|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:07:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Karolinca od nmag:

user posted image



Glej jo no lepotičko, prava kraljična, tako ponosno se drži. user posted image user posted image user posted image Zdaj pa imamo že kar nekaj Aprilskih krof(e)kov in jagod. Bravo me Aprilčice! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:07:54   
klavdyk
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

kaj pravite, kdaj vas bo detelja zapustila??? kdaj bom šla na letalo oz bomo šli???user posted image user posted image


Iz četrtka na petek te bo začelo grabit.user posted image



user posted image user posted image  zarad lune??? user posted image user posted image  Po moje bom jst ekstremn primer ki ga bodo pustil in bom na koncu na rr z majčicami user posted image


kdaj imaš ti rok?...jaz imam v petek zato mislim, da bo mogoče luna pomagala...sicer sem prej bila pod vročo vodo baje, da pomaga...sicer glih ne upam, kaj dosti telovadit pod vročo vodo zarad bakterij...



Jst sem mela rok 1.4. user posted image
Men tud ta vroča voda ne pomaga,.... kr se kr s toplo vodo tuširam, ker ne maram mrzle,... pa ne hasne user posted image
Ti maš v petek, uh to pa bo luna mela vpiv,... od čet dalje ni zajtrkov s tvoje strani


hehe, ka pa veš mogoče pa bodo še teden dniuser posted image user posted image user posted image user posted image  samo veš, bi kar rada da rodim itak iamm ful željo na rok rodit...drugo pa je, da mi gre ful na živce da skoz nekdo kliče ali neki pa a si še doma pa bla bla in me nervirajo...pa 10001x javi mi ko boš rodila, ali pa nisi pozabila,da si obljudila da mi javiš ko boš rodilal...in zdaj mi je že vse to čez glavouser posted image



ja ja ti klici,.... pa da ne boš pozabila komu javit,.. itak da ne!!!  Najboljš je mal prej rodit, če se hočeš klicem izognit,.....


pa ne to, pol vsi pričakujejo, da javim, ko grem v P in pol javim ko bo porod za mano...in pol po možnosti vsak drug kliče v P pa tam sprašuje, če sem rodila...se mi zdi da nekateri kar tekmujejo kdo bo prej vedel in prej raztrosil novico...jaz pa sem si fajn nastavila prejemnike smsov in bom posalla vsem katerim pač imam namen naenkratuser posted image


Jaz niti iz porodne ne mislim nič pošiljat in klicat, ampak šele, ko bomo šli lepo na oddelek. Madonca, če bodo izvedeli 3 ure kasneje, pa že nikogar ne bo konec. V porodni bomo v centru mi trije, pa šele potem pridejo na vrsto drugi. Očitno eni malo zmešajo prioritete, kdo je najbolj pomemben pri porodu. user posted image



hej
ja men gre to tut ful na živce. pa ja lahk mal počakajo! groza. pri nas v sgju, če imaš cr si prvi dan tk na intenzivni negi, pa te naj bi obiskali sm ožji člani družine. za mene je to mož oz partner. sej starši pa tk lahk počakajo en dan. pol maš pa prvi dan ko si najbolj fertik milijon obiskov. groza

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:08:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

DANES DRŽIMO PESTKE ZA:user posted image user posted image user posted image

08.04

user posted image mišk
user posted image diti
user posted image kpmk CTG



Da bo vse ok! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:09:09   
klavdyk
drugače smo pa danes ok. nič ni za slutit da bi lahk že danes šla v P-mal me sicer ščipa, sm mislim da to ni to. hodim po stopnicah gor in dol tk da me že noge bolijouser posted image user posted image user posted image user posted image popadkov pa od nikoder

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:10:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Upam, da nisem prepozna. Čeprav je že čas za kosilo, si rezerviram tisti prvi zajtrk s sceno vred. Aja, pa te maline na koncu bi tudi vzela user posted image . Saj drugače nisem nič pohlepna in požrešna. user posted image

