|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prviapril
2.4.2009 20:07:06   
ksenci
no, dans sm kr fajn grešila. sm skor cel dan sedela zaknjigami in delala za diplomo in nism mogla držat še enga pritiskauser posted image bom najprej zmazala diplomo skupi, pol pa hujšanje. rajš eno kot pa oboje šlampast! tačas bom poskusla kolk se bo dal.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prviapril
2.4.2009 20:23:50   
lelaval
Lelaval - kakšen greh tudi ne škodi (le kg grejo malo počasneje dol) in potem imaš slabo vest in se kasneje bolj striktno držiš ločevanja.



hvala Naty, samo ne mi tako pisat, ker potem preveč grešim user posted image . Sem že hujšala z ločevalno , pa sem hitro grešila - sploh pri sladkarijah.

No, danes sem bila pridna:
Z: jabolko
K in V: pomri + zelena solata

Jutri pa bo verjetno kar sadni dan pri meni, ker med vikendom se ne bom mogla izmuznit dobrotam


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prviapril
3.4.2009 7:50:36   
skinimini
Evo mene!
Takole, danes sem na gozdju. Na veliiiiiko grozdja. Za zaključek pa mogoče rozine ali pa kokice (brez soli in masla).

Včeraj sem bila pridna, pa saj sploh ni bilo težko, ker se res lahko naješ, ni ti treba biti lačen.

Lelaval, ksenci: jedilnik pride danes, bom natipkala. Tam nekje okoli 11ih user posted image   verjetno.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prviapril
3.4.2009 7:54:48   
skinimini
Kje ste pa ostale? umpa lumpa, nena, mrudovic, otika? A ste že obupale preden ste sploh začele? Dajmo punce, saj bo šlo.
Ksenci upam da diploma dobro gre.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prviapril
3.4.2009 10:24:45   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: skinimini

Kje ste pa ostale? umpa lumpa, nena, mrudovic, otika? A ste že obupale preden ste sploh začele? Dajmo punce, saj bo šlo.
Ksenci upam da diploma dobro gre.


Jutro vsem sotrpinkam. Osebno sem še vedno tukaj s še mnogo preveč kg. Vztrajam, počasi se pribljižujem 1/2 prehojene poti.
Danes se bom pregranjevala z OH. Dopoldan sadje, sadje in še enkrat sadje, za kosilo polnozrnate testenine s paradižnikovo omako, skleda zelene solate in za večerjo nekaj najboljšega - čvek s prijateljico  v slaščičarni user posted image user posted image . Kg pa to je pa nekaj povsem drugega. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prviapril
3.4.2009 10:29:36   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

hvala Naty, samo ne mi tako pisat, ker potem preveč grešim user posted image . Sem že hujšala z ločevalno , pa sem hitro grešila - sploh pri sladkarijah.




Sama sem lansko leto v 2/3 ločevalne diete telo oklestila za 15 kg. Nato pa, ko so me vsi pričeli hvaliti sem vrgla puško v koruzo. Čez zimo pa sem vse nazaj dobila. Tako, da se mi zdi, da je bolje, da počasi zgubljaš, si privoščiš kakšen majčken greh in nato ponovno nadaljuješ. Spremeniš način življenja in način prehranjevanja. Potem pa je to to in izgubljeni kg ostanejo izgubljena.
Madonca sem dober teoretik, ki pa se pri sebi v praksi izgubi.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prviapril
3.4.2009 10:33:41   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

no, dans sm kr fajn grešila. sm skor cel dan sedela zaknjigami in delala za diplomo in nism mogla držat še enga pritiskauser posted image bom najprej zmazala diplomo skupi, pol pa hujšanje. rajš eno kot pa oboje šlampast! tačas bom poskusla kolk se bo dal.


Veliko uspeha pri diplomi. Tudi moj problem je bil enak. Knjiga, zapiski, signirci, kakšen list za čeččanje in svizec, ki ...... zavije .... ja čokolado z lešniki ta veliko... Potem pa njam njam. Saj bo tudi diploma mimo in potem štart na veliko....

