|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 18:15:47   
tassika
Sonček jaz sem čisti laik, jaz nikoli ne vidim nobene podobnostiuser posted image  Ampak je luštkan. Veš kaj me skrbi, a bom jaz sploh znala skrbet za tako malo bitje, a bom vedela kaj hoče, to me daje že od prvega dneva, se mi kar zdi, da se ne bom znašla, a to pride nagonsko ali kako?

Da ne bom slabša kot mm se moram pohvalit, da sem že v 10t in komaj čakam še te tri tedne do ns, nekje sem slišala, da ful nočejo podaljševati bolnišk, zato se že pripravljam ,če bom maja slučajno mogla nazaj v službo, dopust v grčiji sva stronirala, sem pa rekla, da bova šla pa pač na krk, ker dobiva stanovanje zastonj, samo ima samo wc, tako da bo bolj kamping varianta.Sonček kaj pa vi, moja svakinja je rekla, da s tako malim je prav luksuz iti tudi na daljšo destinacijo, hrano imaš sabo (če dojiš) večino časa  prespi in je pri miru, pravi, da najhuje je z dveletnikom, ker ne more biti na avionu niti sekunde pri miruuser posted image .

Aja pa še nekaj, kdaj ste nehale bruhat in kdaj vam je spet pasalo jest, meni je obupno kuhat, ker mi nič ne paše, jedla bi pa samo sladko, pa melono, te lahko pojem tri na dan + sladoleduser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 19:30:05   
sonček85
tassi:seveda boš znala to ti prinese vse materinstvo ,nagonsko

mi gremo za vikend v Pulo k tašči in tastu k bosta tam na dopustu.v Avgustu


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 19:36:48   
mariee
Sonček ful si pridna, da si vzameš toliko časa za nas user posted image user posted image user posted image

Pa tvoj sinko je pravi sonček, tak cukr je. Tudi jaz se ga ne bi mogla nagledat. Kako si pa ti kaj, a fizično si vredu? A te to dojenje na 2 uri nič ne utruja?

Midva greva pa jutri mal na dopust, verjetno bo ves čas dež, ampak bolje to, kot pa doma bit. Uživejte punce!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 19:55:30   
tassika
mariee tudi ti uživaj, še namesto meneuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 20:04:30   
mariee
Tassika, a vidva sedaj prav nikamor ne bosta šla?

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 20:07:13   
tassika
če bom na bolniški, potem ne, ker letos baje ful preverjajo, ker je finančna luknja v zdravstu in si ne upam, če pa ne bom, bova šla pa potem junija namesto v grčijo na krk, ker je še vseeno bližje naši izoli, če se slučajno (bog ne daj) pojavija kakšne težave. To poletje bom malo več doma, bom pa drugo potem bolj uživala, zdaj bom pa dinarčke šparala, da bomo drugo leto lahko kruzali okoliuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.4.2009 20:12:54   
mariee
Aja, vidva sta šla že poletne stornirat, jaz sem pa ves čas mislila, da sta prvomajske. Jah midva za poletje še nič nisva planirala, sem rekla da bova vidla kakšne volje bom takrat. Če bom težko prenašala vročino, bova šla rajši v italijanske dolomite ali pa kaj podobnega.

Zdaj grem pa pokat, sva se tako pozno odločila, da še nič nimamuser posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 8:59:32   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: mariee

Sonček ful si pridna, da si vzameš toliko časa za nas user posted image user posted image user posted image

Pa tvoj sinko je pravi sonček, tak cukr je. Tudi jaz se ga ne bi mogla nagledat. Kako si pa ti kaj, a fizično si vredu? A te to dojenje na 2 uri nič ne utruja?
jA MALO SI GA PA RES MORAM ,K VAS PA POGREŠAM IN IMAM RADA ,STE MI TKO LEPO STALE OB STRANI

kO JE ČAS PRILETIM IN VAS PREBEREM

dojenje na 2 h je utrujajoče samo ponoči ,drugače pa gre,Sedaj že lepo spi od 6h in po moje bo vsak čas sirenca zapelauser posted image
drugače sem super,dragi mi res veliko pomaga ,zlat je

uživajta z dragim koliko se da

evo sirenca je zapela ,gremo dat zizo user posted image


< Sporočilo je popravil sonček85 -- 28.4.2009 9:01:57 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 9:23:19   
pilotina
dobro jutro

da se še jst pofočkam na 2. delu user posted image

pridne, načvekale ste polno, ampak ne bom vsega prebrala, ker sem sama v službi in me vsi filajo z delom user posted image

sonček85...ti si tako srce, da ti niti opisati ne znam user posted image ...vajin Aleks pa je ceu cukrček, lepi je user posted image ...daj mu ljubčka še od mene

