|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
8.5.2009 13:59:44   
buksi
nick                       želje              -kg           začetek    

buksi                      -15kg                             27.4.

kleopatra28

mojca75                -20kg                              5.5.

KC
                          -5kg             6kg            

liljana

blanka1

rožica5                    -6kg                               4.5.

Bibera                   
  - 3kg                               4.5.

Natyy                                          10kg          23.2.


tincy23
                  -13kg          -8kg            2.4.

iskanje                     -30kg                            7.5.


gloria                       -10kg                            12.5.


minca_n                   -15                                4.5.







                           
   
                      MORALNA PODPORA

                                   kaja02

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
8.5.2009 14:02:29   
buksi
No moja punćka je stara 7 tednov.


jaz sem prišla lih kar z dolgega sprehoda, nahranila malo miško, ki sedaj sladko panča. Koliko časa bomo pa še vidli. Potem zvečer pa še na en sprehod. je tako lepo vreme, da bi blo škoda notri bit.

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
8.5.2009 15:41:35   
pety78
Buksi, evo, dajte še mene na seznam. Začetna teža 69 kg, željena teža 62 kg, bo pa ok, če jih bo 64.
V bistvu niti nimam namena ne vem kolk shujšat, ampak bi pa rada vsaj stare cote oblekla, ne pa da se mi valajo v omari, jaz pa vsak dan tuhtam, kaj naj dam gor.
Pa mogoče se bom odvadla vsakodnevnega vnašanja OH vase, ker sem požrla vse, kar smo imeli za obiske. In to konstantno. Moj je že rekel, da me bo začel klicati obisk. user posted image

Torej, jutri imam Škrobni dan. Verjetno kak pečen krompirček v pečici in zelenjavca.

_____________________________



(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
8.5.2009 15:42:51   
pety78
Aja, danes je pa moj uffff...mislim da 5. dan. Začela sem torej 4. maja.

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
9.5.2009 20:03:55   
KC
Živjo!

Sem se danes tehtala in imam 58,8,to je -0,5 kg v tem tednu.Sem zadovoljna,a ja,začela pa sem 1.4.Danes je moj 39.dan in se počutim super.

Se mi pa fino zdi,ker zdaj pa že veliko ljudi opaža,da sem shujšala,skratka se kar fajn opazi.Sem čisto srečna!user posted image

Ne vem,katera je pisala,da naj bi živčnega dobila,glede programa teka.To je preverjen način teka in hoje,je pa opisan v knjigi Tek za začetnike.In vsak,ki je probal,je pohvalil,vsaj jaz sem tako slišala.Meni je super in bom pač vztrajala,če pa komu ni,pač ni.Vsak si najde neko primerno rekreacijo zase.

Lp

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
9.5.2009 21:01:31   
tincy23
Joj meni je tudi tko fajn, ker mi moj dragi reče, da zdej pa že kr fajn zgledam in da me je on tako navadil :)user posted image user posted image
Res je fajn ko vidiš na tehtnici kakšen kg manj. Jst sm že na 72kg, še ene 4 potem pa bom poskusila na normalno hrano, seveda z omejitvami!!

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
9.5.2009 22:11:43   
pety78
Ne vem,katera je pisala,da naj bi živčnega dobila,glede programa teka.To je preverjen način teka in hoje,je pa opisan v knjigi Tek za začetnike.In vsak,ki je probal,je pohvalil,vsaj jaz sem tako slišala.Meni je super in bom pač vztrajala,če pa komu ni,pač ni.Vsak si najde neko primerno rekreacijo zase.


Ali lahko prosim malo bolj podrobno opišeš, kako to poteka?

Enkrat sem nekje zasledila, kako v 5. tednih priti do tega, da tečeš 25 minut brez prestanka...
1. teden tečeš 1 minuto, hodiš 4 minute, 5 ponovitev
2. teden tečeš 2 minuti, hodiš 3 minute, 5 ponovitev
3. teden tečeš 3 minute, hodiš 2 minuti, 5 ponovitev
.
.
.

_____________________________



(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
10.5.2009 12:05:42   
PIAF
Jaz sem začela v ponedeljek, 04.maja, torej je sedaj en teden. Ampak včeraj me je že nekaj grabilo zvečer, sem bila lačna, pa nekaj bi...pa sem morala pojesti par bananinih čipsov.user posted image

V glavnem se vam pridružujem. Trenutna teža 69kg, cilj: 64 kg (do morja - to je dva meseca). upam, da mi bo uspelouser posted image !!!

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
10.5.2009 22:43:44   
pety78
Danes sem imela OH. Pojedla sem pol zelenjavne pizze, brez mesa, brez sira, zvečer pa zelenjavno lasagno, ki jo je propravila tašča, ampak....zvečer mi je ob 21. uri soseda prinesla čokoladno torto, pa sem jo en kos pohrustala? Velik greh? Itak je danes na spisku, ampak kot večerja, ne pa sladica po večerji. user posted image user posted image

Kako se kaj ve držite?