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prviapril
3.4.2009 11:22:55   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

hvala Naty, samo ne mi tako pisat, ker potem preveč grešim user posted image . Sem že hujšala z ločevalno , pa sem hitro grešila - sploh pri sladkarijah.




Sama sem lansko leto v 2/3 ločevalne diete telo oklestila za 15 kg. Nato pa, ko so me vsi pričeli hvaliti sem vrgla puško v koruzo. Čez zimo pa sem vse nazaj dobila. Tako, da se mi zdi, da je bolje, da počasi zgubljaš, si privoščiš kakšen majčken greh in nato ponovno nadaljuješ. Spremeniš način življenja in način prehranjevanja. Potem pa je to to in izgubljeni kg ostanejo izgubljena.
Madonca sem dober teoretik, ki pa se pri sebi v praksi izgubi.



sva potem že dve, kar se tiče prakse in teorije user posted image
Jaz sem začela ločevat hrano že ene 9 let nazaj - ampak nisem šla striktno po dieti, pač pa sem nehala kadit in sem si rekla, da se ne bom prenajedala, bom začela tako jest, tako, da več ali manj vseskozi ločujem hrano. Samo pri meni so problem sladkarije (predvsem keksi, peciva,...) -pri teh pa nimam podnauser posted image . In sem shujšala za par kil, teža pa je ostala. Po 3. porodu pa sem šla na ločevalno, ker mi je ostalo 8 kg (ki so đle dol), letos pa sem zopet pridno jedla.

V glavnem, danes imam sadni dan, da se telo pripravi na vikend user posted image user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prviapril
3.4.2009 11:32:33   
skinimini
Ja, jaz sem tudi svizca srečala, ko sem pisala diplomo, pa ko sem kaj delala kasneje tudi. Pa je šlo počasi gor. Potem sem se pa po zadnjem porodu odločila, da to ni več za nikamor. Lotila sem se tele zadeve, oklestila kar nekaj kil, pa najboljše je, da niso šle nazaj gor. Zdaj pa še do konca. Sem na taprvem grozdnem dnevu, in ni vrag, da ne bo jutri tehtnca že malo manj kazala user posted image
je tako fino stopit na vago pa rečt, o spet sem shujšala. Se še tako dobro spomnim, ko sem lezla na vago pa zavijala z očmi, pa čim lažjo sem se poskušala delati (kakor da to kaj pomaga).

Zdaj pa še moj načrt, kot obljubljeno.
Aja, meni je všeč, da sem večino dni lahko hrček in ves čas po malem jem.

JEDILNIK
 
 
 
 
Hrano, ki je navedena pri posameznem dnevu, je treba jesti po vrsti, tako kot je napisana. Vmes naj bo 2 do 3 ure premora (npr. med ananasom in koruzo). Med dvema vrstama sadja pa vsaj 1 uro.
 
 
Pijete lahko vodo, čaj, kavo (brez mleka, s čim manj sladkorja), sadnih sokov ne (razen če jih stisnete iz sadja, ki ga tisti trenutek jeste), če je situacija taka, lahko tudi alkoholne pijače: pivo ali kozarček žgane pijače (pri OH), vino (pri grozdju), šampanjec pa pri vsej hrani.
 
 
 
 





DAN

HRANA



 

ananas
koruza (kuhana ali pečena)
solata (ledenka, paradižnik, čebula)



 

suhe slive (250g)
jagode
pečen krompir v srajčki



 

grozdje



 

suhe marelice (250g)
solata (špinača, gobe, por, rdeča pesa – surova, naribana)
testenine z zelenjavno omako



 

ananas
papaja
ananas



 

papaja
zrezek ali jagnječje zarebrnica in rakci na katerikoli način



 

ananas
mešana solata



 

grozdje



 

suhe slive (250g)
jagode
piščanec ali puran



 

suhe marelice (250g)
papaja
ananas



 

grozdje



 

suhe marelice (250g)
sendvič (maslo, avokado, paradižnik, zelena solata v ciabatti)
3 vrste zelenjave z rižem