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:13:08   
štorkljica
Sonček85 lepo da si nazaj, sem te pogrešala. Je pa res ponavadi dobro, da si človek vzame malo pavze in pri sebi uredi stvari, ki jih more, da je potem lahko bolj poln energije in se tudi bolje počuti. Upam, da je zdaj vse vredu.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:15:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Tko sedaj  se vam malo javljam ,ker sem si vse malo pošlihtala po glavi ,pa čeprav še ni vse tko kot bi moralo biri ,a svet gre naprej in mi z njim.
Hvala res vse ,ki ste mislile name in mi pošiljale objemčke ,rožice ,res ste zlate,Aleks se pa vsaki posebaj zahvaljuje in pošilja poljubčke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao ve tri čvekice, se vam javljam po tolkem času in se morem tkoj prtožit čez citiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -malo heca ,res ste prave face ,sem vas malo brala ,malo preskočila in moram povedat da pomočniki so prvo kot prvo zakonnnnnnnn,trenutek resnice bom dala kr no comment,prestol od detelje ,da se da Junoni v najem za kratek čas pa ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .meni je dobro urejala seznamčke tko da detelja ti kr,samo da nam bo tko dobre pomočnike in zajtrke pripravljala kot ti
junona.kaj še nisi uspela ,dat slikce gor od nmag in princeske Karoline  ,čvekaš pa tolkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te je morala cveta 2x opomnituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nena mi zameri,danes sem že boljše volje
duda in ostale ,ki ste imele preglede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tinaaja:lepo da si se nam javila in naposala krate potek tvoje porodne zgodbeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aljab.u kako pa ti kaj?
brinaBa.joj kako je mala cartkaana,kr lepo se cartajte in javi se nam še kaj.user posted image user posted image
kpmk:ja žal se ni uresničilo,bo morala janja* napovedat tko k je nmag in je res roidla na 7user posted image user posted image user posted image user posted image



Sonček kako lepo, da si spet med nami user posted image user posted image user posted image . Če boš rabila kakšen nasvet, kar javi, ti pa morda pomagamo prebroditi težke misli ... user posted image

Kar se tiče prestola od detelje, pa če sem prav sledila, smo zadolžili brigito23 in ne Junono, ker Junona ima itak že seznamčke čez. Kar se tiče pomočnikov, pa verjamem, da bo brigita vesela vsake pomoči, tako od Junone kot od Miške, ki radi vskočita s kakšnim tipčkom user posted image .

Mislimo nate in na Aleksa user posted image ,
NenaLena

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:15:39   
kpmk
`Dan,...
Jst sem nazaj s ctg-ja user posted image  
Hja kaj naj rečem, jutri spet in tako bo vsak dan do 14tega user posted image  dogaja se pa NIČ user posted image
Vse ki ste/imate danes preglede pa fajn rihtajte,.... jst pa vas grem prebrat,m,.....

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:18:27   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

Čer bejbike,

user posted image za otvoritev 5. dela....ste pa resno vzele svoje delo.
Seznamčki - mislim, da se nam je pri rojstvih prikradel en mali škrat saj je tinaaja zapisana kot zadnja kljub temu, da je rodila pred m.tino in nmag. Če Sonček jutri ne pošlje slikice od Karolince (nmag) se bom jaz potrudila dati slikico gor, ok.
tinaaja najlepša hvala za vse podrobnosti in nasvete v P! Se držim tvojih priporočil kot pribita in jih trobim naokoli. Se lepo primejo user posted image Še enkrat čestitke za Dito.
Detelja in stave - jaz pa pravim, da je že čas, da ena rodi tudi na PDP. Ena mora pasti med tistih 5%, a ne. Pa zakaj to ne bi bila ravno naša detelja.
user posted image je za danes opravljenom kljub porazni nogometni tekmi (2:2). Je bil koder razočaran nad igro mojih user posted image pa ni hotel 2x user posted image user posted image user posted image

Vprašanje: Mene čez noč ful začnejo boleti členki na roki. A ima še katera podobne težave??? Ko se zjutraj zbudim pa prste na roki komaj premikam user posted image



Mene to ful boli ker mi zatekajo noge in roke in imam full debele, polne vode user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:19:18   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Nočko user posted image  še z moje strani,.....


Tudi vam trem oz. štirim nočko.user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj boš drugič mamica, kajne?user posted image



Sej vem da sem obilna,.... ampak ne prvič user posted image  Po čem pa to sklepaš da bi bila drugič user posted image


Men se zdi, da sem enkrat zasledila, da boš drugič mamica in da si šla že prvič en teden čez rok.

Nisi obilna, lepa user posted image si, kožo imaš tudi zelo lepo.