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 9:31:03   
pilotina
sonček85...oprosti...včasih moram prou razmislit, ko napišem sonček85 in sonček_25...zgleda, da tisti dan nisem bila ravno zbrana user posted image  in je ratalo sonček_85 user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 9:43:29   
pilotina
IZVIRNO SPOROČILO: soncek_25

Pilotina...ja, jaz sem brez M, ampak šele sedaj po splavu, prej je še nekako šlo, pa itak med klomifenom je bila kar redna, nekje med 28 in 30 dni. No, sedaj morm tko počakat do sredine maja, da vidim kaj bo, potem pa grem spet nataj v leonišče in mi bo verjetno dala cyclo p. (a med jemanjem teh tablet lahko zanosim, ali delujejo kot kontracepcija?). Najbolš, da se sedaj do junija čisto sprostiš, pa bo sigurno ratal...sej vem, da je lahko rečt in težje narest, ampak lahko pa poskusiš....držim pesti zateuser posted image



sonček_25...tudi tebi oprosti, ker sem zamutila z imeni user posted image
jst sm dobivala dabroston...bi pa lahko tudi zanosila med jemanjem le-teh, saj sem G ravno to vprašala in je rekla, da če bi zanosila pač nebi dobila user posted image  in poleg tega je dabroston tudi podpora morebitni nosečnosti...za cyclo p. pa ne vem...najbolje, da vprašaš
kar se pa sprostitve tiče...midva sva čisto sproščena...tisto "tahudo" obdobje je že davno mimo, že lani preden sem zanosila...mava odnose kadar nama zapaše, ne kadar "je kao treba user posted image " in uživava v tem user posted image
hvala za pestke...jst jih tudi zate držim, za vse jih držim user posted image

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 10:19:55   
tassika
Jutro punce, jaz sem spet grozno, moram malo vn na zrak, pa dežuje in mi sploh ni za it. Sem pa brala, da pri slabostih pomagajo sprehodi in svež zrak, bolj kot kavč.

Ah ja tolažim, da bo mogoče že drugi teden bolje. Pilotina kako pa sta se vidva imela čez vikend?

A sem napisala, da sva bila včeraj na obisku pri svakinji in me je že založila s celotno literaturo, pa nosečniške obleke mi špara, čeprav je rekla, da ne ve kolk mi bo prišlo prav, glede na to, da ima zimskeuser posted image .
Drugega pa nič novega, vsaj pri nas neuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 10:43:05   
pilotina
tassika...user posted image

poglej koliko tednov si že nosečka user posted image , še malo malo malo pa bodo tudi slabosti minile user posted image

tassika moja, povem ti, da sva z dragim samo pohajalaaaaaaaaa...v petek sva bila na roj dnevu prijateljice, v soboto na eni vaški fešti, v nedeljo sva bila povabljena na kosilo k prijateljem, včeri sva se povabila na obisk k drugim prijateljem user posted image ...nič čudnega, da so mi dnevi tko hitro minili

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 10:49:17   
tassika
Uf pestro, jaz sem pa malo izkoriščala, dokler še lahko in sva bila v soboto v avstriji, kupila nič pametnega, smao piki ima novo hišo, jaz pa minus na ECuser posted image , ja je bilo treba it po tabletke, sva za vsak slučaj vzela kar dve škatlici, v nedeljo sva visela bolj doma, včeraj pa sva šla k svakinji na obisk (popoldne), sem itak ko cunja in je to čisto dovolj rekreacije zame, bi šla malo na sprehod, da pridem k sebi, pa mi vreme ne dopušča.

