|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:39:29   
ema tiara
hvala,dajte na seznam.rabim šolo kak se slike do sem spravijouser posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:40:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
A tam...še nisem jedla, le pijačo pila! user posted image Dobro, da vem...da se splača!

ja, res je full dobro. Ješ koliko ti srce poželi in kaj ti poželi. MA niti torte ne potrebuješ ker imajo več vrst sladic tam :) in še sadje tak da res je 1a.



Kaj imajo ruski bife al kaj?

ja. Hladno-topli. Saj bi ti povedala kj je bilo ampak je bilo toliko vsega, da se ne morem spomnit. Vem da je bila teletina v omakci full dobra, pa špinačni ravioli tud. Za pecivo pa sploh nebom raje govorila..smo se tak vsi spravli nanj da ga je kr hitro zmanjkalo user posted image user posted image ampak stalno zraven nosijo user posted image .

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:41:09   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

taša_m, tvoja lija je danes 4 mesece?malo sem zadajuser posted image pa vseeno čestitke pikiciuser posted image user posted image user posted image
ja, res je imamo 4. mesece!
Hvala lepa. Saj veš kako pravijo..bolje pozno kot nikoli user posted image user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:44:52   
PERSIDA
Dober večer sem slabe volje in bom kar z vami poklepetala.

tasi - lepi kot vedno ,zdaj vsaj vem zakaj se izmikaš in mi nočeš tvojga predstavituser posted image ,al ga hudiča v omaro zapirašuser posted image

Vsem drugim tudi čestitke za obmesečnice.

ema tiara - dobrodošla (moj omiljeni kraj je ptuj,če ti lahko povem)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:44:57   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Večer,kaj pa tu taka tuga? Sem mislila, da ko bomo domov prišli, da bom imela kar nekaj strani za prebrat pa vidim, da imam samo par postov user posted image user posted image
Najprej hvala vsem za čestitke. user posted image

No, danes smo imeli krst in moram povedat da je uspel. Malo nas je dež jezil, glih ko smo šli v cerkev je moralo najbolj deževat,da smo kljub dežnikom bili mokri. user posted image Ampak mi je bilo všeč, ker je bilo v 30 min. vse konec, nadomestni duhovnik pa je bil full na hece med samim krstom in na koncu krsta je Liji rekel, kakšna lepa Rozika je user posted image  (krščena je namreč Lija Rozalija-po moji omi). Najbolj pr vsem pa mi je bilo všeč, ko smo šli jest user posted image user posted image user posted image  (če pa sem taki požeruh postala da samo na hrano mislimuser posted image ) ma res izbrala sma hotel kateri je na nivoju user posted image . Za našo malo Roziko vse user posted image .

Pa še ena slikica :
user posted image


Lepa družinica ste in čestitke, da vam je uspel današnji dan! user posted image user posted image user posted image

Kje pa ste papali, če ni skrivnost? user posted image

se pridružujem čestitkam ob krstuuser posted image user posted image user posted image



čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:47:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer sem slabe volje in bom kar z vami poklepetala.

tasi - lepi kot vedno ,zdaj vsaj vem zakaj se izmikaš in mi nočeš tvojga predstavituser posted image ,al ga hudiča v omaro zapirašuser posted image

Vsem drugim tudi čestitke za obmesečnice.

ema tiara - dobrodošla (moj omiljeni kraj je ptuj,če ti lahko povem)


Zakaj?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:48:33   
MalaČebelica
tasa - vidim, da ste uživali na krstu in da se niste pustili ugnat temu groznemu vremenu user posted image user posted image user posted image

mi pa tudi študiramo o morju. naj bi šli v sredo. no, nimamo še nič rezervirano. najprej smo gledali umag in poreč, zdaj pa še petrčane pri zadru. ne vem kaj se nam bo na koncu zasvetilo. je pa napovedano neko bolj tako vreme. no, vsaj vročine ne bo več....

aja, pa čestitke vsem za obmesečnice user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:50:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer sem slabe volje in bom kar z vami poklepetala.

tasi - lepi kot vedno ,zdaj vsaj vem zakaj se izmikaš in mi nočeš tvojga predstavituser posted image ,al ga hudiča v omaro zapirašuser posted image

Vsem drugim tudi čestitke za obmesečnice.

ema tiara - dobrodošla (moj omiljeni kraj je ptuj,če ti lahko povem)
ja, super mami kaj pa je narobe??
A je tvoj na fuzbalu al na furi in si spet sama?? user posted image
Persida,ti stalno prideš ko njega ni. Nimam take  široke omare, da bi ga lahko not zaprla..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:50:51   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

taša_m, tvoja lija je danes 4 mesece?malo sem zadajuser posted image pa vseeno čestitke pikiciuser posted image user posted image user posted image
ja, res je imamo 4. mesece!
Hvala lepa. Saj veš kako pravijo..bolje pozno kot nikoli user posted image user posted image
mi še čakamo na 3mesečnico,se mi zdi tak prelomen datum se začne bolj zavedat vsega okol sebe,pa vsak dan kaj novega,in čakanje na prve zobke,besedo,korake...



