|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:26:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
jaz "nahrulim" ze mojega moza, ce kam gre z malimi, pa se mi po treh piskih v telefonu ne javi....



ker mam glih čas ob kofetuuser posted image

miska, a se ti ne zdi, da v ueber pretiravaš? kaj pa pravi tvoj na tako nezaupanjeuser posted image  a on tebe tudi tak gnjavi po treh piskihuser posted image

sorry, ampak če bi meni to moj konstantno delal, bi mu na koncu iz inata ne dvignila telefonauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:29:32   
Anonimen
nisem mislila totalno resno....samo hotla sem ponazorit, da v vsakem momentu hocem vedet kje so otroci.
pa tudi on nmene veckrat na dan poklice ce je vse ok z nami...in nmam nic proti temu....
sloh pa ga klicem zato, ker ko grejo, grejo vedno z avtom. in ga poklicem v casu, ko bi morali biti ze na cilju. da vem da so varno prispeli.
najbolj pa zato, ker je moj mali asmatik in ima pogoste hude astmaticne napade....ne vem....v tem ne vidim nic slabega, ce smo na vezi.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:31:38   
rija
sem že mislila, da si totalni kontrol frikuser posted image

saj smo mi tudi na vezi.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:32:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image pa, a ti mene lovis po forumih????user posted image HEC!
daj napisi kako se imenuje un papir za tisk na majico prosim, ce ves...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:33:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
, da v vsakem momentu hocem vedet kje so otroci.


pa se ti to ne zdi utrujajoče zate in za otrokeuser posted image

kaj pa boš, ko bodo sami pohajkovaliuser posted image  in recimo "ne bodo slišali" telefona user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:34:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

user posted image user posted image user posted image pa, a ti mene lovis po forumih????user posted image HEC!
daj napisi kako se imenuje un papir za tisk na majico prosim, ce ves...


eh, to pa ziher ne....samo mi pač določene stvari padejo v učuser posted image user posted image user posted image

ej, za  papir pa nima pojma....user posted image  že dolgo nisem več v tem posluuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:34:15   
Anonimen
ne vem,...raj se ne razmisljam otem, ko bodo vsi nabriti bluzili okoli....pa saj prevec ne pretiravam.
ni utrujajoce ce poklicem 3x, kadar jih vec ur ni...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:35:23   
rija
....ker mene daje malo panika, kaj bo, ko bo otrok toliko velikuser posted image

jaz se vedno zezam.....da si bom nabavila avtodom, pa bom parkirala pred kak diskačuser posted image  in gledala tačas televizijo ali bluzila na RRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:36:31   
Anonimen
user posted image eh...pa saj bomo imeli takrat ze vsi čipe pod kozo...pa bom sam na net alpa fon pogledala lockacijo kje se nahajajo ter delovanje zivljenjskih znakov...pa po mojem da bo tudi alkotest vkljucenuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:37:21   
rija
upam samo....da bom uspela tehniki slediti user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:39:22   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ne vem,...raj se ne razmisljam otem, ko bodo vsi nabriti bluzili okoli....pa saj prevec ne pretiravam.
ni utrujajoce ce poklicem 3x, kadar jih vec ur ni...


miska, samo kot nekdo s tako izkušnjo (starimi starši, ki so takole zaskrbljeni) ti povem, da JE izredno utrujajoče, ker taki starši niti svojih odraslih otrok in celo odraslih vnukov ne znajo izpustiti iz kontrole ("pokliči, ko prispeš" "joj, toliko ur ste hodili" "me je že skrbelo" "kje ste, da vas še ni")... tako da raje delaj na tem, da sprejemaš, da kdaj gredo, zdaj z očkom, potem pa sami, in jim ne visi na tilniku. veliko lepše jim bo, in tudi ti boš srenejša, kot te bodo sami od sebe poklicali, ne pa, da jim boš dihala za ovratnik.
bolj mimo teme, ampak sem opazila ta tvoj zapis. in ker vem, kako zoprno, nadležno in niti najmanj občutek-ljubezni-vzbujajoče je to, te prosim, da resno premisliš, če je zdravo toliko skrbeti user posted image



