|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.4.2009 12:39:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 12:43:56   
Inigo
an je tudi omagal. Sva bila pri mojih na obisku in je po poti nazaj zadremal. Sem ga dala spat in je norel po kinderpetu, da se je moral nekje udarit, ker je imel malo krvi v eni nosnici, pa rdečino nad usti, ampak jokal ni nič. Ne vem kaj je počel. Potem mi je pa kr v stolčku zakinkal medtem,


2.l sm končala. sm v 3.l vpisana, sicer mam še eki starih grehov... ki bodo opravljeni poleti in jeseni. pol bom pa ponavljala 3. letnik in šla lepo čez vaje in izpite. z mentorjem pa že načrtujeva diplomsko, ki jo bom čez poletje probala čimveč napisat, da potem čez leto ne bo gužve in bo več časa za izpite in druge stvari. prijavo bom pa nardila pozimi. ko pa nardim vse izpite, kr takoj hop na zagovor in je. upam, da bo res šlo tk gladko... user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 12:49:30   
lidija***
Lan in Tiauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Inigo- pridna!

Neboglasnica- jaz sem si izračunala 50 točk+evidenčni vpis- ne vem koliko točk prinese

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 12:51:13   
anikabd
user posted image user posted image user posted image user posted image   DOBILI SMO VRTEC  user posted image user posted image user posted image JUHUHU!!!

ZDAJ SEM PA POŠTARJU DOLŽNA KAVO.

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 12:51:41   
glugluglu
user posted image za 11. del,

majuska, super pesmica,

zimska user posted image za sezname in hvala za voščilouser posted image

Inigo, PP Pliko je kar težji v primerjavi z Zappom, imajo tudi take podobne Zappu, samo, da so daljši pasovi, da gre naslonjalo dol,....

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 12:52:03   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: anikabd

user posted image user posted image user posted image user posted image   DOBILI SMO VRTEC  user posted image user posted image user posted image JUHUHU!!!

ZDAJ SEM PA POŠTARJU DOLŽNA KAVO.



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anikabd)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 12:53:17   
anikabd
IMELI SMO 63. TOČK.

Zdaj pa greva jest

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 13:16:08   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

ahoj!

juhuhu, mamo novi del! user posted image

mi gremo pa danes po novi vojzek. mamo sicer super formulo a kaj ko je pretesen in prekratki pasovi in je mali blazno nezadovoljen not. noče ne sedet, ne zaspat... in gremo po PP Pliko Classico. smo ga meli na probi in se je obnesel. lahko se notri vrti ko vrtavka, ima fajn senčko... kaj čmo?! user posted image

drgač je pa mami včeraj in danes hudo pridna. delam seminarsko nalogo in se že počasi pripravljam na diplomo - pišem dispozicijo user posted image



Inigo, mi imamo Plikota ... sicer se mi zdi, da ni Classico, ampak je vseen fajn user posted image

plidna mami, plidna user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 13:17:44   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

user posted image za 11. del,

majuska, super pesmica,



hvala hvala user posted image   je lepo slišat, da vam je všeč.


Menda popoldne prideta tašča in tast ... se pravi, moram malo pospravit user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 13:19:19   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

user posted image za 11. del,

majuska, super pesmica,

zimska user posted image za sezname in hvala za voščilouser posted image

Inigo, PP Pliko je kar težji v primerjavi z Zappom, imajo tudi take podobne Zappu, samo, da so daljši pasovi, da gre naslonjalo dol,....



mamo Buzz-a (tega bom prodala) in Zapp-a. Zapp je super vodljiv voziček in idealen. ampak kaj, ko se gospoda nočejo vozit not. pomoje kr nima loka in se ne more naslonit. pa naslonjalo ni trdo. ej, kr neki... poln kufer mam vseh vojzekov! sm hudo ko user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 13:22:46   
ksenci
majuska zelo lepa otvoritev 11. delauser posted image
zimska ti si itak carica, da take obširne sezmname skoz furašuser posted image
in čestitke vsem, ki ste dočvekale do 11. delauser posted image

mi pauser posted image tečkasto vsi 3jeuser posted image tamalga daje majhen prehlad, pa mislim, da 3-je zobki vn bodejo, ati sitn, kr bil na nočni in gre na nočno, mami pa se ne da pucat in prat, komaj kaj kosilo nardila, da ne govorim, da bi mogla za knjigam sedetuser posted image

poštarji pa majo fajn tedn. že dans dobivajo za kavice, jutr pa itak začnejo penzije nostuser posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 14:15:43   
pigama
Živjo punce,
kako lepo ste začele z 11. delom.user posted image user posted image Majuska super pesmica. Zimska lepi seznami!!!!

