|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "nore krave"
5.4.2009 18:59:03   
Fargesia
sem jo že kupila!!! zdej moram samo še čas najdit da jo preštudiram. jo je moj danes neki gledal, ko sem se jaz učila...

pri tebi še nič? matr sem vesela...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: "nore krave"
5.4.2009 19:07:39   
neela
Ja, si je treba kar čas vzet, da dojameš poanto oz pravila. Jaz jo vsake tolk časa prebiram znova in znova. Ker sem bila danes sama sem lahko v miru sestavila današnji jedilnik. Pa ni blo nič hudega. Sem pravkar celo čokolado papcala. Jutri grem po službi v lekarno, da vidim, če imajo kakšen test zame user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: "nore krave"
5.4.2009 20:03:10   
Fargesia
odlično!!!!! za test pa sploh!!!!

a se ti da natipkat kakšno kosilce si si privoščila...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: "nore krave"
5.4.2009 20:21:55   
neela
Zjutraj sem pojedla polnozrnat prepečenec z marmelado (brez sladkorja) ter kavico (brezkofeinsko), za malico lahki jogurt z malinami, za kosilo pa brokolijevo juho, pišanček na žaru, bučke na žaru ter zelena solata. Ker sem imela kar pozno kosilo sem pred kakšnima dvema urama papcala še košček temne čokolade. Pridna ne? Sam ne vem, kako pa mi bo to uspevalo čez teden v službi user posted image .

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: "nore krave"
5.4.2009 21:00:59   
Rakica_80
Večer kravceuser posted image ,kako ste?

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: "nore krave"
5.4.2009 23:06:04   
Inana
Bom še tu pri "izkušenih" klomifenkah vprašala user posted image
A se HSG sploh dela, če že imaš diagnosticirane PCO? Hvala ...

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: "nore krave"
6.4.2009 10:23:37   
Anonimen
Ojla.

Punce, ne ga srat s temi kravami in miškami.. K se pol začnem režat tle v službi. user posted image   user posted image   user posted image

neela, kako kaže? Kdaj pade testek? Danes? Ma, to itak vem, da ti bo uspelo dobit številko! user posted image  Boš klicala potem še zame?

fargi, kako si ti?

Inana, mislim, da vseeno delajo HSG, ker PCO lahko popraviš s klomifenom, če imaš pa zamašene jajcevode, se pa niti K ne splača jemat (tako je bilo pri meni).

(odgovor članu Inana)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: "nore krave"
6.4.2009 15:34:13   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Inana

Bom še tu pri "izkušenih" klomifenkah vprašala user posted image
A se HSG sploh dela, če že imaš diagnosticirane PCO? Hvala ...



meni niso. direkt na laparo


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: "nore krave"
6.4.2009 18:34:57   
lana70
da vas še tukaj malce pozdravim...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: "nore krave"
7.4.2009 13:09:31   
Bibabibona
Hojla, upam, da jaz tudi pašem v novo skupino, ki je super ideja.

Klomifen sem jemala, sedaj ga ne več, ker se moji jajčniki niso kaj dost odzivali, mogoče kasneje.

Vidim, da smisel za humor ostaja in se izboljšuje.

No, lepo vas pozdravljam vse skupaj, ker namreč že dolgo nisem bla na forumu, vidim, da nas je vsak dan več.
Čestitke vsem, ki vam je že uspelo. Mi tudi še pridemo na vrsto !


Fargi, kako kaj!

Inana, men niso, so me kar na laparo poslali, sedaj sem ravno še vedno na bolniški, ker sem fasala neko vnetje CRP čez 100 !

No lep dan še naprej, je tak lep sonček zunaj.









(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: "nore krave"
7.4.2009 13:12:41   
Fargesia
bibabibona, pozdravljena!!!! a si kaka "stara" znanka tukaj gor pa maš nov nick, al si frišna?
veš, če se tukaj včlaniš se moraš pol srečanj udeleževat, da vidimo če si res dost nora za med nas.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Bibabibona)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: "nore krave"
7.4.2009 18:23:21   
Inana
Hvala punce za odgovore ... bomo videli, kaj bo ... tale klomifen ni preveč obetaven in verjetno se vam kmalu pridružim ...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: "nore krave"
7.4.2009 18:39:15   
Grethy
A ima še kera HSG v teh dnehv LJ?