Nisem še mamica user posted image  bi pa bila rada že 2gič user posted image
No pa upam, da bom kmalu mami user posted image  


Držim pestke, da že danes.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Hm,... nič ne bo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:19:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab



Oj aprilčice!

Imam eno vprašanje. PDP imam 17.4.2009. Do sedaj sem mela 2x CTG in 2 UZ. Včeraj je bil moj zadnji pregled pri ginekologinji, ki se mi zdi dosti brezbrižna. Če je ne bi sama spraševala mi ne bi sama ničesar povedala.

Zanima me, če so mogoče pri vas opravili še kakšen UZ oz. vaginalni pregled, da bi preverili lego otročka in če s spodaj že kaj dogaja, ali je CTG pač vse kar naredijo.

Na naslednji pregled me je naročila 14.4.2009, torej le nekaj dni pred PDP, sama pa še vedno nisem sigurna, če je otročiček obrnjen z glavo navzdol in kako velik je.

Ker so mi v nosečnosti diagnosticirali gestacijski diabetes, me malce skrbi, da bi otrok lahko bil prevelik in porod zelo težek.

A mi lahko katera kaj svetuje?

Hvala in lep pozdrav,

veronikab


Tudi jaz, ko sem bila na prejšnjem pregledu, mi ni nič omenila lege Ele, ker je bila že zelo zgodaj obrnjena na glavico. Ko sem vprašala G, če je lega še vedno ok, je rekla, da je pa zdaj že taka stiska s prostorom, da se bi stežka obrnila, če pa se že bi, pa bi to bilo orng vidno na trebuščku in bi to gotovo opazila.

Kar se tiče velikosti bebice, pa lahko sklepa po tem, kako ti raste obseg trebuščka in če se ti ok počutiš, je toliko bolje, da ti čim manj "brska" tam spodaj, ti bo pa gotovo na naslednjem pregledu, da vidi, kako se ti mehča maternični vrat in če si že kaj odprta.

Tako da kar brez skrbi, očitno je vse ok, si tak učbeniški primer kot jaz. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veronikab)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:21:59   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

`Dan,...
Jst sem nazaj s ctg-ja user posted image  
Hja kaj naj rečem, jutri spet in tako bo vsak dan do 14tega user posted image  dogaja se pa NIČ user posted image
Vse ki ste/imate danes preglede pa fajn rihtajte,.... jst pa vas grem prebrat,m,.....


Oooo bogica...joj kak vem kak ti je, saj bo boš videla...tudi ti definitivno boš rodila, samo očitno se tvojemu otročku res nikamor ne mudi ker je v mamici tak lepouser posted image user posted image

Kaj pa bo pol 14.4, da moraš do takrat čakat? Ti bodo sprožili?

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:23:06   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Tko sedaj  se vam malo javljam ,ker sem si vse malo pošlihtala po glavi ,pa čeprav še ni vse tko kot bi moralo biri ,a svet gre naprej in mi z njim.
Hvala res vse ,ki ste mislile name in mi pošiljale objemčke ,rožice ,res ste zlate,Aleks se pa vsaki posebaj zahvaljuje in pošilja poljubčke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao ve tri čvekice, se vam javljam po tolkem času in se morem tkoj prtožit čez citiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -malo heca ,res ste prave face ,sem vas malo brala ,malo preskočila in moram povedat da pomočniki so prvo kot prvo zakonnnnnnnn,trenutek resnice bom dala kr no comment,prestol od detelje ,da se da Junoni v najem za kratek čas pa ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .meni je dobro urejala seznamčke tko da detelja ti kr,samo da nam bo tko dobre pomočnike in zajtrke pripravljala kot ti
junona.kaj še nisi uspela ,dat slikce gor od nmag in princeske Karoline  ,čvekaš pa tolkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te je morala cveta 2x opomnituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nena mi zameri,danes sem že boljše volje
duda in ostale ,ki ste imele preglede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tinaaja:lepo da si se nam javila in naposala krate potek tvoje porodne zgodbeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aljab.u kako pa ti kaj?
brinaBa.joj kako je mala cartkaana,kr lepo se cartajte in javi se nam še kaj.user posted image user posted image
kpmk:ja žal se ni uresničilo,bo morala janja* napovedat tko k je nmag in je res roidla na 7user posted image user posted image user posted image user posted image



Super da si se javila in da si boljše user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:23:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

IZVIRNO SPOROČILO: detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28
Vprašanje: Mene čez noč ful začnejo boleti členki na roki. A ima še katera podobne težave??? Ko se zjutraj zbudim pa prste na roki komaj premikam user posted image
 
jaz teh težav s členki nimam, kaj pa če te zaradi vode bolijo...mogoče se ti mal nabira pa sploh ne opaziš....


