|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 0:00:07   
gogabojan
Jaz še vedno ne ajam.

grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Nebi smela popoldne spati. Zdaj pa se igram z slikicami od dolgčasa.


(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 7:06:29   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: Lucka1

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Ma dej tale moj pes pa je en gnilc, nikol več terierja. Čist za vsak šit mora lajat no. Dam tamalga spat, pridem ven in on sliši enga psa odzuni in se čist razlaja...grrrrrrrr


a se še ni navadil, da ma da je tiho, ko spi??




Ma ja. Enga zblojenega mix terierja kaj naučit, potem ko si ga tri leta učil da mora lajat...težka. Sej ko bi ga spoznala bi vedla...totalen živc od psa, nobenga miru, naspidiran čist user posted image


Pa jutro vsem. Ful dolgo nisem mogla zaspat,ker me je tok buča bolela, Tajko je pa začel z nekim stokanjem v spanju na vsake 5-10 minut že ob petih, tko da sem spet rahlo neprespana. Eh ja kdaj bo že bolje....

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 7:43:55   
afnica mala
Dobro jutro

pa je spet teden. Za vikwnd nisem bila pridna, vas nisem nič bralauser posted image . Je tolk dogajalo, da je računalnik sameval.
Upam, da ste fajn, user posted image  za 3. stran.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 7:46:02   
gogabojan
Dobro jutro.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 7:55:31   
PikicaStonoga
user posted image DOBRO JUTRO! user posted image

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
6.4.2009 8:02:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 8:06:50   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: valla.



Danes pa je uradno postal še plazilec, se po parketu plazi po celem stanovanju (v rikverc) - ojojoj, moje rože - vse prijemlje in trga user posted image user posted image user posted image



bravo Tilen user posted image user posted image A to se po trebuhu plazi?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 8:07:59   
PikicaStonoga
Spali smo dobro, pokakana takoj zjutraj ...pa še ene 2x bo čez dan user posted image user posted image user posted image
Mleka imam spet za cel dan že nekaj dni, dodajam zvečer ...hočem uvajat pa mala noče odpirat ust, tko da je nč vse skupi, smo na mleku ....oz. moji joški to pa ja ...tud če mi čez dan zmanjka, ona noče flaške, tko da se pač dojiva spet na dve uri ....joj no ...sam noče ust odpret kaj naj ji ...pa zdej res gledam da je me dobrokoma da ni lačna in da je naspana ...đabe ...ne odpre ust če ni moja joška ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
6.4.2009 8:09:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 8:11:31   
Pšemek
Dobro jutro!

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  3. del.

Mislim, da se za novi del spodobi ena orng postrežba

kavice user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
pa čajčki user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
pa  mleko, kakao user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
za tiste, ki ne hujšate user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
za vsako posebej pa še user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

pa da ne pozabim na danešnje slavljence Nace user posted image , Tijan user posted image  in...

Mandek, vse najboljše user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 8:12:27   
laknerš

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Spali smo dobro, pokakana takoj zjutraj ...pa še ene 2x bo čez dan user posted image user posted image user posted image
Mleka imam spet za cel dan že nekaj dni, dodajam zvečer ...hočem uvajat pa mala noče odpirat ust, tko da je nč vse skupi, smo na mleku ....oz. moji joški to pa ja ...tud če mi čez dan zmanjka, ona noče flaške, tko da se pač dojiva spet na dve uri ....joj no ...sam noče ust odpret kaj naj ji ...pa zdej res gledam da je me dobrokoma da ni lačna in da je naspana ...đabe ...ne odpre ust če ni moja joška ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pri nas je isto. Že dva dni ne je goste hrane. Niti banane!!! Sploh ne odpre ust. Pol ji pa dam mleko pa brez problema vse spije. ZOBKI kje ste user posted image user posted image user posted image user posted image . Če bo tko za vsakega jih jaz ne bom dočakala. Noro!!!

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 8:45:48   
afnica mala
IZVIRNO SPOROČILO: laknerš


IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Spali smo dobro, pokakana takoj zjutraj ...pa še ene 2x bo čez dan user posted image user posted image user posted image
Mleka imam spet za cel dan že nekaj dni, dodajam zvečer ...hočem uvajat pa mala noče odpirat ust, tko da je nč vse skupi, smo na mleku ....oz. moji joški to pa ja ...tud če mi čez dan zmanjka, ona noče flaške, tko da se pač dojiva spet na dve uri ....joj no ...sam noče ust odpret kaj naj ji ...pa zdej res gledam da je me dobrokoma da ni lačna in da je naspana ...đabe ...ne odpre ust če ni moja joška ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pri nas je isto. Že dva dni ne je goste hrane. Niti banane!!! Sploh ne odpre ust. Pol ji pa dam mleko pa brez problema vse spije. ZOBKI kje ste user posted image user posted image user posted image user posted image . Če bo tko za vsakega jih jaz ne bom dočakala. Noro!!!