Ja pilotina grem že v 11t in sem si ravnokar preko necermanna naročila ene kapri hlače in eno trenirko, je najbolj ugoden, pa še take so, da je pas lahko čez trebuh ali pa nazaj zavihan. Če bom mogla pa v službo, bo pa treba v kakšno večjo nabavo. Saj rabim samo hlače, tunik imam celo goro.

Kaj boš pa danes kuhala, pri nama bo rižota s šparglji, sem dobila domače iz istreuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 10:57:00   
pilotina
mmmm...fini šparglji...misliš prou domače gojene, al misliš domače iz gozda user posted image

midva sva včeraj nardila omako bolonjez z njoki, danes pa mava špagete z omako bolonjez user posted image


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 11:00:27   
tassika
ne vem od fotrove sestrične mož jih je nekje nabral, tko da mislim, da niso z vrta.

Jah znajdi se, če pa omaka ostane, jaz sem imela včeraj lazanjo, danes rižoto, jutri bodo pa čufti, ker je ostalo meso od lazanje, pač bova jedla dvakrat rižuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 11:10:54   
pilotina
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

ne vem od fotrove sestrične mož jih je nekje nabral, tko da mislim, da niso z vrta. 



jah pol so pa sigurno gozdne tako rečene šparuge user posted image

jst sm jih tudi vedno rada nabirala, sam kaj ko mam KAČOfobijo in ne upam...zato pa mi jih mamica nabere, ko gre malo v šetnjo po gozdu user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 11:23:27   
tassika
jaja mami je tudi rekla da so šparuge pa sem jo jaz samo debelo gledala, sem čist neizobraženauser posted image

Evo nekaj kopiram iz teme v pričakovanju 1.del, da ne bomo toliko iskale, sem se sedaj prav namučilauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 11:24:18   
tassika
perilo ***** 
30 tetra plenic - TUD 20 BO DOVOLJ, CE NI POTREBNO SIROKO PROVIJANJE,
10 povijalnih plenic (lahko, da jih sploh ne boste rabile, zato jih ne kupujte toliko!- SE STRINJAM), 7 hlačk ali pajackov, 2 kapici, 5 parov nogavičk, 3 pare copatk, paket ali dva plenic za enkratno uporabo - NI NUJNO, DA PLENICE OTROKOVI RITKI ODGOVARJAJO, ZATO NA ZACETKU NE DELAJTE ZALOG, 2 brisači, bombažne krpice za umivanje, 2-3 pajacka z dolgimi rokavihlače do pasumajčke na preklop (raje kakšen več!) - vsaj 7 bodijev na preklop (vsaj za vsak dan v tednu enega!)

En komentar na dekice iz opreme - tega ni nikol prevec. Pa plis, pa flis, pa bombaz, pa taka in onaka. VSe prav pridejo. Ena za jajcko, ena za doma na kavc, ena za vozicek,ena za v posteljco, ena da pase k oblekci hahaha ... In lepo pol prilagajas debelino glede na potrebe  Naj bodo pa to une male dekice 1x1m max. H&M jih ima ful -take mislim. Jaz sem kupila eno fuuul lepo od Nouki-ja, pa je 140x70 in ni bila uporabna  Morda za na tla ja..

Seznam za v/iz porodnišnice
 
 v porodnišnico - mame

- potrjeno zdravstveno izkaznico,
- materinsko knjižico,
- napotnico od ginekologa,
- fotokopijo poročnega lista,
- potrdilo za očete iz MŠ in potrdilo o plačilu prisotnosti pri porodu
- toaletne potrebščine (pasto in ščetko za zobe, glavnik, kremo za roke in obraz, gel za tuširanje, ščipalko za lase....)
- copate (z gumo spodaj, da ti ne zdrsne v koplanici)
- bombažne nogavice (včasih zna zebst v noge),
- brisačo (za rezervo; v izoli so ti jih zjutraj prinesli 3kom),
- vložke VIR 80 (pri nas jih sicer dobiš v porodnišnici ampak za razervo)
- spodnje perilo (lih da imaš sicer dobiš v P spodnjice za enkratno uporabo)
- modrček za dojenje (za odhod domov)
- lanolin mazilo za prsa,
- piškote (če rodiš zvečer, ponoči se zna zgodit da si lačna)
- vodo, sokec
- telefon in polnilec
- oblačila za odhod iz bolnišnice (tista v katerih si prišla oziroma ti partner prinese druga)  
fotoaparat
plavalni obroč
 
