|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.4.2009 11:56:03   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ANNALEE

mišek...torej če prav razumem...da ona ne more odpeljat iz države . če se s tem ne strinja oče... aha super....ja skrbništva še ni dovoljeno...ker vrjamete al ne je to tak vse zjebano da še js komaj razumem....in če se ona nče preseilit u slovenijo,,,potem otrok ostane pri očetu al kako...



jaz menim, da skrbništva ne bodo odvzeli materi, ki se preseli v drugo državo- to je absurd. in če skrbništvo ostane pri materi, si otroka lahko pelje kamorkoli hoče. oče se bo pa moral sam potruditi, če bo hotel otroka videti- saj hr ni tako daleč..

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.4.2009 13:03:48   
Anonimen
Torej lahko mama odpelje otroka tud v Ameriko, in če sodišče določi, da ima oče otroka vsak vikend, se pač vsak teden odpravi v Ameriko?? Mislim, da ni to kr tako enostavno odpeljat otroka, kamor si pač mama zaželi.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.4.2009 14:45:43   
mateyka
mogče se lahko kaj ukrepa na podlagi tega da otrok ne zna hrvaško in ni primerno da gre v šolo na hrvaškem v hrvaško govoreči razred? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.4.2009 18:35:48   
ANNALEE
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

ANNALEE vidiš da ne znaš biti "odrasla".
Ti boš nekomu pisala,da ne zna biti mama user posted image
Je to pisanje človeka,ki ima vse poštimano?Zame ni,draga mala dušica.
Kako se šele obnašaš do drugih do tega otroka?
Dvomim,da tako kot je treba!Iz pisanja razbranega.Če ti nizke nekomu draga daješ,verjemi da dobiš nazaj

mika daj povej,kje sem napisala da se leta kosajo s sposobnostjo vzg... otroka?
In mika kaj mene briga kaj si ti delala ko si bila stara 11 let?
Ti povem kaj sem jaz delala pri 15 letih-preživljala sebe in ostalo familijo.
In....?



ej ja pisala si da sem premlada...sej če neveš kaj pišeš pol js ne morem pomagat,ostali znamo brat...da sem napisala da mam 22 let je zzgolj iz olike in da sem se predstavila..in ja da pač ne znaš bit super mama je že dejstvo,če ljudi ne poslušaš, jim devaš neprimerne komentarje pol po moje z otroki nimaš drugačnega odnosa...ker ti je šla številka 22 zelo u nos...nevem zakaj ampak dobro drugič bom napisala 40 da pol ne boš delila neprimernih komentarjev..da mam neprimeren odnos do tebe, po moje veš zakaj...ker fora ni v letih ampak je tema čist druga.nizke sem ti pisala ker pišeš kod da bi očetu tega otroka se zdelo ravno,nimaš genov za komunicirajnje. če nisi vedla bi me potem takem lahko vprašala,,, sem oseba ki ne pusti da kdo pljuva po familiji.. sploh nekdo ki ni dorasel pojmu komuniciranje....

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.4.2009 18:45:21   
ANNALEE
skrbništvo še ni dovoljeno..... ampak tudi menim, da CSD ne more dovolit da otrok gre v hrvaško govorečo šolo, če otrok tega nikol ni se učil, ter nihče ne govori hrvaško v  njihovi familiji....Tudi oče ima določene pravice,,, če se ona ni pripravljena preselit v slovenijo, potem se mi zdi da ma oče v tem primeru veliko šans da otroka dobi....ker je v tem primeru bolje da je pri nama ko pri njej.... In se pač vloge menjajo...ona pride obiskat otroka kdaj ji paše...ker če se oče ne strinja da gre otrok na hrvaško ne more  CSD mu zaradi tega odvzet vse pravice skrbništva...sicer pa je logično da tudi otroka ne moreš silit v šolo kjer ne  razume nič....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.4.2009 21:02:19   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ANNALEE

če se ona ni pripravljena preselit v slovenijo, potem se mi zdi da ma oče v tem primeru veliko šans da otroka dobi....ker je v tem primeru bolje da je pri nama ko pri njej....


a se je mama otroka že preselila na hr?  sicer nima veze ravno s vprašanjem ampak me zanima: ženska je nezaposlena, slovenka, partner prav tako...na kakšni podlagi bojo živeli v drugi državi..na črno al kako?

