|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:10:41   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

mlea, Gaja tudi prespi celo noč, razen učasih (mogoče 1x na teden) se vmes zbudi za nočni prigrizek...user posted image


lepo spiteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:10:57   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

Pozdravljene čvekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Res ste prave čveke. Namreč en dan me ni, pa ste že kr na novem delu. No včeraj sem se javila še na starem, danes pa sem vas že komaj našla-user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za nazaj vas ne bom brala ker se mi enostavno ne da. Sej če bi bila že zdrava potem bi še šlo. no danes je vročina že malo padla, tk da se mal bolš počutim, včeri je bila še kr 39.9, pa sem vzela lekadol pa ni nič pomagal. Upam, da bo tega kmal konec.


čim prej se pozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:11:12   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
kak pa to daš v flašo? in je pol spala?

Naredim mleko in potem dam noter še piškot in fajn prešejkam. Spala je mogoče uro dlje kot ponavadi. A isliš, da bi ji mogla že kake kaše zvečer dodajat?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:12:47   
Čebel@
deja..........hvala za odgovor......ja midve imava maxsi cosi lupinico in res full švica.....bom kupila tole,pa da vidimče bo kej boljšeuser posted image user posted image user posted image ......pa user posted image user posted image user posted image user posted image  nakup si opravila

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:14:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
kak pa to daš v flašo? in je pol spala?

Naredim mleko in potem dam noter še piškot in fajn prešejkam. Spala je mogoče uro dlje kot ponavadi. A isliš, da bi ji mogla že kake kaše zvečer dodajat?user posted image user posted image user posted image user posted image

jst mu bom dala zvečer okol pol9 kašico pol ob 9 pa mleko in spatuser posted image user posted image user posted image no sam za zdej še vredu spi se je pa zbujal ob 5 zjutri par dni in sem mu dala eno merico mleka vač na isto vode sam to samo zvečer in spet OK spi.... torej 7 meric in 180 vode

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:14:36   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
ja........12 ur spi v kosu,pa še budi jo moram včasih

Moja je začela zdaj par dni nekaj štrajkat. Včeri je šla spat že ob osmih (pojedla cca 160 ml) se zbudila ob 1 (pojedla cca 110ml), pa je bila ob pol štirih spet lačna user posted image (pojedla 100 ml) potem je bila ob 7,30 žejna, potem je pa prej ob 9-ih spet pojedla okoli 120 ml. Pa še ni konec dneva. Pa ful mi spije.
a vaš da sem pomislila da bi mogoče tvoja bejba imela preskok v rasti....ne vem nouser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:15:41   
Onasiss
Joj se mormo pohvalt, moj Vito je danes spal celo noč brez pleničke in se ni polulal. No, saj to že neki časa traja, ampak sva mu iz varnosti dava gor pleničko. Pa tudi zjutraj si je zobke umil ČISTO SAM.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:15:55   
claud
No tako,smo se mal sprehodili,larissa se spet igra....naj vam bolj nazorno pokažem....user posted image
user posted image
user posted image

zdj bo pa kmal lakota,pa spanje.....ratal mi je lase umit-že 3 dni govorimuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:17:01   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
ja........12 ur spi v kosu,pa še budi jo moram včasih

Moja je začela zdaj par dni nekaj štrajkat. Včeri je šla spat že ob osmih (pojedla cca 160 ml) se zbudila ob 1 (pojedla cca 110ml), pa je bila ob pol štirih spet lačna user posted image (pojedla 100 ml) potem je bila ob 7,30 žejna, potem je pa prej ob 9-ih spet pojedla okoli 120 ml. Pa še ni konec dneva. Pa ful mi spije.
a vaš da sem pomislila da bi mogoče tvoja bejba imela preskok v rasti....ne vem nouser posted image

Men se tud to dozdeva, ampak da bi to cel teden trajaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:17:55   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

deja..........hvala za odgovor......ja midve imava maxsi cosi lupinico in res full švica.....bom kupila tole,pa da vidimče bo kej boljšeuser posted image user posted image user posted image ......pa user posted image user posted image user posted image user posted image  nakup si opravila

mi tud v jajčki ful švicamo in smo odstranl tisto blazinco pa sem kupla eno mini brisačko nardila gor luknje in mu dala zadaj pa je mal boljše
user posted image

pa še en pozdrav od benjamina pol pa šibam mu dat mal pit še kr čaka boščekuser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:23:15   
Onasiss
Ah, jaz sem ji dala pa pod glavo kar bombažno pleniščko. Pa nima nikoli mokrih lask....ker jih nima.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjusa-ti lumpa ti, dejm mu hitr za pit, revčku.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:25:31   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Joj se mormo pohvalt, moj Vito je danes spal celo noč brez pleničke in se ni polulal. No, saj to že neki časa traja, ampak sva mu iz varnosti dava gor pleničko. Pa tudi zjutraj si je zobke umil ČISTO SAM.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:26:58   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
ja........12 ur spi v kosu,pa še budi jo moram včasih

Moja je začela zdaj par dni nekaj štrajkat. Včeri je šla spat že ob osmih (pojedla cca 160 ml) se zbudila ob 1 (pojedla cca 110ml), pa je bila ob pol štirih spet lačna user posted image (pojedla 100 ml) potem je bila ob 7,30 žejna, potem je pa prej ob 9-ih spet pojedla okoli 120 ml. Pa še ni konec dneva. Pa ful mi spije.
a vaš da sem pomislila da bi mogoče tvoja bejba imela preskok v rasti....ne vem nouser posted image

Men se tud to dozdeva, ampak da bi to cel teden trajaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to pa nevem koliko časa bi lahko trajalo.....midve sva imeli preskok,in je trajal samo 1 dan