Neli mi tudi že 3 dni slabo je. Ob 22h ponavadi spije še cca 100ml mleka, zdaj pa že 2 dni nič. Vsaka žlička v ustih je uspeh, tudi mleka noče. Upam, da bo hitro mimo to obdobje, da se ne bo vleklo spet 4 mesece.user posted image Med vsemi obroli se napenja za kakat, bogica.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 8:50:21   
Lucka1
samo dobro jutro na hitrco, ker user posted image ravno hoče mene za igračko  user posted image user posted image user posted image ....pridem še kaj pozneje nazaj, ko UPAM, zaspi 

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 8:58:40   
iraira
Dobro jutro.
Spet spali za en user posted image .
Pri nas tudi noče jesti včasih kakšen dan ali dva....sva takrat samo na mlekecu. Ko pa narediva dvodnevni premor pa spet je.
Mleka bi pa skoz pila HB.

Jolly glede psa in lajanja, naša je tudi prej lajala, če je kašnega slišala zunaj itd. pa odkar je user posted image  je dobila parkrat malo po nosu ko je lajala(čisto malo, samo toliko da je vedela da to ni ok.) in se je odvadila....ampak če kdo pozvoni ali potrka se še zmeraj dere kot zmešana dokler ne vidi kdo je prišel, potem pa vtihne. Sem pa jaz isto napako naredila, ker sem ji skoz govorila da naj čuva hišo.

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 9:01:52   
afnica mala
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

DOBRO JUTRO še od mene!! Sem vas uspela prebrati user posted image

Mi smo se imeli krasno, cele dneve zunaj, vreme je blo res super! Spanje je bilo malo slabše kot doma, malo večkrat se je zbujal, pa Nika je zbudil, ampak nič katastrofalnega. Danes doma je že spal tako dobro kot prejšnji teden user posted image user posted image user posted image  Bravo moj mišek - samo tako naprej user posted image user posted image

Danes pa je uradno postal še plazilec, se po parketu plazi po celem stanovanju (v rikverc) - ojojoj, moje rože - vse prijemlje in trga user posted image user posted image user posted image


fulluser posted image , to ga je lušten opazovat. Neli se je pa že začela in tudi prenehala, isto z obrati. Čakamo, da spet začneuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 9:19:46   
Marisha
Dobro jutro user posted image .

Mi smo spali bolj tako - tako, se je Mark 3x zbudil in bi se kar igral je čebljal kot nor. Res ne vem a res potrebuje tolk mal spanca al kaj user posted image user posted image user posted image .
Čez dan spi 2x po 20 min, zvečer gre spat okrog 21h in spi kot polhek, nato se zbudi okrog 2h in potem zelo nemirno spi in se zbuja na vsake pol ure ali uro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pojma nimam kaj mu je?

Jej že sonček sije, juhej user posted image user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: valla.


Danes pa je uradno postal še plazilec, se po parketu plazi po celem stanovanju (v rikverc) - ojojoj, moje rože - vse prijemlje in trga


Bravo!!!! user posted image user posted image user posted image .
Marku še nič ne kaže, da bi se začel plazit, edino kar naredi je, da se v krogu obrača user posted image


Čauči,

Marisha

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 9:28:00   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Danes pa je uradno postal še plazilec, se po parketu plazi po celem stanovanju (v rikverc) - ojojoj, moje rože - vse prijemlje in trga user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Tilen, pa pusti mamici kakšno rožo celo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:12:10   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Pa jutro vsem. Ful dolgo nisem mogla zaspat,ker me je tok buča bolela, Tajko je pa začel z nekim stokanjem v spanju na vsake 5-10 minut že ob petih, tko da sem spet rahlo neprespana. Eh ja kdaj bo že bolje....



a ti nič ne pomaga proti glavobolu? user posted image user posted image Meni je to grozno....boli me sicer 1x na 3 mesece (že trkam), takrat mi je pa pol lekadola dosti, da me neha....si ne predstavljam, da mi ne bi nič prijelo in bi me kar bolelo in bolelo....al pa da bi mela kake migrene....joj

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:15:17   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

DOBRO JUTRO še od mene!! Sem vas uspela prebrati user posted image

Mi smo se imeli krasno, cele dneve zunaj, vreme je blo res super! Spanje je bilo malo slabše kot doma, malo večkrat se je zbujal, pa Nika je zbudil, ampak nič katastrofalnega. Danes doma je že spal tako dobro kot prejšnji teden user posted image user posted image user posted image  Bravo moj mišek - samo tako naprej user posted image user posted image