Ja moja mišika je včeraj dopolnila 9. mesecev!!!!!! Čestitam Maja in hvala, ker si nam polepšala življenje s svojim prihodom.
Radi te imamo!!!!!
Tvoja mami, ati, Pia in Gašper!!!
Cmok, cmok!!!!user posted image
 

Pri na sje tudi gužva na kubik. Vsi trije so doma, ampak za pozdrav soborkam iz RR Se pa mora najti čas!!!!

Neboglasnica, todi, anikabd, glu3 čestitam za vrtec!!!!! Sem ful vesela za vas!!!! Za vse ostale pa še vedno držimo pesti, kajne!!!!
Jaz že tudi komaj čakam ta vpis pri nas. Zakaj mora biti tako poeno pri nas? Mal so čudni no,....

Mirjam čestitam!! Držim pesti!!  SI mi kar lušte naredila, ampak zdaj jih pa imam pa že dovolj. Ali pa še enega?? Mogoče čez 3 leta. Na tak časovni zamik pri nas prihajajo otroci.user posted image

Rebeca lepo, lepo bo torej pri vas drugo leto!! Se veselim s tabo. Midva z možekom pa bova septembra imela že 9. obletnico. Pismo, ko leta tečejo.

metuljček a imate zobek? Ja super, mi še kar čakamo, pa čakamo,...
Lidija bravo Mojca user posted image
Maji se še nič kaj ne mudi raziskovati sveta. Potem bo pa kar naenkrat kot raketa šibala. Grem še malo brati, se otroci tako lepo sami igrajo, me nič ne pogrešajouser posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 14:19:04   
pigama

IZVIRNO SPOROČILO: ksenci


poštarji pa majo fajn tedn. že dans dobivajo za kavice, jutr pa itak začnejo penzije nostuser posted image


user posted image  user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 14:29:53   
pigama
Medtem, ko jaz tule gor monologe pišem, mi je sine zaspal kar na tleh v svoji sobi. Pia je pa Majo uspavala. Je rekla, mal sem jo dala čaja pa stiskali sva se. Kaj še človek hoče lepšega?' Grem Pii naredit super sladoledno kupo. Za nagrado!!

Ja, da ne pozabim Inigo: ti si pa zelo pridna mamica!!!! Upam, da bo šlo vse po tvojem planu.

(odgovor članu pigama)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 14:48:31   
neboglasnica
Inigo: pridna, pridna...


Flower: če je zaspal kar med hranjenjem in če bo potem še kar zaspan, bruhal...se pojdita pokazat. Saj ne, da bi te hotela strašiti, ampak če je kar med kosilom zaspal user posted image . Razen, če mu to večkrat uspe.


Pigama: user posted image za pridno hčerkico...


Anikabd: user posted image user posted image za vrtec.


poštarji: poleg odločb za vrtce imajo za nositi še odločbe - dohodnina...


Zdaj pa grem malce Mamma mio pogledat, dost imam puzzlov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 14:49:07   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu


IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica


IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

kakšno kislo vremeuser posted image , jaz pa 3 mulce doma, ki jim je dolgčasuser posted image



Ob tem stavku ti prilepiš še smajlija??? Svaka čast.

Pri meni se Staš krega s Saro, Ana kriči iz WC-eja, ... in vse samo zato, ker sem ugasnila TV. Jaz pa puzzle sestavljam, mi kar dobro gre.



Pri nas je prižgana tv še zaenkrat.....




pri nas je danes bilo na sporedu slano testo, risanke je padel 1 dvd skoz pol pa deda in babica nista znala naprej narediti in je ostalo ugasnjenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (ko sem letela v trgovino), zdaj pa srednja spi una dva pa sta ful pridna ko sta skupaj. Ko ju Alina ne jezi.

neboglasnica superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

o poroki pa ne bi, ker sva midva rekla, da se letos junija poročima pa ne bo nič tu ven, bajta golta denaruser posted image , če ne bi bilo recesije še mogoče tako pa no way - ma 1x boma že

pigama a mi posodiš Pio? bi rabla kdaj kakšno takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravouser posted image user posted image user posted image
11 del je fenomenalen kot vsi do zdaj, zdaj grem pa kuhinjo pospravit pol pa večerjo kuhat. ma že 2 dni sam za šporhertom (štedilnikom) stojim

