|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 9:05:01   
mausikaa
dobro jutro, jaz sem za ta mesec z K zaključila, kakšnih velikih težav zaenkrat ni, čakam na veliki O
ali ima katera izkušnje z Prometrijem?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 11:26:07   
misk2







user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENK user posted image
    
  • tecnobica - 3.ciklus
  • Martinki - 3.ciklus s Cyclo P
  • Inana - 3.ciklus

  • misk2 - 2.ciklus
  • KulGirl
  • mausikaa - 1.ciklus
  • S* - klomifen v aprilu
  • Ajda A - klomifen v aprilu
  • Zaljubljena23- 3.ciklus
  • divans1 - 2.ciklus
  • pipika123 - 2.ciklus
  • drašika - 2.ciklus



user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Neela, Fargi, miska73, Lučka25, skustrana suzi, tinč405, BEBIII 

 
 
 





(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 11:56:38   
zaljubljena23
Inana, zelo mi je žaluser posted image

Martinki, jaz pa še ne upam pit krvomočnice, ker ne vem kakšno sluznico imam, moram reči G, da mi pogleda in pove, če je lepo zadebeljena al je tanka


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 12:21:42   
misk2
hej....
inana user posted image user posted image user posted image user posted image
jst komaj cakam jutri...da vidim ce je vse ok...jutr bo uz... zaljubljena pa ne pit dokler nisi prepricana... ne delaj nekaj kar ti drugi govorijo da moras...delaj to kar se tebi zdi prav... user posted image

na zivce mi gre ta dez...pa se pop delam danes...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 13:42:01   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

Divans, boleča M je posledica tega, ker si imela O, jaz sem prvi cikel jemanja klomifena tudi imela O in sem imela tako bolečo M, da sem prvi dan se komaj gor držala, sem morala kar nekaj tablet vzet, ker so bile bolečine neznosne, zdaj drugi cikel, ko pa nisem imela O, pa sem imela zelo švohceno M (sam izcedek in to bore 3 dni), pa bolečin tudi nobenih.


a res? A to pomeni, da sem prejšnji mesec imela ovulacijo. Me je namreč tako bolelo, da mi ni blo za zdržat brez tablete. Še nikoli me ni tako.

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 13:42:18   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Martinki

A ma kera od nas policistične jajčnike? Jz mam take neutemeljen sum, da jih mam. Itak mam sred aprila spet pregled in debato o krvnih rezultatih tko da bomo po praznikih vidl kako in kaj naprej.


Jaz. Ampak zgleda, da ni sindrom policističnih jajčnikov, vsaj tako je kri pokazala. Čeprav sumim, da je blo to, pa se mi je popravlo s prehrano po Montignacu.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: klomifenke 2009 :)
30.3.2009 13:43:20   
tecnobica

user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENK user posted image
    

  • Martinki - 3.ciklus s Cyclo P
  • Inana - 3.ciklus

  • misk2 - 2.ciklus
  • KulGirl
  • mausikaa - 1.ciklus
  • S* - klomifen v aprilu
  • Ajda A - klomifen v aprilu
  • Zaljubljena23- 3.ciklus
  • divans1 - 2.ciklus
  • pipika123 - 2.ciklus
  • drašika - 2.ciklus



    user posted image NAVIJAČICEuser posted image

    Neela, Fargi, miska73, Lučka25, skustrana suzi, tinč405, BEBIII, tecnobica 

     
     
     


    Sem se popravila na spisku.. Jaz namreč sem končala zaenkrat s klomifenom. tri kroge je bilo dovolj. Bom pa navijala za vas pa če bom znala keri kaj odgovorila.

    < Sporočilo je popravil tecnobica -- 30.3.2009 13:45:23 >

    (odgovor članu misk2)
  • Neposredna povezava do sporočila: 57
       RE: klomifenke 2009 :)
    30.3.2009 17:39:18   
    zaljubljena23
    ...Misk, bom držala pestke in čakala na lepe informacije od tebe.

