|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:07:46   
Anonimen
Stanje z disciplino pa je nažalost takšno ravno zaradi razloga, ki ga je omenila bumerang. Z vseh strani pritiskajo na profesorje, ki imajo preveč negativnih dijakov. Češ, da se bo zaradi njih "usu" razred in bo zaradi njega veliko manj ur in posledično ne bo zaposlitev za učitelje.


No ja, in potem so dijaki tisti, ki so nemogoci.

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:09:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ma vseen nismo bli čist brez spoštovanja, nouser posted image


Danasnji srednjesolci tudi niso, menda.
Saj se jim zmesa, da vsak dan vse po spisku nekam posiljajo.


menda niso, pa menda palčki tud obstajajouser posted image

jst živim bliz OŠ in lohk rečem sam OMGuser posted image user posted image     


A mislis da za tvojo, mojo generacijo niso govorili OMG user posted image ?

Samo takrat ni bil God, ampak danasnja mladina.
Meni bi se problematicna zdela apaticna neproblematicna mladina.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:12:46   
Volga
Hvala, nejcko in anciM.

Mič, morda boš enkrat, če prej ne, ko bo šla tvoja mala na srednjo, uvidela, o čem govorimo na tej temi. Čeprav je pri  sosedih verjetno nekoliko drugače.

< Sporočilo je popravil Volga -- 9.5.2009 22:14:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:13:34   
AnciM
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Stanje z disciplino pa je nažalost takšno ravno zaradi razloga, ki ga je omenila bumerang. Z vseh strani pritiskajo na profesorje, ki imajo preveč negativnih dijakov. Češ, da se bo zaradi njih "usu" razred in bo zaradi njega veliko manj ur in posledično ne bo zaposlitev za učitelje.


No ja, in potem so dijaki tisti, ki so nemogoci.


Če mene vprašaš, so samo izkoristili situacijo. Tudi mi smo se gibali po meji dovoljenega. Naredil si vse, da nisi bil sankcioniran. Oni pa tudi. Le da se je meja zelo zelo premaknila.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:13:53   
Anonimen
Gre samo še za številke. Da obstanejo programi, da imajo učitelji službo in konec koncev da mladina ne postopa po cesti. In da se lahko Slovenija kot država hvali, kako izobražen folk imauser posted image


Riba smrdi pri glavi in ne pri najstniskih dijakih.

Da so ucitelji in sole pozabili na svoje osnovno delo, to je poucevanje, in da so primarne birokratske stevilke, je veliko prej problem uciteljev kot ucencev. Ti se pac znajdejo v sistemu kot smo se mi v svojem in to je za ta leta normalno.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:14:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Stanje z disciplino pa je nažalost takšno ravno zaradi razloga, ki ga je omenila bumerang. Z vseh strani pritiskajo na profesorje, ki imajo preveč negativnih dijakov. Češ, da se bo zaradi njih "usu" razred in bo zaradi njega veliko manj ur in posledično ne bo zaposlitev za učitelje.


No ja, in potem so dijaki tisti, ki so nemogoci.


Če mene vprašaš, so samo izkoristili situacijo.


Si me prehitela za par sekund user posted image .

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:15:51   
Anonimen
Mič, morda boš enkrat, če prej ne, ko bo šla tvoja mala na srednjo, uvidela, o čem govorimo na tej temi. Čeprav je pri  sosedih verjetno nekoliko drugače.


Ne vem, kako bo cez deset let.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:16:36   
Anonimen
A mislis da za tvojo, mojo generacijo niso govorili OMG



sigurno so, pa tud upravičenouser posted image pa še bolj bi, če bi vse vedliuser posted image

sam vseen, ko gledam te, kak se obnašajo in to čist vsem na očeh in takšno....ma mi nismo bli tko, no, ma ni šans. napol nage punce, vsi kadijo k bus čakajo, govorica da dol padešuser posted image tam čaka gručica, pa travo zavohaš, sred dneva po pouku, lomijo, razbijajo po igriščih, pri vrtcu je ena lesena kučica, kao neka žičniška postaja je bla, tam je vse popisano, kok se ga je treba zadet itd., prazne piksne in flaše ležijo, pa olagumiji, celo igleuser posted image jih je policija že parkrat razhajkala, pa menda večinoma osnovnošolceuser posted image in to pri nas, k smo na selu kaouser posted image

ni blo tko, ne mi rečt....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:17:37   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Stanje z disciplino pa je nažalost takšno ravno zaradi razloga, ki ga je omenila bumerang. Z vseh strani pritiskajo na profesorje, ki imajo preveč negativnih dijakov. Češ, da se bo zaradi njih "usu" razred in bo zaradi njega veliko manj ur in posledično ne bo zaposlitev za učitelje.


