|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 8:41:20   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Da ga kopiram od tebe. Če še katera ni gor, ali katera ne želi naj javi:

NICK                                     NE PRIČAKUJEMO JE:

1. LJUBKA           

2. ANNERY                                    15.05.


3. ISABEAUX

4. ANDRA

5. KATJUŠA                                  15.06.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superuser posted image user posted image user posted image pridna si....
lep dan vsem skupi

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 10:00:41   
ljupka
Anneri lepo!Jaz ne vem gdaj jo ne pričakujem,ker še te nisem dobila!Pričakovala sem jo okoli 2.5.,toda je še ni,a testi so negativni!

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 10:08:21   
Anneri
NICK                                     NE PRIČAKUJEMO JE:

1. LJUBKA                                      02.05.

2. ANNERY                                    15.05.


3. ISABEAUX

4. ANDRA

5. KATJUŠA                                  15.06.


Sem zdaj napisala kar. 02.05., pa javi, če bo user posted image ali user posted image , pa potem napiševa.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 18:47:04   
isabeaux
Živjo punce...

hmmm...jaz pa težko rečem kdaj je ne pričakujem...če vzamem tisto prehitro o potem je ne pričakujem 25.5......user posted image

Če pa upoštevam to kaj se sedaj dogaja z mojim telesom...ker zgleda da si imela katjuša prav...namreč imam ful mehek odprt mv, pa dvignjen, pa sluz se neki dela,...tako kot bo vsak čas o....no in glede na to pa je potem ne pričakujem 1.6.....tako da res nimam pojma kaj je zdaj to....user posted image

A sploh lahko imaš dve o na en ciklus? user posted image  

Pa to iz istega jajčnika, ker me pika spet desni? Kaj si še vse ne bodo zmislila naša telesa a?user posted image

Tako da anneri kar 1.6. lahko meni dodašuser posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 19:10:51   
Anneri
NICK                                     NE PRIČAKUJEMO JE:

1. LJUBKA                                      02.05.

2. ANNERY                                    15.05.


3. ISABEAUX                                 01.06.

4. ANDRA

5. KATJUŠA                                  15.06.

Komaj že čakam, da je jutri, da vidim, če bo priteklauser posted image . Moj pravi, da itak ne bo. Joj, ko bi se mu besede pozlatile.


< Sporočilo je popravil Anneri -- 13.5.2009 19:11:19 >

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 20:10:10   
isabeaux
ooo...anneri ...morda pa je le ne bo....a boš jutr test nardila?user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 20:14:17   
Anneri
Namena nimam, ampak vem, da če je takoj zjutraj ne bo, se bom težko zadržala, da ne letim v lekarno.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 20:21:40   
isabeaux
joj res ti držim pestkeuser posted image  saj bo...boš videla...kako se pa sicer počutiš? Amaš kake krče al pa pikanje po jajčnikih...?

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 20:27:14   
Anneri
Nič od nič. Čista nula, ampak pri nobeni nosečnosti nisem imela nobenih znakov, razen, ko so se v 6. in 8. tednu začele slabosti, tako, da upam.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 20:29:49   
isabeaux
a...pol pa verjetno bo kaj...če ne (sicer ne vem kako je pri tebi...sama najbolje veš), ampak verjetno bi te že kaj križ bolel al pa trebuh...a ne...ko da mislim, da si vesela user posted image

Kolk časa pa se sedaj že trudita?

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 20:55:42   
Teni_
Napaka

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 13.5.2009 20:56:12 >

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 22:02:42   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux

Živjo punce...

hmmm...jaz pa težko rečem kdaj je ne pričakujem...če vzamem tisto prehitro o potem je ne pričakujem 25.5......user posted image

Če pa upoštevam to kaj se sedaj dogaja z mojim telesom...ker zgleda da si imela katjuša prav...namreč imam ful mehek odprt mv, pa dvignjen, pa sluz se neki dela,...tako kot bo vsak čas o....no in glede na to pa je potem ne pričakujem 1.6.....tako da res nimam pojma kaj je zdaj to....user posted image

