|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.6.2009 7:20:31   
n€na
piši mi na ZS


A se nama boš pridružila??user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
14.6.2009 15:24:44   
RAKICA1
ojla ojla punce no jaz sem danes malo grešila tako da sem rekla pa od jutri za res in bom zelo pridna obljubim da se bo v petek poznal razultat
kako pa tebi gre hujšanje si kaj danes grešila greva veselo naprej z veliko volje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 9:43:20   
n€na
oj,

jaz sem tudi malo grešila, sicer sem imela B dan in sem zraven malo krompirčeka in pol še eno kremšnito, ki jih je spekla teta...danes pa stopim na vago in me kapuser posted image ...čimprej na stare tirnice in hitro naprej dieto delatuser posted image , da bo v petek VESELJE....

VESELO NAPREJuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 10:03:06   
hillmagic
Po nesreči sem zašla na hujšanje in prebrala vaše poste BRAVO PUNCEuser posted image user posted image . Sama sem imela lansko leto takle čas ločevalno in sem shujšala 12 kg pa še bi šlo če bi se bolj držala. Ravno včeraj sem premišljevala če bi se lotila diete pa ne vem a bi ali nebiuser posted image , ker je tako fino jesti sladoled vsaki danuser posted image ...hmmmm... Vem pa ko se bom odločila da se bom tega držala sigurno dober mesec ali dva. Torej. Hmmm Ja nič Evo se vam jutri pridružim. OK...
Sedaj pa grem stehtat mojo lepo okroglo postavico user posted image no sej ni tako zelo okrogla. Če bi v trebuh zgubila bi bilo super. Ker imam kar lep šlaufekuser posted image .

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 15.6.2009 10:13:26 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 13:17:28   
maxi133
Dobila knjigico user posted image

Pridružila...hmmm, namen je tak pa se kar ne morem odločit oz se lotit user posted image A vam je ful težko? Oz a ste ful lačne? user posted image
Po porodu mi je ostalo celih 10 kg. Sicer jih imam 62 in vsi mi pravijo da sem bila prej ravno malo presuha, a bi vseeno vsaj kakšnih 7 kg rada zbila. Aja še to, a mislite da je učinkovito, če npr shujšam toliko v 2 mesecih in potem dieto opustim? Brez nažiranja seveda user posted image Malo me moti ker sem se to spomnila ravno pred poletjem, ker saj veste, da ko greš na morje, ne boš za večerjo jedel kot piščanc user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 13:42:28   
hillmagic
Jaz sem to dieto enkrat skozi dela res pa ne striktno 3 mesecov ampak sem se takrat držala dva mesecauser posted image , pa tudi pregrešila sem se. Tako da gre če imaš voljo. Jaz sem se tudi zredila meduser posted image  sem jih imela 95kg sedaj jih imamuser posted image  mislim da 80kg ...Sem prej napisala da se grem stehtat pa ne vem kdo je premaknil tehtnico iz kopalnice, nekam ker jo ne najdem user posted image ...dober začetek a neuser posted image   Jaz se redim zato ker nimam rednih obrokov, discipline, se ne nažiram ampak ne jem redno, potem pa se mi zaloge kopičijo ker telo ne ve kdaj bo dobilo hrano. Tako kot sem rekla JUTRI SE VAM PRIDRUŽIM za spodbudo MAX133 pridi zraven ODLOČI SE IN PROBAJ.
Jaz sem spomnim da sem se samo na sadni dan teško brzdala in sem bila malo bolj sitna tisti dan....Sem se spomnila da me je takrat mož vprašal če sem bila sitna Kaj pa ti je a imaš sadni danuser posted image user posted image . JA sem reklauser posted image ....toliko o mojih prejšnji izkušnji. Kako bo tokrat pa bom videla JUTRI sTArtuser posted image user posted image user posted image
Za zdravje se gre in naše boljše počutje user posted image

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 15.6.2009 13:49:16 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 13:50:28   
maxi133
Ok ajde, jutri se vam še jst pridružem user posted image
Hillmagic, če se je lotiš že v drugo, potem le ni bilo tko hudo in si bila zadovoljna user posted image
No jutri reeeeeeeeees!

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 13:57:19   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: maxi133

Ok ajde, jutri se vam še jst pridružem user posted image
Hillmagic, če se je lotiš že v drugo, potem le ni bilo tko hudo in si bila zadovoljna user posted image
No jutri reeeeeeeeees!