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: "nore krave"
7.4.2009 20:42:35   
lana70
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

A ima še kera HSG v teh dnehv LJ?




naka, smo dali že skozi.....

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: "nore krave"
7.4.2009 20:44:04   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: neela

Zjutraj sem pojedla polnozrnat prepečenec z marmelado (brez sladkorja) ter kavico (brezkofeinsko), za malico lahki jogurt z malinami, za kosilo pa brokolijevo juho, pišanček na žaru, bučke na žaru ter zelena solata. Ker sem imela kar pozno kosilo sem pred kakšnima dvema urama papcala še košček temne čokolade. Pridna ne? Sam ne vem, kako pa mi bo to uspevalo čez teden v službi user posted image .



kaj pa ti zganjaš???Pa jaz padem dol po dveh dneh...ma halo, kaj pa konkretne zadeve!!!???

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: "nore krave"
7.4.2009 20:57:43   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

A ima še kera HSG v teh dnehv LJ?




naka, smo dali že skozi.....

 

pa nč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


blagor vam ...sam upam da ste mele ugodno dobre izvide


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: "nore krave"
8.4.2009 8:43:38   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: neela

Zjutraj sem pojedla polnozrnat prepečenec z marmelado (brez sladkorja) ter kavico (brezkofeinsko), za malico lahki jogurt z malinami, za kosilo pa brokolijevo juho, pišanček na žaru, bučke na žaru ter zelena solata. Ker sem imela kar pozno kosilo sem pred kakšnima dvema urama papcala še košček temne čokolade. Pridna ne? Sam ne vem, kako pa mi bo to uspevalo čez teden v službi user posted image .



kaj pa ti zganjaš???Pa jaz padem dol po dveh dneh...ma halo, kaj pa konkretne zadeve!!!???


Jaz se že 3 leta apo Montiju prehranjujem, pa še nisem padla skupaj. Ker se lahko najem, kolikor hočem.

Neela, tele PZ kupljene stvari sploh niso čisto PZ. Ponavadi dodajo nekaj belega vmes.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: "nore krave"
8.4.2009 9:04:54   
Inana
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: neela

Zjutraj sem pojedla polnozrnat prepečenec z marmelado (brez sladkorja) ter kavico (brezkofeinsko), za malico lahki jogurt z malinami, za kosilo pa brokolijevo juho, pišanček na žaru, bučke na žaru ter zelena solata. Ker sem imela kar pozno kosilo sem pred kakšnima dvema urama papcala še košček temne čokolade. Pridna ne? Sam ne vem, kako pa mi bo to uspevalo čez teden v službi user posted image .



kaj pa ti zganjaš???Pa jaz padem dol po dveh dneh...ma halo, kaj pa konkretne zadeve!!!???


Jaz se že 3 leta apo Montiju prehranjujem, pa še nisem padla skupaj. Ker se lahko najem, kolikor hočem.

Neela, tele PZ kupljene stvari sploh niso čisto PZ. Ponavadi dodajo nekaj belega vmes.


Tudi jaz sem v zadnjih dveh mesecih poprijela za Montijem ... pa to je nekaj neverjetnega! Kakšne spremembe! Prej sem bila vedno napihnjena, da sem izgledala, kot da bi bila v najmanj v 4. mesecu nosečnosti, pa na žalost nič od tega ... Tudi sedaj sem od časa do časa še napihnjena, ampak samo kadar se pregrešim ... res, prav neverjetno, da to deluje ... in sploh ni težko ... težko je edino v primerih, ko kuha kdo drug in je težko razložiti, da ne bi jedla krompirja ali korenčka v juhi itd. Res, priporočam vsaki, ki ima težave s PCO, ampak se mora vsak zase to odločit ...

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: "nore krave"
8.4.2009 10:24:06   
Bibabibona
Mislm, da sem bolj frišna oz. logirana sem šele kake pol leta. Drugače vas pa spremljam že več časa.
Zdej sem bla kar nekaj v bolniški, k je skoz neki.

Kar se tiče srečanj - zaradi bolniške ni šlo (vsaj zadnje, ki je bilo pred kratkim), da ne bi nardila kakega večjega sranja.
Kot sem prebrala ste se imele super, kot vedno.
Naslednjič - upam da mi uspe.

Kar se norosti tiče, bomo pa vidl sproti. Ha ha ha.