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu pigama)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
29.4.2009 14:53:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 14:58:16   
Majuska
Porko dio, kolk sem se jaz prej ustrašila ... je bil Aleksander na najini postelji in se lepo igral na igralni podlagi, oz. se je ukvarjal s svojo jaknico, sem rekla ok grem posesat. Sem ugasnila sesalec in ga slišim, da se dere. Je bilo malo drugačno dretje kot sem ga vajena in grem pogledat. Stopim skozi vrata - postelja prazna. Panično gledam od kod prihaja jok, mali je bil na moji strani - na tleh, na hrbtu in se drl. Kako je zlezel dol, ne vem. Prav hudo se ni udaril, drugače bi se bolj drl... madona sem bila čist fertik, sem ga pocrkljala in ga iz varnosti dala kar v njegovo posteljo, naj malo zaspi.

Evo, pa smo še mi krstili tla user posted image nekaj drugega si bomo mogl zmislit ...


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 15:06:35   
lidija***
Majuska- HB, da ni nič. Buške, buškice,... Ali ga ti res pustiš na postelji samega? Jaz še do vrat ne bi prišla, ko bi bila Mojca že na tlehuser posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 15:12:21   
pigama
flower naša je ista. Če se udari ali malo kje butne in jo noben ne gleda ni panike. Če pa kakšna oma začne s tistimi uboga, a si se udarla,user posted image ... pol pa vpije, ko da jo pol fali. Včas kar rečem, puste jo pa je lepo mir.

majuska si se ustrašla sirotka, kaj? 

lex kaj kuhaš? A za delavce? Ti nič ne zavidam. Če jih maš več dni na hrani, pol že veš več kaj bi v pisker dal!!! Berem, da hiška lepo napreduje. user posted image

neboglasnica a so puzle že gotove?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
29.4.2009 15:18:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidija***)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 15:36:16   
24julij
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Porko dio, kolk sem se jaz prej ustrašila ... je bil Aleksander na najini postelji in se lepo igral na igralni podlagi, oz. se je ukvarjal s svojo jaknico, sem rekla ok grem posesat. Sem ugasnila sesalec in ga slišim, da se dere. Je bilo malo drugačno dretje kot sem ga vajena in grem pogledat. Stopim skozi vrata - postelja prazna. Panično gledam od kod prihaja jok, mali je bil na moji strani - na tleh, na hrbtu in se drl. Kako je zlezel dol, ne vem. Prav hudo se ni udaril, drugače bi se bolj drl... madona sem bila čist fertik, sem ga pocrkljala in ga iz varnosti dala kar v njegovo posteljo, naj malo zaspi.

Evo, pa smo še mi krstili tla user posted image nekaj drugega si bomo mogl zmislit ...

ej majuska men se je zanc isto zgodl sem jo dala spat in babyfon przgala ko se je r naenkat drt zacela,in isto mi je bil drugacen jok...pismo k sem u spalnco prsla me je pa kap ko tamale ni blo na postl in je bla tisina..valda mula je poslusala kdo je prsu,ko pa jst zaupijem od samga soka Laraaa se pa pikica drt zacne izpod postle..kap me je sam ko sem jo pa prjela u roke se pa frajla zacne smejat pa mahat pa-pa,jst sem se pa pomoje se pol ure tresla..buske ni blo nobene,tko da ni nc hudo padla....nauk te zgodbe od zdej naprej spi u svoji postli,razen ce ne spim zravenuser posted image


< Sporočilo je popravil 24julij -- 29.4.2009 15:37:47 >

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
29.4.2009 15:54:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 24julij)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 15:55:46   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: lidija***

Majuska- HB, da ni nič. Buške, buškice,... Ali ga ti res pustiš na postelji samega? Jaz še do vrat ne bi prišla, ko bi bila Mojca že na tlehuser posted image


Lidija, ponavadi ni bil noben problem ... posteljo namreč "zagradim" z najinima kovtroma, pa s povštri in nikoli ni rinil preko ... na moji strani je kovter sicer nižje, jasno, ker imam samo letno odejo in je mulček očitno našel špranjo, skozi katero se je odsmukal na tla user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu lidija***)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julij(k)e čvekajo 2008-11.del
29.4.2009 16:03:59   
lidija***
oo.. buške, buškiceuser posted image user posted image user posted image user posted image  šc,šššc!!

Majuška- moja je kot buldožeruser posted image user posted image . Noben kovter je ne ustavi!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?