BRAVOuser posted image user posted image user posted image  za odločitev in za začetek. Ni tako hudo boš videla, saj pravim sadni dnevi so bolj tako...ne boš lačna saj na koncu obroka spiješ se juho ki te nasiti. Vsaj mene je. Zajtrka pa načeloma nikoli nisem prav zares prakticirala tako da sadje bo šlo skozi. Bolj mi bo sladoled teško ne jesti vsak dan ker ga imam res fulllll rada. Ja eno leto je od prejšnje diete pa se nisem nič nazaj zredila celo mislim da sta mi šle še 2 kg po končani dieti.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 20:41:05   
RAKICA1
ojla punce user posted image user posted image user posted image  dobro došle med nas me zelo veseli ko poveste koliko iamta kg vas damo v respredilnico vsak petek pa se vagamo
hillmagic jaz sem lansko leto tudi hujšala in zgubila 21kg tko da sedaj moram še malo no upam da mi uspe zato punce veselo naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image

nena kako pa ti napreduješ z hujšanjem kako si preživela današni dan no jaz jutri imam sadni dan tko da bom imela kae malo pestro

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 21:26:24   
discoamela
se vam pridružim....sem začela danes in upam, da nam bo ratalo... imam pa 70 kg in bi želela priti na 57 če se bo dalo... šla sem tudi na en daljši sprehod - za začetek bo, a ne?

dajmo miiii!! user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 21:44:36   
hillmagic
Hey kakšna lepa dobrodošlica punce....hvala....se oglasim jutri ...še sedaj ne vem kam so dali tehtnicouser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
15.6.2009 22:27:29   
hillmagic
Discoamela super Saj bo šlo Začetki so hecni. Ko se vsega lotiš in se pripravljaš. Treba je začeti če to res hočeš nam bo 100 % uspelo. Naj povem da sem si danes ko sem zašla na to rubriko rekla Ja zakaj pa nebi malo skujšala in ker mi je enkrat že uspelo mislim da mi bo tudi tokrat. Čas pa bo pokazal, kje me čakajo preizkušnje user posted image .
Vse veselo še naprej ko bo pa kriza pa hitro povedat, pa ko bo luštno pa še bolj hitro user posted image

fak kje je naša tehtnicauser posted image ...

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 15.6.2009 22:28:27 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.6.2009 10:28:44   
n€na
user posted image

VSE NOVE, KI STE SE NAMA PRIDRUŽILEuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pri meni je vse OK, tudi glede tega, da sem se malo pregrešila se na tehtnici niti ne pozna dosti...Le tako naprejuser posted image user posted image in brez grešenja...Samo kaj pa boš., če imaš hišo polno obiskov...oni jejo ti pa jih gledaš kako se hranijo...ja valda, da sem začela tudi jaz jestuser posted image

hallmagic- a si našla tehtnicouser posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.6.2009 13:07:12   
maxi133
waaa kakšna dobrodošlica user posted image no pa sem se le lotila user posted image danes zjutraj sem se vagala in jih je 61 kg user posted image , a upam da bo kmalu 5 spredaj user posted image nekaj pa mi ni jasno...a malice tu ne obstajajo? meni je malo huda od 7 zjutro do 12 brez jest user posted image kako shajate? 

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.6.2009 20:33:15   
discoamela
danes še ni bilo hudo...če bo tako, bo kar znosno...sicer me je zamikal sladoled, ki ga je prinesel sodelavec za vse, ma sem se vzdržala in šla spit 2 kozarca vode in poklepetala s sodelavko, ko sem se vrnila pa so vse že pojedli.
kako je šlo vam???
jaz sicer pojem zajtrk okoli 8h, pa pretežno sedim, tako da hrane do poldan niti ne pogrešam preveč.. hujše je ko pridem ob 17h iz službe in bi takrat jedla, pol pa ratam lačna še okoli 21h ... včeraj sem nazadnje jedla ob 18h in nisem čutila kakšne posebne lakote zvečer... bomo vidli kako bo danes...


(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
16.6.2009 21:08:15   
maxi133
ma no sej moram rečt, da tut jst nisem čutila neke posebne lakote danes user posted image me pa jutri malo skrbi, ko je na meniju sagedinova juga (al neki tazga user posted image ). Po sestavinah se mi zdi ful podobna joti, a lahko joto jem? user posted image

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 8:11:12   
n€na
jutro

Jaz moram rečt, da sem se že kar malo navadla na ta način prehranjevanja...Danes imam sadni dan in ta mi je najtežji in na ta dan spijem tudi kakšen enemon in potem nekako zdržimuser posted image user posted image

Po sestavinah se mi zdi ful podobna joti, a lahko joto jem? 

po moje lahko ješ joto...