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.4.2009 22:13:02   
ANNALEE
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ANNALEE

če se ona ni pripravljena preselit v slovenijo, potem se mi zdi da ma oče v tem primeru veliko šans da otroka dobi....ker je v tem primeru bolje da je pri nama ko pri njej....


a se je mama otroka že preselila na hr?  sicer nima veze ravno s vprašanjem ampak me zanima: ženska je nezaposlena, slovenka, partner prav tako...na kakšni podlagi bojo živeli v drugi državi..na črno al kako?
ja se je e preselila..dol je pribljižno leto dni...ni zaposlena ...niti tip...no še enkratt pojasnjujem ...da živita od preprodaje drog...no on se s tem bavi ...ker ni glih normalno da maš dva otroka novega bmw in bajto ob morju,,,če nikjer ne delaš.....ja no sej zato pač večkrat otroka odpelje u drugo dravo... ker pač tip njeni beži pred škifarijo lej ...ker se mu sojenje blia,ona pa za njim z vlakom in dvema otrokoma... no ampak e zdaj komplicira full da bi šel mali z nama u tunizijo...mislim halo...a njega kdaj vpraša če lahko gre z otrokom u 3pm...pač žalostna zgodba ja

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
27.4.2009 11:32:45   
skuštrana
ja se je e preselila..dol je pribljižno leto dni


A dol so že eno leto pa otrok še ne zna nič hrvaško? Hm, to je pa malo čudno, saj otroci jezik zelo hitro poberejo, na igrišču, med vrstnikiuser posted image user posted image

Ma, meni je celotna situacija milo rečeno čudna. Zakaj pa ne gresta z možem, fantom na CSD in tam povesta kako in kaj? Ali pokličete na Hrvaško Csd, v mestu, kjer je mama s sinom sedaj prijavljena? Saj nekje mora bit prijavljena, a ne?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
27.4.2009 12:47:46   
mateyka
Ma, meni je celotna situacija milo rečeno čudna. Zakaj pa ne gresta z možem, fantom na CSD in tam povesta kako in kaj? Ali pokličete na Hrvaško Csd, v mestu, kjer je mama s sinom sedaj prijavljena? Saj nekje mora bit prijavljena, a ne?


ma ja, saj meni nijasno, da v enem letu takih "čudnih" noben od njiju nič ni še naredil. predvsem oče. kaj je zdaj, nista bila še na CSD-ju? pejta čimprej in povejta v čem je problem, oz. kje ga vidita.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
27.4.2009 18:09:54   
ANNALEE
glede prijave pojma nimam.da pa tamali ne zna hrvaško pa se ne čudim...mali je skoz za igricami in tv...sicer so bolj na samem doma, zato prijateljev nima,edino kaj ma je leto dni star polbrat,sicer so pa zelo malo na hrvaškem, ker bežijo z drave v državo:suser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
27.4.2009 18:15:44   
angel_rebelde
In kako ti veš, da se njen partner bavi z drogami???

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
27.4.2009 20:32:05   
Anonimen
Če bi bil tak kriminalc, ko ti pišeš tu gor, bi ga že zdavnaj prijeli, tud na Hrvaškem. Ni to kar tako kot pišeš, da bežijo in bežijo....pa seveda zelo rada bi brala drugo stran zgodbe.user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 7:32:45   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Ne mislim, da si nezrela ampak sam razmišljam kaj je bilo ko sem bila stara 22 let.

sama sem se pri 22ih poročila... zame ni premlada, če to res hoče storiti. Menim pa, da ima tudi oče pravico. Le boriti se morata. Annalee, kaj pa poroka? A živita skupaj? Al sta samo par. Pomoje bi bilo lažje, če bi imela skupno gospodinjstvo. Nevem, se ne spoznam, to je sam moje mišljenje. Kar se tiče let pa menim, da si dovolj zrela, da si "mama" ali mačeha... user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 7:37:02   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ANNALEE

glede prijave pojma nimam.da pa tamali ne zna hrvaško pa se ne čudim...mali je skoz za igricami in tv...sicer so bolj na samem doma, zato prijateljev nima,edino kaj ma je leto dni star polbrat,sicer so pa zelo malo na hrvaškem, ker bežijo z drave v državo:suser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a ti je dolgčas....odloči se....a so že eno leto na Hrvaškem ali so pa tam bolj malo in bežijo iz države v državouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 10:14:39   
ANNALEE
hvala...malo vzpodbudnih besed berem, čeprav me ponavadi to ne stere sam pa mi je zelo težko.ker se večina obremenjuje z mojimi leti ,in posledično te spravi v dvome... ne poročena še nisma, konec maja pa se selima skupaj,ker še je treba oprremit do konca,tud če bo potrebna poroka pać se bomo poročili,čeprav o tem še nisma razmišljala...izpade res kot da oče se ne zanima, ampak vrjemi mi da se zelo trudi, samo pač trenutno v ameriki in je službeno odsoten,kar ne pomeni da mu je vseen za otroka,ampak v ameriki ne more urejat stveri,zato sem na forumu odprla to temo, da ko pride da imaš par nasvetov in da se stvar pospeši,včasih ko berem komentarje imam občutek da mi ljudje ne vrjamejo.čeprav je zgodba zelooo zapletena,mi jo je zelo teko predsvatit ker potem folk misli da po kom pljuvam. še zdaleč ne, to j kruta resnica,veliko stvari ki so še hujše z njene strani sem zamolčala....