A sploh lahko imaš dve o na en ciklus? user posted image  

Pa to iz istega jajčnika, ker me pika spet desni? Kaj si še vse ne bodo zmislila naša telesa a?user posted image

Tako da anneri kar 1.6. lahko meni dodašuser posted image

ja lahko sta tud 2 na en ciklus bojdauser posted image user posted image user posted image user posted image upam, da se to pri tebi dogaja al pa tista prva sploh ni bla... a si testirala... tak da kr pridno v akcijo pa mislt pozitivno me smo pa tu da navijamo user posted image   user posted image   user posted image


no sem vedla, da mormo met svojo temo sem prej šla mal gledat na tisto temo kakšna je sluz in sem že vidla, da so debate okol tega ti maš že 2 jst pa nobenga..... ta slovenska fovšijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst sem dons tok crknjena sem z bratovo punco 2x prehodla celo ikeo in pol še toysa in mam dost za nekaj časa.... sem tud nekaj malega zapravla (itak brez tega ne gre) drgač pa sem se vzdržala večjim nakupom:)

evo pa še slikici od danes zjutraj, ko sta se moja sončka s cartala:)
user posted image
user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 22:26:28   
isabeaux
OOOOO......kolk sta cukrana ...prava dva mala cukerčkauser posted image user posted image user posted image

Test sem nardila ker me tolk pika....in hja je +...tako da mi ni nič jasno....res neuser posted image  Mam pa res filing, da se spet hormoni z mano igrajouser posted image  pa spet ne bo ničuser posted image

Ker kolikor vem, če bi slučajno prišlo do oploditve potem bi rumeno telo toliko hormonov izločalo, da niti slučajno ne bi več prišlo do ovulacije...norouser posted image očitno temu ni tako, in se mi je spet vse neki zaštrikalouser posted image ...no pa eno mini mini upanje pa vseeno mam...zato mi še kar naprej lepouser posted image .....pa bomo vidli...pol je pa res boljš da mam 2 o , kot pa nobene neuser posted image

Ja super da mamo svojo temo...sem jaz tud na oni se razpisala...kolk me jezijo take foreuser posted image ....da se ti obrne...user posted image

Ljubka kako si?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 22:51:32   
ljupka
Zdaj sem prišla iz šihta,mojeuser posted image še vedno ni,sem spet zelo omotična v glavi se mi vrti in mi je slabo.Verjetno od vremena v tovarn je zelo slab zrak,tako da sem čist gotova.Ful me skrbi kaj je z mano,sem imela že probleme da po 5 mesecev nisem imela user posted image ,okrog novega leta je tud nisem imela 2 meseca zdaj sem jo omela normalno sem mislila da bo.Jutri pokličem G,če lahko pridem v petek na obisk,mal bom dolgo čakala ,ampak rada bi čimprej šla naprej iz te mrtve točke.Ne počutim se dobro,bojim se da bom spet depresivna,kar že dolgo nisem bila!
  Isabeaux  videla sem,da si jim tudi ti povedala svoje,kakor jaz,je imela Katjuša prav,da je bolje da odpremo svojo temo,ker bojo druge fauš!Bolje da se držimo te strani!user posted image user posted image
Katjuša zelo sta lušna.Vidim da sta zelo zadovoljna in srečna.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 23:06:33   
isabeaux
Točno tako Ljubkauser posted image user posted image

A si morda pomislilatudi ti na sindrom policističnih jajčnikov Ljubka? Lahko se pojavi in tudi sam izgine, čisto različno.....problem pa je v tem, ker dokler je policističnost prisotna ne moreš zanosit, pa tudi user posted image  ni od nikoder. Namreč vsako jajčece, ki se sprosti iz jajčnika v bistvu ne gre na pot....ampak se nardi v cisto na jajčniku...zato policističen...jajčnik z mnogo cistami, ker je vsako jajčece nova cista....in potem logično sploh ni jajčeca, ki bi se lahko oplodilo....tudi ni rumenega telesca, in zato ni user posted image ......Je pa zadeva tudi malo pogojena s stresom, je neke vrste hormonsko presnovna motnja...in je sam hudič se s tem ubadat....