Verjetno imaš kar prav, ker tudi kadar počepnem čutim neko čudno napetost na mečih. Še posebno kadar sem cel dan na nogah. Sej po porodu bo že boljše, a ne.



Jaz tudi ne morem čepet tako, da bi imela stegna čez meča, saj se mi zdi, da mi bodo meča počila. To se mi je začelo že zelo zgodaj v nosečnosti, drugače ne otekam, toda to pa kar vztraja. Tako da sem očitno ves čas po malem malo zatečena, kar se najbolj čuti v pregibih. Dokler se nič ne slabša, je baje to normalno.

(odgovor članu Cveta28)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:24:59   
štorkljica
Jeeeee BrinaBa kako luštno punčko maš, iiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:25:00   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab



Oj aprilčice!

Imam eno vprašanje. PDP imam 17.4.2009. Do sedaj sem mela 2x CTG in 2 UZ. Včeraj je bil moj zadnji pregled pri ginekologinji, ki se mi zdi dosti brezbrižna. Če je ne bi sama spraševala mi ne bi sama ničesar povedala.

Zanima me, če so mogoče pri vas opravili še kakšen UZ oz. vaginalni pregled, da bi preverili lego otročka in če s spodaj že kaj dogaja, ali je CTG pač vse kar naredijo.

Na naslednji pregled me je naročila 14.4.2009, torej le nekaj dni pred PDP, sama pa še vedno nisem sigurna, če je otročiček obrnjen z glavo navzdol in kako velik je.

Ker so mi v nosečnosti diagnosticirali gestacijski diabetes, me malce skrbi, da bi otrok lahko bil prevelik in porod zelo težek.

A mi lahko katera kaj svetuje?

Hvala in lep pozdrav,

veronikab


Jst ti svetujem, da na slednjič kar sama malo povprašaš kar te zanima, ker so res nekateri dr ki nič ne povedo,.... lahko ti pa povem, da npr. jst sem 1 teden čez rok in sem imela v tem obdobju (1teden) že 2 uz,... pa mislim da tudi predno greš rodit da ga naredijo in preverijo težo in lego.

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:26:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

pozdravljene.... najprej čestitke za 5. del aprilčic user posted image  user posted image  user posted image

včeraj sem mela pomovni pregled v porodnišnici.. spet so me poslali domov.. pravijo da ni nič posebnega... da brezveze da me zadržijo... nesramnost sester, doktorjev,... to pa niti da ne omenjam... al vedno jz naletim na tako izmeno, al so pa vsi taki.. najbrž je to ta zadnje user posted image

v sprejemnici me je poslala pred napačno ambulatno, kjer sem 3 ure čakala zastonj, ko bi bla pa lahko v 10 minutah gotova user posted image  user posted image   tko da no comment...

vedno bolj premišljujem, da ne bom šla rodit v LJ P, ampak se bomo kr do Postojne zapeljali... to je pa višek vsega...

naslednji pregled pri svoji G imam 14.4.


Katastrofa user posted image . Upam, da veš, da ko se ti enkrat porod začne, lahko greš v katerokoli P in ko si enkrat pri njih in v fazi aktivnega poroda, te po zakonu ne smejo zavrniti. Tako da če bi raje šla v Postojno, kar pojdi tja. Jaz bi ti vsekakor priporočala raje Postojno, ker je v Lj strašanska gužva in tudi zgodbe od tam niso najlepše. Če te bodo kaj spraševali, zakaj si prišla k njim in nisi šla v Lj, si pa kar izmisli, da sta bila z dragim na obisku v Postojni ali kaj podobnega. Ker kaj pa oni vejo. Boš videla Blueeyes, na koncu bo vse ok! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:33:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23


NenaLena-tebe pa pogrešam, kje si....me smo včeraj tako čvekale, da smo do 5. dela pričvekaleuser posted image user posted image user posted image user posted image ...pridne ne...jah vidve z Elo pa vrjetno še pančate a ne?user posted image user posted image user posted image