_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:42:31   
Anonimen
lenck....vem da ni fajn....ampak si ne morem pomagat. tudi recimo, kadar ni mojega, pa da se mi ne javi ko ga klicem po par ur...ma zgrabi panika, tesnoba...histerija...in si mislim da je nevemkaj narobe....kaj ce se je kaj zgodilo,( kaj ce kje u kakem jarku lezi npr. zgolj primer)
verjemi da bi se rada odvadila od tega, samo enostavno NE GRE!!!user posted image

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 15:49:14   
Anonimen
jooooj....zdaj me boste sigurno imele za totalno napsihirano, sitno babouser posted image
samo si res ne morem pomagatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 16:00:25   
Lenck
miska, te čisto razumem, da je težko, ker isto počenja moja babica s hčerko (preko-abrahamovko) in menoj (tudi že v drugem četrtletju), bognedaj, da bo to počela z mojo bebo, ko se rodi, ker se mi že sedaj meša. ko sva za novo leto s fantom šla v pariz, je cel mesec prej zganjala paniko, kako je po tv gledala, da se tam koljejo, in sanjala prometne nesreče, jokala in tečnarila, naj raje ne greva... v to se je razvilo njena pretirana skrb. glej, samo ogledalo ti hočem pstaviti, in kako se ob tem počutijo drugi. morda smo moja mati, jaz in družina sploh drugačni ravno zaradi te izkušnje - pustimo si dihati, ne zahtevamo klicanja po prihodu na cilj (kar babica obvezno, čeprav sem jo jaz začela tega odvajati - preprosto rečem, da ne bom! in tudi ne), ne kličemo se, če kam gremo, tudi po več dni. Če se fant ne javi, pač pomislim, da ne sliši telefona, če zamuja, pomislim, da se ima lepo - seveda se kdaj prerinejo temne misli, ampak ravno zaradi izkušnje se zavestno trudim NE POČETI TEGA... če pa nas prime, pa se pokličemo, in to toliko bolj veseli, ker to storimo iz veselja, ne obveznosti. Čeprav je težko, verjemi, da bo tebi in ostalim ob tebi veliko lepše, če ti bo uspelo user posted image

Pa še enkrat, da ne bo kdo mislil, da se to navezuje na temo oz. prvi zapis - tistega raje ne bom komentirala, ker se trudim ostajat mirna, pozitivna in kulturna user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 16:06:33   
Anonimen
vem lenck...in vem da bo meni in mojem lazje.....samo sama sem bila vzojena v tem smislu....vednosem klicla domov, za vsako minuto ko sem se zadrzala in tudi zdaj, ko so otroci pri mojih starsih, pa ko grem po njih, mi mami naroci , naj jo poklice, ko pridemo domov( pa smo narazen 6 km)

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 16:07:36   
Anonimen
lenck, ko bom imela s5 kake podobne flashe te kontaktiram, da me pomiris, ker je res noro.....
pa opravicilo avtorici teme, ker sem jo speljala na svoj mlin. ni blo zanalasc, samo debata je nanesla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 17:17:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Ja, včerajšnji večer si bom pa dobro zapomnila....Seveda sva zdaj midva grda, ker jim ne zaupavauser posted image user posted image  Res ne moreš verjet, da so to odrasli ljudje. Pravi, da je pozabila (user posted image ) povedat, da je pač stara (user posted image  - 53 let??). Da je tast prišel iz službe takrat, ko mene ni blo, pa so šli mal po mestu, potem so pa srečal ene prjatle, ki so meli tud vnukinjo s sabo in so šli k njimi domov na pijačo. Da sta oba otroka tako lepo zaspala na kavču, da ju niso hotli zbujat (user posted image user posted image ). Potem so padale obtožbe, da hujskava otroka proti njima, da naju je lahko sram (user posted image user posted image user posted image ). Da sta svoje otroke gor spravila in da je ponižujoče, da se do njiju obnašava, kot da ne znata šteti niti do pet.....Mož jima je še enkrat zelo lepo povedal, da je otrok najin, se pravi, da sva midva starša in vzgojitelja, da je šlo čez vse meje, da sva hotla že policijo klicat in da bosta mogla pokazat spoštovanje do naju kot staršev, če želita še kdaj pazit na otroka. 

