|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2009 :)
27.3.2009 18:32:05   
Martinki
Ojla punce,

jz odštevam dneve do konca ciklusa...bomo kmal vidl, a sva bla dost pridna al pa še neuser posted image . Če ne me pa v bližnji prihodnosti čaka K + Dabroston (kjer koli ga bom pač dobila) tko, da ostajam na tem forumu. papa

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu drašika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: klomifenke 2009 :)
27.3.2009 18:34:04   
misk2



user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENK user posted image
    
  • tecnobica - 3.ciklus
  • Martinki - 2.ciklus s Cyclo P
  • Inana - 2.ciklus

  • misk2 - 2.ciklus
  • KulGirl
  • mausikaa - 1.ciklus
  • S* - klomifen v aprilu
  • Ajda A - klomifen v aprilu
  • Zaljubljena23- 3.ciklus
  • divans1 - 2.ciklus
  • pipika123 - 2.ciklus
  • drašika - 2.ciklus



user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Neela, Fargi, miska73, Lučka25, skustrana suzi, tinč405, BEBIII 

 
 
 

super..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. vec nas je user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: klomifenke 2009 :)
27.3.2009 18:35:31   
misk2
jst sm danes zadnji dan... cakam se danes zadnje dve tablete in pol konec... mi pa trga.... sm kot balon( dobesedno) in komaj cakam da mine....

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 7:28:52   
zaljubljena23
Misk, a ti si na dveh tabletah in pol?

Jaz sem iz ene v tem ciklu prišla na dve tableti, v prvem ciklu sem reagirala, v drugem pa ne, zato mi je povečal dozo na dve tableti na dan.



< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 28.3.2009 7:29:23 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 8:20:51   
Martinki
Pa je prišla user posted image  in to na 28 dan kar je prvič v mojem življenjuuser posted image .
Misk2, uradna skrbnica seznama, lahko spremeniš na 3 ciklus s Cyclo P.

Vsem štorkljam sveta pa sporočam, da bomo aprila zamenjal streho na bajti in da nimam nč proti, če se na kšn špirovc usedejouser posted image .

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 13:17:36   
divans1
No, kot že veste, sem ta mesec 2.ciklus na K. Prejšnji mesec sm mela O že 13.dan, in so me že takoj naslednji dan začele boleti prsi in to je trajalo seveda vse do user posted image , ki je prišla točno na 27.dan ciklusa. Ta mesec je pa bla O 16. dan ciklusa, mao bolj pozno, danes je pa 18.dan, pa me še nč prsa ne bolijo. Sej mi je ok to, sam sm pa tko živčna, ej k si res ne znam predstavljat, da ta tečka ne bi več pršla. Sem pa mela to zadnjo menstruacijo zelo bolečo, tko da me je še tolk bolj strah prihoda user posted image , ker je ponavadi nimam. Res se težko s tem spopadam, iz meseca v mesec težje, pa karkoli počneš, pa ni nič s tega.... Mi je pa G rekla, da moram 16.dan met spolni odnos, ko sem bla na UZ, midva sva pa že prejšnje dneve tud veselo user posted image . A mislite, da to ni dobr???user posted image Lepo se mejte punce!!! Držim pesti za vse nas!!!user posted image

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 13:35:22   
zaljubljena23
Martinki, zelo mi je žal.

Divans, boleča M je posledica tega, ker si imela O, jaz sem prvi cikel jemanja klomifena tudi imela O in sem imela tako bolečo M, da sem prvi dan se komaj gor držala, sem morala kar nekaj tablet vzet, ker so bile bolečine neznosne, zdaj drugi cikel, ko pa nisem imela O, pa sem imela zelo švohceno M (sam izcedek in to bore 3 dni), pa bolečin tudi nobenih.

Tudi mene živčki dajejo, prvi cikel klomifena sem bila zelo vesela, saj sem imela O, drugi cikel ni bilo nič, in mi tole nekako spodbija upanje, da bi tretji cikel bil ponovno uspešen, kar se O tičeuser posted image . Huh, do petka bo treba zdržati, ko imam UZ, da vidimo kako sem reagirala


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 13:44:55   
Martinki
zaljubljena 23 ...najprej sm bla zjutri ful presenečena in itak, da nism mogla nazaj zaspat...skoz in skoz sm gruntala kaj je šlo tokrat narobe glede na to, da sem res čutila ovulacijo in imela sluz, pa user posted image sva na 2 dni, moj je na veliko jedel e vitamin, jz vitamine + krvomočnica...vrjetn bom zdej še maco naročilauser posted image

Mi pa pomaga od Gala komad Čas bo na moji strani...user posted image

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 14:46:56   
misk2
martinki ...user posted image user posted image user posted image user posted image ...

zaljubljena23 ...kje pa...samo dve tablete imam ..me nisi zastopla tm gor...je hujse kot prvi mesec.... in grem v torek na uz...

lep dan....jst moram bit v sluzbi...user posted image user posted image

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 14:47:25   
misk2





user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENK user posted image
    
  • tecnobica - 3.ciklus
  • Martinki - 3.ciklus s Cyclo P
  • Inana - 2.ciklus

  • misk2 - 2.ciklus
  • KulGirl
  • mausikaa - 1.ciklus
  • S* - klomifen v aprilu
  • Ajda A - klomifen v aprilu
  • Zaljubljena23- 3.ciklus
  • divans1 - 2.ciklus
  • pipika123 - 2.ciklus
  • drašika - 2.ciklus



user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Neela, Fargi, miska73, Lučka25, skustrana suzi, tinč405, BEBIII 

 
 
 



(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 19:52:11   
Martinki
a kera od nas mogoče je maco?