No ja, in potem so dijaki tisti, ki so nemogoci.


Če mene vprašaš, so samo izkoristili situacijo. Tudi mi smo se gibali po meji dovoljenega. Naredil si vse, da nisi bil sankcioniran. Oni pa tudi. Le da se je meja zelo zelo premaknila.



Ja, to je tudi res.

In res je tudi, da je vse odvisno od ravnatelja. Če učitelj ve, da ima v njem zaščito, bo "upal" biti avtoritativen, se bo upal o problemih pogovorit v zbornici, dobiti od izkušenih kolegov namig, kako se kakšno stvar da rešit. Če je pa ravnatelj ritka, potem se pa nihče z nikmer ne upa pogovarjat in problemčki postajajo problemi, ki jim učitelj več ni kos.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:18:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

A mislis da za tvojo, mojo generacijo niso govorili OMG


ni blo tko, ne mi rečt....



Seveda ni bilo.
Ampak "mladina" je vedno drugacna od odraslih, mora bit, ker ko enkrat ne bo, takrat bo katastrofa. Razlike so v zunanji pojavnosti, ki se spreminja s casi in tehnologijo, osnovna miselnost pa ostaja enaka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:20:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

A mislis da za tvojo, mojo generacijo niso govorili OMG


ni blo tko, ne mi rečt....



Seveda ni bilo.
Ampak "mladina" je vedno drugacna od odraslih, mora bit, ker ko enkrat ne bo, takrat bo katastrofa. Razlike so v zunanji pojavnosti, ki se spreminja s casi in tehnologijo, osnovna miselnost pa ostaja enaka.


Pa dej, MIč, ne bluzi, prosim, sistem je vse zje.bal, razumeš? Sistem, ki to dopušča? Pravila, pravilniki, zakonu, dekreti, ne vem, kaj še vse. Zakaj še enkrat ne prebereš prvega posta od anciM, pa ti ne bo treba toliko vesed po nepotrebnem izgubljat? Edino, če ti je dolgčas, potem pa ja, no.... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:20:40   
bumerang
Ni problem v učiteljih, vsaj generalno ne, problem je v sistemu kjer golo poučevanje ni več nič vredno. Ker te baše birokracija, vsakoletne reforme zaradi katerih več nobene stvari več ne veš na pamet, ker se je v petih letih zakonsko desetkrat spremenila, kup papirjev, ki jih je treba izpolnit v desetih kopijah in dostavit na petnajst koncev, kup otrok s posebnimi potrebami, za katere moraš delat neke individualizirane programe, za katere itak nihče ne ve, kako naj se napišejo in izvajajo, in predvsem ena množica projektov in vseh možnih pasjih procesij, na katerih moraš biti prisoten... kam pa gre potem pouk je pa tudi jasno. Ker živet in spat je pa poleg službe tudi treba.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:24:30   
sonček33
bumerang in volga se strinjam. In mularija je taka, ker jim je pri pouku dolgčas, ker načrti so pač taki, da včasih res poučuješ blesarije. Žal.Bi jim z veseljem kaj bolj življenjskega dal, povedal, predebatiral z njmi...pa si ne smeš privoščit.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:24:30   
Anonimen
Seveda ni bilo.
Ampak "mladina" je vedno drugacna od odraslih, mora bit, ker ko enkrat ne bo, takrat bo katastrofa. Razlike so v zunanji pojavnosti, ki se spreminja s casi in tehnologijo, osnovna miselnost pa ostaja enaka.


itak. sam kaj je vzrok, da more bit pa glih tko drugačna.mi smo tud bli,  jst sem tud bla drugačna od odraslihuser posted image stare tetke, sosede naše so se križale, ko so čez okna oprezale za mano ( tud sred nočiuser posted image )user posted image

ampak vseen je zdej vse čisto razpuščeno, nobenih moralnih vrednot, spoštovanja itd?

jst recimo sanjala ne bom o tolk dedcih, kt jih majo zdej že osnovnošolkeuser posted image

men to ni normalno, pa sem zlo tolerantna do bedarij, ker sem jihjaz ogromno počela, raznoraznihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:26:51   
Anonimen
Ni problem v učiteljih, vsaj generalno ne, problem je v sistemu kjer golo poučevanje ni več nič vredno.