 

grozdje
2 banani



 

ananas
jagode
po želji (samo OH ali samo beljakovine)



 

ananas
mešana solata



 

suhe marelice (250g)
papaja
ananas



 

grozdje



 

suhe fige (lahko tudi sveže)
2 porciji najljubše slaščice
meso



 

mango ali papaja
ananas
artičoke, beluši ali krompir na kateri koli način



 

kivi
po želji (ločeno)
beljakovine



 

ananas
2 banani



 

grozdje ali češnje
večerni posladek (npr nekaj piškotkov)



 

suhe slive (250g)
sendvič po izbiri
ribe (ali drugo meso)



 

ananas
papaja
ananas



 

grozdje



 

po svoje



 

po svoje



 

ananas
papaja
ananas



 

grozdje



 

suhe slive (250g)
sendvič z zelenjavo
zelenjava ali drugi OH



 

pomarančni sok in melona ali grenivka
sendvič po izbiri
beljakovine



 

beljakovine (najbolje je, da samo 3 obroki, s čim manj prigrizki)



 

ananas
2 banani



 

ananas
papaja
ananas



 

grozdje
 
 
 
 
SADJE
 
 Če neke vrsta sadja ne moremo dobiti ali je res ne maramo, ga lahko nadomestimo z drugim. Ananasa, manga raje ne. Grozdje in lubenica pa sta si popolnoma enakovredna.
 





SADJE

LAHKO NADOMESTIMO Z


jagode

ananas ali kivi


kivi

mango, papaja, kaki, jabolka


fige

dateljni, suhe slive, rozine


papaja

mango, kivi, kaki


mango

papaja, kivi, kaki


ananas

jagode


suhe slive

suhe fige


grozdje

lubenica
 
 
To bi bilo več ali manj vse. Vprašanja dobrodošla.
LP

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prviapril
3.4.2009 11:36:14   
skinimini
AAA, zdaj vidim, da mi je tabelice zbrisalo - sem tipkala v word pa potem copy paste.
V glavnem: je 35 dni, sadje se menja prva vrstica z drugo. Če pa katera rabi pa lahko dobi po mailu word verzijo, se lepše vidi.
Še to: količine so neomejene, velja pravilo, jej da si sit. Sadja čim več, ostalega pa toliko, da se naješ, pretiravati ni treba, lačen pa ne smeš biti, ker potem telo vklopi stradalni način in se izgubljanje teže ustavi.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prviapril
6.4.2009 17:40:59   
Natyy
Prvi april je očitno mimo. Sama se očitno še trudim in še vedno zbijam dkg, Ja dkg kajti pri meni gre lepo počasi.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prviapril
6.4.2009 17:41:45   
Natyy
je prvi april očitno mimo. No sama še vedno vztrajam in zbijam dkg.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: prviapril
6.4.2009 17:42:45   
Natyy
Očitno sem ga nekaj user posted image user posted image user posted image user posted image  sračkala.

< Sporočilo je popravil Natyy -- 6.4.2009 17:44:11 >

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: prviapril
6.4.2009 23:29:32   
lelaval
Zgleda, da nas je le par prvoaprilskih.
No, jaz sem ga sračkala med vikendom, danes ubrala po reglcih Š dan, zvečer pa navalila na čokolado  user posted image (pa sploh nisem ljubitelj čokolade)


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: prviapril
7.4.2009 6:26:48   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Zgleda, da nas je le par prvoaprilskih.
No, jaz sem ga sračkala med vikendom, danes ubrala po reglcih Š dan, zvečer pa navalila na čokolado  user posted image (pa sploh nisem ljubitelj čokolade)



vsak greh je dobra motivacija za naprej. Pa naj bo teh grehov čimmanj.  Tudi sama kdaj pa kdaj mičkeno grešim. Potem pa imam slabo vest in se ponovno spravim na stare tirnice. Mi je pa v 6 tednih uspelo telo oklesitit za 7,5 kg. Kar je pa tudi nekaj.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: prviapril
7.4.2009 10:17:28   
skinimini
Smo že 7ega! Meni počasi leze dol, kljub kakšnemu spodrslajaju čez vikend (smo šli smučat, pa je potem tako pasala juhica pa vse ostale pritikline). Vreme je pa lepo za vseh 10 prstov obliznit. Zdaj bomo pa lahko športale!

