|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 7:11:17   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Dobro jutro....

Naša nočka, ma sej ne vem kaj naj rečem.... Tokrat so otroci lepo spal, Onasisa tudi ni nič bolel, se je pa stroju utrgaluser posted image  Sem dala cunje prat ponoč in je ob ene enih začel tko ropotat......Je Onasisa u luft vrglo pa je šel u kopalnico, kje imamo stroj in ga je držu pa tulu KAJ NAJ NAREDIM????'user posted image user posted image user posted image user posted image . Ja bumbar izklop ga....Matr saj ne vem kaj naj rečem....Nije tehnika za seljake.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 7:36:04   
Čebel@
jaz pa čakam Hano da se zbudi,da pičiva v ZD po njeno kartoteko

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 7:50:06   
simonakr
Jutro!
Moja mala spi - ponovno, jest kofetkam!

Mlea - ah ti dedci! Sej moj je čist isti! Samo on ne izklapla pomivalca, on izklaplja uno proti komarjem - ker ga sliši user posted image user posted image in ker ga potem ta zvok moti user posted image user posted image . Sem ga že ene parkrat vprašala če ima prisluhe! user posted image

Katjuša - user posted image user posted image user posted image za atija!

Majchy - zakaj pa rabiš kartoteko? Ja naša se pa ponoč pa zvečer preden zaspi sama obrne na bok, pa ene parkrat zamenja položaj ( da ima glavo tam ko bi mogla imet rit in podobno)user posted image !

Barbara GS - jest upam da bo tale trma ali kar koli že pač je kmalu minila pri tebi in pri meni!

Jest kopam vsak dan, samo ne z milom.

Zdej grem pa še malo po netu brskat pol pa na sprehod da ne bo prej prevroče! Upam da bo spala, ker zdele že ene par dni sploh noče bit v vozičku če ne vid ven, pol jo pa sonce mot ... Tko da bomo pop športni del gor namontiral!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 7:59:40   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr


Majchy - zakaj pa rabiš kartoteko?
zamenjali sva pediatra

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:00:55   
Urša08
jutro

Majchy hvala za koficouser posted image

Naša nočka, kaj pa vem , sej sploh ne vem a sem enkrat hranla Žiga al dvakratuser posted image ma sem čist skurjena. Sploh ne vem kaj mi je. Pa še malo sem slabe volje glede morjauser posted image gremo zdej v nedeljo, ma jaz upam da ne bomo mel cel teden dežja. Ma po pravic povedan me je minila vsa volja do pakiranja.

Otroka sta oba že zrihtana, sita zadovolna vsak na svojem mestu user posted image en je v ležalniku, en pa traktorja fura user posted image

Jaz si grem pa eno kofico narest da se mal k seb spravim.

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:11:14   
Čebel@
urša......jaz tudi v spanju grem k njej in jo dajem na bokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi gremo verjetno v ponedeljek(še nisva čist ziher)........vsa druga leta je bilo precelj boljše ker sva šla zmeraj kam v tujino(tunizija,egipt,rodos...)in tam je vedno lepo vreme

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:16:27   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr


Majchy - zakaj pa rabiš kartoteko?
zamenjali sva pediatra


A tako!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:16:35   
Urša08
Jaz sem prišla do svoje kavice, jo mam kar pred sabouser posted image Žiga je zaspančkal nazaj za kako urco, Nejc ma še vedno delo s traktorji user posted image

majchy joj tale morje, ma zmer je blo junuja lepo sedaj pa takle drekuser posted image ma sej nimamo kej bo že. Se bomo pa sprehajali. V tujini (Egipt, Djerba, Grčija)sva mela pa tud midva zmer lepo, pa ni važn kdaj sva šla. No sej letos tud planirava en teden tujine septembra ali oktobra.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:17:54   
simonakr
Nč midve šibava na sprehod zdele ko je še sveže!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:19:50   
Urša08
Simonakr ja pri nam je podobno v vozičku, on hoče gledat user posted image , no pa včasih se tud tega naveliča in bi se poba nosil, joj kok je men vse to poznano od Nejca user posted image user posted image user posted image itak je pa od vsega kengurujček zakon, tako da ga mam že na seznamu za na morje.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:21:38   
Urša08
simona kr lepo vozičkajta pa se potem tipkamo user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:22:00   
Čebel@
urša.....meni je mož za drugo leto obljubil tujino(verjetno grčijo).....mah prav smotan je ker danes je še lep dan,drug teden pa sranje od vremena
simona.....uživajta na sprehodu

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:29:00   
Urša08
majchy drugo leto bo Hana ful uživala v Grčiji bosta vidlauser posted image Mi smo šli z Nejcem , ko je bil star 9 mesecev na Djerbo in je blo super in lani v Grčijo. obakrat čudoviti spominiuser posted image Sploh pa uživanje na mivki, to ga nisi stran spravil. user posted image Zato pa tud letos neki planiram samo me je mal strah k zdej sta pa dvauser posted image in ne vem kako bo z dvena na avionu, pa v hotelu oz. apartmaju karkoli bomo že našli.
A Hana še spančka?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:33:31   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

majchy drugo leto bo Hana ful uživala v Grčiji bosta vidlauser posted image Mi smo šli z Nejcem , ko je bil star 9 mesecev na Djerbo in je blo super in lani v Grčijo. obakrat čudoviti spominiuser posted image Sploh pa uživanje na mivki, to ga nisi stran spravil. user posted image Zato pa tud letos neki planiram samo me je mal strah k zdej sta pa dvauser posted image in ne vem kako bo z dvena na avionu, pa v hotelu oz. apartmaju karkoli bomo že našli.
A Hana še spančka?