upam da pri tebi ne gre za to...ampak sem malo razmišljala po vsem kar si povedala...pa sem pomislila tudi na to.....user posted image

Še zmeraj pa ti želim, da bi tvoji odsotnostiuser posted image  slediluser posted image  pač malo kasneje...je tudi možno baje...user posted image

lp

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 23:13:09   
Katjusa
ljupka jst tud mislim da lahko gre za PCO tak da bi ti pomoje kak klomifenček znal pomagat, ker bi z njim dobla O in tako možnost za zanositev... če lahko (če si tak tip,da lahko G rečeš kaj želiš) ji to predlagi.... reč da bi rada čim prej imelauser posted image .... držim pesti, da ju3 dobiš fajn datum za pregled....
jst tud navijam za user posted image ker je čist možnouser posted image user posted image user posted image

isabeaux... men se zdi, da manj k vemo in bolj k spontano user posted image boljše je....

punce hvala za pohvale mojih sončkov...

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 23:30:52   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Nič od nič. Čista nula, ampak pri nobeni nosečnosti nisem imela nobenih znakov, razen, ko so se v 6. in 8. tednu začele slabosti, tako, da upam.

jst pa navijam, da je ju3 ne bo in da bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa spat pa upam, da bo kej akcije mojauser posted image se je zlila kolkr se je misla zdej še sam kak flekec vsake tolko.... zdej pa gremo trenirat, da do O natreniramouser posted image user posted image user posted image user posted image jst tak ne vem kdaj jo imam ker imam značilno sluz večkrat na ciklususer posted image sicer mamo pa še neki časa za trening user posted image user posted image user posted image user posted image

lahko noč in na lep sončen dan ju3

Ljupka kje to delaš da prideš tak pozno domov?

s kot ste kej punce?

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: V pričakovanju 3. +
13.5.2009 23:53:58   
ljupka
Dolenka sem in delam v Revozu,edina firma na svetu,ki se ne vidi iz dela ven,hvala bogu,upam dabo še naprej tako!

Kaj se tiče policističnih jajčnikov,ali mi ne bi morala v 10 letih to zdravnica že razložit,rekla je le,da se mi en jajčnik suši in je zato manjši kakor drug.Naslednjič jo bom vse izprašala naj mi že enkrat pove,zato je tam! LAHKO NOČ!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 6:17:26   
Anneri
Tako, danes je dan D. Zaenkrat je ni, ampak imam občutek, da je za vogalom. Se še javim tekom dneva.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 8:30:20   
Anneri
Punce, jaz mislim, da imamo +. Se je čisto na rahlo, ampak res na rahlo, tako, da se vidi res na svetlobi obarvala črtica. Bom počakala, če še bo malo potemnela pa slikam. Sploh se še ne upam veselit prehitro. Imam še en test doma, tako, da ga bom zjutraj delala.

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 9:02:58   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Punce, jaz mislim, da imamo +. Se je čisto na rahlo, ampak res na rahlo, tako, da se vidi res na svetlobi obarvala črtica. Bom počakala, če še bo malo potemnela pa slikam. Sploh se še ne upam veselit prehitro. Imam še en test doma, tako, da ga bom zjutraj delala.

držim pesti da je to to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 9:07:40   
Anneri
Lahko pogledaš na temi user posted image pričakujemo maja, sem dala sliko testa.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 9:15:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anneri

Lahko pogledaš na temi user posted image pričakujemo maja, sem dala sliko testa.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , lepo brezskrbno nosečnost in javi se nam še kejuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 9:18:00   
Anneri
Joj, hvala. Veš, da se vam še javim. Sploh ne morem prit k sebi.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: V pričakovanju 3. +
14.5.2009 10:26:09   
ljupka
Čestitam Anneri res superuser posted image user posted image user posted image user posted image ,želim ti,da ti nosečnost,hitro mine brez vseh tegob.Predvsem ti želim krepkega in zdravegauser posted image .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?