Drugač pa okrevam, antibiotik je prijel, čeprav me je že malo skrbelo, zaradi visokega CRP, da je kaj narobe z mojimi našpikanimi jajčniki !!!

Tut jaz sem se nekaj trudla z Montijem (sam 1 mesec), pa mi je blo težko držat oz. sem mela k ene hipe vmes, sem se kar tresla, tko je mal hodo no, sicer pa kukr za katero.  
Bom zdej po op. še 1 x probala z večjim zagonom.


Pozdraavček vsem skupaj.









< Sporočilo je popravil Bibabibona -- 8.4.2009 10:30:26 >

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: "nore krave"
8.4.2009 17:22:01   
Martinki
Inana jz sm naročena na GI news in je par mesecev nazaj pisal, da se lahko je kuhan korenje v juhi, ker nima tako visokega indeksa. Kar se tiče lahkih jogurtov: ker so odvzete maščobe je ful dodanega sladkorja, da ima jogurt sploh kakršen koli okus tko, da je po moje boljš jest navadnega (rajš mam špeh k pa previsok cukr, ki ovira ovulacijo)

Jz sm se kr navadla na ta način prehranjevanja. Včasih se pregrešim s pico ali kuhanim krompirjem drgač sm se pa ful navadla na polnozrnat in ržen kruh in me sploh ne mika, da bi spet belega jedla. So doma porajtal, da so polnozrnati makaroni in palačinke dost boljši odd "navadnih belih". Jz sm žal še skoz napihnjena, sam po moje tud zarad krvi k ne štima glih najboljšuser posted image Sm pa opazla, da mi kocine bol počas rastejouser posted image in že tretjič zapored mam ful sluzi v času ovulacije...manjka mi sam še podpora v drugem delu ciklusa...


_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu Bibabibona)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: "nore krave"
8.4.2009 20:15:01   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: neela

Zjutraj sem pojedla polnozrnat prepečenec z marmelado (brez sladkorja) ter kavico (brezkofeinsko), za malico lahki jogurt z malinami, za kosilo pa brokolijevo juho, pišanček na žaru, bučke na žaru ter zelena solata. Ker sem imela kar pozno kosilo sem pred kakšnima dvema urama papcala še košček temne čokolade. Pridna ne? Sam ne vem, kako pa mi bo to uspevalo čez teden v službi user posted image .



kaj pa ti zganjaš???Pa jaz padem dol po dveh dneh...ma halo, kaj pa konkretne zadeve!!!???


Jaz se že 3 leta apo Montiju prehranjujem, pa še nisem padla skupaj. Ker se lahko najem, kolikor hočem.

Neela, tele PZ kupljene stvari sploh niso čisto PZ. Ponavadi dodajo nekaj belega vmes.



a bi ti meni kaj več povedala.......polnozrnat kruh itak jemo vedno...a je še kakšna druga fora??? Je kje na netu?

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: "nore krave"
8.4.2009 21:44:58   
Fargesia
lana, jaz sem kupila montignacovo polnozrnato pšenično moko in sem sama spekla kruh. Ker kupljen kruh ni glih zares zdrav. ker vedno dodajo belo moko zraven ker ma več glutena ....

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: "nore krave"
8.4.2009 21:48:14   
Inana
IZVIRNO SPOROČILO: Martinki

Inana jz sm naročena na GI news in je par mesecev nazaj pisal, da se lahko je kuhan korenje v juhi, ker nima tako visokega indeksa.



To je pa super novica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: "nore krave"
9.4.2009 9:07:21   
Anonimen
Jaz sem pa danes dobila pošto s konzilija!!!!!! user posted image     user posted image  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  user posted image   user posted image user posted image   user posted image   user posted image    user posted image    user posted image   user posted image

Danes je ravno 21. dan, tako, da bom poskusila, če bi lahko mogoče že jutri začela s postopkom, drugače pa nekje okoli 10-15 maja!

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: "nore krave"
9.4.2009 9:38:49   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Jaz sem pa danes dobila pošto s konzilija!!!!!! user posted image     user posted image  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  user posted image   user posted image user posted image   user posted image   user posted image    user posted image    user posted image   user posted image

Danes je ravno 21. dan, tako, da bom poskusila, če bi lahko mogoče že jutri začela s postopkom, drugače pa nekje okoli 10-15 maja!



Super suzi!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  To je pa enkratna novička!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?