|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
26.5.2009 21:40:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

jaz nesem zraven VSE, ker mi ni za po trgovinah letat in delat nakupe na dopustu


Se podpisem...Sproti hodimo po kruh in pijaco,ko zmanjka.

Pa btw jaz si doma za 14dni na morju celo okvirni jedilnik naredim,toliko nesemo s sabo,nic ne zmanjka,ce je viska pa je cisto malo....V nas kuferan si lahko privoscimo se pa se prtljage....

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
27.5.2009 9:20:03   
ksenjak
Moke niti nisem imela v mislih, ker v kampu res ne mislim palačink pečt, kar se pa tiče vrečk iz juhice pa ja, tudi to včasih dobijo za jest. Pač nimam vedno časa od 16.00 do 17.00 za štedilnikom viset. In to se vsekakor ne dogaja vsak dan. Mogoče enkrat do dvakrat na mesec. In mislim, da ju ne bo pobralo, če bosta kdaj na morju tudi to dobila za jest.

Kar se pa tiče cen, smo pa naprimer lansko leto nakupovali v Lidlu v Vodicah in lahko rečem, da so bile cene občutno višje kot v Lidlu pri nas.

Letos gremo pa na Korziko, in kolikor sem brala, naj bi bile pa tam cene (hrane in pijače) precej višje.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
27.5.2009 13:01:12   
Nea_teja_
Ponavadi vzamemo skoraj vse od mesa,jogurtov,pijače itd res pa je da ponavadi gremo dol vsak vikend in malo po malo nosimo dol ,ko pa zmanka gremo pa v nabavo v Koper,ker se mi zdi kr drago kupovati na Hrvaškem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
27.5.2009 13:32:39   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: snezkaM

kar groza me je, ko berem kaj vse nosite na dopuste s seboj: konzerve, juhice iz vrečke ... upam, da tega ne dajate otrokom jesti ...


A ti pa kuhaš govejo in kurjo juho na dopustu? Blagor ti!

Al raje hodite ven jest? Aja sevedaaaa, če greš v restavracijo jest je vse 100% natur pur ne user posted image user posted image user posted image

In nobenega otroka še ni pobralo, če je pojedel kako instant juho, ali pa bologneze omako iz konzerve.
Aja, seveda restavracije tega ne prakticirajo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snezkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
27.5.2009 14:09:56   
tanjusi
sedaj ko hodim v hotel nesemo s sabo pijačo, pa nekaj sladkega in slanega za grickat na plaži, sadje kupimo sproti, kaj druga pa ne rabimo, ko pa smo hodili v apartma pa smo kar precej nesli s sabo , pa še dol smo kupovali in se mi zdi da tudi zaradi tega gremo raje v hotel...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
28.5.2009 9:24:32   
2ursae
mi hodimo privat in nesemo s sabo vse sorte. To pa iz enega samega razloga, ki so ga navedle ža druge: letanje po trgovinah na že itak prekratkem dopustu je za nas izguba časa. Čisto dovolj in dovolj luštno je, če med sprehodom na rivo kupiš kruh, sveže pecivo, sadje in zelenjavo user posted image .
Kar pa se zapravljanaj tiče, pa se državi gostiteljici ne čutim nič dolžna - damo ogromno za trampoline, vlakce, sokove, kavice, sladolede ...

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
28.5.2009 9:32:54   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
Zanima me, kaj od hrane in pijače kupite pri nas in ne sproti na dopustu?

Lp

Hodimo v apartma. S sabo vzamem hrano, wc papir ipd. za prva 2 dneva in veliiiko škatlo zelenjave in nekaj sadja. Ponavadi gremo drugi dan potem v en diskont (govorim za našo destinacijo - Lošinj) in nabavimo vse za preostale dneve. Aja, s seboj imam kruhomat, tako da kruha ne kupujemo, samo vsakodnevno sproti sveže ribe user posted image Cene so (vsaj v preteklih letih je bilo tako) popolnoma enake kot pri nas, le sadje in zelenjava sta svinjsko draga user posted image

Jedilnik (kosila) predhodno sestavim že doma.


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
31.5.2009 11:04:34   
Spiria
Midva sva letos sestavila že okirni seznam, kaj bova najverjetneje potrebovala, da si bova pripravila stvari, ki jih imava rada. In zato se mi zdi bolj smiselno nabavit stvari pri nas, saj lahko izbiraš med več trgovinami in če dovolj do časa splaniraš, nakupiš precej stvari v kakšnih akcijah user posted image .
Na dopustu ponavadi ni take izbire, pač moraš kupit tam, kjer je (ena ali dve majhni trgovinici) in tudi cenovno ponavai ni ravno najbolj ugodno.
Doma pa kupim, ko grem v trgovino, še kakšno stvar za na morje in tako niti ne porajtam, da bi kaj zelo zapravljala za to. Ko pride čas, pa samo spakiramo in  gremo user posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
31.5.2009 11:18:10   
aprilčica07
Nesemo za prvi dan in mogoče nam kaj ostane še za drugi dan. Obvezno pa vlačimo pivo s sabouser posted image user posted image user posted image in vino:):)   Vsi  ostali dnevni nakupi so v domeni naših moških, ki jim je kr nekak ritual, da grejo vsak drug dan v vaško trgovinico ( valda sami), pa si v miru prvoščijo še kašno pijačko gori.. se obisk trgivnice ponavadi razvlečeeeee.. ampak njim je to ok, nam pa tudi:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
31.5.2009 11:58:36   
Spark
Makarone, pa polivke, paštete, čoklešnik, nutelo.
Grickalice- piškotke in smoki.
Vodo in kakšen sok za zmešat z vodo.
Zdi se mi da so te stvari kar precenjene, in mi je škoda tam tolko denarja za zmetat.
Večerjamo tako tam, kjer bivamo, samo čez dan si skuhamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
31.5.2009 14:53:02   
silvya
Če gremo na Hrvaško, ponavadi nesem s sabo že kuhane in zamrznjene obroke. Na primer: filano papriko, goveje zrezke, omako za testenine... Tako, da imam na dopustu čimmanj dela s kuhanjem. Vse to pa si pripravim, ko doma kuham, naredim večjo količino in takrat zamrznem. Ostalo se pa sproti nabavi sveže. Pa kakšen dan gremo jest ven in je dopust mimo. Ne hodimo za 14 dni. user posted image Letos pa gremo v Provanso in tudi ne mislim nič zraven nosit, razen kakšne suhe salame... za zajtrke. Itak ne bomo ždeli v apartmaju, ampak gremo na izlete, da čimveč vidimo. 

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj vzeti s sabo na morje
4.6.2009 14:27:30   
kalbo
Men se trogat nevem kolk hrane na morje niti slučajno ne da oziroma niti nimam prostora v avtu. Vzamemo toliko, kot prenese un mali kamp hadilnik, tok da je za zajtrk prvih nekaj dni in predvsem, kar vem, da lahko. Mi na misel ne pride, da bi vlačil s sabo recimo jajca, takrat ko je blo rečeno, da se jih ne sme, al pa frišno meso, mi na misel ne pride. Zakoni in predpisi so zato, da se jih držimo, ne pa vsak po svoje in pol še jamrajo, ko jim gre ozimnica...ups futer za na morje v koš.

Če bi mel pavšal kot Marogica, ko ima večino stvari že dol, bi pa mogoče več hrane vlačil s sabo, zdaj pa niti nimam prostora.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?