni bratje: ''Što ne ubija - jača!!!'' Ne pozabi pa, da te imamo rade!!!! Always!!!!



Maši, tole je pa napisano tako, kot bi ti sama napisala... oz. je neela napisala še boljše, zato se pod njen psot samo podpišem! user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: "nore krave"
26.3.2009 20:57:13   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

IZVIRNO SPOROČILO: neela

draga moja fargi....user posted image ...hmmmm, ne morem se odločit, al naj grem v ofenzivo prepričevanja, da nas ne smeš zapustiti al naj ti vendarle dam zeleno luč za time-off. V vsakem primeru pa NAJ TI NE PADE NA PAMET, DA BI SI DOPUSTILA, DA TE PREPLAVIJO TEMNE MISLI IN ŽALOSTNA ČUSTVA ....IN DA SE MI NE BI PREDALA. Zapomni si, da smo pred tako izkušnjo postavljene samo tiste, ki zmoremo naloženo breme prenesti. Ne dopusti si, da te ena, dve, tri al pa tud štiri zgubljene bitke potolčejo! VOJNA BO DOBLJENA! Na tebi je, da zdržiš....saj veš, kako pravijo naši južni bratje: ''Što ne ubija - jača!!!'' Ne pozabi pa, da te imamo rade!!!! Always!!!!



Maši, tole je pa napisano tako, kot bi ti sama napisala... oz. je neela napisala še boljše, zato se pod njen psot samo podpišem! user posted image


Se morm tud jst strinjat. Neelek res si lepo napisal.

Lunči kako? Evo pa je ena tema tu, k pašema obe dve na njo.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: "nore krave"
26.3.2009 21:08:23   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

IZVIRNO SPOROČILO: neela

draga moja fargi....user posted image ...hmmmm, ne morem se odločit, al naj grem v ofenzivo prepričevanja, da nas ne smeš zapustiti al naj ti vendarle dam zeleno luč za time-off. V vsakem primeru pa NAJ TI NE PADE NA PAMET, DA BI SI DOPUSTILA, DA TE PREPLAVIJO TEMNE MISLI IN ŽALOSTNA ČUSTVA ....IN DA SE MI NE BI PREDALA. Zapomni si, da smo pred tako izkušnjo postavljene samo tiste, ki zmoremo naloženo breme prenesti. Ne dopusti si, da te ena, dve, tri al pa tud štiri zgubljene bitke potolčejo! VOJNA BO DOBLJENA! Na tebi je, da zdržiš....saj veš, kako pravijo naši južni bratje: ''Što ne ubija - jača!!!'' Ne pozabi pa, da te imamo rade!!!! Always!!!!



Maši, tole je pa napisano tako, kot bi ti sama napisala... oz. je neela napisala še boljše, zato se pod njen psot samo podpišem! user posted image


Se morm tud jst strinjat. Neelek res si lepo napisal.

Lunči kako? Evo pa je ena tema tu, k pašema obe dve na njo.



eh, nekej je v luftu pa sem bolj v slabi koži...trenutno user posted image ..pa ni nobenga kakšnega pravega razloga... bo boljše, itak! user posted image
A na to temo pa paševa.... ker sva nori al si mel kaj drugea v mislih? user posted image  No, ker midve sodiva tud v temo...generacija, ki je ne delajo več - t.j triinsedemdeseta :)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: "nore krave"
26.3.2009 21:10:17   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Evo pa je ena tema tu, k pašema obe dve na njo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....hmmm, sam ne vem, na kateri del točno....na 'nore' al na 'kravce'.....user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: "nore krave"
26.3.2009 21:11:52   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

eh, nekej je v luftu pa sem bolj v slabi koži...trenutno user posted image ..pa ni nobenga kakšnega pravega razloga... bo boljše, itak! user posted image
A na to temo pa paševa.... ker sva nori al si mel kaj drugea v mislih? user posted image  No, ker midve sodiva tud v temo...generacija, ki je ne delajo več - t.j triinsedemdeseta :)


Lunči po edinem kriteriju, ki tule šteje in to je kriterij "nore krave".
Drgač pa, vrž uno slabo kožo stran. Ti ne pristaja.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: "nore krave"
26.3.2009 21:13:01   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Evo pa je ena tema tu, k pašema obe dve na njo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....hmmm, sam ne vem, na kateri del točno....na 'nore' al na 'kravce'.....user posted image



