|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 11:28:53   
Martinki
Jz sm pa včeri dobila rezultate krvi, ki niso najbolj spodbudni. Mam povišan prolaktin in testosteronuser posted image . Šele po praznikih mam posvet pri ginekologu tko, da ne vem a nje sploh še pijem kšn čaj al je itak vse brez veze...

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 11:54:58   
Rakica_80
Jooj Martinki, žal mi je resuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem imela povišan prolaktin in sem se morala zdravit s tabletami Bromergon.
Ko se pozdraviš, pa takoj v nove bojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čaj lahko piješ, sej nič ne škodi in nobena stvar ni brezveze!!!!!!
Srečnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 12:02:38   
KulGirl
Ker sem še vedno na vašem seznamu sem dolžna pojasnilo kaj se dogaja z mano.
Torej klomifen sem jemala 3 mesece. Zadnji mesec jemanja sem zagledala user posted image , vendar je potem prišla user posted image  in sem imela SS.  To je bilo v februarju.
Ker se je očitno sčistilo samo, sva kar nadaljevala suser posted image  Klomifena nisem več jemala, ker ga nisem imela več. Sem si pa kupila čaj krvomočnice in ga začela piti.
Danes je 34. dan od zadnje M in sem na testu zagledala zelo rahlo user posted image . Očitno mi je uspelo že takoj prvi ciklus. Sedaj pa upam, da se ne bo ponovila zgodba iz prejšnjega meseca.
Srečno vam želim in prosim, če me izbrišete s seznama.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 12:46:35   
Rakica_80
Jaaa čestitkeeeee KulGirluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Življenje gre naprej in se ne ozirat nazaj, kar je bilo-je bilo sedaj je to in uživaj v tem, juhuuuu BRAVO!!!!!user posted image  

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 12:51:28   
Anonimen
Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Kuser posted image E!!!! Končno spet ena nova user posted image !

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 13:00:31   
Inana
Oooo, KulGirl, čestitke! Si mi vlila malo upanja, sem mislila, da če v dveh ciklih K-ja ni bilo user posted image user posted image , da potem itak ne bo, ampak očitno se lahko zgodi tudi kasneje ... držim pesti, da bosta user posted image user posted image trajali še preostalih 8 mesecev ... srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 13:19:12   
tecnobica
Kul Girl ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 14:13:29   
zaljubljena23
Kul Girl čestitkeuser posted image

Martinkiuser posted image user posted image

Jaz pa imam jutri UZ, tako da držite pesti, da se bo videlo kaj


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 14:37:29   
S*
Kul Girl iskrene čestitke!

Martinki user posted image user posted image user posted image  s tabletami se da marsikaj popravit, tako da ne obupaj.

zaljubljena user posted image   user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image  za jutri!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 17:54:17   
S*
Imam eno vprašanje? user posted image je ravnokar prišla, sedaj pa ne vem ker je že skoraj zvečer, ali se to vseeno šteje za prvi dan al kako. Ker imam za začet s klomifenom 5 dan, to pomeni vponedeljek, seveda če vzamem da je danes prvi dan. Malo sem zakomplicirala, ma upam da razumete user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 18:22:11   
Rakica_80
Ja danes šteješ kot prvi dan!user posted image
V ponedeljek pa tabletka v grlouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 18:25:11   
barvar
Kul Girl ČESTITKE!!!
Vsem ostalim pa, da čimprej zagledate user posted image .

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 20:06:40   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ja danes šteješ kot prvi dan!user posted image
V ponedeljek pa tabletka v grlouser posted image


Hvala za odgovor.
Ja sej meni se je tudi tako zdelo, samo jaz sem ziherašicauser posted image , od ponedeljka naprej bom pa še tabletomanka user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: klomifenke 2009 :)
2.4.2009 23:56:53   
Rakica_80
Ja ta pa mi je znana,jaz sem tudi ponavadi ziherašicauser posted image , pa tudi tabletomanka sem bila, sedaj pa sem fikserkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nočko!!

