|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 7:47:13   
kalbo
U mater, sploh ne vem kaj nej napišem, k me je tale debata kar živčnega nardila, mini bi se tko daleč odpeljalo, da ...joj sploh pomislit ne morem. In dvema že zdavnaj odraslima človekoma ni jasno, da mora tako majhen otrok spat...enim tastarim pa res ni pomoči.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 8:15:49   
timoteja
Meni ne bi bilo všeč.... pa saj niti nimamo teh problemov, ker smo vedno sami za vse...

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 8:38:29   
AinB
HB, da je z otročkom vse v redu. Zelo me je skrbelo.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 8:50:43   
jolly123
O kriza.......ma sem še jaz živčna ko tole berem. Upam da jo je mož fajn nahrulil,pa nikoli več otroka ji dat user posted image

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 9:01:52   
Anonimen
Me prav zanima kak izgovor si je tašča izmislila oz. kaj je ta ženska sploh mislila, če je sploh kaj mislila user posted image . Pomoje bo itak tako obrnila, da bo imela pikapokica občutek, da se ji mora opravičit ... sicer sama nimam take tašče, ampak poznam par takih ljudi in mi gredo kar kocine pokonci user posted image .

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 9:17:58   
Anonimen
tudi mene zanima kaj si je izmislila, za izgovor....samo zaradi mene bi mi lahko natvezila nevemkajkoristnega za otrocka....ma je niti pogledala vec nebi....
jaz "nahrulim" ze mojega moza, ce kam gre z malimi, pa se mi po treh piskih v telefonu ne javi....
sploh ne vem kako si zdrzala tole preizkusnjo....
jaz bi pomojem ze interpol aktivirala na tvojem mestu(pa ne po treh urah, ampak po mojem ze po pol ure)
v glavnem....vnucka tacsa nebi nikoli ves imela v varstvu na mojem mestu!!!!user posted image user posted image user posted image
joj, kako sem jezna!!!!
ampak hvala bogu, da je res vse ok....koliko pa je sploh star mali vragec????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 9:26:19   
kalbo
Moj tast je nekaj podobnega ušpičil samo enkrat. Bli smo na dvorišču on pa malega odpelje kao mal po ulci s kolesom. Sta prišla čez eno uro nazaj in mali seveda s sladoledom v roki, pa oba nasmejana do ušes. No takrat sva mu lepo in previdno povedala, da ni s tem da je malega na sladoled peljal nič narobe, samo naj drugič to pove, ne da kar zgine, ker pol nas seveda skrbi. No zdaj če ga hoče kam peljat, to lepo pove in tega ne počne več. Prvič pa verjamem, da ni niti pomislil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 10:07:50   
Pikicapokica6
Ja, včerajšnji večer si bom pa dobro zapomnila....Seveda sva zdaj midva grda, ker jim ne zaupavauser posted image user posted image  Res ne moreš verjet, da so to odrasli ljudje. Pravi, da je pozabila (user posted image ) povedat, da je pač stara (user posted image  - 53 let??). Da je tast prišel iz službe takrat, ko mene ni blo, pa so šli mal po mestu, potem so pa srečal ene prjatle, ki so meli tud vnukinjo s sabo in so šli k njimi domov na pijačo. Da sta oba otroka tako lepo zaspala na kavču, da ju niso hotli zbujat (user posted image user posted image ). Potem so padale obtožbe, da hujskava otroka proti njima, da naju je lahko sram (user posted image user posted image user posted image ). Da sta svoje otroke gor spravila in da je ponižujoče, da se do njiju obnašava, kot da ne znata šteti niti do pet.....Mož jima je še enkrat zelo lepo povedal, da je otrok najin, se pravi, da sva midva starša in vzgojitelja, da je šlo čez vse meje, da sva hotla že policijo klicat in da bosta mogla pokazat spoštovanje do naju kot staršev, če želita še kdaj pazit na otroka. 

V bistvu jima je zelo lepo povedal, jaz ne bi bla sposobna...Sem ponosna na njega. Hvala ker ste držali pesti, pa upam, da se vam kdaj kaj takega ne zgodi.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 10:08:16   
FLASK_A
No, sem vesela, da se je tako končalo in je malček domauser posted image user posted image
Kako se je pa tvoj s taščo zmenil?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 10:10:30   
FLASK_A
O, pikicapokica, tega pa sploh ne morem verjetuser posted image In to naj bi bili starši, zreli in odrasli ljudje... Sej nimam kej reč.

Bravo za tvojega, da jima je lepo povedal kot je treba, naj si zdaj mislita kar hočeta!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 10:18:38   
Naja31
O,madona, ne morem verjet!
Midva z možem bi oba znorela, da kaj takega naredita.

In tudi pri nas bi bila potem huda užaljenost na drugi strani. To sem prepričana.

Držite se!!!! 

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 10:20:36   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6
Seveda sva zdaj midva grda, ker jim ne zaupavauser posted image ...


