|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kombinacija barv v kopalnici?
8.4.2009 16:46:50   
naja17
Odločila sva se, da bova imela v kopalnici žvo rdeče ploščice, ampak sva ugotovila, da ni talnih in stenskih, ki bi se ujemale. Ok, bojo talne sive, ampak sva mislila rjave kopalniške sestave imet? Kako vam gre to skupaj? Al rjaši uzameva bel kopalniški sestav?
 
Kakšne kombinacije barv imate ve v kopalnici in kaj menite o najini kombinaciji?
 
Hvala…
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
8.4.2009 16:49:41   
Splišni
Če bosta imela sive talne in rdeče stenske, potem ne moreta imeti rjavega pohištva. Belega vzemita, bo prav lepo sveže.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
8.4.2009 16:52:01   
rija
ni mi všeč, vajina.....

mi imamo: čokolado, smetano in pomarančouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
8.4.2009 17:08:36   
Anonimen
Ok, bojo talne sive, ampak sva mislila rjave kopalniške sestave imet? Kako vam gre to skupaj?


Nikakor.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
8.4.2009 17:25:45   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ok, bojo talne sive, ampak sva mislila rjave kopalniške sestave imet? Kako vam gre to skupaj?


Nikakor.


Tudi meni ne gre skupaj. Men ne pali niti živo rdeča in siva. Mi imamo eno kopalnico sijaj živo rdečo, sijaj črno in sijaj belo. Pohištvo nam še manjkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
8.4.2009 17:28:19   
Felicita
men kot prvo ne paše skupi in kot drugo ti iz srca odsvetujem rjav kopalniški sestav... smo ga mel 20 let... obup, res.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
8.4.2009 20:24:58   
naja17
user posted image ... po moje si mislite, da sem čisto brez ukusa, kaj? ne, sej meni tud ne gre, ampak je zdej tolk kombinacij, da se mi je zdelo, da mogoče pa kdo ima skombinirano... hja, našla sva rdeče ploščice, ki se ujemajo (talne in stenske), sestav bo pa bel očitno, ker ne bo šlo drgač, črnega nisem zasledilauser posted image  felicita, zakaj pa ga tako odsvetuješ? mene odbija bel, ker ga že cel življenje gledam, ampak ga bom zgleda še naprej....

V kaki barvi bi pa pol v dekorirali tako kopalnico?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
8.4.2009 21:14:22   
potepinček
belo-rdečo, bo lepše

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
10.4.2009 9:03:40   
naja17
Jaz bom rano na želodcu dobla zarad te kopalnice, kje še celo stanovanjeuser posted image

Kaj pravite na tole, čisto spodnjo sliko:
http://crystalstone.co.uk/ruby-red-crystalstone-quartz-tiles.html
Rjava in rdeča kar gresta skup na tej sliki?


(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
10.4.2009 9:06:56   
rija
rdeča in wenge gresta user posted image

rjava je taaaaaaaaaaaakooooooooooooooooooooooooo širok pojem user posted image

a res hočeš za vsako silo imeti rdee ploščice?

ne vem no....ampak jaz bi se jih naveličala po 3 mesecihuser posted image

jaz bi dala raje vse neko nevtralno, pa bi kakšno steno prepleskala, pa zopet dodatki, dodatki, dodatki.....pa ko se naveličaš.....menjaš....in verjemi, da se močnih barv hitro naveličašuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
10.4.2009 10:51:57   
naja17
Ja no, wenge hadiča, sej se sestav imenuje wenge...

neeeee, nočem rdečih, moj jih pa hoče na vsako silo in ja, jest sem se jih že zdej naveličala, pa jih še not nimamuser posted image  Ampak ne popušča, to je rekel že leta nazaj, da bo on imel rdeče ploščice in kaj naj, če že hočeuser posted image  


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.4.2009 11:08:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
12.4.2009 21:56:57   
bobika
Jaz sem se naveličala kuhinje v živo rdeči, beli in sivi barvi, pa jo imam komaj 2 leti. No kuhinje niti ne, ampak ostalih prostorov (dnevne, jedlinice), ki so v enakem prostoru kot kuhinja. Do sedaj smo imeli bele stene (razen kuhinje) in sedaj mi nobena barva ne gre zraven k preostalim stenam v prostoru user posted image .

