|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
13.5.2009 17:14:58   
ronja
A ja? Jaz pa samo še v seks in denar (brez povezave, prosim user posted image ).

Samo še poveži, pa ne boš rabila dveh službuser posted image oz. bo stanovanje hitreje odplačanouser posted image .

Hm.... Ne vem sicer koliko si proti veri ampak, če ni tako hudo lahko mogče sprejmeš to, da pustiš otoku, da ko bo dovolj star, da se sam odloči ali bo krščen ali ne.

Hm, to po moje ni problem: vsak otrok se bo sam odločil - ko ne bo več otrok. Ampak če dojenčka krstiš, se ta čisto nič ne odloča. Jaz prav iz tega razloga v tem primeru ne bi podlegla izsiljevanjem - ker jemljem pravico otroku zaradi ene čudne tašče... Lahko bi mu šel krst kasneje na živce (meni gre, da me majo v svojih bukvah za svojo).user posted image

Če se moji punci odločita za katerokoli vero, ko bosta odrasli, bom naštudirala obred in jima pomagala, da bo čim lepši in da ne bomo naredili kake kozlarije vmes. Ampak ko se bosta sami za to odločili. Lubi je precej proti veri, pa vendar se tu strinja, pravi, da bi vprašal zakaj in če bi mala (ko bo velikauser posted image ) rekla, da zato, ker je tako srečna, bi mu to zadoščalo...

Ali si t izaradi tega pripravljena žrtvovati vajin zakon?

Ali ti res verjameš, da bi se pri poroki in krstu končalo? Jaz kljub vsej naivnosti, ki mi jo očitajo, v to močno dvomim... Mislim, da je prav, da se tu sine odloči za svojo družino, pa ne glede na to, kakšne kozle strelja primarna.
Se tudi podpišem pod water lily.
lenck, se strinjam s tvojim postom o krstu - pristati vanj, če ne verjameš vanj je po moje tako kot poročiti se brez ljubezni (če nimaš nekih drugih razlogov, recimo delaš komu uslugo, to je lahko ravnotako prav po moji vesti). Ket ta obred nekaterim nekaj pomeni, ni prav, da ga izničimo s tem, da to delamo, ker se pač tako dela, vsaj po moje ne.
Če pa prideta k pameti, pa seveda jima ne bi naprej metala in se kujala. Bi šli dalje.
Vsak človek se mora enkrat odlepit od staršev in sprejet, da so si svoja življenja sami naredili in so tudi za svojo nesrečo sami krivi - ne pa mi s svojimi njim nesprejemljivimi odločitvami. Ni to lahko, ker se počutiš krivega, ko vidiš, da si nekoga prizadel, vendar je treba naredit konec izsiljevanju s solzami, ker nikoli ne vodi v srečo. Zastrupi cel odnos po moje... POvej mu, da je njegova mama sicer res žalostna, vendar pa on ni zato nič kriv - če ona ne zmore živeti v skladu s SVOJO vero, potem bog ji pomagaj, zato ga pa ima... On pa naj živi v skladu s svojimi prepričanji, pa bodo verjetno vsi bogovi čisto zadovoljni z njim...

mateyka, saj onadva sta se strinjala, da se otrok sam odloči - kot samostojna oseba, ko to bouser posted image . Vsaj jaz sem tako razumela...  Se podpišem pod kalbota - ne gre za tisto vodo, ki jo polijejo po otroku, če bi zadevo zbanalizirali do konca... gre za to, da se on postavi za mnenje, ki sta ga skupaj dorekla, ne pa da poklekne pred starši. To je pa vse kaj drugega kot malenkost v zakonu, poglej katerokoli temo tašče... Včasih je treba pogledat malo širše in boljše prej povedat, da pač maminega sinčka ne moreš iskreno ljubit, če se slučajno tako izkaže... J e pošteno, da to tudi on ve...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
13.5.2009 17:45:41   
ronja
PS: se mi pa ne zdi nič narobe, če dajo straši krstit otroka, ker jim je pač všeč obred, zaradi tradicije, da ustrežejo partnerju konec koncev ipd... Če se oni tako odločijo, imajo to pravico. Če bi jim to otrok zameril, se bojo že sami z njim zmenili. Za svoje pa ne bi hotela tega tvegat.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
13.5.2009 20:24:42   
TomTaylor
Spet neumestno; ronja, jz te berem z enakim veseljem kot berem Varjo Kališnikuser posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 13.5.2009 20:25:24 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
13.5.2009 21:48:55   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Lenck



