|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta brez kruha...
13.4.2009 19:04:44   
kajajaka
tudi za hrenovke tako piše... meni tudi ni jasno. Mi je prvi del diete logičen, tisto na koncu pa malo mimo...
Banka prosim razloži nam v čem je fora... Ali gre za kakšno napako?

A ste se tehtale?
Jaz jih imam še vedno 91, nič ni šlo dol user posted image , na srečo pa tudi ne gor user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 13.4.2009 19:06:02 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dieta brez kruha...
13.4.2009 19:22:28   
Sash
Super je opis diete, vendar se je po moje zadnji del pomešal z dieto zeleni slap.
Jutri je moj začetek. Zanima me, če obstaja še kakšen nadomestek za ta emon? Sem iskala po trgovini pa nisem našla. Bojim se, da se bom otrobov pa emona naveličala. Upajmo, da ne.


_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dieta brez kruha...
13.4.2009 20:52:59   
blanka1
no to dieto sem jaz dobila od ene kolegice že pred 3 letami- tak da je vrjetno kaj napak:
Tam ko je napisan da ne smemo mlečnih izdelkov je misšljeni sadni jourt, pri hrenovkah pa gre vrjetno za zmoto.
Kaj več vam žal ne morem povedati- ker grem zdaj to prvič in upam da bo uspešno!

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dieta brez kruha...
14.4.2009 8:03:36   
miška piška
dobro jutro punce! včeraj sem vas "našla" in se odločila da danes začnem tudi jaz. tudi meni zmanjkuje volje- in sicer že nekaj mesecev odlašam in se bašem s čokolado in piškoti, kile gredo pa kar gor in gor. ampak sedaj imam res dovolj, ker sem že totalno nesrečna zaradi teh kil.... :( 
cilj- izgubiti 10 kg.
samo eno vprašanje- otrobe je obvezno jesti? meni so tako ogabni da mi je grozno ko samo pomislim nanje!!! povejte, katere jeste? kakšne posebne? kje jih kupite? in jih je treba namočit v mleku da se napijejo ali obstaja kakšna druga varianta uživanja le teh?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
14.4.2009 9:55:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miška piška)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dieta brez kruha...
14.4.2009 10:14:44   
Sash
Evo pa je napočil tudi moj dan. Zjutraj sem že pojedla namočene otrobe v manj mastnem mleku. Ti te res nasitijo. Sedaj bo kmalu malica. A vi jeste ob določenih urah ali ko čutite lakoto? Upam, da bom zdržala čez dan, da nebom podlegla skušnjavi potice.user posted image



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
14.4.2009 10:43:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sash)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dieta brez kruha...
14.4.2009 18:39:07   
mayy
Kajajaka zanima me ali si kaj telovadila, ko si hujšala pod zdravniškim nadzorom.


Hvala


Vsem želim veliko uspeha pri hujšanju

< Sporočilo je popravil mayy -- 14.4.2009 18:41:31 >


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
14.4.2009 18:42:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dieta brez kruha...
14.4.2009 19:26:52   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Kajajaka zanima me ali si kaj telovadila, ko si hujšala pod zdravniškim nadzorom.



Ja, 2-3x tedensko sem po 2 uri rolala. Ampak to je proti sedanjemu celodnevnemu dirkanju po štengah in z vozičkom po mestu prava malenkost. user posted image
Se bom potrudla bit tudi sedaj bolj aktivna ampak dvomim, da bom kaj veliko športala- razen z vozičkom. Poskušam iti vsaj 2x tedensko z njim v mesto (7km). Sicer pa vsak dan vsaj 2 uri šetam.

SEVEDA NAM BO USPELO!!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dieta brez kruha...
14.4.2009 20:08:45   
maksito
Ojla!
No, pa se bam oglašam. Jaz, ki sem bila toook brihtnauser posted image , kako bom začela v nedeljouser posted image . Moram vam povedat, nedelja je šla vredu skoziuser posted image , ponedeljek kosilo pri tašči user posted image (potice, šunke,...), danes moj user posted image , sem si tudi privoščila user posted image user posted image user posted image . Saj mi je kar nerodno user posted image . Saj, za kazen me pa tooook boli želodecuser posted image .
No, od jutri naprej sem pa user posted image in se držim.
Jooj, imam slabo vestuser posted image .


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dieta brez kruha...
14.4.2009 20:34:22   
svita
No pa je en uspešen dan za namiuser posted image .Jaz sem na dieti od prejšnjega tedna in sem se danes zjautraj tehtala in je-1kg kljub nekaj pregreham prejšnji teden in ta vikend.Danes mi je uspelo brez pregreh za enkratuser posted image ampak moram rečt,da imam kar voljo, pa uspešno hujšanje še naprej.

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dieta brez kruha...
14.4.2009 20:35:31   
Sash
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Punce...
Naj povem, da je moj prvi dan minil brez pregreh in kakšne hude lakote. Sem si prvoščila dobrote, ki jih lahko jem. Upam, da bom še naprej tako pridna kot sem bila danes in, da v ponedeljek pokaže tehnica kak - in ne +.


_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dieta brez kruha...
15.4.2009 21:28:50   
Sash
Kje pa ste vse punce?user posted image user posted image user posted image
Kako vam kaj gre? Meni kar vredu. Zanima me a lahko jem vloženo zelenjavo in pelate? Sama si iz tega delam jedi. Upam, da to ne pomeni grešenje. user posted image
Ah važno, da ni sladko....
Zdej pa počasi spat in jutri v nov boj z odvečnimi kilogrami.