No, če že imaš ploščice bi jaz dala bele in sive zraven. Samo belo rdeča kombinacija mi zgleda kot zatava naših sosedov.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
12.4.2009 22:13:37   
Anonimen
Uh ... močna kombinacija, ki se je boš nasitila v parih mesecih, če ne tednih. Pa še če kopalnica ni ful velika, jo bodo rdeče ploščice povsod čisto skup potegnile ... jaz bi raje dala naprimer bele stene, s s sivo kombnacijo ter siva tla. Potem bi pa na to dala zraven rdeče dodatke (wc pokrov, brisače, preprogo, kak lonček za rožico, ipd.) ... sploh ker ko se bosta rdeče naveličala, samo dodatke zamenjata in jih data not v travnato zeleni, rumeni, oranžni in bo spet povsem nova kopalnica ... eto tako je moje mnenje.

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
12.4.2009 23:35:25   
Belika
Midva sva se tudi odločala za rdečo barvo. Potem sva se pa odločila za bolj nevtralne barve (in imava ful lepo kopalnicouser posted image ). Rdečo sva pa črtala zato ker sva videla par starejših rdečih kopalnic in ratajo z leti prav grde. Barve se hitro naveličaš, pa še v večini ki sva jih videla si imel občutek da si v bordel prišel.

Drugače pa imava omare v črno beli barvi: http://www.fackelmann.de/de/fackelmann/badmoebel/katalog-ambiente/kara-weiss/.

Imajo pa tudi čisto črne. Omare, ki jih imava midva so sicer preoblečene s steklom (sploh nisva vedela, ko sva jih naročila - ampak fenomenalne za čistiti in tudi prostorne)...

Sicer stvar okusa, ampak prelistaj si Fackelmannov kataog-  večinoma omar, ki so nama padle v oči so bile na koncu njihove... mogoče dobiš kako idejo (pa tudi sestave se da kombinirati).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
13.4.2009 8:38:45   
naja17
Punce drage, če bi ve vedle, kolk mene tale kopalnica ubija....

Dosegla sem to, da so rdeča tla, stene bele, rdeč pas pri wc školjki, pas pri tušu in pri lijaku-pipi, ostalo je belo, pa wenga sestav paše zraven (http://www.ideo.si/nohtek/800/ideo_11742_2.jpg)....


Meni gre kar na jok zarad te rdeče barve (jest bi mela pastelno lila drgač!), ampak on je to govoril še predno sva stanovanje mela in mu je ful fajn, pa pač mu poskušam ugodit, ker tega, da morava iskat kompromise pri vsem, sva že navajena (totalno različna človeka)....

bobika - tako kuhinjo sem jest tud gledala, pa sem zej prebekslala na lila visok sijaj, ker tale rdeča me je totalno ubila... pa, ja rdeča-bela lahko ispade kot šahovnica (pa nimam nič proti, moj ma korenine s tam), to sem kuj pomislila, tko da taka kombinacija ne bo....

otika - sita sem že sedajuser posted image  in ja, tako sem jest hotla, pač dekoracijo, ki jo lahko odstraniš, dat v rdeči barvi...+ to da res ni velika kopalnica (cca. 4m2) in zbrane mava pa velike ploščice, ker drugih v rdeči barvi ni?

Belika - točno to, bordel imam ves čas v glavi... no, ja zaenkrat je zdej ta kombinacija kar vredi, da nau tuk rdeče, talne bom tko prekrila z belimi seti user posted image ... črne nikakor noče kombinirati, te barve že od nekdaj ne prenese, tako da tega ne bo nikjer.... ej, tale katalog bom pa pregledala, hvala... kje pa sta naročvala, ker midva sva kuj v par štacun skočila, k se nama ne da po cel SLO vozit in na koncu zmeri doma kupišuser posted image

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 6:35:11   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Punce drage, če bi ve vedle, kolk mene tale kopalnica ubija....

