|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 147 [148] 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
27.10.2009 8:31:42   
mbd0411
Jolly na spletne strani se ne spoznam,vem pa če grem na svoje,te bom ponucala,ker tu sem pa res nula...user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja,upa, da vas bom našla,ker tole stran imam vedno v zaznamkih in nikoli ne brskam drugje,samo strani spreminjam,ko načvekamo...tako,da tole jaz vzamem vse bolj po malo šolskouser posted image user posted image user posted image Sem samouk v vsem kar se tiče računalnika...user posted image user posted image user posted image
Glede kašlja,jaz rešujem s paro in kopeljo,pa špricam v nos...Bom pa kupila neki za unhalirat,ker se bojim,da se bo laringitis ponavljal.Kaj in kje naj kaj najdem pa še ne vem...Ali katera ve??
Mi pa še 1x praznujemo roj dan od obeh,ko pride sorodstvo iz pokopališča na 1.11.user posted image ,potem pa zaključim..Dovolj sladkarij,tort...



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
27.10.2009 8:56:16   
jolly123
Hvala za kritike. Določene stvari bi itak popravila, ampak je nažalost moje znanje omejeno user posted image



(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
27.10.2009 12:38:03   
sončnica24
Hojla, imam vpašanje, kaj jedo vaši user posted image za večerjo. Midva še vstrajava pri flaški s keksolinom ali čem podobnim samo vedno manj je po flaški, zdaj pa ne vem kako naj to zvečer skombiniram najprej večerja pa potem kopanje ali obratno, samo kakšna bo potem pižama oz. kako ga kopat s polnim želodčkom? Ali še naj kar vstrajam s flašo?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
27.10.2009 14:35:38   
coccinella
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla, imam vpašanje, kaj jedo vaši user posted image za večerjo. Midva še vstrajava pri flaški s keksolinom ali čem podobnim samo vedno manj je po flaški, zdaj pa ne vem kako naj to zvečer skombiniram najprej večerja pa potem kopanje ali obratno, samo kakšna bo potem pižama oz. kako ga kopat s polnim želodčkom? Ali še naj kar vstrajam s flašo?



Jaz jo njprej stuširam in oblečem v pižamo in potem ji dam večerjo. Je pa keksolino ampak po žlički. Ko pojeva greva v kopalnico si umiti zobe in nato spat.

Umazala se do sedaj še ni. mislim po pižami ali kaj takega.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
27.10.2009 15:57:38   
mbd0411
Jaz pa mojega najprej nahranim s kakim čokolinom ali čem podobnim,potem greva v kopalnico in pižamo,nato pa se mala dva še malo igrata...potem gre v posteljo kjer spije še flaško mleka..Tako smo se navadili in tako  nam odgovarja.Je pa ponavadi po kopanju preveč utrujem,da bi potem jedel po žlici....flaško in zaspi..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
27.10.2009 18:41:49   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla, imam vpašanje, kaj jedo vaši user posted image za večerjo. Midva še vstrajava pri flaški s keksolinom ali čem podobnim samo vedno manj je po flaški, zdaj pa ne vem kako naj to zvečer skombiniram najprej večerja pa potem kopanje ali obratno, samo kakšna bo potem pižama oz. kako ga kopat s polnim želodčkom? Ali še naj kar vstrajam s flašo?


Ov 19h imamo kopanje, pižama, pol osmih pa večerja- mlečna kaša po žlici. Nikoli se ne popacka in ponavadi je po večerji pol ure še zelo dejavna, potem pa postelja.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
27.10.2009 18:46:28   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Jaz pa mojega najprej nahranim s kakim čokolinom ali čem podobnim,potem greva v kopalnico in pižamo,nato pa se mala dva še malo igrata...potem gre v posteljo kjer spije še flaško mleka..Tako smo se navadili in tako  nam odgovarja.Je pa ponavadi po kopanju preveč utrujem,da bi potem jedel po žlici....flaško in zaspi..user posted image user posted image user posted image user posted image


Neli je tudi včasih po kopanju- med večerjo- ful zaspana- pa jo animirava, da poje, po jedi pa se vedno zbudi in je v iber dejavnauser posted image . Včasih jo je takoooo lepo opazovat, ko je vesela in se smeje in igra, da potegnemo z igro še malo čez osmo uro, pol je pa itak taka koma, da ko jo v dnevni sobi dava v vrečo, jo poluibčkava in jo mož odnese spat, že na rami skoraj spiuser posted image . Se mi zdi, da je to najlepši dan dneva user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
28.10.2009 7:41:39   
sončnica24
Dobro jutro, zaspanke user posted image . Naju je nik že ob 5ih iz postelje vrgouser posted image . Zdaj pa bo on verjetno v vrtcu spal jaz pa sem adijo, in že zdaj komaj čakam da je ura ob 8ih zvečer, ker bom verjetno kar v postlo padla.