bo šlo tudi z dvema-boš videla......sej konec koncev boš imela moža s sabo,ne?
ja Hana še spančka......jaz bi šla na sprehod, mala pa drnjohauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:38:12   
Urša08
majchy kaj ko bi medve za en dan zamenjali najina sončka user posted image ti bi se nahodila, jaz pa naspala user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:42:26   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

majchy kaj ko bi medve za en dan zamenjali najina sončka user posted image ti bi se nahodila, jaz pa naspala user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image po moje bi Hana ven padla ko me en čas nebi vidla-bi bilo pa luštno......imava pa eno oviro-ti dojiš,moje so pa prazneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sej boš spala ko bojo otroci odrasliuser posted image user posted image user posted image user posted image če ti ne bojo vnuki skakali po glaviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:46:41   
tanci29
jutro

a ste čist nore....a vidim da smo že na 200tki
hana se dere ker je na igralnem centru...zdržala je cele 3 minuteuser posted image ....
ajde vas pridem kaseje prebrat

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:48:31   
Čebel@
tanci.....dobro jutro.......a hana ne mara igralnega centra?a je erik v varstvu?

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 8:49:27   
Urša08
tanci tebe pa zadnje dni pogrešam user posted image a se samo vozte z novim avtom okoli user posted image Kako ste zadovolni? Je dost placa?

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 9:07:18   
Čebel@
ste že vse šle na sončka?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 9:13:28   
Onasiss
Ah dopust............. mi gremo na Cres in komi čakam. Bomo vmes še skočili na Lošinj delfine pogledat, pa ne vem kdo se bolj veseli tega Vito al jaz.user posted image user posted image user posted image

Drugače pa mene ne vleče kam v Turčijo al pa dolj, sploh zdele k so otroc majhni. Imam  pa v načrtu ko bo Evita stara kake 4. leta, da bi šli v Novo Zelandijo za kake 3-4 tedne, tam najeli kamper in pičimo. user posted image user posted image user posted image Me pokrajina noro primamlja, se mi zdi, da celo bolj kot kaka Grčija, čeprav ne rečem, da tja pa ne bom šla.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 9:13:41   
BarbaraGS
dobro jutro :)
no nase bolj neprespano, ampak kaj cmo...ni blo eo tahujsih hehe :)

Morje pa sva midva sla vedno v tujino. Razen mogoce Dalmacije, mi hrvaska ni vsec. Lani pa sva se odlocila, da ker bo veliko novih stroskov za selitev, dojencka,  pa kuza gre lahko z nama....in imava moznost bit na Krku skoro zastojn, da greva kar tja za en teden. Nikoli vec Hrvaska kot glavne pocitnice - NIKOLI. Tako se mi je vse skupaj zagabilo, da ne vem kje zacet z razlago: vsak dan dez, morje mrzlo, guzva na plazi, kot noseca sem se bolj vohala cigarete na tleh in umazanijo po plazi ki je ne cisti nihce, da o tem, da so zraven naju, ki sva se skrivala zraven grmickov vozili lulat in kakat otroke (zraven pa wc za placat), nic ni zastojn se tus in wc ne in vse je ultra drago. Raje malo potrpim in gremo vsi skupaj na Djerbo ali kam AI in imam vse prineseno k riti, cisto je in ce je morje preumazano ali premrzlo, imam fajn bazene in zabavo.

Zveni mal razvajeno ampak ko se enkrat navadis tega, je vse slabse skoroda nesprejemljivo. Zame je tisti teden morja res uzivancija in sprostitev, ne pa da placam in se skrivam v sobi zaradi mraza in grdega vremena. To lahko pocnem tudi doma :)

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 9:15:38   
Onasiss
Ne Majchy jaz sem še tle..... Evita spi, sploh pa se mi ne da z vozičkom okol letat čez dan zdaj ko imam atrij, prov paše. Ko smo vzunaj je kar v prenosni postelji in se vrti in kotali. Ji rečem kar Tyson, ker hoče tisto mrežo dol strgat.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 9:17:49   
Čebel@
midva sva do sedaj hodila v hotele s 4 ali pa 5 user posted image  in sem se razvadila.....ampak če bo normalno vreme bomo tudi na kampiranju uživali........pred parimi leti sva šla za par dni in sva se imela res fajn(s šotor sva šla)

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
19.6.2009 9:18:57   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Ne Majchy jaz sem še tle..... Evita spi, sploh pa se mi ne da z vozičkom okol letat čez dan zdaj ko imam atrij, prov paše. Ko smo vzunaj je kar v prenosni postelji in se vrti in kotali. Ji rečem kar Tyson, ker hoče tisto mrežo dol strgat.user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz pa moram do ZD in vem da nama bo vroče ko user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?