Dosegla sem to, da so rdeča tla, stene bele, rdeč pas pri wc školjki, pas pri tušu in pri lijaku-pipi, ostalo je belo, pa wenga sestav paše zraven (http://www.ideo.si/nohtek/800/ideo_11742_2.jpg)....





Ja, tale varianta je much better, ampak mi potem ta siv sestav ne potegne preveč zraven.



(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 7:14:21   
Splišni
Če je mahna kopalnica, potem  meni ta sestav ne paše notri. Se mi zdi, da tale elegantna zadeva paše v velike kopalnice, v majhne mora biti malo biolj v ljubkem stilu, bolj lahkotno. Ker boš sicer imela vse tooo mač nabasano, pa še en kup stilov kar nekaj na kup stlačenih.
Tako da v majhno kopalnico rdeče bele kombinacije bi jaz čimmanj belih omaric.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 7:33:21   
Splišni
Če ti rdeče-bela kombinacija ne ustreza, potem bi jaz še kakšno barvo dodala. Poglej tukaj npr. sta dodani oker in malancan barvi (malancan se malo slabše vidi, ampak je - poznam to kopalnico):

user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 14.4.2009 7:34:00 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 8:03:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


user posted image



isuse!

kaj pa so tile to skupaj spocaliuser posted image


user posted image user posted image user posted image

sploh una zeleno-rumena ploščica na tleh je ZMAGOVITAuser posted image

že navsezgodaj bi bila v nulo živčna od teh barvuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 14.4.2009 8:04:23 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 8:40:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


user posted image



isuse!

kaj pa so tile to skupaj spocaliuser posted image


user posted image user posted image user posted image

sploh una zeleno-rumena ploščica na tleh je ZMAGOVITAuser posted image

že navsezgodaj bi bila v nulo živčna od teh barvuser posted image


to so ziher ostanke po hišah zbirali, pol pa iz ostankov nardili kopalnico. Polagal jih je pa farbenblind samouki pečar user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 8:44:16   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: rija
isuse!

kaj pa so tile to skupaj spocaliuser posted image


user posted image user posted image user posted image

sploh una zeleno-rumena ploščica na tleh je ZMAGOVITAuser posted image

že navsezgodaj bi bila v nulo živčna od teh barvuser posted image


Meni je pa taka sončna, igriva. Jaz pa ne maram krematorijev.

O.K., čisto u nulo ni treba gledat, kaj je zdaj po tleh, recimo, ampak zasnova tale sončne, vesele, lahkotne kopalnice je pa meni super. V Mercatorju imajo tudi podobno po sekretih.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 8:45:56   
rija
sorry splišni, kakšna zasnovauser posted image

to je kr nekiuser posted image

kot je TT napisala....

< Sporočilo je popravil rija -- 14.4.2009 8:46:26 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 9:28:43   
Splišni
Zasnova je igriva, sončna kopalnica. Kot bi sonček notri posijal. Meni niso všeč turobne kopalnice s ravnimi linijami, sploh črt ne morem videt. Kalšne burdure v črtah in to. Meni je všeč, da se barve malo poigrajo. Jaz sama si sicer ne bi upala barv skombinirat, ampak bi pa z veseljem to prepustila kakšnemu ahitektu za notranjo opremo, ki je, mimogrede, zasnoval eno zelo podobno kopalnico in je meni fuuul fletna.

Tale npr. je tudi fajn, ker se rdeča barva ploščic kombinira z beljenim lesom.



http://www.transalp.si/files/polnavelikost/maeva-kopalnica.jpg



< Sporočilo je popravil Splišni -- 14.4.2009 9:29:48 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 9:40:01   
naja17
Hvala punce, k se ubadate z mano user posted image ...

TT- sej ni siv sestav, je wenga? Se mi zdi, da gre zraven....

Če bi jaz vedla, kak se slikca tu notri dauser posted image , k mam 3D postavitev....

Splišni, tale mi ni, ker je ful šahovnice in bi čist druge barve dala, če bi tkole nametala notri... Sestav pa moram nek v tem stilu met, ker nekam pa moram dat vso šaro, ne mislim imet brisač v spalnici kot nekateri, to mi ni.... Tale zadnja povezava, ki si jo dala, je pa ok....

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?