Hvala za nasvete boma probala ga najprej skopat pa potem se najest, ker s polnim želodčkom mi ga ni v postlo za dajat.

Lepo se mejte in se še kaj tipkamo. Če ne več tu pa pri otrocih

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
28.10.2009 18:21:46   
afnica mala
čveke, ne tolk pisat, vas sploh ne dohajam user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
28.10.2009 21:50:27   
mbd0411
Čer!!!
Pa res čvekate...user posted image
Danes bila s planinci na doooolgem pohodu,daa mi je kar slabo bilo tako daleč so me vlekli...user posted image user posted image user posted image groza kaako nimam kondicije...Moj ta velik sin pa kar med vodniki,niti 1x pojamral,niti ni bil utrujen...energije za izvoz...jaz sem bila pa skoraj hin...user posted image user posted image user posted image user posted image

Imeli posvetovalnico-zadnjo včeraj..Nik ima 11700g  in 79 cmuser posted image user posted image Frajerček je kar sam stopil k metru in na tehtnicouser posted image user posted image user posted image
Zna vse kar mora 12 mesečnik,le hodi neuser posted image user posted image Sem bila kar presenečena kaj vse zna...še doma včasih kaj noče pokazat...Je pa potem zdravnica vse pobirala za njim,ko je na koncu vse razmetaluser posted image
Zdaj pa grem zdravit boleče kosti od hoje..mislim kaj jamram no,sam res me je zdelalouser posted image user posted image user posted image Ojoj..


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
28.10.2009 22:34:53   
PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Hvala za kritike. Določene stvari bi itak popravila, ampak je nažalost moje znanje omejeno user posted image





jolly dej pridte kej na obisk, pa ti moj kej pokaže, če maš interes, si boš hitro zapomnila!
sam kter ti je pa hotu tolk velik zaračunat samo za vizitko? ker če daš delat tko na črno, lahko za 300 € dobiš hudo dobro stran s slikami, gumbi, podstranmi, ipd.

večerja ...ja pred spanjem še vedno samo flaša mleka

drugače smo pa dali praznovanje skozi in je blo luštno! smo pa bolni, nič hujšega, samo malo vneto žrelo, tko da je mela čist spremenjen glas, ampak gre na boljše ...včasih še grdo zakašnja ... :( in danes nismo mogli bit cepleni, imamo nov datum!

v PON sem še delala, zdaj sem 4 dni fraj ...sem mislila, da bom kej naredila, pa se bl kot ne samo crkljava ...je nimam zdej v varstvu ...
edino mi bo uspelo nardit skalnjak (končno) imam že vse postavljeno, kjutri sam še rožice posadim, tko da če ma ktera kakšno, se priporočam! :)

lovely ...ej en večer bo moj boks nazaj prpelu, kdaj mate čas, da uleti?

grem zdej še dva maila napisat, pol pa spat ...se beremo jutri!



_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
29.10.2009 7:17:55   
coccinella
Meni je strašno...ampak poglejte si ta video. O punci, ki se je cepila proti prašičji gripi:

http://www.youtube.com/watch?v=mScGC7nFDxM&feature=topvideos

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
29.10.2009 9:13:08   
jana84
Živjo!

Evo, mi smo se danes cepili...Je bil tako pridkan naš sonček, da ni za verjet. Nas je sestra opozorila, da to cepivo boli, ko ga vbrizga in da naj se pripravimo...No, pol mu je zapičila iglo v ramo, ko je vbrizgala cepivo je res jokal, potem pa dudo in je blo v sekundi boljše...Pol je bil pa že vesel in razposajen...Brez problema. Upam da ne bo kakšne reakcije, ker smo ga v vrtec peljali...Seveda smo povedali da je bil cepljen in naj kar pokličejo če bo kaj siten ali imel celo kaj vročine...Ampak mislim da ne bo...

Smo se pa še zmenili, da ga čez en mesec še malo pomatramo in cepimo proti klopnemu meningoencefalitisu...ker smo poleti stalno na vikendu in lazimo po gozdu in tako naprej in nazaj...Zdaj dobi tri cepiva v enem letu, potem čez 3 leta in nato na 5 let...Ampak je ena skrb manj...

