|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 20:59:39   
Detece
eh, tudi to ni ta link...hmmmm....zdaj pa tudi sama ne vem več kje sem ga našla...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 21:04:06   
Detece
Evo ga:

http://montignac.mojforum.si/montignac-about368.html

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 21:08:15   
nemrak
user posted image user posted image ,
no, tudi jaz sem začela hujšati user posted image , vendar po loćevalni dieti. Danes je moj 4 dan, torej sadni.
SEm pa danes pojedla 2 banani in jabolko, za kosilo pa mi je moj dragi skuhal pusto zelenjavno juhu (korenček, cvetača in zelje). Za večerjo, pa ostanek juhice.
Rada bi pa spravila dol najmanj -8 kg.

Lp

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 7:34:20   
Anja24
Morning...


Detece, hvala za link, sem ga že posredovalauser posted image  

Ker je danes moja user posted image  bolj zgodna, grem hitro en giro preden začne žgat...

Drugače pa - LAČNAAAAAAA



(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 7:37:17   
Onasiss
Dobro jutro. No evo sem se zdejle vagala: 67,3 kg.

Evo- moj zajtrk: kava, pol grenivke, 1 prepečenec, 1 žlička kikirikijevaga masla
K: 1/2 skodelice tune, 1 prepečenec, črna kava
V: 2 rezini mesa, 1 skodelice stročjega fižola, 1 skodelica pese, 1 majhno jabolko, 1 skodelica vanilijevega sladoleda.
Ko se moja čmrla zbudi greve hitr en krog tudi medve.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 8:19:32   
Detece
Anja24 upam, da bo tudi tebe prepričal.
Ravnokar zajtrkujrm. Kruh, marmelado brez sladkorja in posneto mleko. MMMMmmmmm. Kruh sem si včeraj zvečer sama spekla iz polnovredne moke, pa malo pirine sem dodala. Je zelo dober.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 11:27:24   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Anja24 upam, da bo tudi tebe prepričal.
Ravnokar zajtrkujrm. Kruh, marmelado brez sladkorja in posneto mleko. MMMMmmmmm. Kruh sem si včeraj zvečer sama spekla iz polnovredne moke, pa malo pirine sem dodala. Je zelo dober.



Ja, mogoč me pa bo. Sam pri meni je "problem", ker smo trenutno z mojimi starši v skupnem gospodinjstvu in kuhamo skupaj (oz. jaz kuham za vseuser posted image ). Tko da bi moralo biti to zdravo prehranjevanje tudi njim všeč, ker vsak dan pripravljat 2 menuja mi pa ravno ni...no, bomo videli...


Jaz sem pa za zajtrk pojedla malo kruha in salame...potem sem pa eno uro hitro hodila...ko sem prišla pa domov - mi je pa cuker padeluser posted image  tko da sem eno vrsto čokolade pojedla. A bom kregana???



(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 15:42:04   
Felicita
Anja, mal pa boš user posted image point te teme je ravno to, a ne? user posted image sicer sm pa jest tut vedno po miganju lačna ko volk, pa se ponavad sam vode napijem, pa je boljš.

kakorkoli, dans za zajtrk je blo domače kislo mleko, za kosilo pa solata.... pridna do zdej user posted image zdej bi neki sladkega pa še oklevam al nej si privoščim sladoled al melono al nič od tega...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 16:55:18   
Detece
Evo moj prvi jedilnik po montignacu:
- Zajtrk: jabolko, polnovredni kruh (sama spekla), marmelada brez sladkorja in skodelica posnetega mleka
- malica: bio kosmiči, navadni jogurt
- Kosilo: solata s paradižnikom, papriko in tuno
- večerja: polnovredne testenine s paradižnikovo omako, zelena solata

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 19:19:32   
halgato
Vidim, da se tukaj zdaj prehranjujete po montiju. user posted image

No, jaz sem ta teden, ko se grem "manj žri", šla dol 1 kg. Jem pa vse, samo manjše porcije. Pa zvečer si naredim Diet shake, ali pa jogurt. V glavnem lačna nisem več, sem se že navadila na manjše porcije, pa sladkarije sem zmanjšala na enkrat na teden, in se pozna. user posted image user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 19:24:48   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
zdej bi neki sladkega pa še oklevam al nej si privoščim sladoled al melono al nič od tega...

Jaz bom sladoled za večerjo, ker  imam tako večerjo IN GA MORAM.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 20:14:40   
S*
Pa je še en dan za mano in zaenkrat je še brez grehov.
Zajtrk: Češnje
Kosilo: pašta s papriko in paradižnikom + solata
Večerja: melona

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Hujšala bi...
26.5.2009 20:18:29   
Felicita
jest nism prej ne melone, ne sladoleda, sm si pa kumaro prvoščla za večerjo... zdele mam pa tako krizo da bi požrla tavelko čokolado v 10 minutah... jao user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Hujšala bi...
27.5.2009 8:02:27   
Detece
Felicita daj si nabavi tole črno čokolado z 70% kakava ali pa še več. Jo lahko mirne volje tu in tam poješ in zato ne rabiš imeti slabe vesti.