jaz sem jo tudi jedla na ta dan..pač ne ješ mesa ki je notri

meni je malo huda od 7 zjutro do 12 brez jest kako shajate? 


jaz pojem še kakšno sadje...ker meni je tudi dolga biti tako dolgo brez hrane in jaz imam kosilo šele ob 15-ih ko pridem iz službe in v službi okrog 12 spijem enemon

discoamela- fajn da si se nam tudi ti pridruila...vsaki dan nas je večuser posted image user posted image user posted image user posted image

Rakica- pa nisva več samiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 8:43:13   
RAKICA1
ojla punce kako napreduje hujšanje

Nena res je da nisva več same jaz mam tudi danes sadni dan tko da bova skupaj ga imele in uspele v njem men je pa zelo fajn imeti sadni dan veš zlo fajn ker mi paše sadje jesti veš pa tudi po njem nisem lačna toliko

punce dobro došle med nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da nebova same če nas bo več bomo lažje prišle do idealne težerazpredilnico pa napišem takoj sam da bo malo več časa

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 10:57:24   
hillmagic
Zdravo punce. Evo tehtnico sem našla in baje ne kaže pravuser posted image  tako mi je mati rekla da jih kaže 3 preveč. Tako da bom šla jutri k sestri se zvagat ko pride iz morja Ta mi kaže 85kg in če res ne kaže prav jih imam 82kg. V glavnem preveč na 170 cm višine, čeprav se nimam za debelušno, sem taka vrong punca zdrava močnauser posted image .

Jaz sem pojedla danes namočene marelice mmmmm so fine, to je zajtrk. Meni je tudi do kosila danes dolga, ker sem doma tako da sem pojedla zdele dve sveže marelice. Pol pa grem kuhat riž. Z zelenjavo pa solata in juha na koncu. Za večerjo pa pol manj.

Maxi133 midve sva začeli na isti dan a ne Discoamela en dan prej. Nena26 pa Rakica1 pa imata že 17 dan a ne Super Superuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 12:19:30   
n€na
Nena26 pa Rakica1 pa imata že 17 dan a ne Super Superuser posted image user posted image user posted image


a toliko je že...sploh ne grem za tem kateri dan je. Imam stalno v glavi B Š OH in V...upam da ne pozabim na vodni danuser posted image user posted image user posted image user posted image

hillmagic- ti imaš pa res smolo s to tehtnicouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 12:23:13   
maxi133
ejla pucne!
No pol bom tut jst kakšno sadje med obroki popapcala da ne dol padem user posted image
Nena26, kje pa kupiš ta enemon? Nekje sem slišala da je to zelo ogabna zadeva za pit? user posted image Kolko kg vama pa je uspelo shujšati v teh 17 dneh? Tko, da preračunam kdaj lahko preneham z dieto user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 12:29:13   
maxi133
aja, še eno vprašanje...  A ve jeste strikto po jedilniku ali si malo prilagajate glede na to kaj lahko določen dan ješ? Ker meni ravno vse na menuju ne tekne user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 19:10:42   
RAKICA1
ojla vsem skupaj upam da ste bile danes vse pridne in da niste grešile ker jaz sem


maxi kupiš ga v merkatorju vem da ga majo ker jaz delam in vem da ga mamo samo probala ga pa še nisem tko da nevem kakšen je okususer posted image user posted image user posted image  aja jaz se pa ne držim veš vsega natančno vsak dan kako naj jke se kar sama prilagajam kaj bomjedla in kaj mi paše je pa res da nisem preveč zgubila zato ker sem vmes kar grešila samo vesela pa sem da se nekaj vseeno pozna da sem zgubila no od jutri bom pa pridna sem čisto pozabila da sem poklicana na poroko na začetku julija tko da moram malo trebuh zgubiti da bo oblekca lepo stala na meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da nebo trebušček ven padeluser posted image user posted image


(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 19:17:23   
n€na
jaz se tudi ne držim tega kar piše v knjigi ampak jo imam samo za usmeritve, kaj kam spada....imam pa največje težave z sadnim dnem ker me ne nasiti...
enemon jaz imam nevtralen okus in je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bom naslednjič poizkusila z okusom čokolade, ker to imam zdaleč najraje (čokolado) in upam da mi bo okus enemona tudi v redu...

kile pa povem v petekuser posted image user posted image user posted image user posted image


Sem pa na bolniški za tamalo in ko se ne ukvarjam z njo kar naprej neki iščem za jestuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 19:21:24   
n€na
sem čisto pozabila da sem poklicana na poroko na začetku julija


jaz tudi...da ne greva slučajno na isto ohcetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?