 Seznam za dojenčka
(ko gre iz porodnišnice)
 
- 4-5tetra pleni,

- 1povijalno plenico,

- nogavičke + copatke

- kapico za na glavo (bombažno, volneno)

- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)

- 1x majčko

- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)

- bundica,

- dekica,

- lupinica,

- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)
 
Baby kozmetika in potrebščine
 
user posted image
 
*****pripomočki za nego otroka*****
 
1 banjica
2 skledici za umivanje
1 steklenička mandljevega olja
1 steklenička 70% alkohola
10-15 kom 5x5cm sterilne gazice
1 otroško trdo milo
1 škarjice za striženje nohtov
1 glavnik + 1 mehka ščetka za laske
1 zavitek palčk za ušesa
1 hladilno mazilo
1 praško pasto
fiziološko raztopino
1zavitek vate
1 telesni termometer
pumpica za nosek
micropore trak
***** pribor*****
 
1 steklenička
1 duda
2 mali silikonski žlički
1 steklen strgalnik
1 čaj za krčke
 
***** postelja in posteljnina *****
 
1 otroško posteljico
1 obroba za posteljico
3 kompletki rjuhic (jogi)
2 odejici
 
**** ostali pripomočki *****
 
1 otroški voziček
1 lupinico
1 ležalnik
1 banjico ali čerbriček za kopanje
1 stajico - kasneje
1 ščetko za čiščenje stekleničk
1 flaško sterilne vode za flaške in dude
pumpico za nosek
 
***** perilo *****
 
30 tetra plenic
10 povijalnih plenic
5 hlačk ali pajackov
5 kapic triko
1 bombažna debelejša kapica
5 parov nogavičk
3 pare copatk
paket ali sva plenic za enkratno uporabo
2 kvadratni brisači
bombažne krpice za umivanje
2-3 pajacka z dolgimi rokavi
hlače do pasu
majčke na preklop - benkica
bodiji na preklop - body benkica
bundico (za iz porodnišnice)
slinček
 
***** za mamo *****
 
2-3 modrček za dojenje
blazinice za prsi
lanolin mazilo
nastavek za dojenje
vložki
čaj za dojenje
 
user posted image user posted image
 
ps. komentar sončka: sam tega zadnjega so punce veliko poravile

ne potrebuješ pa rči kot piše,lahko manj


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 12:01:45   
sonček85
pilotinca.hvala ,sem dala lupča v imenu vseh v pričakovanju.Zdaj pa spančka user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

sonček85...oprosti...včasih moram prou razmislit, ko napišem sonček85 in sonček_25...zgleda, da tisti dan nisem bila ravno zbrana  in je ratalo sonček_85
no problemos ,se zgodi user posted image user posted image

tassi:kako lepo da ti svakinja špara,to veliko pomeni a veš.Vsaka stvar pride prav user posted image user posted image

seznamček.sedaj vam lahko pa točno povem kaj vse sem jaz v P potrebovala in kaj sem potrebovala za zraven :

mame

- potrjeno zdravstveno izkaznico,
- materinsko knjižico,
- napotnico od ginekologa,
- fotokopijo poročnega lista,
- potrdilo za očete iz MŠ in potrdilo o plačilu prisotnosti pri porodu
- toaletne potrebščine (pasto in ščetko za zobe, glavnik, kremo za roke in obraz, gel za tuširanje, ščipalko za lase....)
- copate (z gumo spodaj, da ti ne zdrsne v koplanici)
- bombažne nogavice (včasih zna zebst v noge),

brisačo-Sem za vsako ko sem jo potrebovala dobila svežo in srajčko tudi
- vložke VIR 80 Sem jih imela v predalu od previjalne in ko jih je zmanjkalo sem dobila nov paket
- spodnje perilo sem uporabljala spodnjice za 1x uporabo
- modrček za dojenje (za odhod domov)
- lanolin mazilo za prsa, lahko imaš svojega lahko ti ga pa v P dajo(meni so ga ,so me vprašali če ga potrebujem )
- piškote (če rodiš zvečer, ponoči se zna zgodit da si lačna) jaz bi jih potrebovala a jih nisem imela ,sem jih pozabila user posted image user posted image