    ...Tečnobica, tako so mu punce povedale, ker sem jaz najprej mislila, da bi bilo lahko od klomifena in so punce to teorijo odvrgle ter potrdile teorijo o O.


    _____________________________

    23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
    23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
    23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 58
       RE: klomifenke 2009 :)
    30.3.2009 19:57:10   
    divans1
    Joj punce, danes je 20.dan ciklusa. Prejšnji mesec so me tak čas že fulll bolele prsi, ta mesec pa čisto nič. Zanimivo a? No, sej če bolijo ali pa ne, na konc meseca spet pride razočaranje.... Ej res mi je bad, k me čaka samo še en ciklus K, to se pravi tretji, pol bo treba pa it naprej. Kako ste pa ve kej drgač? Kako se kej prebijate čez dneve?user posted image user posted image Al smo boge a?? Ampak vseeno bravo za vse nas in upajmo, da bo tudi za vse nas prej ko slej posijal sonček!!!user posted image user posted image

    (odgovor članu zaljubljena23)
    Neposredna povezava do sporočila: 59
       RE: klomifenke 2009 :)
    30.3.2009 21:55:44   
    barvar
    Vas malo prebiram in držim pesti za vas. Jaz pa čakam, da mineta ta dva meseca in, da maja ponovno začnem s klomifenom. Pol pa upam, da nama še enkrat uspe. Joj bo spet veselouser posted image . Zaenkrat se pridružujem navijačicam, maja pa se z vami odpravljam v nove boje!user posted image .

    (odgovor članu divans1)
    Neposredna povezava do sporočila: 60
       RE: klomifenke 2009 :)
    31.3.2009 11:31:06   
    Anonimen
    punce, ne gledat toliko na znake, ker so vsak mesec drugačni.

    Pri meni je bilo tako (sem šla prav gledat, ker imam nekje napisanouser posted image ):
    1. mesec: 2 tableti/dan: nobenega špikanja, čeprav sem reagirala z enim foliklom, nekje od 18 dne naprej sem bila ful utrujena, ful sem imela vročinskih valov, prsi so me bolela 5 dni pred M.
    2. mesec: 2 tableti/dan: nisem reagirala, stranski učinki vseeno isti kot prejšnji mesec.
    3. mesec: 3 tableti/dan:prsi so me bolele že nekje od 10 dne, vročinskih valov ni bilo, špikanja ful - spet 1 folikel.
    4. mesec: 3 tableti/dan, špikanja ful, prsi niso bolele niti ko je prišla M, vročninskih valov ni bilo več, pojavila se je ful mastna koža, reagirala z enim foliklom.
    5. mesec: 3 tableti/dan, nič špikanja, prsi niso nič bolele, vročniskih valov ni bilo, pojavilo se je edino izpadanje las + mastna koža.
    6. mesec: je bilo podobno kot prejšnji.

    Vidite, vedno je bil rezultat negativen, znaki pa popolnoma različni. user posted image

    (odgovor članu barvar)
      Neposredna povezava do sporočila: 61
       RE: klomifenke 2009 :)
    31.3.2009 11:50:39   
    S*
    suzi user posted image   user posted image   user posted image  hvala za izčrpono poročilo. Mene pa zanima nekaj drugega, sem opazila, da imaš tudi ti dolge cikluse. Kako pa je bilo ko si jemala klomifen, se ti je tisti čas ciklus kaj skrajšal? Jaz jih imam tudi dolge in sem prav naveličana čakat kdaj se bo pojavila user posted image .

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 62
       RE: klomifenke 2009 :)
    31.3.2009 12:26:46   
    Anonimen
    s*, zaradi PCOja imam dolge in neredne cikluse. S klomifenom so bili pa na 33-34 dni. user posted image

    (odgovor članu S*)
      Neposredna povezava do sporočila: 63
       RE: klomifenke 2009 :)
    31.3.2009 16:22:32   
    Inana
    Najprej hvala za tolažilne besede vsem ... sem pa tako ali tako že navajena na tole user posted image , da si sploh ne predstaljam, da je enkrat res ne bo ... upajmo ... Me je pa tole sporočilce malo "zmotilo" ...

    IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


    IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

    Divans, boleča M je posledica tega, ker si imela O, jaz sem prvi cikel jemanja klomifena tudi imela O in sem imela tako bolečo M, da sem prvi dan se komaj gor držala, sem morala kar nekaj tablet vzet, ker so bile bolečine neznosne, zdaj drugi cikel, ko pa nisem imela O, pa sem imela zelo švohceno M (sam izcedek in to bore 3 dni), pa bolečin tudi nobenih.


    a res? A to pomeni, da sem prejšnji mesec imela ovulacijo. Me je namreč tako bolelo, da mi ni blo za zdržat brez tablete. Še nikoli me ni tako.


    A to je res, al kaj, da so neboleče user posted image , kadar nimaš ovulacije? Ker prejšnji cikel sem malo sumila, da je mogoče res nisem imela, nisem pa bila na pregledu. Le sluzi skoraj ni bilo, BT se je sicer dvignila (36,2 > 36,6), ampak vedno se dvigne vsaj na 36,8, kar mi je bilo čudno ... user posted image potem pa je bila povsem neboleča. To je bilo sploh prvič, da ovulacije nisem čutila in to s Klomifenom!!!!! 

    (odgovor članu tecnobica)
    Neposredna povezava do sporočila: 64
       RE: klomifenke 2009 :)
    31.3.2009 16:38:27   
    Rakica_80
    Ma neeee, punce moje, sploh nima veze boleča ali nebolečauser posted image  z ovulacijo!!!!!


    _____________________________

    Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

    (odgovor članu Inana)
    Neposredna povezava do sporočila: 65
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 10:01:02   
    barvar
    Dobro jutro!
    Da vas pozdravim in še jaz malenkost zakompliciram... Danes je točmo tri tedne odkar sem imela abrazijo. Sem bila že na pregledu pri svojem ginekologu, pa mi je kljub temu, da nimam user posted image , oz.jo imam mogoče 2x na leto rekel naj počakam tri mesece, pridem pol nazaj po tablete za sprožitev in se bomo nato ponovno pogovarjali o klomifenu! Včeraj pa sem govorila s sicer upokojenim ginekologom, ki je bil zaposlen v MB ambulanti za neplodnost, pa mi je dejal naj grem takoj nazaj, naj mi dajo napotnico za MB in naj se naročim, saj bom tako prišla na vrsto šele v septembru. Vmes pa naj kar veselo user posted image in da je od abrazije dovolj enomesečna pavza oz.eno perilo. Zdaj pa res več ne vem! Eni ti govorijo tako, drugi drugače. Sem že čisto "zmešana" od vsega skupaj! Ima katera izkušnje s čim podobnim?
    Hvala in lep dan vam želim, Barbara.

    (odgovor članu Rakica_80)
    Neposredna povezava do sporočila: 66
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 12:06:48   
    mausikaa
    Barbara meni je moja G rekla, da lahko poskušamo takoj po prvi M po abraziji

    (odgovor članu barvar)
    Neposredna povezava do sporočila: 67
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 13:37:06   
    zaljubljena23
    Bebii, tako so meni punce dejale, ker so jim G tako rekli, tako da ne vem, jaz lahko to zaenkrat potrdim, bomo videli ta cikel.

    Že nekaj let imam zmešnjavo z M, neredne, včasih samo po 3 na leto, švoh M, brez bolečin, pred tem, ko pa sem imela zelo redne, točne kot urica, so bile prisotne močne M z bolečinami, zdaj ob klomifenu, prvi cikel reagirala, imela O, močne bolečine ob M in sama M je zelo močna, drugi cikel, nisem reagirala na klomifen, M čudna, samo izcedek, ki je trajal 3 dni, brez bolečin, zdaj pa smo v tretjem ciklu klomifena, v petek prvi UZ, da vidimo, če sem reagirala na njega, pol pa čakanje do 24. al bo al ne bo, če bo slučajno M prišla, pa bomo lahko takrat spet razglabljali o tem.