Je imel pa naš sinko v ponedeljek ko je prišel iz vrtca vročino...So rekle vzgojiteljice, da je bil preden je šel spančkat normalen, ko pa se je po 3 urah zbudil je bil vroč, tak odsoten in nezainteresiran...Tud ko ga je mož prišel iskat, sploh ni bil ne vesel ne nič...DOma tud tako miren, da ga nisem vidla še nikoli tako...No, ko smo mu zmerili vročino jo je imel 39,1...Potem je dobil svečko, po eni uri mu je zbilo vročino za pol stopinje. Pol sva ga šla malo ohladit v vodo, ampak mu tudi to ni zbilo vročine. Zvčer je okrog 20h dobil še eno svečko (Voltaren), potem pa je končno zaspančkal in celo noč spančkal kot angelček, vmes se je samo 2x zbudil...Zjutraj pa kod da ne bi bilo prejšnji dan nič...Brez vročine, energije kot bi jo kupoval na razprodaji...V sredo je šel potem v vrtecin ni blo nobenih problemov...Danes pa se mi zdi da se mu je tudi kašelj malo popravil in mu ne teče več tako iz noska...Rečmo da je šla zaenkrat mimo...

Tako, zdaj pa moram cunje obesit in še malo pospravit po sobi...Pa kosilo skuhat...Pa bo dopoldan okrog. Popoldan pa gremo verjetno s staro mamo na pokopališče, malo grob poštimat...Bom Jakoba kar s sabo vzela, rečmo da bo priden user posted image  

< Sporočilo je popravil jana_k -- 29.10.2009 9:22:52 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
29.10.2009 9:44:18   
jolly123
Jutro. Joj kok moj otrok rad hodi v vrtec, kadar prideva domov iz vrtca se v stanovanju začne tako DRET da je groza, pomoje prav protestira ker sem ga domov pripeljala user posted image Danes zjutraj ko sva prišla v vrtec je kar odlaufal v igralnico in vsem na ves glas povedal, da je on prišel, potem se pa obrne in mi začne mahat pa-pa, KAO pejt že no. user posted image Najboljš da ga kar v vrtcu čez noč pustim user posted image user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
29.10.2009 9:53:31   
Marisha

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Jutro. Joj kok moj otrok rad hodi v vrtec, kadar prideva domov iz vrtca se v stanovanju začne tako DRET da je groza, pomoje prav protestira ker sem ga domov pripeljala user posted image Danes zjutraj ko sva prišla v vrtec je kar odlaufal v igralnico in vsem na ves glas povedal, da je on prišel, potem se pa obrne in mi začne mahat pa-pa, KAO pejt že no. user posted image Najboljš da ga kar v vrtcu čez noč pustim user posted image user posted image



Joj, pri nas je isto user posted image Sem se že vprašala kaj mu je tolk hudega doma user posted image user posted image .

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
29.10.2009 9:57:42   
jolly123
Ja res, bi človek pomislil da ga maltretiramo, ampak smo očitno samo preveč dolgočasni user posted image  user posted image

Pikica ja sej tisti ki bi mi računal 300 €, bi naredil stran z vsem kar si omenila, ampak trenutno morava prej druge stvari financirat, potem se bova šla pa še ta projekt.

(odgovor članu Marisha)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
29.10.2009 20:05:13   
jolly123
Ej a ma katera office s katerimi lahko odpre dokument docx? Rabim nujno nekaj odpret, pa ne morem user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
30.10.2009 9:57:28   
PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Ej a ma katera office s katerimi lahko odpre dokument docx? Rabim nujno nekaj odpret, pa ne morem user posted image


ja jaz mma dej mi na mail, pa ti bom na novo shranla v prejšnjem wordu da boš lahko odprla!!!

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
30.10.2009 10:52:23   
jolly123
Pikica sem že zrihtala, hvala vseeno :) 

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
30.10.2009 13:10:29   
sončnica24
Hojla tako pa je pred vrati naš vikend za pihat 1 svečkouser posted image .

Ta video o gripi, GROZA, nimam besed splon nisem do konca gledala ko je začela govorit sem kar vgasnila. Me ne vidijo da bi se cepla. Kaj pa ostale se bote?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
31.10.2009 12:00:02   
janja 27
čvekanje na višku....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


lepo soboto :-)


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
31.10.2009 20:15:31   
mbd0411
user posted image

buuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lep vikend


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
31.10.2009 21:23:04   
coccinella
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...sem se full ustrašla

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
1.11.2009 10:08:17   
janja 27
IZVIRNO SPOROČILO: coccinella

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...sem se full ustrašla

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

enako..........................

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čist sem outuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
1.11.2009 10:19:45   
sončnica24
Dobro jutro, pa pihamo mi danes prvo svečko in verjetno se tudi preselimo na otroke in ne bomo več dojenčki, user posted image
Je hitro minilo to leto.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 147 [148] 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 147 [148] 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?