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:53:21   
ema tiara
nisem bila vedno od tukaj,sem živela 12let v mb pa bi je tukaj bolj všeč.bolj domače

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:55:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

taša_m, tvoja lija je danes 4 mesece?malo sem zadajuser posted image pa vseeno čestitke pikiciuser posted image user posted image user posted image
ja, res je imamo 4. mesece!
Hvala lepa. Saj veš kako pravijo..bolje pozno kot nikoli user posted image user posted image
mi še čakamo na 3mesečnico,se mi zdi tak prelomen datum se začne bolj zavedat vsega okol sebe,pa vsak dan kaj novega,in čakanje na prve zobke,besedo,korake...



joj ne pravi. Zadnjič sem glih govorila, da me je ravno strah, ko bo šla v vrtec.. da ne vem če se bom sploh lahko zadržala, da nebom jokala. user posted image ko pomislim, da je nebom imela ob sebi, tak kot o imam zdaj..pa čeprav je tečna kdaj tak da bi se najraje kr nekam zaprla. user posted image user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 21:56:52   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

tasa - vidim, da ste uživali na krstu in da se niste pustili ugnat temu groznemu vremenu user posted image user posted image user posted image

mi pa tudi študiramo o morju. naj bi šli v sredo. no, nimamo še nič rezervirano. najprej smo gledali umag in poreč, zdaj pa še petrčane pri zadru. ne vem kaj se nam bo na koncu zasvetilo. je pa napovedano neko bolj tako vreme. no, vsaj vročine ne bo več....

aja, pa čestitke vsem za obmesečnice user posted image user posted image user posted image



Kaj boste šli v hotel ali app? Preko agencije ali kaj že poznaš?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:01:54   
tasa_m
Punce drage moje, jaz vas zapuščam. Ne gre več. Oči imam tak rdeče, koda bi že 3 dni skupaj švasala user posted image user posted image . Je bil danes kr naporen in predvsem utrujajoč dan (predvsem hoja v visokih petkah, ki jih moje noge niso več vajene).

Lahko noč in naj bo predvsem mirna in čim dlje trajajoča!

user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:04:04   
ema tiara
vrtec je prvi korak napoti k samostojnosti.spoznala bo druge otroke,naučila se bo deliti in ko bo priška domov bo povedala kaj je teta rekla,zapela pesmico...moje izkušnje z otroci v vrtcu so pozitivne,doma se ne moremo toliko ukvarjati kot se tam.doma je vedno kuhanje,pospravljanje.samo vzgojiteljica ne sme biti prevelik bavbav.saj bo...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:06:01   
PERSIDA
Sem user posted image  bolje bi bilo ,če bi bla skoz sama.Eh bo me že minlo grem sedaj eno pivce ruknit ,da bo noč bolj mehkauser posted image .

Morje - ja jaz tudi komaj čakam ,pa da samo noge namočim bom srečna za celo leto.Letos probam na slo primorju drugo leto pa lopar kiče in potičke in gradovi iz mivke seveda.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:06:19   
ema tiara
nočko...tudi jaz gram posteljo gret...se tipkamo jutri...nočko

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:08:02   
PERSIDA
tasi - nočko

kokica32 - a ti si še v akciji jaz še razmišljam če bi šla nekaj cot zlikat ker je bilo čez dan nemogoče,mogoče pa res grem

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:08:13   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer sem slabe volje in bom kar z vami poklepetala.

tasi - lepi kot vedno ,zdaj vsaj vem zakaj se izmikaš in mi nočeš tvojga predstavituser posted image ,al ga hudiča v omaro zapirašuser posted image

Vsem drugim tudi čestitke za obmesečnice.

ema tiara - dobrodošla (moj omiljeni kraj je ptuj,če ti lahko povem)


kaj pa je supermami? a so te fantje razjezili?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:09:12   
Najaa
AAAAAAAAAAAA, Nika še ne spi!user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:09:17   
PERSIDA
lejca - dober večer tudi tebi vidim te kako kaj komp dela?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:09:47   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

tasi - nočko

kokica32 - a ti si še v akciji jaz še razmišljam če bi šla nekaj cot zlikat ker je bilo čez dan nemogoče,mogoče pa res grem


pridi na FB na čvek; ti bo lažje

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:12:53   
KOKICA32
Ja, jaz sme še aktivna...sem si ravno lase na novo pobarvala, ko mi je siva že tak ven tolkla, da sem že bila primorana barvo kupiti...user posted image user posted image user posted image

Tasa- lahko noč! Jaz tudi ne vem kak bo, ko bom drugo leto morala pete za v službo obuti! user posted image Že čutim žule! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:13:26   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

AAAAAAAAAAAA, Nika še ne spi!user posted image


še malo pa  bo! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:14:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ja, jaz sme še aktivna...sem si ravno lase na novo pobarvala, ko mi je siva že tak ven tolkla, da sem že bila primorana barvo kupiti...user posted image user posted image user posted image



Kakšne barve pa si zdej? Se boš kaj pokazala? user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 22:14:26   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

tasi - nočko

kokica32 - a ti si še v akciji jaz še razmišljam če bi šla nekaj cot zlikat ker je bilo čez dan nemogoče,mogoče pa res grem


pridi na FB na čvek; ti bo lažje


Kaj ste vse tam? Jaz pa mislim, da FB poleg RR pa res ne bi sfolgala, zato se tam raje sploh ne prijavim! user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?