V bistvu jima je zelo lepo povedal, jaz ne bi bla sposobna...Sem ponosna na njega. Hvala ker ste držali pesti, pa upam, da se vam kdaj kaj takega ne zgodi.



No, samo da je bilo vse v redu.

Ce se slucajno se kdaj zgodi, da pozabi (le kako lahko clovek, ki je sposoben paziti majhnega otroka pozabi tako stvar user posted image user posted image ?), takoj poklicita policijo...pa se vsem sosedom povejta...nekatere potem spomin cudezno obisce user posted image .

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 18:31:04   
Anonimen
user posted image , evo me miska, spet sm te najdla!!!


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

vem lenck...in vem da bo meni in mojem lazje.....samo sama sem bila vzojena v tem smislu....vednosem klicla domov, za vsako minuto ko sem se zadrzala in tudi zdaj, ko so otroci pri mojih starsih, pa ko grem po njih, mi mami naroci , naj jo poklice, ko pridemo domov( pa smo narazen 6 km)


Moja mami počne isto!! Pa jo pač pokličem al pa pošljem sms, da je srečna, ker jo mam pač rada in želim, da bi bli tut moji otroci nekoč tako spoštljivi do mene.

No, kar se pa omenjene tašče tiče, sm pa brez komentarja. Ne, mam komentar - BABA ZMEŠANA!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 18:49:12   
Anonimen
meni tudi ni tezko...in vem da tudi tistim, ki naj bi mene poklicali ne bi smelo biti tezko.....ker jst ne morem bit ok, ce vem, da nekoga, ki ga imam rada skrbi za mene....
jao jaknik, kako naj se skrijem pred tabo????user posted image
---->HEC!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 18:50:22   
Anonimen
aja, ja da sen vezem na temo...zato spolh NE RAZUMEM tistih, ki ne javijo kje so, pa so zmenjeni....njih pa kar ni pa niuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 21:21:08   
Pikicapokica6
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Tašča pač misli, da si tek nek 'podaljšek', ki je rodil 'njene otroke'. In ker ima ona izkušnje, pa so otroci 'njeni', se ti nimaš kaj spraševati kaj je z otrokom, če je pa z NJO. Bolj ji vidva z možem dopovedujeta, da ni prav nič logično, da se ne bosta sekirala za otroka, če je Z NJO, bolj ona sili, uveljavlja svoj prav in nagaja. Ni dvakrat za reči, da tega ni storila zanalašč, da uveljavlja svojo oblast, svoj prav, ker si nekako v glavi predstavlja, da je tebe treba 'prizemljiti'.

Mogoče jo tare prav to, da boste šli na svoje in otroka bo videla manj kot zdaj. Pa sili in dela po svoje. Na vsak način ima ona neke pravice, da dela s tvojim otrokom po svoji glavi.

Ne bi ji škodovalo, če bi prebrala ta mnenja. Mogoče bi ji celo pomagala. Kajti če bi dopustila, da se ji zasveti v zaslepljeni glavi, bi bila srečnejša. Če bi upoštevala, da si ti mati tega otroka in ne ona in da je treba zato tudi kdaj kaj požreti in narediti drugače, kot se njej zdi prav, potem bi ji vidva z možem bolj zaupala in bili bi bolj sproščeni in večkrat in bolj bi lahko uživala v družbi otroka.

Sama sebi škoduje, če trmasto uveljavlja neke lastninske in 'starejši so modrejši' pravice. Sploh na tako brezobziren način. Če so vsti trije izginili (po možnosti še brez otroškega sedeža) in jih tako dolgo ni bilo, bi človek res lahko sklepal na hude stvari. Tako pa je gospa uživala z otrokom in s prijatelji in se počutila spet mlado in na konju.