Sem mislala, da sta oba pogoja pogoj.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: "nore krave"
26.3.2009 23:27:25   
nf
Čao punce!!!
Super tema tele exklomifenke! user posted image  user posted image
Sori se vam nič ne oglašam. Če sem čisto poštena, se mi ne ljubi. user posted image  user posted image  Trenutno sem čisto v drugih sferah, trebušček je že tako velik, otročiček ful razposajen, veliko se sprehajam, uživam v sončku,...aja sem pa na bolniški zaradi te nizko ležeče posteljice in ginekologinja me je opozorila, naj se ne motam preveč okoli računalnika. Pa se ne. user posted image  Ampak vseeno uživam in sem zelo zadovoljna.
Kako ste ve? Kakšna nova nosečka ali mamica med nami? Mislim, da moram čestitam naši Miški!!!!!!!!! Go girl, ful dobro, sem zelo zelo vesela zate! In seveda naši Trinity za hčerkico!!!! Kako je življenje v dveh kosih? user posted image  A sem katero spustila??? Fargi, Neela, Skuštranka, Lučka, kaj kej ve počnete?

Uživajte punce!!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: "nore krave"
26.3.2009 23:29:26   
nf
Kva Miška!!! Šele zdej sem opazila, dva bosta!?????? HUUUDOOOOOOO!!!!!! Čestitam čestitam! user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: "nore krave"
27.3.2009 9:57:10   
Anonimen
oktavija, itak te sprejemo, ker ti si pa res bila ena ornk klomifenka. user posted image

fargi, tud jaz mam ta teden bolj slab, zato se en dan nisem nič javila, čeprav sem vas brala. Enostavno ni bilo energije. Sem zvedela, da so 2 moje prijateljice user posted image . Itak sem bila ful, ful vesela za njiju, vendar hkrati tudi žalostna zame in za ostale, ki se trudimo. Obema je ratalo iz danes na jutri in to še nekako bolj boli. Ker tudi če jim povem, da se nekatere trudimo ful časa, enostavno tega ne bi razumele. In prav je tako! Ampak včasih pride tista slaba volja, žalost in razočaranje. Tudi to bo minilo, do takrat pa si le vzemi pavzo! Vedi, da te podpiramo ne glede na to, kako se boš odločila in da te imamo nore kravce res rade!!! user posted image

nfka, kje si ti nosečka? Na bolniški, pa se vseeno nič ne javiš?? user posted image  user posted image  Te bom našeškala. user posted image  Drugače si najbrž ok? Predvidevam, glede na to, da se skos potepaš. Voziček že imaš? Pa ostale stvari? Joj, saj si že skoraj v 30 tednu.. user posted image  Kam gre čas...

neela, daj mi prosim točno povej kje naj izvem, kdaj je naslednji konzilij?Ker se še nič ne spoznam na te sestre. user posted image  Bi res rada vedela, da si malo preračunam stvari in potuhtam kdaj si moram M sprožit in tako naprej.. Ker sem si včeraj računala in je res veliko vprašanje, če bom prišla še pred poletjem v postopek. user posted image  Če dobim paprije začetek maja in kličem za evidenčno, okoli 10 - 15 dobim M in potem čakam 22 dan ciklusa.. In je to že nekje 10 junija.  ČE se prav spomnem mi je dr. D rekel, da moramo do 15. junija v postopek, da smo do 15. julija potem konec. (to je najbrž mislil za dolgi postopek, ne?)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: "nore krave"
27.3.2009 10:59:15   
T1979
[
fargi, tud jaz mam ta teden bolj slab, zato se en dan nisem nič javila, čeprav sem vas brala. Enostavno ni bilo energije. Sem zvedela, da so 2 moje prijateljice user posted image . Itak sem bila ful, ful vesela za njiju, vendar hkrati tudi žalostna zame in za ostale, ki se trudimo. Obema je ratalo iz danes na jutri in to še nekako bolj boli. Ker tudi če jim povem, da se nekatere trudimo ful časa, enostavno tega ne bi razumele. In prav je tako! Ampak včasih pride tista slaba volja, žalost in razočaranje. Tudi to bo minilo, do takrat pa si le vzemi pavzo! Vedi, da te podpiramo ne glede na to, kako se boš odločila in da te imamo nore kravce res rade!!! user posted image

[/quote]

Suzi te popolnoma razumem in vem kako je. user posted image  Ampak enkrat tudi vse me pridemo za njimi, a ne user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: "nore krave"
27.3.2009 11:01:05   
T1979
Drugače pa sem tudi jaz ex klomifenka, jemala sem ga 8 mesecev, nucal ni nič, zdaj pa slončkamo, pa hodimo na IVF. user posted image  Obupali pa še nismo.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: "nore krave"
27.3.2009 12:42:33   
Grethy
Fargi bejba, dej si duška, spucaj vse kar te teži in zmatrava, pa prid nazaj ... že nestrpno čakamo user posted image user posted image user posted image povratek 