Danes pa je uradno postal še plazilec, se po parketu plazi po celem stanovanju (v rikverc) - ojojoj, moje rože - vse prijemlje in trga user posted image user posted image user posted image


user posted image za lep vikend
user posted image user posted image za spanje - da je spet nazaj kot prejšni teden - pri nas je bilo enako ko smo bili v strunjanu - prej doma spanje super, dol potem 2 noci kar nekaj (2 uri pozneje zaspal, pa 3x se je zbujal), potem doma pa spet po starem - me zanima kako bo prihajajoči vikend, ko gremo že v petek zjutraj proti Puli in Rovinju user posted image - komaj čakam spet videt morje...

user posted image user posted image user posted image za plazenje - to bo veselje zdaj, kaj? rože user posted image user posted image user posted image pa hitro na višje police user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:16:43   
Tejčika29
Hoj,

čestitke za 3. sezono limonad oktobrskih lumpekov user posted image user posted image user posted image !

Vikend je tako hitro minil, super je bilo. Veliko smo bili zunaj, pa roštiljali smo, res prav žalostna sem da je ponedeljek. Bo že.

Danes pomivam okna, zato vas bom manj brala, zdaj spijem kavo, šibam z Alino v trgovino, potem pa okna pomivat, bliža se velika noč. Pa tudi sicer se hočem tega čimprej rešit.

Mandek - VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN!

Nacek - tudi tebi vse naj naj za šest mesecev in tudi Tijanu od Talcy! Bravo, kako hitro rastejo....

Ja, Alina že štiri noči ne je več ponoči in lepo pančkamo, le kako dudo popravimo in to je to, upam da  tako tudi ostane!

Zdaj se pridno igra v svojem "fitnesu"...

Vala - tebi že plazi?????????????? Ja bravo res, Alina na trebuhu nekaj cepeta z nogicami ampak je na mestu kot nasedli kit user posted image , saj ima še čas...

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:17:24   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Spali smo dobro, pokakana takoj zjutraj ...pa še ene 2x bo čez dan user posted image user posted image user posted image
Mleka imam spet za cel dan že nekaj dni, dodajam zvečer ...hočem uvajat pa mala noče odpirat ust, tko da je nč vse skupi, smo na mleku ....oz. moji joški to pa ja ...tud če mi čez dan zmanjka, ona noče flaške, tko da se pač dojiva spet na dve uri ....joj no ...sam noče ust odpret kaj naj ji ...pa zdej res gledam da je me dobrokoma da ni lačna in da je naspana ...đabe ...ne odpre ust če ni moja joška ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


super sicer za mleko user posted image user posted image user posted image ....ampak domnevam, da si nekako upala, na uspešno in hitro uvajanje? al pa ne? pa kako noče odpret ust? a čisto nič ji ne paše? samo joška? he,he, user posted image vedo, kaj je najbolje, ni kaj user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:18:44   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: iraira



Jolly glede psa in lajanja, naša je tudi prej lajala, če je kašnega slišala zunaj itd. pa odkar je user posted image  je dobila parkrat malo po nosu ko je lajala(čisto malo, samo toliko da je vedela da to ni ok.) in se je odvadila....ampak če kdo pozvoni ali potrka se še zmeraj dere kot zmešana dokler ne vidi kdo je prišel, potem pa vtihne. Sem pa jaz isto napako naredila, ker sem ji skoz govorila da naj čuva hišo.


Saj je naš tudi malo dobil po nosu pa ne pomaga, no mogoče le toliko, da če mu zdaj rečeš tiho da je tiho, samo tko kot si rekla, če kdo potrka, pozvoni al pa je samo pred vrati je urnebes user posted image user posted image

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:20:13   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: Lucka1



a ti nič ne pomaga proti glavobolu? user posted image user posted image Meni je to grozno....boli me sicer 1x na 3 mesece (že trkam), takrat mi je pa pol lekadola dosti, da me neha....si ne predstavljam, da mi ne bi nič prijelo in bi me kar bolelo in bolelo....al pa da bi mela kake migrene....joj



Mah kje to so taki migrenski glavoboli, ki pač pridejo zraven menstruacije. Enkrat pred menstruacijo, drugič med včasih pa po menstruaciji. Ne pomaga nič, samo tišina in tema. Me tko boli, da skor bruham.

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:21:03   
Lucka1
pa da ne pozabimo slavljencev....

Nace user posted image in Tijan user posted image VSE NAJ NAJ za polletnico user posted image user posted image user posted image user posted image

in seveda Mandek, tudi tebi za polnoletnico, katerakoli že je user posted image user posted image


(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:22:15   
jolly123
Mi smo šli že na eno in pol urni sprehod, Tajko je pančkal ker mu ni bilo vroče. Midva z možem sva si pa po dolgem času privoščila še skupno kavicouser posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?