|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.6.2009 20:49:22   
n€na
bravo punce, da ste zdržale prvi dan...

jaz sem pa komaj zdržalauser posted image ta sadni dan mi ni bil preveč vredu, saj nisem navajena pojesti toliko sadja...priznam sem lačna in priznam da sem vrgla vase košček pršuta...sem bila tako lačna, ampak to ni izgovor, bo treba zdržat...se bomo morale kr fajn spodbujat, da nam bo ratalouser posted image user posted image ...

rakica1....dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image ...vsaki dan nas je večuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
2.6.2009 14:47:26   
RAKICA1
ojla no se še jaz malo oglasim za menoj je včeraj vspešen dan tako da se je poznalo tudi na vagi danes imam sadni dan tko da do sedaj mi je uspelo naprej pa upam da mi bo tudi da nebom kaj grešila
čestitke vsem za prvi dan ki ste uspele user posted image user posted image user posted image user posted image
nena sej bo šlo boš vidla da bo šlo samo malo moraš vstrajati meni tudi danes čokolade lezejo po glavi pa bom probala zdržati

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
2.6.2009 14:50:21   
PIRANJA
user posted image sicer ne vem kako sem prišla do tega posta, ampak jaz bi tudi morala mičkeno dol vržt

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
2.6.2009 18:56:47   
RAKICA1
punce a nardimo kakšno tabelco kok mamo kg in kok bi rade zguble da vemo pa se vsak petak vagamo pa sporočimo stanje koliko smo bile pridne

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
2.6.2009 20:24:35   
n€na
oj,

za mano je tudi zelo uspešen dan..na vagi se mi še nič ne pozna, in sem vsa napihnjena ker pričakujem user posted image

jaz sem za tabelo...ob pogledu na moje številke, me bo groza in ne bom grešilauser posted image

piranja- superca še ena ki se nam je pridružlauser posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
4.6.2009 18:58:18   
RAKICA1
ojla punce pa kje ste sedaj vse kaj pa ja niste že vse voljo zgubile kaj no jaz sem v ponedeljek imela 69,20kg tko da v petek je vaganje in sporočimo stanje ter naredimo tabelo
lep pozdrav vsem upam da vam hujšanje napredujeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
4.6.2009 19:37:37   
KC
Punce, kar pogumno naprej, sicer sodelujem na drugi temi "hujšanje po ločevalni-začetek maj."Sama sem z ločevalno začela 1.4. in sem v prvih dveh mesecih izgubila 9 kg in se super počutim.Imam še 23 dni do konca.

Lp, pa uspešno izgubljanje kg vam želim.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
5.6.2009 7:26:11   
n€na
jutro...

vitdeti je res tako kot da so že vse dosegle svoje idealne kilogrameuser posted image user posted image user posted image

jaz sem se v ponedeljek vagala in mi je vaga pokazala 73 kg....danes zjutraj pa sem pozabila stopiti na vago....tako od oka povedano pa nisem zgubila niti gramauser posted image ....danes imam sadje za jest in sem si s sabo prinesla sladke češnjeuser posted image user posted image
Rakica a boš ti naredila tabelouser posted image

KC- le pridruži se nan večkrat, ker bomo pa res potrebovale vzpodbudne besede...čeprav se mi zde da je po enem tednu nekoliko lažje in tudi lačna nisem več toliko...in manj jem...ne vem pa zakaj vaga stojiuser posted image user posted image

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
5.6.2009 18:08:00   
RAKICA1
ojla ja lahko nardim jaz razpredilnico in nas not vpišem tako da bomo imele
no moje stanje je pa danes zelo dobro in sem prav zelo vesela ta je tako67,5kg tako da sem kar ponosna na sebe zelouser posted image user posted image user posted image user posted image
gremo punce ostale pa jutri na vago in stanje sporočite da vas lahko dam v raspredilnico

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
6.6.2009 9:57:44   
n€na
super...

no jaz sem pa danes stopla na vago in mi je tudi pokazala malo manj..pokazala mi je 72.5 tako da nekaj je šlo doluser posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
6.6.2009 15:27:09   
RAKICA1
Naša tabela kg