Hvala brigitka user posted image . Sem spala do 10.30, ker sem včeraj cel dan reševala svoj zaplet s plačo (do 17h sem sedela za računalnikom user posted image , potem sem bila pa tako utrujena, da sem lahko šla samo še jest in spat), zdaj ko sem se vstala, pa sem polnila strani na IV. delu ... jaz pametno dekle user posted image user posted image user posted image . Ampak zdaj sem že tukaj in veselo berem za nazaj. Nisem še nikamor pobegnila, sem si pa ponoči sanjala, da sem na hlačkah videla malo krvi in si rekla: Aha, to pa je zdaj čep, počasi se je že začelo. Mogoče pa mi sanje kaj napovedujejo? Jaz ta teden še ne bi, drug teden pa že lahko user posted image user posted image user posted image , tako da bom gotovo še kakšen dober teden tukaj čvekala z vami. user posted image

(odgovor članu brigita23)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:33:55   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Blue* na tvojem mestu bi šla tudi jest rodit v Postojno, sem imela v 1. user posted image podobne izkušnje z LJ P, zato nisem pomišljala, da sem šla rodit rajši v PO.


a morm jz to komu sporočit zdej... a morm rečt moji G za napotnico za PO?? k s tem še nimam izkušenj
ti lahko greš kolikor jaz vem s to napotnico ki jo imaš za rodit kamor koli in ne potrebuješ nove.



sej zaenkrat nimam še nobene napotnice...


Men je dr. dal napotnico nekje mesec pred PDP in je reku da če bom šla v kratkem da mi je ni treba dati, ker bi me tko morali vzeti pod nujno,.. no sedaj pa jo potrebujem user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:37:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Blue* na tvojem mestu bi šla tudi jest rodit v Postojno, sem imela v 1. user posted image podobne izkušnje z LJ P, zato nisem pomišljala, da sem šla rodit rajši v PO.


a morm jz to komu sporočit zdej... a morm rečt moji G za napotnico za PO?? k s tem še nimam izkušenj


Napotnico za P, ki jo imaš ti velja za katerokoli P. Če boš pa klicala rešilca, te bo pa odpeljal v najbližjo P, sklepam da v Lj, tako da ne klicat rešilca, z dragim pa se kar zapeljita do Postojne, pa bo. user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:40:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Tko sedaj  se vam malo javljam ,ker sem si vse malo pošlihtala po glavi ,pa čeprav še ni vse tko kot bi moralo biri ,a svet gre naprej in mi z njim.
Hvala res vse ,ki ste mislile name in mi pošiljale objemčke ,rožice ,res ste zlate,Aleks se pa vsaki posebaj zahvaljuje in pošilja poljubčke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao ve tri čvekice, se vam javljam po tolkem času in se morem tkoj prtožit čez citiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -malo heca ,res ste prave face ,sem vas malo brala ,malo preskočila in moram povedat da pomočniki so prvo kot prvo zakonnnnnnnn,trenutek resnice bom dala kr no comment,prestol od detelje ,da se da Junoni v najem za kratek čas pa ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .meni je dobro urejala seznamčke tko da detelja ti kr,samo da nam bo tko dobre pomočnike in zajtrke pripravljala kot ti
junona.kaj še nisi uspela ,dat slikce gor od nmag in princeske Karoline  ,čvekaš pa tolkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te je morala cveta 2x opomnituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nena mi zameri,danes sem že boljše volje
duda in ostale ,ki ste imele preglede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tinaaja:lepo da si se nam javila in naposala krate potek tvoje porodne zgodbeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aljab.u kako pa ti kaj?
brinaBa.joj kako je mala cartkaana,kr lepo se cartajte in javi se nam še kaj.user posted image user posted image
kpmk:ja žal se ni uresničilo,bo morala janja* napovedat tko k je nmag in je res roidla na 7user posted image user posted image user posted image user posted image




Jaaaa SONNNNČEKKK, končno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Js sem bila že čist zmešana s temi seznamčki...pa tele slikce pa to...je kr prevč obveza...pa na mobitel pa iz mobitela pa na računalnik pa v okvir pa na forum pa...user posted image Me zanima kolk punce to spoštujejo - bova videli, ko bova v P, če se bojo tudi potrudile za naju.user posted image