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: klomifenke 2009 :)
3.4.2009 9:21:40   
misk2









user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENK user posted image
    
  • tecnobica - 3.ciklus
  • Martinki - 3.ciklus s Cyclo P
  • Inana - 3.ciklus

  • misk2 - 2.ciklus
  • mausikaa - 1.ciklus
  • S* - klomifen v aprilu
  • Ajda A - klomifen v aprilu
  • Zaljubljena23- 3.ciklus
  • divans1 - 2.ciklus
  • pipika123 - 2.ciklus
  • drašika - 2.ciklus
  • baby1978- 1.ciklus



user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Neela, Fargi, miska73, Lučka25, skustrana suzi, tinč405, BEBIII , KulGirl

 
 
 


Martinki...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zaljubljena ... sporoci kako je slo danes..... veliko srece..user posted image

jaz pa sem imela vceraj (15.dan) uz: sluznica cez 10mm, na eni strani 19mm in vec malih foliklov; na drugi strani pa 16mm in vec malih....tako da bo ovulacija nekje danes ponoci ali jutri je reku dr. imeli bomo pestruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vikend.....hihihihi




(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: klomifenke 2009 :)
3.4.2009 9:43:06   
Anonimen
misk, to je pa super rezultat!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misk2)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: klomifenke 2009 :)
3.4.2009 11:34:37   
Rakica_80
Ja Miska, kaj naj rečem,.....v akcijo neuser posted image user posted image user posted image user posted image
Naj se trese cela Slovenijauser posted image
Suzi, drug teden boš dobila poštouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: klomifenke 2009 :)
3.4.2009 11:36:12   
misk2
KUlGirl .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: klomifenke 2009 :)
3.4.2009 11:37:39   
misk2
BEBIII .....sam da se ne boste pritozevali da imate potres na primorskem.....ha ha ha ha ha ha hauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: klomifenke 2009 :)
3.4.2009 11:40:58   
Rakica_80
Ja, jaz bom vsaj vedla zakaj se trese, drugi pa bodo šokirani, saj bodo mislili, da je kakšen CUNAMIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: klomifenke 2009 :)
3.4.2009 11:45:44   
misk2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: klomifenke 2009 :)
4.4.2009 19:00:56   
Inana
Eno vprašanje, a pri PCO sploh delajo HSG, al greš kar direkt na laparo?

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: klomifenke 2009 :)
5.4.2009 19:32:48   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: KulGirl

Ker sem še vedno na vašem seznamu sem dolžna pojasnilo kaj se dogaja z mano.
Torej klomifen sem jemala 3 mesece. Zadnji mesec jemanja sem zagledala user posted image , vendar je potem prišla user posted image  in sem imela SS.  To je bilo v februarju.
Ker se je očitno sčistilo samo, sva kar nadaljevala suser posted image  Klomifena nisem več jemala, ker ga nisem imela več. Sem si pa kupila čaj krvomočnice in ga začela piti.
Danes je 34. dan od zadnje M in sem na testu zagledala zelo rahlo user posted image . Očitno mi je uspelo že takoj prvi ciklus. Sedaj pa upam, da se ne bo ponovila zgodba iz prejšnjega meseca.
Srečno vam želim in prosim, če me izbrišete s seznama.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   je  pupika  naša ,si tkoj zagledala  plusek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa mirno naprej in naj bebica veselo raste 

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 5.4.2009 19:33:10 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: klomifenke 2009 :)
5.4.2009 19:34:41   
sonček85
evo toliko da se vam malo javim ,sem vas kar malo zapustila,nazadnje sem se javila ko ste bile še na prejšnji temi user posted image user posted image

Mi smo še kar  2v1 in čakamo vsak dan kdaj nas bo prijelo da gremo v P user posted image

Vsem želim ,da vam uspe  naj klomifen deluje  in naj bo čim več pplusekov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


p.s._upam ,da se me katera spomne user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: klomifenke 2009 :)
5.4.2009 21:02:47   
divans1
Sonček85, a je tebi tudi uspelo s klomifenom?? Hvala za lepe želje!!! Ohhh, ko se pa to zdi res tako nemogoče!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?