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:28:25   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

deja..........hvala za odgovor......ja midve imava maxsi cosi lupinico in res full švica.....bom kupila tole,pa da vidimče bo kej boljšeuser posted image user posted image user posted image ......pa user posted image user posted image user posted image user posted image  nakup si opravila

mi tud v jajčki ful švicamo in smo odstranl tisto blazinco pa sem kupla eno mini brisačko nardila gor luknje in mu dala zadaj pa je mal boljše
user posted image

pa še en pozdrav od benjamina pol pa šibam mu dat mal pit še kr čaka boščekuser posted image user posted image user posted image

user posted image

joj ti ti ti mami,da ga pustiš tkole čakat......ja drugače ji bom pa zdej dala tetro uspodi

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:29:22   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Ah, jaz sem ji dala pa pod glavo kar bombažno pleniščko. Pa nima nikoli mokrih lask....ker jih nima.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image bodi vesela......jaz sem že študirala da bi Hano postriglauser posted image user posted image user posted image user posted image ne,sj neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:32:00   
Čebel@
no moj hladilnik je na potiuser posted image user posted image user posted image me je šofer poklical,me je revež iskal v ljubljani-mu v trrgovini nso povedali da mora v domžaleuser posted image user posted image user posted image .....je revež klel po telefonu-no važno da meni dostavi hladilnik,ne kermu drugmu ki ima šlučajno isti naslov ko mi

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:33:05   
Čebel@
danes pa meni tudi leta ena pupa po ekranuuser posted image user posted image user posted image sunny....a si jo zdej k meni poslala?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:39:02   
Pupka
Jaz pa zdaj kopiram dokumente da nesem jutri na občino- 200 € jim pa res ne bom pustla. In to seveda počnem zadnji dan user posted image

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:45:18   
sunny24
majchy, ne ne, jst jo mam še zmiri! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pupka, kire dokumente pa? A za un dnar od občine za rojstvo al...? Joj, jst tudi morem še to zrihtat da dobimo dinčke za na dopust...Malo več kot 400 dobimo.

A sm povedla da so mi na firmi odobrili solidarno pomoč in dobim dinčke, k sm bla tolko časa na bolovanju? Sm prov vesela da bo neki, in sicer 30% povprečne plače v podjetju...


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:51:17   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

majchy, ne ne, jst jo mam še zmiri! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pupka, kire dokumente pa? A za un dnar od občine za rojstvo al...? Joj, jst tudi morem še to zrihtat da dobimo dinčke za na dopust...Malo več kot 400 dobimo.

A sm povedla da so mi na firmi odobrili solidarno pomoč in dobim dinčke, k sm bla tolko časa na bolovanju? Sm prov vesela da bo neki, in sicer 30% povprečne plače v podjetju...

to pa bo enih dinarčkovuser posted image user posted image user posted image mi dobimo brco v rit,ne pa denaruser posted image user posted image
samo je nadležna tale pupa,a niuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:56:02   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24
A sm povedla da so mi na firmi odobrili solidarno pomoč in dobim dinčke, k sm bla tolko časa na bolovanju? Sm prov vesela da bo neki, in sicer 30% povprečne plače v podjetju...

Ja, si se pohvalila. user posted image user posted image user posted image user posted image Baje ti je informacije prenesel oče, če se ne motim????

_____________________________

So what....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:56:28   
BarbaraGS
joj cveke....vceraj vas berem berem in ne uspem prebrat, pol pa ze klice mala... user posted image

claud kje si kupila ta igralni center in katere firme je?

ja mi tudi svicamo in ceprav sem kupila tisto frutirasto obleko, ni nic boljse. Cela je mokra.

Nic, mi danes nismo spali (3x zbudila) in smo zelo tecni (vsi po vrsti). Se vedno se borim s flasko in AM. Flasko je sprejela kolkor tolk tisto od Nubija, AM pa je fuj in fej in krokodilje solze. Potem pa vidi dojko in kar zavzdihne od olajsanja in hitro zagrabi. Vceraj je bla se hujsa. Cim sem ji pomolila v usta flasko se je delala da spi, pol pa ji dam dojko, pa zagrabi ko nora (in to parkrat zaporedoma hehe).
Jaz res ne vem kaj naj... Sej bo, sam cimprej bi jo rada odstavila, da dobi cim manj teh zaviralcev hormonov vase user posted image

Nic punce, grem jaz spat. Vas bom poskusala prebrat zvecer, ker se bo sigurno full nabralouser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:57:24   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23
mi dobimo brco v rit,ne pa denaruser posted image user posted image
samo je nadležna tale pupa,a niuser posted image


Kje pa delaš?? Dej pošlji mi na ZS. Kera pupa je nadležna??

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:57:30   
sunny24
Ja, meni full teži in jo mam tudi na sumu, da zaradi nje in njenih klinčevih zvezdic RR šteka...

Ja, naša občina je kar radodarna...Sam za moje pojme bi to mogle dat vse občine in za vse bi moglo bit enako...Pismu, nekje dobiš lepe vsote kot pri nas, drugje ti dajo pa knjigico in čestitko župana al pa celo nič...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
28.5.2009 11:58:34   
Pupka
Sunny, ja za to. Mi mamo 200 €, neki je.  A pr vas mate kar 400? No, jaz do 1.6 moram dostavit, ker velja le 4 mesece po rojstvu. In jutri je zadnji dan. Tak da sem skopirala še dokumente, ker vlogo mam izpolnjeno že doolgooo user posted image Za ono si pa men se zdi omenla ja. Super-vsak ojro pride prav.

In ja, ko se prselim pade kofe sigurno. Upam da večkrat user posted image


_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?