Junonca, še kako dobro se zavedamo, koliko truda vidve s Sončkom vložita v te seznamčke, da je vse tako poštimano in lepo urejeno, pa še z vsem sta na tekočem. user posted image user posted image user posted image Očitno imata v glavi en orng računalnik, da si to vse zapomni. Jaz vmes pozabim, katera ima več kot enega otroka, aja kakšne režave je imela že ta ... ok, za vas, ki ste vsak dan tukaj, sem si že nekako zapomnila, toda za ostale pa kar malo zamešam. Tako da vsaka vama čast in nagrada sledi na našem poletnem pikniku z bebicami in očkoti user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:41:27   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

`Dan,...
Jst sem nazaj s ctg-ja user posted image  
Hja kaj naj rečem, jutri spet in tako bo vsak dan do 14tega user posted image  dogaja se pa NIČ user posted image
Vse ki ste/imate danes preglede pa fajn rihtajte,.... jst pa vas grem prebrat,m,.....


Oooo bogica...joj kak vem kak ti je, saj bo boš videla...tudi ti definitivno boš rodila, samo očitno se tvojemu otročku res nikamor ne mudi ker je v mamici tak lepouser posted image user posted image

Kaj pa bo pol 14.4, da moraš do takrat čakat? Ti bodo sprožili?


Ja upam, da pol bi mi sprožil ker bi bila 14 dni čez rok,.... uoam, da ne bom med izjemami in 16 dni čez rok,... ja tole vsakodnevno javljanje v P. je res že zoprn,.... user posted image


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:46:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

`Dan,...
Jst sem nazaj s ctg-ja user posted image  
Hja kaj naj rečem, jutri spet in tako bo vsak dan do 14tega user posted image  dogaja se pa NIČ user posted image
Vse ki ste/imate danes preglede pa fajn rihtajte,.... jst pa vas grem prebrat,m,.....


Kpmk - Jaz ti predlagam, da jemlješ te obiske kot obiske na tržnici. Greš brez pričakovanja in si rečeš: Kar bo, pa bo. Morda bo pa danes. Ne se jezit in bit razočarana, pa bo morda sprememba percepcije pomagala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:54:24   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

`Dan,...
Jst sem nazaj s ctg-ja user posted image  
Hja kaj naj rečem, jutri spet in tako bo vsak dan do 14tega user posted image  dogaja se pa NIČ user posted image
Vse ki ste/imate danes preglede pa fajn rihtajte,.... jst pa vas grem prebrat,m,.....


Kpmk - Jaz ti predlagam, da jemlješ te obiske kot obiske na tržnici. Greš brez pričakovanja in si rečeš: Kar bo, pa bo. Morda bo pa danes. Ne se jezit in bit razočarana, pa bo morda sprememba percepcije pomagala. user posted image user posted image user posted image



Sam na tržnici mi je lepš, pa še traja ne tko dolg user posted image user posted image user posted image  sej ko bom vidla svojga user posted image  bom tko vse pozabla user posted image
Nestrpnost me daje, mene pa še poln ljudi okoli mene user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 12:54:26   
Anonimen
Uf, pa mi je ratalo priti do konca user posted image . Njabrž sem odgovarjala na stvari, ki so že bile odgovorjene, bila totalno za cajtom, ampak sem vas ujela. user posted image  user posted image  user posted image Nič, grem malo pospravit, pa na balkon, potem pa kuhat kosilo, da lahko greva takoj, ko pride možek iz službe, nekam ven na sončka. Mogoče bova šla kar v Iški Vintgar sedet na tiste lesene mostičke. Jupi!
Ptički zunaj pa tako lepo pojejo user posted image , imava pred balkonom eno veliko vrbo žalujko in se mi zdi, da imajo pevske vaje user posted image . Joj, kako je pomlad lepa!!! user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image Vse aprilske nosečke, kmalu bomo mamice in se bomo z našimi bebicami sprehajale po tem lepem vremenu! user posted image user posted image user posted image Komaj čakam! Toda kot sem že rekla, ta teden še ne. Drug teden pa že lahko. user posted image user posted image user posted image

Lepo preživite ta čudovit dan, pa vas pridem kaj pogledat zvečer, da ne bom spet v zamudi user posted image .

Pomladni pozdrav,
NenaLena

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?