Obicajno so te stvari povezane, nekaj izhaja iz sistema, nekaj iz posameznika, ki ima v okviru njega svoj maneverski prostor. Lahko gres po liniji najmanjsega odpora in pac reces, sistem je tak, nic ne morem, ali pa ipak delas tudi s svojo glavo, kar pa zahteva tvojo osebno energijo in ne samo, da hodis v sluzbo.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:27:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

A mislis da za tvojo, mojo generacijo niso govorili OMG


ni blo tko, ne mi rečt....



Seveda ni bilo.
Ampak "mladina" je vedno drugacna od odraslih, mora bit, ker ko enkrat ne bo, takrat bo katastrofa. Razlike so v zunanji pojavnosti, ki se spreminja s casi in tehnologijo, osnovna miselnost pa ostaja enaka.


Pa dej, MIč, ne bluzi, prosim, sistem je vse zje.bal, razumeš?


Ja, seveda, sistem, v celoti user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:29:23   
Anonimen
ampak vseen je zdej vse čisto razpuščeno, nobenih moralnih vrednot, spoštovanja itd? 


To je cisto posplosevanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:30:24   
Anonimen
Torej zakljucek.

Sistem je sel v maloro, mularija je popolnoma brez spostovanja, ucitelji pa....so ubogi in cakajo na boljse case.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:31:24   
bumerang
Za srednjo šolo ne vem, v osnovni šoli še nisem srečala osebe, ki bi delala po liniji najmanjšega odpora, največkrat imajo učitelji svoje delo za osebno poslanstvo, vanj vlagajo poleg službenega še velik del svojega prostega časa (neplačano) in veliko lastnih finančnih sredstev.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:31:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Torej zakljucek.

Sistem je sel v maloro, mularija je popolnoma brez spostovanja, ucitelji pa....so ubogi in cakajo na boljse case.


Res se mi ne da s tabo ganjat. Kdor želi razumeti razume kdor pa ne, pa naj svojo goni še naprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:32:27   
Anonimen
Ker te baše birokracija, vsakoletne reforme zaradi katerih več nobene stvari več ne veš na pamet, ker se je v petih letih zakonsko desetkrat spremenila, kup papirjev, ki jih je treba izpolnit v desetih kopijah in dostavit na petnajst koncev, kup otrok s posebnimi potrebami, za katere moraš delat neke individualizirane programe, za katere itak nihče ne ve, kako naj se napišejo in izvajajo


To verjamem, ampak se vedno ne znam potegniti prave vzporednice med to birokracijo in obnasanjem ucencev.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:33:14   
Anonimen
Žal.Bi jim z veseljem kaj bolj življenjskega dal, povedal, predebatiral z njmi...pa si ne smeš privoščit.


zakaj ne? mislim da to pa noben ne more brant, no...

mi smo mel enga prfoksa, za etiko in družbo al kaj je že blo. faca, pa tko mal je pogrkval. prvo uro, k smo mel, je pobasal mojo šolsko torbo ( jla rukzak, ves popisan) se režal kt prtegnjen, je reku da za uriah heep pa že od 74ga ni slišu in če res jst to polsušam. in pol sma midva o muzki debatirala, ostali so pa poslušaliuser posted image pa sm mela grajo pri njemu!!! ker se mi nič ljublo pisat, v zvezke ( razn bedarij), razlagu je pa tko, da ga tak pol nisi zastopu.

pol pa tisti, k smo mel graje, nam je dal dvojke, je reku tkole - če zdej ne znate, tud za prvega popravca ne boste znali. takrat ko so pa drugi popravci, grem pajaz surfat, klinc vas gledauser posted image

pa smo vsi živi in zdravi in nič v življenju prikrajšani zarad tega, ker nam je dobesedno šenkal tisto dvojko.

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:33:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Torej zakljucek.

Sistem je sel v maloro, mularija je popolnoma brez spostovanja, ucitelji pa....so ubogi in cakajo na boljse case.


Res se mi ne da s tabo ganjat.


A te kdo sili user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:34:17   
bumerang
Mič, če nimaš časa niti za obdelavo in dobro pripravo snovi, kje imaš čas za vzgojo? In kaj imaš od vzgoje, če ti vzgajat ne pustijo, ne sistem ne ravnatelji?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: SLO srednješolstvo...katastrofa.
9.5.2009 22:34:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Torej zakljucek.

Sistem je sel v maloro, mularija je popolnoma brez spostovanja, ucitelji pa....so ubogi in cakajo na boljse case.


Res se mi ne da s tabo ganjat.


A te kdo sili user posted image


Ne, res me ničhe ne sili. Imaš prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?