No kako sem vedela user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 10:29:53   
Anonimen
boljs, da sta grda, kot pa da greta se 1x skozi vse to....
a vajine telefonske nima????
a je za 3 ure pozabila, da vaju verjetno skrbi.....prijatelji nimajo telefona, da bi vaju poklicala(ce je gsn doma pustila)
ma jst na tvojem mestu.....tudi ce nikoli vec ne pridem k njim ali ona do nas....user posted image user posted image user posted image
1x vi2 naredita, in se ji par dni ne oglasajta, pa da vidimo kako bo reagirala....BABA!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 10:32:18   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Ja, včerajšnji večer si bom pa dobro zapomnila....Seveda sva zdaj midva grda, ker jim ne zaupavauser posted image user posted image  Res ne moreš verjet, da so to odrasli ljudje. Pravi, da je pozabila (user posted image ) povedat, da je pač stara (user posted image  - 53 let??). Da je tast prišel iz službe takrat, ko mene ni blo, pa so šli mal po mestu, potem so pa srečal ene prjatle, ki so meli tud vnukinjo s sabo in so šli k njimi domov na pijačo. Da sta oba otroka tako lepo zaspala na kavču, da ju niso hotli zbujat (user posted image user posted image ). Potem so padale obtožbe, da hujskava otroka proti njima, da naju je lahko sram (user posted image user posted image user posted image ). Da sta svoje otroke gor spravila in da je ponižujoče, da se do njiju obnašava, kot da ne znata šteti niti do pet.....Mož jima je še enkrat zelo lepo povedal, da je otrok najin, se pravi, da sva midva starša in vzgojitelja, da je šlo čez vse meje, da sva hotla že policijo klicat in da bosta mogla pokazat spoštovanje do naju kot staršev, če želita še kdaj pazit na otroka. 

V bistvu jima je zelo lepo povedal, jaz ne bi bla sposobna...Sem ponosna na njega. Hvala ker ste držali pesti, pa upam, da se vam kdaj kaj takega ne zgodi.



Z vsem tem ni nič narobe, če bi stara zavrtela telefon in ti povedala da grejo in seveda če bi primigala svojo rit pravi čas domov, da bi šel otrok lahko normalno spat. Sram je pa lahko njiju dva, ker bi pri svojih 53 letih in nevemkolikih otrocih do kruha spravljenih lahko vedela, kdaj mora otrok spat, če ne drugega in se zavedala, da če vzameš otroka sabo je to odgovornost in da moraš lepo pravi čas domov, pa če srečaš Julija Cezarja. Mislim, men grejo kar kocine gor.
Pri avtosedežih sta pa tud našedva mela ene prebliske na varianto, sej gremo sam do trgovine, kako smo se pa učas vozil in podobno. Sem potem povedal mojim in ženinim razločno in odločno, da otrok sodi v avtosedež, pa če se pelješ sam 100 metrov in da se mi totalno spipa če bi si dovolil kdo vozit otroke drugače.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 12:22:53   
tajtaja
em potem povedal mojim in ženinim razločno in odločno, da otrok sodi v avtosedež, pa če se pelješ sam 100 metrov in da se mi totalno spipa če bi si dovolil kdo vozit otroke drugače.

_


Točno takouser posted image .



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 12:38:34   
Babaloo
Dol bi se z njo vsedla in ji razložila, da me je prestrašila, ker je tak dolgo ni bilo, meni pa nič ni povedala. Če tega ne bi razumela, ji pač otroka ne bi dala več v varstvo.
Ne pa ****rije delat iz tega, ker jo boš najbrž še kdaj rabila za pomoč, a ne.
Bi pa mene tudi pogrelo..

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 13:21:27   
Anonimen
http://24ur.com/novice/crna-kronika/neodgovorna_stara_starsa_odpeljala_otroka_neznano_kam.html

(odgovor članu Babaloo)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 13:45:29   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

O.K., če ju 5, 10, 15 minut ne bi bilo, ampak uro in poluser posted image   Ja, povedat bi mogla. Kaj pa če bi vidva z otrokom imela namen kam iti, bila kje zmenjena?


Točno tako. Jaz bi bila besna!