IME    KOLIKO KG MAMO     5.6.09             12.6.09
        IDEALNA TEŽA


RAKICA1  69,20KG    67,5KGuser posted image user posted image
                 60,00KG

NENA26   73,00KG    72,50KGuser posted image user posted image  
                63,00KG

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 6.6.2009 15:29:49 >

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
6.6.2009 19:52:45   
n€na
lep seznamčekuser posted image user posted image user posted image

kot kaže sva samiuser posted image , pa nič za to...bova tudi  zmogli...pri meni je vsaki dan lažje...samo imam malo težav s pijačo...premalo spijem...pa si pripravim dve 1,5L flaši pa jih ne spraznim do večera...

bo že...a ti imaš kaj težav s tem..kaj pa piješ?



(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
6.6.2009 20:46:28   
RAKICA1
ojla ja res je da sva samo dve samo ne smeva volje veš zgubiti morva iti naprej gotovo se nama še kakšna pridruži verjemi sej bova zmogle
jaz pa spijem kar dosti veš v službi 2l vode pijem pa od radenske za kurjenje maščobe pa potem še doma eno steklenico od 1,5l vode spijem sam se doma tudi malo preganjam da spijem no danes sem malo pregrešila zato bom pa jutri pridna da vse popravim
pa ti kako je tebi bil današni dan je šlo

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
7.6.2009 8:16:05   
n€na
JUTRO

Jaz imam  pa danes škrobni dan in bom naredila zelenjavno juho brez dodatkov (samo malo soli) in grah s krompirjem za moja dva sončka pa zraven še kakšno kranjsko ali hrenovko...odvisno kaj si bosta želelauser posted image user posted image

V službi spijem tudi jaz več kot dovolj in spijem vse.. ker pač sedim za računalnikom in imam pred očmi tisti dve flaši in potem kar naprej pijem...doma je pa drugačna pesem...kot da nebi imela časauser posted image user posted image

Danes pa že ko imamo malo lepše vreme bova s tamalo šli malo okoli...moram počakat, da se zbudi...samo ne vem še ali peš ali s kolesom...ker kar precej piha bova verjetno šli kar pešuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
7.6.2009 18:22:47   
RAKICA1
ojla no jaz pa sem danes bila malo manj pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image tako da bom ta tedn bolj pridna da spravim kaj doluser posted image  tko da jutri spet se vzamem v roke in bom zelo pridna in lepo napšrej hujšala spet
pa ti kako je tebi uspel današni dan si kaj grešila

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
7.6.2009 20:48:54   
n€na
oj,

ja skoraj nič se nisem pregrešila...sem pojedla dva griza palačinkeuser posted image ...še dobro, da grem jutri v službo, da se bom lahko naprej držala diete..saj veš kako je, ko greš na obisk te kr neki silijo jest...in jaz se razno raznim dobrotam komaj odrečem...glede na vse dobrote sem bila kar pridna saj sem se pregrešila z dvema grižljajema palačinkeuser posted image user posted image ...spila sem pa tudi dovolj...juri imam pa OH in bodo verjetno kake testenine padle...ta dan mi je najboljšiuser posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
8.6.2009 21:03:30   
RAKICA1
ojla

evo za menoj je današni dan zelo uspešen nisem grešila sem bila zelo pridna in lepo hujšala user posted image user posted image  sem kar ponosna nase da nisem grešila nič danes tko da upam da kaj do petka shujšam še user posted image user posted image user posted image
pa tvoj kakšen je bil kaj danes dan je bil uspešen ali je bilko kaj pregreškovuser posted image  upam da je bil uspešen user posted image  veliko sreče nama želim

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
9.6.2009 7:20:52   
n€na
oj,

jaz sem včeraj imela zelo uspešen dan saj skoraj nisem imela časa jest...sem pa spila nek nadomestek obroka in je bilo super in se moram pohvalit, da grejo grami kar pridno dol...se mi pozna na hlačahuser posted image in na zizahuser posted image ...upam, da se bo začelo kmalu poznati tudi na trebuhuuser posted image


danes imam pa sadni dan, in sem si v službo prinesla dosti sadja in tekočine...jaz bom najbolj srečna ko bo začela tehtnica kazati pod 70 in pol bom vidla da sem uspešna in bom imela še več motivacijeuser posted image