Huh. Vedela sva, da ne bo enostavno, ker sta oba precej "cerkvena" - kar mene niti najmanj ne moti, če me ne rinejo v to. Ampak kar je sledilo... Sinu sta povedala, da če je tako, doma ni več dobrodošel, na poroko ju ne bo, praktično ni več sin, ni jima jasno, zakaj jima to dela, pa naj kar ve, da nima več kaj hodot okoli, ker bosta vse prodala in šla v dom... Samo zato, ker ne bova dala otroka krstit.


no, pri nas je bila pa situacija ravno kontra: jz sem verna, čeprav ne prihajam iz verne družine in nekako sem vedno želela imeti "sanjsko cerkveno" poroko, pa krst,...pa te zadeve. No in enkrat v debati s taščo (ki je fanatični antivernik), ko ji omenim, da bi bila takšna moja popolna poroka, je rekla: "če se bo pa moj sin poročil v cerkvi, me pa ne bo na poroko!"...Tolk sem bila šokirana od njene izjave, da niti pomislila nisem kaj mi je zletelo iz jezika, ko sem ji odvrnila: "Super, en problem manj na poroki!"....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
13.5.2009 22:02:11   
suzy85
izsiljevati otroka zaradi vere je nekaj najbolj nizkotnega kar lahko starš naredi. otrok je še vedno tvoj kljub temu, da ne veruje, da ne hodi k maši, da ne krsti otroka... če vama vera res ne pomeni nič, potem morata vztrajati pri svojem in izpeljati zadevo kot sta jo planirala, s taščo ali brez. verjamem, da si jezna, ampak v najhujšem položaju je trenutno tvoj bodoči mož. razdvojen med mamo in punco. na tvojem mestu bi mu stala ob strani in ga skušala razumeti. kljub temu da bo najverjetneje izbral tebe in vajino malo štručko, bo za njega zelo hudo.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
13.5.2009 23:21:09   
tweed
Oprosti, ampak takšne izjave ne bi smela dati nobena oseba, kaj šele vernik, ki želi krst in cerkveno poroko. Starši se pri krstu zavežejo, da bodo otroka vzgajali v krščanskem duhu in mu tudi dajali zgled. Si kar prav naredila, vendar vedi, da se bo sčasoma sprijaznila s situacijo...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
13.5.2009 23:41:00   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Oprosti, ampak takšne izjave ne bi smela dati nobena oseba, kaj šele vernik, ki želi krst in cerkveno poroko. Starši se pri krstu zavežejo, da bodo otroka vzgajali v krščanskem duhu in mu tudi dajali zgled.


Se strinjam, ampak žal je največkrat tako, da so ravno tisti najbolj verni najbolj nestrpni. Saj že če pogledamo samo vaške tercialke, je človeku hitro jasno, kam pes taco moli ... zgleda, da  grejo v nedeljo samo zato k spovedi, da lahko nato spet cel naslednji teden delajo "svinjarijo"user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
14.5.2009 9:28:44   
kalbo
Pravi iskreni verniki niso nikoli nestrpni. Imam čast poznat eno tako družino.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
14.5.2009 9:47:51   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

jaz sem katolkinja



sorry, vem da je iz konteksta, ampak, kje si pa našla tale izraz za kristjanko oz. katoličanko? pa se ne bi niti oglasla, če ga ne bi dvakrat uporabla....