PIAF, 5 kg v dveh mescih....mala malca, boš videla. user posted image

_____________________________



(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
11.5.2009 6:37:15   
buksi
nick                       želje              -kg           začetek    

buksi                      -15kg                             27.4.

kleopatra28

mojca75                -20kg                              5.5.

KC
                          -5kg             6,5kg         1.4.   

liljana

blanka1

rožica5                    -6kg                               4.5.

Bibera                   
  - 3kg                               4.5.

Natyy                                          10kg          23.2.


tincy23
                  -13kg          -8kg            2.4.

iskanje                     -30kg                            7.5.


gloria                       -10kg                            12.5.


minca_n                   -15                                4.5.

paty78                     -7kg                               4.5.

PIAF                         -5kg                               4.5.
 


                          
   
                      MORALNA PODPORA

                                   kaja02



PODATKE ZA SEZNAM ODEBELITE IN OZNAČITE, DA JIH BO LAŽJE NAJTI!


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
11.5.2009 6:44:22   
buksi
Ojla, jaz sem preživela lep vikend in brez  pregreh. tehtala se še nisem in se bom ob sredah. Bomo vidli kaj bo pokazalo.Sicer pa želodec ni več težak in počutje je veliko bolje.
jaz imam danes Oh in bo verjetno kar pica padla, zvečer pa tortica, ki sem jo včer domov prinesla.


pety 78: jaz mislim, da je tortica mišljena kot večerja in ne samo kot sladica. To pomeni, da zvečer je samo sladko in nič dfrugega. tako piše v knjigi in navodilih.Piše pa tud koliko časa mora preteči med obroki( 3 ure oziroma vsaj 4 pri beljakovinskem dnevu). Ampak po moje ni nič narobe.

Nove punce dobrodošleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo vsem za izgubljenen kguser posted image user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
11.5.2009 10:30:27   
minca_n
tako. po enem tedu sem "lažja" za 3 kg user posted image
počutim se super, lakote ni več, se je želodec navadil da pač več ne bo dobil user posted image
tak da sem zelo vesela in motivirana za naprej, čeprav vem da od zdaj naprej ne bo šlo več toliko dol na teden. 

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
11.5.2009 19:28:48   
iskanje
En lep pozdravček vsem skupaj jst imam danes mesni dan in kar gre do sedaj je šlo vse kot po maslu ;) upam da bo konc tedna že kake 3 kile manj user posted image user posted image user posted image ko tamala zaspi grem  pa mal še na fitnes telešček mal razmigat
Kako pa vam kaj ratuje?

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
12.5.2009 8:42:18   
buksi
ojla!

ena prošnja. podatke za seznam označite (odebelie, pobarvajte...)


drugač pa imam danes sadni dan. tehtam se šele jutri. sam men se zdi da mi nikamor dol ne gre. ok,mogoče sem tud  kaj mišične mase dobila, ko pa potiskam vozičk v klanc, da kar fajn v nogah čutim takrat. vsaj enkrat na dan.
je pa želodec in počutje dobro.
klub temu pa še nisem obupala in tudi ne mislem. naj gre pa polas dol, samo da gre.

mala pa mi zelo mako spi tako dase moram ful z njo ukvarjat in nimam časa na hrano mislt.

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
12.5.2009 9:26:30   
Olivija*
pozdravljene!

jaz vas še malo z rezervo opazujem.... verjetno bom danes začela... oziroma sem že začela, ampak še nisem prepričana, če bom vztrajala. želja je minus 8 kg, volje pa bolj malo user posted image

ampak ko vas takole berem, vse trdno prepričane in samodisciplinirane pri hrani, tudi mene malo potegne. bravo vsem, ki ste že kaj izgubile user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
12.5.2009 10:34:01   
mava
Jaz tud začnem danes, sem lani kar lepo dol dala, pa se je čez zimo spet nabralo, ker sem metala vase vse kot kanta za smeti. Mam jih 72, rada bi prišla na 65 kg. user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
12.5.2009 11:32:50   
amy26
še jaz se vam pridružim pri hujšanju

z hujšanjem sem začela 1.1.09 šla dol po ločevalni 5kg v 2,5m, zdaj pa spet nazaj nekaj dobila 2,5kg ker sem jedla k pujsuser posted image
ker se bliža poletje se treba spraviti v red in spet začeti malo migati

včeraj sem imela B dan in sem ga uspešno prestala
danes naj bi bil Š dan pa sploh nevem kaj jesti tako da sem za zajtrk imela kavo, malica kavauser posted image

tako da lahko še mene daste na seznam
želje -6kg, tehtala se včeraj 11.05.2009


< Sporočilo je popravil amy26 -- 12.5.2009 11:34:20 >

(odgovor članu mava)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
12.5.2009 16:34:29   
Anneri
Evo, jaz se tudi od jutri naprej pridružim. Sicer delamo na user posted image , ampak to ni neka kritična dieta in bo vseeno ok.