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: klomifenke 2009 :)
28.3.2009 20:10:01   
S*
Midva pijeva maco kar oba in to 1500 mg/dan. Jaz sem jo bila samo do O, ker nisem nikjer zasledila ali lahko kaj škodi, če mogoče zanosiš. Zaenkrat ne morem reč ali mi kaj pomaga saj še vedno čakam user posted image , sem pa imela ta mesec O 21 dan, prejšnji ciklus pa šele 31, tako da zgleda da je nekaj na tem.

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 8:33:18   
zaljubljena23
Martinki, jaz imam krvomočnico doma, sem si jo te dni kupila, ampak še je ne upam piti, kajti če je sluznica lepo odebeljena tudi ni vredu piti tega, tako da čakam na petek, ko imam UZ, da vidimo kaj bo rekel G glede sluznice.

Misk, ups površno prebralauser posted image , pri meni pa še zaenkrat nič, imam pa še 3 za pojest, eno še danes pa dve jutri, ampak da bi imela kakšne stranske učinke, se enAko počutim kot prej. Držim pesti za torek, da bo UZ uspešen, jaz pa ti potem sledim v petekuser posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 12:55:24   
Martinki
S* kje si pa kupila maco?

Zaljubljena23 jz pa krvomočnico pijem od cca. 3 do 25 dneva v ciklusu. Nazadnje k sm mela ultrazvok na 12. dan je bil levi jajčnik nabasan zdrobnimi folkili, desni je pa mel manjše folikle in enega 13,7 mm. Žal je bla sluznica debela samo 3,5 mm tko, da se revež nima kam ugnezdituser posted image . Škoda, da za sluznico obstaja samo krvomočnica, ostalo je pa že kemija.

A ma kera od nas policistične jajčnike? Jz mam take neutemeljen sum, da jih mam. Itak mam sred aprila spet pregled in debato o krvnih rezultatih tko da bomo po praznikih vidl kako in kaj naprej.

user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse nas:)

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 14:42:38   
S*
Martinki, meni je maco zrihtala ena krasna punca tuki na RR. Ko jo porabim, pa jo bom poiskala kje na netu za naročit, ker imam zdaj 250 mg, rada bi pa 500 mg, da nama ne bo treba po 6 tablet vsak dan pit.

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 14:52:36   
dini
Oj S* boš plis tudi meni sporočila o teh tabletah?user posted image
Najbolj me zanimajo stranski učinki.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 16:21:38   
S*
dini, midva nimava nobenih stranskih učinkov, vsaj slabih ne. Če nama pa kaj koristijo, bomo kmalu videli. Jaz jih pijem predvsem zato, da bi mi skrajšali ciklus, ki se mi konstantno podaljšuje, zadnjič sem dobila user posted image šele 44 danuser posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 16:25:07   
dini
Jst bi jih tudi pila zarad user posted image  pa pravi moj da noče da se filam s tabletami.user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 16:40:27   
Rakica_80
Dini imam jaz Macino travo čajček iz Bosne, če želiš mi povejuser posted image
Macina trava nima stranskih učinkov, ne razumem kdo jih ima od tegauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 17:38:07   
misk2
jst pa ne pijem tega... jst mam ok user posted image ...pride na taprav cas..(mogoce dva dni zamude kdaj) dragc pa po 3 dni pa fertik...

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 17:54:28   
S*
BEBIII maca v tabletah je popolnoma nekj drugega kot macina trava. Kolikor vem, pa sta obe popolnoma naravna produkta, tako da...
Zakaj je dober čaj iz Macine trave ne vem, sem pa brala da se uporablja pri raznih težavah z rodili.

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 19:45:13   
Martinki
A ni Maca načeloma za to, da hormone poštima? Tud, če maš redno user posted image  ti zihr neki fali, da še kr čakaš na user posted image . Na eni hrvaški spletni strani je ful dobr napisan o maci, sam ne najdem več strani user posted image . Jz bom v Avstrijo skočila pogledat, če jo mogoče majo. E vitamin majo saj 20 mg, pr nas je sam 10 mg.

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: klomifenke 2009 :)
29.3.2009 22:19:54   
Inana
Jaz grem na žalost v 3. krog Klomifena user posted image

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 8:14:16   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Inana

Jaz grem na žalost v 3. krog Klomifena user posted image


user posted image  

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 8:17:07   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Martinki

A ni Maca načeloma za to, da hormone poštima? Tud, če maš redno user posted image  ti zihr neki fali, da še kr čakaš na user posted image . Na eni hrvaški spletni strani je ful dobr napisan o maci, sam ne najdem več strani user posted image . Jz bom v Avstrijo skočila pogledat, če jo mogoče majo. E vitamin majo saj 20 mg, pr nas je sam 10 mg.


Mislim da se pri nas dobi E vitamin 100 mg in sicer so to tablete Evitol. Ker pa je priporočena doza od 400-800 mg/ dan, sem ga jaz naročila iz USA in vsebuje ena tableta 400 mg.

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?