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
15.5.2009 15:28:10   
Lenck
Vsakdo kdaj reče kaj, z kar mu je žal. Osebno pa sem vseeno prepričana, da obstaja meja, ki je ne smemo prekoračiti, ali pa se moramo za to vsaj truditi. Besede, ki jih izgovorimo, imajo težo, pomen, energijo, in nikoli jih ne moremo zares izbrisati. In otroku reči, da ni več tvoj otrok, je zame preko meje. Kot na primer osebi, ki jo ljubiš, reči, da jo sovražiš - pa čeprav v prepiru. Ne gre za odpuščanje ali pozabljanje - gre za to, kaj s temi besedami pošlješ v svet. To je vse. Ker besede niso le veter, na katerega pozabimo, čim več ne piha. Četudi skušamo razumeti, v kakšnih okoliščinah so bile izrečene, naš še vedno bolijo. In prav bi bilo, da zato ne pozabimo na te končne meje tudi takrat, ko smo jezni, prizadeti, užaljeni, besni. Ne, res se nobena juha ne poje tako vroča, kot se skuha. Ampak če ti opeče jezik, to boli, tudi, ko je juha že hladna.

Reči, da naj skušam razumeti taščo, je enostavno, vendar pa dvomim, da je kdo, ki ga takala situacija ne bi prizadela, ravno zato, ker smo se do sedaj trudili za dober odnos. Če ne bi bilo tako, bi mi "dol viselo". Prizadene nas tisto, za kar nam ni vseeno, ne tisto, za kar nam ni mar - meni pa je mar, kakšen odnos imam s partnerjevimi starši in kakšnega ima on. Kar pa po drugi strani ne pomeni, da se bom uklanjala samo zato, da bo ona srečna.
Ja, po eni strani jo seveda razumem, da je prizadeta. Vendar pa to še vedno ne pomeni, da se strinjam z njenim načinom in da se mi zdi ok. Ker se mi ne.

Mateyka, glede tvojega vprašanja, ali sva otrok in jaz eno in ali nima tudi oče pravice odločanja in da me dajejo hormoni...
Ne, otrok in jaz nisva eno. Tudi partner in jaz ne. Vendar vseeno brez slabe vesti lahko rečem, da izsiljevanje ni dobro za otroka, tako kot zame ni. Pa če se partner strinja, ali če se ne bi user posted image In ne, meni tako izsiljevanje ni malenkost, če bi prišlo med naju. Nikjer nisem napisala, da mislim zdaj pa spakirat (partnerjeve) kufre - napisala pa sem, da če bi on začel podlegati tem foram, ja potem bi verjetno slejkoprej moral spakirati. To nima kaj dosti veze z ljubeznijo... Če sva se o nečem dogovorila, potem pa bi on zavoljo svoje matere, da je ne bi bolelo in da je ne bi fršlok, skušal početi drugače, bi s tem izdal moje zaupanje v najine dogovore in s tem v najino zvezo.

Nisem več tako jezna, ne, seveda sem se pomirila. Me pa zaradi partnerja še vedno boli. Vendar je to njihov odnos. Bo, kakor bo.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu ikajug)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
15.5.2009 21:21:19   
josephine27
osebno mislim da je partner v precej hujši zagati kot ti sama. njemu so starši rekli da ga ne priznajo za svojega in če je kdo lahko pri tej izjavi ranjen je to on. po moje ga starši samo izsiljujejo in se bo zadeva čez nekaj časa pomirila če bosta skupaj vztrajala pri svoji odločitvi. vsaj pri moji izkušnji je bilo tako. res pa je da besede lahko močno prizadenejo in verjetno bodo njegovi starši to prej pozabili kot on ( razen če ni flegmatik). pomembno je da vidva ostaneta skupaj pri odločitvah ki sta jih sprejela in poskušata to razložit na lep način. kako to sprejmejo drugi pa....sčasoma bo že.
jaz svojemu otroku nikoli ne bi rekla da ni več moj otrok in da doma ni zaželjen razen če bi bil do mene fizično nasilen ali mi grozil...


_____________________________



(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
20.5.2009 22:22:54   
komarka
(upam, da ne čisto mimo, ker nisem nič baral, kaj so ti druge napisale)

Bi ti zelela napisat samo svojo izkušnjo: pri nas je bla tud štala ob porki. Na moji strani(no na obeh, ampak na moji je blo bolj v tem stilu kot ti piešeš-da je on čisto zmeden, da ga boli bolečina staršev...bla bla bla in bi jim rad ustregel)

Super pridkan otrok ki se ni dojel, da so njegovi starši(oz naj bi bili) bolj odrasli kot on in naj bi zmogli prenest več kot on , saj imajo več izkušenj, svoje zivljenje itd.