Stehtala se bom jutri zjutraj, ampak kg ne izdamuser posted image , recimo, da je nek okviren cilj - 15 kg, ampak jih imam ogromno preveč. Lani sem sicer shujšala za 14 kg tako, da nisem večerjala in od tega obdržala nekje 10 kg minusa.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
12.5.2009 18:28:06   
KC
Hej,hej!

Dobrodošle nove!

Če bi meni pred tremi meseci rekel,da ne bom jedla pomfrija,pa bila cel dan samo na vodi...ah,kje,sem rekla,ni šans.Samo pol,ko sem pa malo razčistila sama s sabo in videla koliko kil sem nabila,pa sem se iz danes na jutri odličila.Šla v Spar,kupila tehtnico(tole za točke,je odlična) in začela z ločevalno.Priznam,je bila kriza,ampak mogoče samo prvi teden,pol se pa tok navadiš,da ni problem.

Je pa res,da je dobro vedeti,kaj te redi,jaz zase vem in tega zdaj skoraj ne jem.Razni pomfriji,pa pizzo sem jedla vsak teden,tudi ob 23 h,pa večerje,kruh...hvala bogu,mi vsaj za sladko ni,komot zdržim,pa itak enkrat na 4 dni pojem tortico.

In zdaj,ko vidim težo na tehtnici,sem tok ponosna nase!user posted image Pa še vsi okoli mene opažajo,me hvalijo...valjda,da sem čist samozavestna.

Sem se razpisala,tako,da le pogumno naprej.Vztrajati,vztrajati je treba,sigurno bo uspeh in predvsem misliti POZITIVNO!!!

Punce,držite se in vztrajajte,pa se pišemo.

Lep dan!

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
12.5.2009 21:23:50   
iskanje
Ja jst sem se tud razjezila in sva se z dragim lotla od včeraj tako da se res ne kršiva ,ker do sedaj sva se neki držala pa neki ne in sm jst sam veselo pridobila od poroda gor 8 kilc user posted image
Sicer do julija ne bom verjetno pršla do željenih kg ampak kolkr bo šlo bo super

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
13.5.2009 8:33:46   
Anneri
Tako stehtana in izmerjena sem, zdaj pa veselo na hujšanje. Torej danes imam B dan in mislim, da ne bo problema.

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
13.5.2009 19:02:47   
tincy23
Pozdravljene!

NO tudi jaz imam to tehtnico iz Spara in jo zelo veliko uporabljam, ker je tko fajn gledat kako kile gredo dol.
Za mano je mesec in 10 dni diete in mi čisto nič ne fali, zjutraj sem se navadila na sadje in potem na vse ostalo, tudi vodni dan ni težak, sem jih imela že kar nekaj pa čeprav jih ni na seznamu.

No danes sm se tehtala in je rezultat 72kg, se pravi -10kg!!

Vsem želim lepo prebijanje skozi kg.!





(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
13.5.2009 20:19:03   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tincy23


No danes sm se tehtala in je rezultat 72kg, se pravi -10kg!!

Vsem želim lepo prebijanje skozi kg.!


čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image

tudi meni še kar gre, poskušam ločevati ampak se mi kar ne da striktno držati po vrsti dneve
tako da polovico manj jem pa še to pazim da pojem samo toliko da nisem lačna
danes je tretji dan, pa je tehtnica že pokazala kar en lep minususer posted image  vem pa da se ne smem tehtati, je najbolje samo 1x na teden da ne zgubiš motivacije

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
13.5.2009 20:22:30   
gloria
BUKSI ŠTART PRI MENI JE BIL DANES 13,05.user posted image
___________________________________
 
...SE ŠE JAVIM,TRENUTNO SEM BREZ RAČUNALNIKAuser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj
13.5.2009 21:02:34   
marita
še jaz se vam pridružim. Začetna teža 68 kg željena 62 kg. Sem pa do sedaj v 6 tednih izgubila 5 kg. Posebne diete nimam, pač se pazim pri hrani pa športam, zaenkrat hitra hoja in porivanje vozka naokoli, mal sem začela kolesarit, za tek pa nisem. Bom pa probala.

Moje pregrehe so: kruh in mleko, no to vem, da me redi. Rada jem recimo čokolino, pudinge, sadne jogurte, palačinke z nutelo in sem pol vsa napihnjena. Tko, da to probam jest čim manj, kolikor pač lahko.

Trebuh po porodu: jah po 2 porodu zgelda kukr ena prazna malha, sploh če se mal bolj najem. Zdj če se res pazim pol splahni, samo da pojem normalen obrok, je spet napihnjen. Mal sem mogla pojamrat. A bo sploh kdaj še tak kot prej?user posted image

No pogumno naprej!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?