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: "nore krave"
27.3.2009 17:46:24   
neela
Ciao bejbe!

suzi, kaj nimaš ti enkrat sedaj posveta???? Takrat boš verjetno dobila evidenčno št za na konzilij. Lahko že izkoristiš takrat priliko in vprašaš, kdaj bo konzilij. Za bit bolj ziher pa bi ti svetovala, da tam okrog 15. aprila pokličeš s. Tatjano (al pa se ti bo oglasila s. Renata) na tel. št 01/522 60 74, povej, da imaš tointo številko za IVF konzilij in da te zanima, kdaj bo v aprilu konzilij. Enkrat takrat bo ziher že vedela. Po mojem bo v vsakem primeru pred prvomajskimi prazniki. Če je še kakšno vprašanje, pa veš, kako me dobiš...user posted image

nf-kaaaaa.....porkaš....saj si čist pozabla na nas!!!! Ko te bo suzika šeškala, te bom jaz držala....da bo bolj bolelo...user posted image user posted image user posted image . Veš smo te na zadnjem srečanju kar pogrešale!!! In četudi imaš prepoveda računalnika pa se lahko na stare čase malo vendarle oglasiš in nas, stare sablje pozdraviš, kajne? Pa drgač? Bomo imeli punčko al ja??? user posted image user posted image user posted image

T1979, welcome...user posted image ...a ti si že prav v postopku ivf al nekje 'vmes'?

Gretula, kako pa ti kaj, stara sablja? Nisem te nič vprašala..a maco lahko zobljem kadarkoli v ciklusu al so to prav zapovedani dnevi? Saj vem, da je o tem že prelitega veliko črnila, pa vendar smo navajeni instant novičk.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: "nore krave"
27.3.2009 18:51:33   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: neela

Gretula, kako pa ti kaj, stara sablja? Nisem te nič vprašala..a maco lahko zobljem kadarkoli v ciklusu al so to prav zapovedani dnevi? Saj vem, da je o tem že prelitega veliko črnila, pa vendar smo navajeni instant novičk.



lahko jo ješ skoz, eventuelno je ne glodaj med user posted image , čeprav jo jz jem skoz ... ker to itak ni terapevtska doza ... še kr dost manjka, tko da jo jz glodam skoz ... drgač sem pa čist ok ... mal jemljem zalet, da bi šla probat en IUI skoz dat, čeprav me skoz bl skrbi da ne morem obdržat tud če zanosim, ker prejšn mesec sem bla en cel teden noseča, pol se je pa zlilo, kukr v postopku ... user posted image user posted image drekecpekecšitko ...

Kako si ti ???


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: "nore krave"
27.3.2009 21:16:35   
neela
Grethy, a teb iui nuca? Mensezdi, da je ta iui bolj kot ne ena slaba uteha. Da o statistiki uspešnosti sploh ne govorim. To je podvomil med vrsticami tud moj g. Zato sem jaz že čist sfokusirana na ivf. Upam, da pošta drug teden prispe v moj nabiralniček. user posted image Drgač pa me je moj dragi danes peljal v kino gledat Revnega milijonarja. Hudoooooooo dober film! user posted image Priporočam. Res eden boljših zadnje čase in daleč od ameriškega kvazi blišča...

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: "nore krave"
28.3.2009 16:40:42   
nf
IZVIRNO SPOROČILO: neela

nf-kaaaaa.....porkaš....saj si čist pozabla na nas!!!! Ko te bo suzika šeškala, te bom jaz držala....da bo bolj bolelo...user posted image user posted image user posted image . Veš smo te na zadnjem srečanju kar pogrešale!!! In četudi imaš prepoveda računalnika pa se lahko na stare čase malo vendarle oglasiš in nas, stare sablje pozdraviš, kajne? Pa drgač? Bomo imeli punčko al ja??? user posted image user posted image user posted image



Hahahaha samo probajta! Vaju bo tamala nabrcala nazaj! user posted image  Kdaj ste se dobile?? Joj pa že res sto let nisem bila na RR user posted image  Drgač malo študirava, kje bi dobila večje stanovanje in ugotavljava, da edine bloke, ki naju zanimajo, morajo še sezidati. Ravno danes sva šla gledat hiško v Šmartnem, ki je na internetu zgledala sanjska, v živo pa ne bi dala niti kup gnoja zanjo. user posted image  In kako ste mi ve punce?

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?