No, ker sme tako zelo hotela usterč, mi je dragi rekel: s tvojo mamo se ne bom poročil! in odpovedal poroko.

Surla od nas vseh. SEm pa le dojela, da mi je več do njega kot staršev insem (čeprav z veliko tezavo) drugič drzala z njim in ne popustila strašem.

A se bosta poročila "samo" civilno, al tud cerkveno je v tem primeru cisto brezpredmetno, ker potem bi bil pa problem v kateri cerkvi, pa katre zbor bo pel, ap kater zupnik pa bla bla bla miljon stvari.

Super si reagirala, super si postavila mejo. zdaj pa počakaj da on predela čustva.... če sta se zmenila in skupaj odločila kot sta se, bo dojel. če se on ni odločil-se bo še moral.

In jasno da sei besna, ker v resnici bi moral bit besen on, da mu njegova dva tako štalo delata, in d aga tako zalita in ponuzujeta....samo in je v tem zosu gor zrasel in se sploh ne zaveda kaj se mi je zgodilo. spet verjame, da je on nekaj narobe naredil.

In če se ne bosta poročila cerkveno, njegova dva sta pa verna-naj se vprašata kako sta ga vzgojila in v kakšni veri... če bi bila res predana kršcasntvu, ja ne bi jiam bilo lahko, ampka bi pustila cloveku svobodo in bi kje na samem, potiho molila...ne pa se šopirila!!!

Kar se pa krsta tiče... otrok se bo v vsakem primeru sam odločil če bo verjel in v kaj(oz koga). Tudi tvoj partner se je, ap čeprav sta ga krstila...tako da je treba očitno še nekaj več, da človek sprejme vero svojih stršev. Ker krst(polvanje z vodo in maziljenje z oljem) je le zunanje znamenje nečesa globljega...če pa je le zunanje, pa pri tem tudi ostane.

No, nama so starši s svojimi burnimi reakcijami pomagali, da sav še bolj iskristalizirala svojo odločitev, jo ozavestila in stala za njo(čeprav so skoraj dobesedno pluvali po naju).


p.s. samo še nekaj glede tašče in izsiljevanja- ne glede na to kako je to patetično, ona dejansko trpi ob tem(sicer zaradi nečesa čisto drugega), in je že samo stem dovolj boga. tkoda če jo pustiš "samo s tem trplejnjem" in se zraven obnašaš kot da nič ni blo(nisi uzaljena) - bo čist dovolj velika kazen.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
21.5.2009 11:19:21   
ronja
Ker krst(polvanje z vodo in maziljenje z oljem) je le zunanje znamenje nečesa globljega...če pa je le zunanje, pa pri tem tudi ostane.

hehe, ampak pri dojenčku ne more biti drugače kot samo zunanje...

neverjetno kako pa nekateri starši vedno najdejo nekaj, kar jim ni prav: oba sta verna, poročila sta se cerkveno, pa še vedno ni bilo prav?user posted image Sem mislila, da je to najboljše, kar si lahko želijo (če so pač verni)...

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
21.5.2009 20:22:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Ah, take reakcije tašč (in tudi mam) sploh niso tako redkeuser posted image . Moja stara mama (očetova mama) je ob šoku da jaz ne bom krščena obelodanila da umira, vlegla se je v posteljo in en teden glumila umiranje, da bi izsilila krstuser posted image . Ko sta ji oče in mama šla skupaj povedati da krsta kljub vsemu ne bo, je ženska čudežno vstala iz postelje in je še danes, 30 let kasneje še kako živa in jaz nekrščena in tudi še vedno živauser posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa umiram od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
V tistih časih se jim je sploh fuzlalo, če otok ni bil takoj pri krstu.
 