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 10:16:29   
ANNALEE
lej bajto majo na hrvaškem ,,,,ampak ni tedna ko ne bi ššli še v drugo državo ... kar mojemu malemu ne paše, normalno da pač otrok ne more bit skoz u avtu...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 10:17:44   
ANNALEE
sej ne bo prvič zaprt,...pač na sojenje ne hodi, takrat pač se odmakne iz slovenije in hrvaške ko poteka sojenje....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 10:21:20   
ANNALEE
kako vem???? ijooo ..sej ni prvič to,on je že 7 let presedel zarad tega. tudi nekoga poznama ki je njemu zelo blizu, in je povedal...sicer pa a si lahko kdo privošči bmw x5, bmw ta novi model. letnik 2008??? dva bmw oba brezposelna dva otroka, bajto na morju???? če si pridn ko mravljica in če nisi najmajn dohtor je to zelooo težko....

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 10:35:09   
ANNALEE
še nekaj bi dodala...hm moja leta...otrok je star 5 let ona pa 25 a pol je ona zelooooo zrela bila ko je dobila otroka...js mam resrosnih 22 let ampak imam 8 let mlajšega brata in sem morala prehitro odrastit, ker smo v druini 3 je otroci. res je da študiram ampak študij si sama financiram,ker ni bilo finančnih sredstev...zato poleg študija še delam. da si lahko vzdrujem avto in da tu pa tam kakšno stvar kupim za stanovanje...sicer moje finančn stanje je res u krizi. ampak hvalabogu da fant dobi več da glede tega sploh nimama težav. in niti CSD ne more na podlagi tega zavrnit skrbništvo..

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 11:26:58   
mateyka
ma ne se sekirat zarad let, ta nimajo nobene veze. lepo je da si pripravljena priskočit na pomoč pri teh letih, čisto ok, ne se ozirat na tiste, ki govorijo, da so leta pomembna, ker niso. maš ljudi, ki so zreli pri 25h in tiste, ki so kot 18 letniki pri 40h, tako da..
samo pravim, meni je čudno, da oče ni šel na csd že prej, če to traja in ni nekaj novega, samo to. ponavadi ljudje ne čakajo leta in leta potem pa pišejo na forum kak gordijski vozel majo in da v teh letih niso mel ena dan časa skočit na csd, thats all user posted image

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 18:34:14   
Anonimen
zanima me zelo, če je možnost da preprečimo da gre otrok na hrvaško v šolo, glede na to da da ima otrok priimek po očetu...


Priimek otroka nima nobene veze z njegovim vstopom v solo.

Zal ti je logistika malo ponagajala user posted image . Otrok gre v Sloveniji eno leto prej v solo kot na Hrvaskem..tako da naj te vpis tam ne skrbi. Bodo starse k vpisu ze leto prej povabili v Sloveniji. Potem naj pa razlagata in urejata, kar zelita, ce zelita. 

(odgovor članu ANNALEE)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 19:44:28   
pipic
Kdo govori,da so leta pomembna?
Saj se po pisanju že vse vidi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.4.2009 22:48:23   
ANNALEE
ja sej se vidi..maš prav...ampak to vidijo vsi....če si mama...prosim spremeni odnos ...lažje bo otrokom

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
6.5.2009 14:29:42   
{TaMaLa}
Po svojih izkušnjah vem (sem v zelo podobni situaciji kot annalee) da CSD NE ZANIMA kak je otrok. otroka na obravnavah ne vidijo in ga niti nočejo videti. Če mati želi imeti otroka ga bo imela samo željo mora izraziti. Poznam veliko zgodb o borbah ko so očetje želeli imeti več stika z otrokom itd... ampak jim ni uspelo. ena zgodba je samo ko je oče po 4 letih borbe po sodiščih dosegel deljeno skrbništvo. ne splača se trudit ker so na csd na strani mater in ni važno kakšna je mati. Kot vzgojiteljica sem pa videla otroko ko je znal pri 4 letih 4 jezike tekoče govoriti. Z vrstniki slo s staršem hrvaško in slo, s starimi starši pa še ang in nem. in dokazano je da otrok do 6 leta se lahko nauči do 7 jezikov tekoče govorit.
Da bi pa šla v varjano slikanja, snemanja kako se otrok obnaša, govori, kakšnih razmerah živijo ... pa spet ne pomaga zato ker je to kaznjivo dejanje in se dokazi ne upoštevajo ti lahko samo še kazen dobiš. Oziroma potrebuješ dovoljenje skrbnika da lahko otroka slikaš, snemaš in uporabljaš kot dokaz na sodišču. In ni važno al je oče to snemal ali ne.
Meni je samo žal tistih 3 leta ko sva se oba živcirala, pa sekirala pa kregala zaradi tega ker itaq nisva nič dosegla. Raje bi kaj bolj koristnega naredla tisti čas.

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
6.5.2009 22:22:55   
ANNALEE
in kaj mi preostane...da pustim vse skup pa zaćnem na novo....otrok pa bo odrašćal od očeta. prijateljev... sam nekje kjer noče bit...ni čudno pol da pač se dogajajo take stvari...da potem beremo po časopisu....ubila dva otroka...jooooo ta socialna lej ....nikol ne pomisli na otroka

(odgovor članu {TaMaLa})
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?