Zdi se mi, da ima tvoja tašča podoben problem kot ronjina tašča, ki si je malo ronjo enostavno hotela kar prisvojiti, ko jo je nosila stran od vseh, da si je kje na samem lahko predstavljala, da je to njen otrok.

Tašča potrebuje druge izive v življenju. Naj se vpiše v kakšno tretjo univerzo, mogoče kakšno umetnostno zgodovino, bo hodila na potovanja... Skratka, potrebuje nekaj drugega, ne pa na silo poustvarja okoliščine, ko je bila ona mlada in je imela male otroke.


Vijoličarka, zelo si zadela mojo taščo. Je zelo naspidiran človek, vedno v pogonu. Vem, da si prisvaja oz. si vsaj skuša prisvajati otroka, ko nisva zraven. Sem že marsikaj slišala, pa tudi sam otrok mi že kaj pove. Vedno nekaj sili jesti, piti, ukazuje in če koga sreča, razlaga, da je to njena ljubica. In take ima. V javnosti se obnaša, kot bi bil to njen otrok. To vem. Ampak sem se nehala sekirat, ker NIKOLI ne more biti to njen otrok, pa če si še tako zelo želi. Tudi ne hujskam otroka proti njej, niti ne govorim grdo o njej. Meni največ pomeni, da ko pridem domov, pa tudi če me samo eno uro ni, priteče k meni in vpije "mami, mami". Drugega ne potrebujem. Na začetku sem težko živela z njo, zdaj sem se navadila, ampak se morava ves čas boriti, da najina obvelja. Pa še to za najinim hrbtom naredi velikokrat ravno drugače. Ampak tast ne upa, nič ji pa tud ne reče ali nasprotuje.
Potem mi bi ronja lahko marsikaj svetovala....Priznam, da sem veliko zaradi nje prejokala na začetku in se presekirala, ker je tako očitno pokazala, da sem za njo le smrklja. Ampak sem to prerasla.
Verjetno ji bomo za naslednji rojstni dan kupili psauser posted image . Ga bo zdresirala v nulo, to garantiramuser posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 21:29:02   
Angellina
Se opravčujem, ker tudi jaz vskakujem v temo. Lenck, pa ste z vašo babico čisto obupali, se sprijaznili s tem al kako? Ker mi imamo podoben primer in nam že živčki uhajajo z "nosilcev". Bi mi prav prišel kakšen nasvet.
Moževa babica, me kliče vsak dan in sicer začne ob osmih zjutraj in kliče tako dolgo, dokler se ne javim. Če nimam telefona s seboj ali se pač ne morem ali nočem oglasiti, me do 12 h pokliče tudi po 10x. Potem gre spat in ko se zbudi, že zvoni telefon. Popoldan tako pokliče še 3x. Moža pa tudi. Zjutraj ob pol sedmih, ko se pelje v službo, potem med službo, ko pride domov in zvečer. Skratka, ko se javim pravi, da jo skrbi, da ne more spati ker misli na nas, da bi rada slišala pravnuka. Ji ga dam in potem ga sprašuje, če je kaj jedel, pa da mu bo dala din din če pride... Mali še ne govori, le tu in tam kakšno besedo in vedno beži, ko jo sliši na telefonu. Ga moram silit, da kaj reče v telefon, drugače bo toliko časa klicarila, da ne bo kaj rekel. Pa ji rečem, da ne morem otroka prisilit (2,5 let), pa še kar vstraja. Saj razumem, sama je, dolgčas ji je in najmanj kar lahko storim zanjo je, da se ji javim in se pogovarjam z njo 10 min, oz ji dam na telefon malega, jaz pa ji reportiram kaj je jedel, kaj bo jedel, kaj kuham, če je kakal, če če če...To je najmanj, saj bi nam dala zadnje gate, če bi bilo potrebno. Jezi me to, da kadar pa smo skupaj, se pa za malega ne zanima. Sedi, pije kavo in kadi, pri tem pa je tiho tut po uro in pol. Še preden pridemo do doma, zvoni telefon. Babi. Vedno ko zvoni telefon je babi. Se nam že meša. Rešitev ni v tem, da se ne javim, ni v tem, da dam telefon po tiho...ker nastane še večja štala. Skliče vse sorodstvo, znervira vse...jaz pa imam na telefonu nešteto klicev. Pač javim naj se, a ne? 