Evo danes sem se zjutraj stehtala in imam točno 69 kg, danes je moj drugi dan montija. Zajterk sem že pojedla, za kosilo pa še ne vem kaj bom imela, najbrž kak zrezek na žaru in zelenjavo.

veliko uspeha danes punce!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Hujšala bi...
27.5.2009 9:26:45   
Felicita
Detece, učeri sm ugotovila v čem je bil problem moje 'krize' - nisem cel dan nič toplega pojedla (to in da sem mela dopoldne ustni izpit, zrd česar sm bla pol še cel dan čist podrta). potem sem si popekla na suho en zrezek in pol je minil vse skupi.

dans sm mela pa zlo obilen zajtrk (2 toast sendviča, pa še en kos z marmelado), zdej me čaka pa maratonsko učenje (cel dan), tko da bom verjetno preskočila kosilo in potem jedla okrog 6ih. čeprov bo dans težko, vročina je popustila in moj apetit gre v višave.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Hujšala bi...
27.5.2009 9:34:19   
Splišni
No, jaz zdaj tudi lahko že rečem, da hujšam, ker to počnem že kakšnih 14 dni. Uspelo mi je skinit kakšni2 kili.
Hujšam pa tako, da dopoldne jem samo jabolka (po želji, ampak mi ni do več kot do enega), potem za kosilo ločujem (včeraj sem jedla pohan, prejšnji dan zelenjavno pico, še prej makarone z bočkami), zvečer pa otem beljakovine. Včeraj sem si spekla sir in bučke, npr., včasih pa jem sir s sirnim namazom, ali pa jogurt s sončničnimi semeni, pa kakšno salamo in sir, hrenovko ...
Konec tedna pa tudi zajtrkujem, ampak ločujem. V glavnem jem beljakovine. Kakšno hrenovovko in/ali jajca.

Pa kar gre. Ni posebne krize. Najbolj zoprno je sicer dopoldne v službi, ampak nekako gre.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Hujšala bi...
27.5.2009 9:39:38   
Anja24
Meni pa nekako ne gre tole hujšanjeuser posted image user posted image user posted image  Bolj razmišljam da ne smem tolk jest, bolj se mi lušta...kakšna vzpodbudna beseda???


Aja, ve ki ste nedolgo nazaj rodile - a ne delate nobenih vaj za trebuh???



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Hujšala bi...
27.5.2009 10:07:38   
Onasiss
Tele ločevalne dite še kar grejo. No jaz imam še dva dni tisto s kemičnim razkrajanjem, potem pa se bom lotila ločevalne, sicer mi bojo vsi družinski člani pobegnili k sosedom.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Hujšala bi...
27.5.2009 13:12:53   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Meni pa nekako ne gre tole hujšanjeuser posted image user posted image user posted image  Bolj razmišljam da ne smem tolk jest, bolj se mi lušta...kakšna vzpodbudna beseda???


Jaz ti priporočam montignaca, ker ni nič "posebnega". Ješ lahko skoraj vse in kar je najpomembnejše (vsaj meni, ki rada jem), nikoli ne boš lačna. Praviš, da kuhaš za celo družino - nič lažjega. user posted image  Njim zraven mesa pripravi krompir, pa ne bodo opazili spremembe. Ko kuhaš pz testenine, enostavno skuhaj dve omaki - sebi zelenjavno, njim po želji. Zraven kuhaj veliko zelenjave, pa bo šlo.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Hujšala bi...
27.5.2009 21:58:32   
Felicita
evo, še en dan za mano, zadnji pred jutrišnjim tehtanjem... moje napovedi so pesimistične, če je šlo kej je šlo max 1kg... čeprov se mi zdi da sem bla pridna, se mi tut zdi, da nism kej dost spremenila prehrane (razen da bolj redno jem in več pijem), tko da verjetno bojo potrebni še bolj drastični posegi.

sicer sem od zjutri pojedla še en krožnik čokolina in skodelco juhe in to je blo to... pa spila sem še za moje razmere nenormalno veliko, več kot 3l.

no, bomo vidli ju3 user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Hujšala bi...
28.5.2009 8:56:28   
aleunam
Več kot 3 litre je ful pohvalno!! user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Hujšala bi...
28.5.2009 8:59:18   
Felicita
evo, jest sm stopla z vage... 79,2! user posted image user posted image user posted image user posted image

sem ponosna nase, lol user posted image zdej pa naprej v nove zmage user posted image

(za zajtrk so bla jajčka, sicer me pa do 4ih ne bo domov... potem bomo pa vidli)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Hujšala bi...
28.5.2009 9:02:49   
S*
Dobro jutro!

Kako ste kaj, bodoče suhice ? Jaz sem v službi, pa se mi ne da kej preveč. Z montijem počasi postajava prijatelja, samo pri zajtrkih se ne moreva user posted image . Ni šans da bi zjutraj ob 6h kaj dala v usta, pa tudi potem mi do 11h ne paša nič. se prisilim sicer kak jogurt pojest, ampak kaj več pa ne znese user posted image .

Danes bo za kosilo solata iz paradižnika feta sira in rukole
Malica: češnje
Večerja piščanček s karijem in skleda solate

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Hujšala bi...
28.5.2009 9:03:55   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

evo, jest sm stopla z vage... 79,2! user posted image user posted image user posted image user posted image

sem ponosna nase, lol user posted image zdej pa naprej v nove zmage user posted image

(za zajtrk so bla jajčka, sicer me pa do 4ih ne bo domov... potem bomo pa vidli)



user posted image   user posted image   user posted image

Moja tehtnica na žalost še ne kaže sedmice, bo pa umam že drugi teden user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Hujšala bi...
28.5.2009 13:41:32   
Anja24
Vidim, da imam jaz največ kg od vas vsehuser posted image user posted image user posted image  Danes sem pojedla samo eno banano...pa imam tak čudno po želodčku, haha...popoldan imamo ene opravke, tako da ne bo nič časa jest. Upam, da se bom lahko zadržala ko pridemo domov...




(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?