    No sem našla citat od ene punce iz drugega foruma

    '''xxx - po moji izkušnji, k sem jaz hotela klomiflen ker že dobro leto delanja na bebici ni bilo ničmi je dejala, da če imaš boleče m user posted image imaš ovulacije kajti klomifen naj bi ti pomagal pri ovulacijah in mi ga ni prepisala, vem pa, da imajo druga deklata 'boljše' izkušnje s tem.Vprašaj svojega g. pa boš najbolje vedela kako in kaj.'''

    še en citat

    '''zaljubljena, mene zadnja leta ful ful boli - kljub naklofenu taki krci, da jih komaj prediham. in nisem opazila cist nobene razlike v ciklusih, ko jem klomifen.

    kolikor me je znano, v ciklusih brez ovulacije nikol ni tok hudih bolecin kot kadar ovulacija je (npr: ni krcev, ko jemljes KT). tako da ce sicer v svojih ciklusih nisi imela ovulacije, lahko da je zato tokrat tolko hujse.'''

    in še en

    '''zaljubljena, revca! Vzemi en tablet in počivaj. Kot je napisala xxx, sem pa tud jest slišala od moje G.'''

    Torej....


    _____________________________

    23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
    23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
    23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 68
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 14:02:37   
    Rakica_80
    Zaljubljena, ja je vse OK, če ti jemlješ Klomifen, tudi jaz sem ga jemala in sem imela BOLEČE MENSTRUACIJE in je bila ovulacija in ko nisem jemala klomifena, pa nisem imela bolečin, pa tudi takrat sem imela ovulacijo.user posted image Ne igra vloge nič...
    Hočem povedat samo to, da vsaka ženska je različna in nemoreš imet enakih težav kot druge.
    Srečno!!!user posted image

    _____________________________

    Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

    (odgovor članu zaljubljena23)
    Neposredna povezava do sporočila: 69
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 17:10:16   
    misk2
    hello drage moje.... moj vcerajsni uz: 4 veliki folikli (16mm) in vec manjsih...in sliuznica malo cez 7 mm.... tako da imam jutri spet uz.... res pa je da jih je vec kot prejsni mesec....

    lp

    (odgovor članu Rakica_80)
    Neposredna povezava do sporočila: 70
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 17:33:40   
    zaljubljena23
    Misk super za lep rezultat, kateri dan cikla pa si?

    _____________________________

    23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
    23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
    23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 71
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 18:33:14   
    S*
    misk2 user posted image  user posted image  user posted image , pa ne pozabi nam poročat kako bo jutri, mi pa bomo stiskale pest zate.

    (odgovor članu zaljubljena23)
    Neposredna povezava do sporočila: 72
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 18:57:52   
    misk2
    hvalauser posted image hvala... da se ne bomo prevec hvalili...rajsi pocakajmo.user posted image .. sem pa danes 14.dan... tko da je bil uz na 13. dan in bo na 15. dan....

    (odgovor članu S*)
    Neposredna povezava do sporočila: 73
       RE: klomifenke 2009 :)
    1.4.2009 19:24:32   
    divans1
    Bravo mišk2 še z moje strani!!! Držim pesti zate in za vse nas!!!!user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu misk2)
    Neposredna povezava do sporočila: 74
       RE: klomifenke 2009 :)
    2.4.2009 11:10:11   
    baby1978
    Ojla, še ena ki se pridruži vašim vročim razpravam.....
    Klomifen začnem jemati čez 2 dni, jem da še duprostone od decembra.
    Moje user posted image so zelo redne od 27-29dni,odvisno od stresov v življenju. Tudi jaz sem nekje zasledila, da je boleča menstruacija povezana z O. Te bo mene zdaj na K tak razneslo, saj imam že zdaj tako boleče menstruacije.
    Trudiva pa se že 8 mesecev.
    l.p. B

    (odgovor članu divans1)
    Neposredna povezava do sporočila: 75
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    7 nenavadnih dejstev o spermi
    Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
    Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
    Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?