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: prviapril
7.4.2009 10:25:21   
skinimini
Lelaval!
Ali mi lahko na ZS pošlješ mail, da bom lahko poslala jedilnik. Hvala.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: prviapril
7.4.2009 10:46:14   
ksenci
jz  sm nazajuser posted image sm ga zdaj par dni sračkala, da sm se navadla na nov ritem-vsak dan 2x po 1,5 urce sedenja za knjigami, seveda takrat ko moj osemesečnik pančauser posted image
dans sm za zajtrk pojedla kompot iz dveh kuhanih jabolk, za kosilo bom kos govedine in skledo solate, za večerjo pa tudi skleda solate.
seveda pa vsak dan na dolg sprehod.
Lep in uspešen danuser posted image

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: prviapril
7.4.2009 10:52:04   
ksenci
skinimi- tvoja dieta ni slaba. se mi zdi, da meni ustreza najbolj navadna ločevalna, tako da upoštevam dneve po vrsti kot so B,Š,OH,S. vendar si jedi malo prilagodim po  svoje. in tudi popoldan ko me ponavadi zagrabi lakota pojem še kakšno sadje ali jogurt- boljše to, kot da si nardim sendvičuser posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: prviapril
7.4.2009 12:34:19   
skinimini
Ja, jaz ravno zaradi tista vmesne lakote rada jem po moji dieti, ker si lahko kar precej privoščiš tistega vmesnega glodanja. Ko je pa cel dan sadje, je pa tako ali tako požrtija user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: prviapril
7.4.2009 15:22:47   
lelaval
Skinimini- sem ti že poslala. Bom zdaj papcala kot ti user posted image user posted image .

No, jaz sem danes bila pridna - sem na OH dnevu. Privoščila pa sem si:
Z: 2 pomaranči (sem si jih stisnila)
K: testenine brez vsega + zelena solata
za V pa si bom privoščila kepico sladoleda + neko sadje (da ne bom pojedla preveč sladoleda user posted image )

A smo še samo 3 ostale? Ste vse že obupale?


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: prviapril
8.4.2009 9:43:15   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


A smo še samo 3 ostale? Ste vse že obupale?



Nekateri se že pripravljajo na velikonočne praznike (beri velikonočno prenažiranje).
Drugi pa počasi po polžje na prej. A kjer je volja ja tam tudi rezultati ne bodo izostali.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: prviapril
8.4.2009 10:08:25   
angel_rebelde
Oj.

Tudi jaz bi se pridružila, sem na ločevalni od 31.3. user posted image   Mam 70 kg, rada bi pa izgubila vsaj 10, 15 kil user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

No, danes sem bila pridna:
Z: jabolko
K in V: pomri + zelena solata



a to se tudi sme?user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: prviapril
8.4.2009 12:09:20   
skinimini
Ja, saj je tako pomfri kot solata oboje OH.
JAz sem danes spet na grozdju (na 3. dnevu). Sem ugotovila, da mi bolj paše, če začnem tako, da je 1. dan ponedeljek. Grejo pa pridno kg dol. Malo pa po malo. A ni fino, ko je tako lepo vreme!
Se že veselim jutrišnjega dne, ko imam marelice pa špagete. Njaaam. Zvečer pa solatko.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: prviapril
8.4.2009 21:52:23   
anjcek
eila.. začela sem dieto 30.3. Do danes sem opazla kako se počutim bolje, kislina v želodcu se mi ne dviga več ter kilogrami počasijo gredo dol. Kakšen krat se pregrešim ampak nato me trebuh začne bolet tako, da rajši se ne.
danes sem jedla grah z rižem, kaj pa ve? user posted image

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?