grešila se pa nisem in mi je prav zanimivo, da ne posegam po saldkemuser posted image ker to pa obožujem...zdaj pa nisem sladkega jedla že dva tedna...ko mam oh pa se raje pridružim sladoledi in temni čokoladiuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
10.6.2009 11:42:51   
RAKICA1
ojla

no včerajšni dan je bil za menoj uspešen zelo danes sam malo pregrešila zato bom pa cel dan pridna veš vsaj upam da mi znese user posted image user posted image  drugač se pa na vagi kar lepo pozna da sem kar nekaj zgubila tko da sem kar vesela uspeha upam pa da pridem do idealne teže kot želim

nena me veseli zate sam tko naprej nesmeva se predati in na mama bo uspelo da prideva do idealne teže jaz tudi komaj čakam kdaj bom videla na vagi 64kg takrat bom zlo hepi pa potem je cilj da vidim 60kg tko da upam da bo čim prej in potem samo še težo obdržati

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
11.6.2009 9:55:40   
n€na
še en uspešen dan je za manouser posted image ..danes pa tudi novim zmagam na proti...se pozna tudi, a je bolj toplo in nam ne paše toliko jestuser posted image , danes si bom nardila riž z zelenjavo, ali pa kakšen krompirček spekla..bom vidla za kaj bosta moja dva sončkauser posted image user posted image user posted image  in njima še kaj zraven jaz pa sam rižekuser posted image

sem pa jaz zjutraj večinoma na sadju in ga pojem kdaj tudi več in ne samo dva komada za zajtrk...meni ne znese do treh popoldne...ratam prej lačnauser posted image

kako je pa kaj pri tebi...kako imaš razporejene obroke?


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
11.6.2009 10:07:51   
RAKICA1
ojla no me veseli da je za teboj uspešen dan no moj je bil pa včeraj katastrofalen res katastrofalen mi je cukeruser posted image padel pa sem čokolado pojedla potem pa si še privoščila dva sladoleda tako da se je danes kar poznalo tudi na vagi veš no danes bom pa zelo pridna danes delam popoldan tako da za zajtrk je bil malo bolj pozn je kos mesa zavit v listnato testo in popoldan bo sadje zvečer pa skočim še na odbojko da se mal razmigam tako da danes smo brez grehov ker jutri se vagava in upam na pozitivno zelo pozitivno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.6.2009 7:12:32   
n€na
jutro.

jaz sem z današnjim dnem že sedaj zelo zadovoljnauser posted image user posted image user posted image Sem se vagala in vaga je pokazala 70,6kg...še malo pa bo pod...juuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....

Meni grejo kile dol sicer bolj počasi ampak bouser posted image user posted image user posted image

Sem ti hotla že včeraj kaj napisat pa me je moja malčica prepričala, da sem se šla z njo igrat...Jaz sem se samo usedla za rač. je mala prišla takoj zraven in rekla....mami pidi...in mami je šlauser posted image user posted image user posted image

danes pa so na sporedu testenine.mmmmmmmmmm že sedaj sem lačnauser posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
12.6.2009 19:02:00   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Naša tabela kg


IME    KOLIKO KG MAMO     5.6.09             12.6.09
       IDEALNA TEŽA


RAKICA1  69,20KG    67,5KGuser posted image user posted image        66,90kguser posted image user posted image
                 60,00KG     1,70kg                    0,60kg

NENA26   73,00KG    72,50KGuser posted image user posted image     70,60kguser posted image user posted image
                63,00KG      0,50kg                    1,90kg
 
 
 
 
Bravo zelo dobro nama gre tole hujšanje samo tako naprej morava user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke dobiva obe sem zelo vesela za obe naslednji tedn morva biti še bolše tako da se morva ta tedn zelo pomatrati in biti pridneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
13.6.2009 15:07:09   
n€na
ojla,

kako gre?

jaz sem se danes malo pregrešila in sem pojedla malo špinače in krompirja in upam, da se ne bo preveč poznalo na vagiuser posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
13.6.2009 15:40:41   
maxi133
Ojla punce! A ima katera to knjigico 90 dnevna ločevalna dieta, za po mailu poslat? 

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?