Od moje mame sestrično, sta moja babica in od sestrične babica, na skrivaj nesli h krstu. Od sestrične oče je bil komunist, mama bi pa njemu ziher povedala, tako da sta na skrivaj šli krstit otroka.
Bognedaj da bi otrok bil nekrščenuser posted image .





In kaj bi naredli v takšnem primeru?
Kalbo, tebe kr vidimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
21.5.2009 21:08:49   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Ah, take reakcije tašč (in tudi mam) sploh niso tako redkeuser posted image . Moja stara mama (očetova mama) je ob šoku da jaz ne bom krščena obelodanila da umira, vlegla se je v posteljo in en teden glumila umiranje, da bi izsilila krstuser posted image . Ko sta ji oče in mama šla skupaj povedati da krsta kljub vsemu ne bo, je ženska čudežno vstala iz postelje in je še danes, 30 let kasneje še kako živa in jaz nekrščena in tudi še vedno živauser posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa umiram od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
V tistih časih se jim je sploh fuzlalo, če otok ni bil takoj pri krstu.
 
Od moje mame sestrično, sta moja babica in od sestrične babica, na skrivaj nesli h krstu. Od sestrične oče je bil komunist, mama bi pa njemu ziher povedala, tako da sta na skrivaj šli krstit otroka.
Bognedaj da bi otrok bil nekrščenuser posted image .





In kaj bi naredli v takšnem primeru?
Kalbo, tebe kr vidimuser posted image user posted image user posted image


Kako sta lahko babici prišli do otroka in ga na skrivaj odnesli? Tega ne razumem... user posted image In kakšen je smisel v krščenju otroka, če staršem vera pomeni premalo, da bi ga sami dali krstiti? user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
22.5.2009 2:21:56   
ronja
Kako sta lahko babici prišli do otroka in ga na skrivaj odnesli? Tega ne razumem... user posted image In kakšen je smisel v krščenju otroka, če staršem vera pomeni premalo, da bi ga sami dali krstiti? user posted image

Ne vem, kakšen je smisel, jaz tega ne delamuser posted image . Je pa tudi mene babica ukradla in nesla h krstu. Še tega ne vem, kdo je moja botra.

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
22.5.2009 6:46:43   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Njumi

[

Kako sta lahko babici prišli do otroka in ga na skrivaj odnesli? Tega ne razumem... user posted image In kakšen je smisel v krščenju otroka, če staršem vera pomeni premalo, da bi ga sami dali krstiti? user posted image



Živeli so skupaj in je babica izkoristila  prvo priliko, ko je bila sama s sestrično. Z župnikom pa se je že prej dogovorila.

Tukaj ni kaj za razumet. Ljudje so drugače takrat razmišljali kot danes. Po prebranem vidim, da  nekateri tudi še danesuser posted image .

Ma men so face te prestrašene babice, ko vzamejo vse skupaj smrtno resno, tako kot od žaži babicauser posted image

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
22.5.2009 8:46:58   
Anonimen
Joj punce poslušte tole.
Moj dedi je bil "na poziciji" in temu primerno je bil komunist (ah ja...). Pa je bil drugače veren, ampak pač... takšni časi so bili. Babica pa nikoli ni bila verna ampak je samo zaradi nasprotovanja njemu odnesla mojega očeta h krstu - seveda je ostal brez službe. Jop, celo življenje je bila žleht tastara, ni kaj :))

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
31.5.2009 22:09:30   
Teya*D.
Včasih nekatera mnenja dosti pomenijo, družinska pa največ.
To kar sta se odločila vidva drži, vse ostalo so tuja mnenja in predvidevanja.
Vere gor ali dol, rase, barve kože...
Če imaš nekoga rad, gledaš s srcem in poslušaš srce...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Česa starši nikoli ne bi smeli reči otroku
1.6.2009 12:19:00   
mojamura
to je eno navadno izsiljevanje tvoje bodoče tašče....podobno je otroku v vrtcu, ko mu ni po volji pa se muli in kuja.

bom ob priliki napisala nekaj sočnih na to temo, ampak trenutno moram nujno nekam iti.

tak da ne se pustiti manipulirati

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?