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
8.4.2009 23:15:00   
taška30
Angellina, kaj pa če se z njo pogovorite, zelo prijazno? OK, sigurno ste že poskusili, ampak recimo da za začetek določite, da vas pokliče 3x na dan, po zajtrku, kosilu in večerji. In ji takrat poročaš vse, kar jo zanima. Za začetek 3x niti ni tako veliko glede na to, da te kliče po 10x in več na dan...reci ji da ti nonstop zmanjkuje baterije v telefonu, ker tako veliko govoriteuser posted image , da razumeš, da jo skrbi, ampak da ne moreš non stop samo telefonirati...

Pa potem mogoče poačsi ukiniš tisti klic po kosilu, rečeš, da jo boš ti poklicala in jo daj, tako na hitro in vsakič dodaj: no, se slišiva zvečer/zjutraj/okoli treh...tolk da se počasi odvadi non stop klicarjenja.

Veliko sreče, meni bi se sicer že zdavnaj prej odpeljalo.user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
9.4.2009 2:54:30   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

To je najmanj, saj bi nam dala zadnje gate, če bi bilo potrebno.

---------------------
  Dostikrat eden glavnih razlogov za manipuliranje, po moje.
Pri nas je bilo podobno: pokliči, ko prispete... pokliči, ko greste..., skoraj dnevni kontakt iz dopusta...zakaj se nisi nič javila??? S tem, da to počneta oba starša. Ki živita vsak posebej. user posted image
  Sodu je izbilo dno, ko je sin zbolel oz. je bruhal na nekem praznovanju. Peljali smo ga domov, potem pa se je začela telefonijada- najprej en, potem drugi... Nato sem znorela in v joku tulila, da ne vem, kaj je z mojim otrokom, ker se niti ne morem ukvarjat z njim, ker moram ves čas viset na telefonu in zdaj enemu, zdaj drugemu razlagat celotno situacijo user posted image ... Eden se je mulil, drugi je končno dojel..
  Skratka, sedaj se ne pustim več user posted image . Pokličem, ko je res kakšno parurno potovanje v vprašanju, drugače ne.
  Sama pa sem se naučila pomembno lekcijo- če sem za koga v skrbeh, pomislim nanj, mu zaželim vse dobro. Ne vzganjam panike in nepotrebnega stresa in predvsem na mučnih/freakcontrol klicev. In se imamo fajn user posted image !


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ali jaz preveč kompliciram??
9.4.2009 9:24:05   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Jaz sem tudi mnenja, da brezveze kompliciras user posted image ...verjetno sta z otrokom kje v blizini...tak, da ne sekiraj se po nepotrebnem... glede GSM-a...saj ti ga tudi verjetno kdaj pozabis doma....user posted image

Ja, in ti bi si mirno požvižgavala, ko dve uri ne bi bilo ne duha ne sluha od njih, pa nobenega sporočila kam so šli. Ne bi te skrbelo, če so mogoče morali na hitro k zdravniku ali kaj podobnega. Jah, kaj ti naj rečem... dobra si, da si lahko pri lastnih otrocih tako flegmauser posted image



Bambina, sem te kaj vprasala? Ma kako si sploh upas omenjati moje otroke in  mi "pripisovati" nek temperament na podlagi parih stavkov, ki sem jih dala kot odgovor prvemu nicku user posted image

Kot drugo pa....ne enaci Pikapokicine situacije z menoj in ne primerjaj mene(ki me sploh ne poznas) z neko uporabnico na RR user posted image  

< Sporočilo je popravil Virtualna -- 9.4.2009 9:25:38 >


_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?