_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dieta brez kruha...
15.4.2009 21:45:27   
maksito
Hey!!
Mene pa nekaj zanima. Glede na to, da imam nočno, kaj naredit v tem primeru?user posted image . Do zdaj sem jedla sadje, ampak glede na to, da že čez dan ni nevem kolk velik vnosa hrane v telo, bo mal kriza ponoč.
Mah, bom že kaj pogruntala, da bo pravuser posted image

Lahko nočko, jaz pa veselo na delo user posted image

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dieta brez kruha...
15.4.2009 22:42:33   
miška piška
ojla!
evo danes je moj drugi dan brez pregreh. jedla sem:
zajtrk(okoli 8h)- enemon
kavica
kosilo (ob 12h): mešana solata (zelena,paradižnik,kumare)
kavica
kosilo(ob 17h): hrenovke, sojine polpete, pesa

to je to.  super je, ker bi zdajle drugače jedla, pa rajši tole pišem!! in me sladkarije sploh ne mikajo!
ne vem pa, ali lahko jem sojine polpete in vloženo peso?
zame je že napredek brez sladkarij ker sem kar zasvojena z čokolado. ampak sem dobila eno voljo in energijo od ne vem kje, glavno da jo imam!
Maksito, jaz bi na tvojem mestu ali sadje ali kakšno solato jedla!
držte se punce, kaj bomo me lepe in fit do poletja!! ;))

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dieta brez kruha...
15.4.2009 22:52:15   
miška piška
hej,
če katero zanima - od jutri dalje je enemon v akciji pr sosedu- stane 4,08 € tko da se ga kar splača kupiti!! da si naredimo malo zaloge ;)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dieta brez kruha...
16.4.2009 8:42:37   
Sash
Miška piška hvala, da si povedala, da je enemon v akciji. Pole letim v nabavo. Kako si ga ve pripravite? Enkrat sem ga imela za malico in sem ga z jogurtom mešala. A bi sedaj lahko z lahkim mlekom? Drugače dvomim, da bo "šel dol" mi.
Maksito jaz bi na tvojem mestu sadje jedla. Poskusi. Hudega zaradi tega tud nebo. Pa jej bolj sadje, ki ni preveč sladko.



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
16.4.2009 15:08:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sash)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dieta brez kruha...
16.4.2009 21:31:21   
miška piška
ojla,
jaz sem pa dons za zajtrk jedla otrobe v mleku, pa sploh niso tok zanič. sem si naredila bolj redko in popila. ker enkrat že dolgo nazaj sem jih naredila gosto kot čokolešnik in sem skor bruhala. zdej je blo pa čist kul. jutri pa spet enemon- mnjami!!! sem rekla da bom jedla en dan otrobe, en dan enemon!
pa na rolerjih sem bla eno urco pa pol!
se že boljš počutim, sedaj sem tri dni brez sladkarij in kruha!!

aja, jaz naredim enemon z mlekom, ali pol mleka pol vode. jagodni okus mi je res dobr. enkrat sem probala čokoladnega, pa mi ni bil všeč, tako da zdej jem samo jagodnega!! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dieta brez kruha...
16.4.2009 21:59:38   
kajajaka
Ojla
se spet malo javljam.
Danes sem imela super shujševalno. Ob 12h kava z mlekom, ob 15h kava z mlekom, ob 18h prvi obrok: motovilec s tuno user posted image . Sedaj bom pa z užitkom še eno pomarančo zmazala, čeprav je že 22h.
Prej nisem imela časa jest. Sem se vrgla v izdelavo geliranih nohtov pred par tedni in sedaj so kolegice povedale kolegicam... in delam po dvoje nohtke na dan. Ker pa še nisem spretna (oz. hitra) mi to vzame po 2 uri, vmes pa malo previjam, pa hranim, pa na sprehod šibam, pa spat dajem...
Saj ne smem jamrat. Samo dejstvo je, da se mi nikakor ne uspe držali reda pri hrani- da bi jedla na 3 ure. In potem sem seveda lačna in tečna.
Ah sej bo!
Smo nabavli sedež za na kolo za našo malo. Jutri šibam še v Intersport - imajo akcijo čeladic za malčke. Med vikendom pa sprobamo zadevo. Ampak Hano bo ati vozil na kolesu. Mami še sebe težko...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
17.4.2009 9:03:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dieta brez kruha...
17.4.2009 19:23:28   
Sash
Da se malo oglasim, ker je malo zatišja. Kako vam gre? Jaz kar pridno se držim diete. No malo problemov imam ker ne jem mesa in je vedno sir ali tofu, no dans malo sojinega mesa. Danes so na naši mizi dišale same dobrote. Pa sem bila prou ponosna nase, da sem se jim odrekla.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja sem bila te dni v nabavi z novimi poletnimi oblačili in sem si kupila eno številko manjšo od običajne in tako more bit volja na višku.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hujšanje se tako pri meni nadaljuje s polno paro. Moram pa tudi povdariti, da mi ta dieta ustreza, da se ne počutim utrujena, kot pri ločevalni (sam da pomislim nanjo me groza prime). Monti mi je tudi fajn, ampak za potem, ko dam nekaj kilic dol.




_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
18.4.2009 9:44:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sash)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dieta brez kruha...
19.4.2009 7:42:33   
maksito
Ojla!
Tudi jaz sem grešila user posted image . Ni kaj, v petek smo imeli piknik, no, saj pri hrani sem se še kar držala, ampak je šlo pa tud par babusov dol po grluuser posted image . Ni kaj. Včeraj sem tudi zvečer imela nek čuden napad lakote, pa sem jedla prepečenec user posted image . No, danes sem pa spet v službi, pa sem za zajtrk jedla otrobe, za malico imam sadje, za kosilo sem si pa kupila Diet Essential. To si zmešaš z mlekom, vodo ali jogurtom in je nadomestek obroka. Vam sporočim, kakšen je.
Se čujemo po kosilu!!user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?