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 13:52:24   
fionca
Tale tvoja tašča je pa totalno čez les, čeprav verjetno ni edina. Ampak jaz se z njo sploh ne bi več pogovarjala v normalnem tonu, ker ji očitno ni jasno ali pa ne sliši -ŽENSKA NEUMNA. Sploh pa zato, ker ti to baje ni naredila prvič. Pa kaj si tele mlade penzionistke mislijo, da bodo hodle kmalu na žure popivat s vojimi vnuki.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 14:26:28   
Pikicapokica6
Ne da se z njo nič dogovarjati, niti s tastom. Ona je bila pobudnica, dec pa takoj za to,  tko da sta zame oba enako kriva, čeprav se tast zdaj nazaj vleče in se opravičuje. Imamo non-stop težave zaradi takih in podobnih stvari. Prvič, ko so šli na izlet z avtom brez otroškega avtosedeža, je blo zame še velik hujš - ampak potem, ko sem to zvedla. Šok, res. Ampak včeraj je blo pa najhujš to, da sem tolk časa čakala, in res, lahko bi poklicala domov. Nista menda tud pomislila na to. Res ne razumem, kaj se grejo. Se ne zavedajo, da sebi jamo kopljejo. Le kako naj še kdaj pustim otroka njim? Nikakor, na žalost. Spet bo celi žlahti govorila, kakšno tamlado je dobila. Ampak zdaj se pa res ne bom več sekirala. Ja, takle mamo. Pa saj veste, da nekaterim ni pomoči. Lahko ji ves čas trobezljam eno in isto, se bo nardila naslednjič neumno. To je boj z mlinom na veter. Brez veze. Zdaj je seveda užaljena, se z mano ne pogovarja. Briga me. Joj, kako jaz komaj čakam, da gremo na svoje, Še nekaj mesecev, pa bo....

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 14:33:47   
Anonimen
pikicapokoca...tako ja!!! briga te!!!naj govori okoli kar hoce in naj si njene veleumne prijateljice mislijo kar hocejo.....ce si pa upas, pa ji das lahko za prebrat tvojo temo.....da bo spoznala mnenja mladih mamic....mogoce bo doumela, da imamo tudi mladi starsi vsake toliko prav....

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 14:40:52   
Pikicapokica6
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

pikicapokoca...tako ja!!! briga te!!!naj govori okoli kar hoce in naj si njene veleumne prijateljice mislijo kar hocejo.....ce si pa upas, pa ji das lahko za prebrat tvojo temo.....da bo spoznala mnenja mladih mamic....mogoce bo doumela, da imamo tudi mladi starsi vsake toliko prav....


Jooooj miska_mccute, user posted image , maš idejo!  Mislim, da bi šla na psihiatrijo, ker se bi tolk sekirala, da jo cela slo opravlja. Njen pogled na zadevo pa je itak popolnoma drugačen od mojega in vaših, tko da tud branje ne bi kaj dost pomagalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:11:59   
Vijoličarka
Tašča pač misli, da si tek nek 'podaljšek', ki je rodil 'njene otroke'. In ker ima ona izkušnje, pa so otroci 'njeni', se ti nimaš kaj spraševati kaj je z otrokom, če je pa z NJO. Bolj ji vidva z možem dopovedujeta, da ni prav nič logično, da se ne bosta sekirala za otroka, če je Z NJO, bolj ona sili, uveljavlja svoj prav in nagaja. Ni dvakrat za reči, da tega ni storila zanalašč, da uveljavlja svojo oblast, svoj prav, ker si nekako v glavi predstavlja, da je tebe treba 'prizemljiti'.

Mogoče jo tare prav to, da boste šli na svoje in otroka bo videla manj kot zdaj. Pa sili in dela po svoje. Na vsak način ima ona neke pravice, da dela s tvojim otrokom po svoji glavi.

Ne bi ji škodovalo, če bi prebrala ta mnenja. Mogoče bi ji celo pomagala. Kajti če bi dopustila, da se ji zasveti v zaslepljeni glavi, bi bila srečnejša. Če bi upoštevala, da si ti mati tega otroka in ne ona in da je treba zato tudi kdaj kaj požreti in narediti drugače, kot se njej zdi prav, potem bi ji vidva z možem bolj zaupala in bili bi bolj sproščeni in večkrat in bolj bi lahko uživala v družbi otroka.

Sama sebi škoduje, če trmasto uveljavlja neke lastninske in 'starejši so modrejši' pravice. Sploh na tako brezobziren način. Če so vsti trije izginili (po možnosti še brez otroškega sedeža) in jih tako dolgo ni bilo, bi človek res lahko sklepal na hude stvari. Tako pa je gospa uživala z otrokom in s prijatelji in se počutila spet mlado in na konju.

Zdi se mi, da ima tvoja tašča podoben problem kot ronjina tašča, ki si je malo ronjo enostavno hotela kar prisvojiti, ko jo je nosila stran od vseh, da si je kje na samem lahko predstavljala, da je to njen otrok.

Tašča potrebuje druge izive v življenju. Naj se vpiše v kakšno tretjo univerzo, mogoče kakšno umetnostno zgodovino, bo hodila na potovanja... Skratka, potrebuje nekaj drugega, ne pa na silo poustvarja okoliščine, ko je bila ona mlada in je imela male otroke.

< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 8.4.2009 15:16:03 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:20:15   
Anonimen
user posted image vijolicarka, super napisano! se popolnoma strinjam!

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:24:30   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Uf iskreno...meni se odpelje, pa da mi to naredi kdorkoli. Dogovor je dogovor, lahko bi te pa vsaj poklicala in ti povedala da gresta na sprehod al pa kaj pa jaz vem kam. 


se strinjam.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?