|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
23.3.2011 8:12:36   
Arabella1
danes je 27 dan... zgodaj še.. samo ne dajo mi mir občutki pa znaki.. utrujena sem, prsi imam nekam občutljive, nos zelo občutljiv, pa mozolje "pogrešam" itd...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
23.3.2011 9:01:21   
Janchek81
Arabella1 čist prezgodaj za ugotavljanje kakršnih koli znakov ... jaz sem po UPNju + abraziji dobivala iste hormonske znake kakor, da bi bila še vedno noseča .. žal je tko, da se hormoni ne umirijo tako hitro, še izpred 3 mescou nazaj mi je mlek pritekel iz bradavice user posted image   tudi še zdaj imam pred user posted image  tako špikanjo v jajčnikih, k prej nikol nisem imela in otrdele prsa in boleče bradavice, pa sem jo zaenx še vedno dobila user posted image  tako, da ... počakaj še vsaj 10 dni in boš potem videla ...

(odgovor članu Arabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
28.3.2011 14:30:27   
Arabella1
Bom počakala ja, pa da vidimo kaj bo user posted image  
user posted image  še vedno ni, mozoljev tudi ne, čuden občutek je še vedno prisoten... bomo videli user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
1.6.2011 11:53:11   
MAMI 4
Po 4. mesecih in pol. Sicer prej si nisva niti želela, saj je bil SS v 18 tednu. Sedaj sem v 14. tednu in upam na dobro...
Srečno vsem vam, ki upate!

(odgovor članu Arabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: koliko časa po SS ste zanosile?
30.8.2011 18:04:24   
ronja
Arabela, saj lahko narediš test, pa boš ziher.

Kar se tiče zanositve po ss pa: prvič kot sem že napisala, so mi priporočali 3 mesece premora in sva mela tačas kondome, potem ko sva jih dala stran po 3. m., pa sem zanosila takoj, rezultat je Ronja.
Zdaj po drugem ssu so rekli, da lahko zanosim že po 1.m., ki je prišla kmalu - pač kot bi bil normalen cikel in bi bil ss menstruacija. In potem sem naslednji mesec zanosila - torej sredi marca sem imela ss, sredi aprila m. in potem konec aprila zanosila in zdaj upam, da bo lepo zdrav in počakal do januarja.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Arabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?