- telefon in polnilec obvezno user posted image
- oblačila za odhod iz bolnišnice (tista v katerih si prišla oziroma ti partner prinese druga)  
fotoaparat obvezno user posted image





_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 13:49:41   
malaMravljica
ojla cveke, par minutk imam casa sedaj.

lahko mi cestitate za dober nakup danes. Kupila sem si en topek za poleti, full dober, ker ima pri straneh en tak mal sirsi trak zasit in pol je spredaj nabran in gre tako lepo cez trebuscek. Dekolte pa brez komentarja, ma sem rekla bo moj uzival in bil ponosen zraven mene. Ta topek je bil znizan iz 40 na 14 eur, jupiiiii. tako lep in tok dobra cena. Pa se eno majcko rezano pod prsmi in pol na ven sem vzela. Tassika rabi hlace in ima zg. delov dovolj, jaz pa obratno, normalne hlace brez problema se oblecem, zgornjih delov alla tunika pa nimam. In jig gledam v trgovinah pa so ali tako dragi ali mi kaj ni vsec. Izbrircna metka pac.

Soncek pravi, da pride materinstvo nagonsko. Za vsak slucaj sem jaz ze kupila knjigo o dojencku, kako ves ali ga zebe, mu je vroce, kako dojit, kako previjat, kako ga navaditi na spelni ritem, ... Ena knjiga vse v enem, mi je fajn, sam sedaj morem se pri knjigah o nosecnosti ostat najprej.

Tassika, cestitam za enajsti teden, ce bos tako hitela me bos se prehitela user posted image user posted image  

Pilotina, ooooojla in en user posted image  ker si po dolgem casu spet tukaj.


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 14:16:47   
tassika
MM super za uspešen nakup, saj veš da te ne bom prehitelauser posted image

Ta tvoja knjigica mi zelo diši, a se jo dobi tudi v sloveniji, jaz bi si kupila eno, samo tako da bo dobra, ne da jih bom imela 100, do zdaj imam evo od spočetja do rojstva, ful dobro piše tudi o genetiki,..
aja pa imam veliko paparico za male papavčke, notri so pa jedi, ki jih lahko pripraviš kasneje otročku (po mesecih) samo so tako dobre, da jo uporabljam že sedaj za naju.

Zdaj grem pa nardit princes krofe, zdanje čase mi nekam čudno sladkor padauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 16:17:25   
malaMravljica
Tassika, se lahko jutri na princeskah pri tebi ustavim?

user posted image user posted image  hecam se, sam luste si mi naredila. nooo. Jutri komaj cakam, da pojem nekaj kar mi bo mama pripravila, najmi, vseeno kaj, le da bo domace.

Tassi, ko sva midva razsirla novico, da sem noseca, sem takoj dobila vsaj 6 knjig, najbolj vsec mi je pa ena, ki opisuje od spocetja do poroda, po tednih, mesecih in po temah. Zelo uporabna in sedaj sem od iste zalozbe in avtorja vzela se Baby Buch, ki zajema prakticno vse, 288 strani obsega. Ce je prevedena v slo pa res ne vem, lahko ti dam podatke o knjigi:

Der grosse GU Ratgeber
das grosse Baby Buch, Brigit Gebauer-Sesterhenn, Dr.med. Manfred Praun, Gräfe und Unzer Verlag GmbH

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 17:02:41   
sonček85
mm.to je pa res super ,odličen nakup user posted image user posted image user posted image
Ja knjigo je pa vseeno pametno da jo imaš,jaz jo tudi imam in mi ni žal ,če kaj ne vem pokukam notri user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 17:43:50   
malaMravljica
Soncek, super za tvoj dopolnjen seznam. Zato pa imamo sedaj frisno mami in dobimo tolk koristnih informacij. Hvala ti Soncek, res si zlata.

Spalne drajcke pol ne rabis s sabo imet, suuuper. Ker jaz sem ze razmisljala, da jih bom mogla par kupit samo za v bolnici, jaz namrec nimam cist nobene sp. srajce sam eno pizamo, ki se sploh ni bila rabljena in bo cist preozka.


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?