|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009 2. del
4.6.2009 20:41:29   
Muca83
Meni pa neki ni jasno - a se v tisti informativni izračun vpisujejo zneski, ki so bili plačani ZA določen mesec ali ki so bili nakazani tisti mesec (npr. pod januar ali se vpiše plača, ki sem jo dobila februarja za januar ali plača, ki sem jo dobila nakazano januarja)?

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Cavalierka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Avgustovke 2009 2. del
4.6.2009 21:25:32   
modrasmotka
hoj da vam še jst napišem kaj je na novo.
za seznam:+6 kg naslednji pregled: 9.7.2009
danes je šel moj zraven ko smo imeli UZ in je bil čisto presrečen,preplavljen z čustvi ko je videl to naše dete.G mu je vse razložil vse dele telese kako se vidijo,kako leži...sam je pa naše dete kr lumpek.ritko ma dol in zopet nismo videli katerega spola jeuser posted image .pa tk bi rada vedla kaj pričakujemouser posted image user posted image .

alisa  tebi so že sedaj napisali napotnico za v bolnišnico?meni je danes komi dal potrdilo za paket pa porodniško.nekam zlo počas to pr njemu laufa

muca83  sj pr nas mamo tut zlo čudn naret pr G.najprej prideš do sestre ti da karton.potem greš čez ene vrate je tak poseben prostor da se lahko pripraviš-slečeš.nato šele do zdravnika.vedno uprašam sestro a se moram slečt pa vedno mi reče da ja.klub temu da potem nč ne gleda.zlo butast mamo naretuser posted image

jutri mam zopet os.zdravnika pa spet me pošle na toto butasto komisijo.že dons sm jezna k 500user posted image k zadn mesec me bodo jezil.porodniška se mi pa začne 10.7 lih za moj goduser posted image .bom vidla kak odgovor bom dobila.

AJA je reku G da naj pazim na gibe me moj usak korak spomne kako hodim.bolj počas,ne tk po petah,ne tk hiter,ne skakt....user posted image joj je tk začel pazit name kot nov avtouser posted image .

zj gremo pa ajat.nočko vsemuser posted image



(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Avgustovke 2009 2. del
4.6.2009 21:28:28   
aprilčica07
Ojla babnice,

mene je grlo začelo matrat, me praska kr fanj, tamali pa kašlja in smrka, pa nekam sumljiv se mi je zdel... Sicer je jedel in bil prav razposajen in igriv, ampak meni neki ni všeč.... kr naprej mu iz nosa teče....boo, bomo vidli kaj bo iz tega ratalo... zdaj sta šla moja dedca spat.user posted image user posted image

alisa: sem se nasmejala ko si pisala kako gre tvoj počivat... ti dam jst mojga? obvezno, ko pride iz šihta mora malo poležat, 10 15 minutk, največ pol ure.. in to skoraj vsak dan.. meni gre takooooooooo na jetra, ker v tistih parih minutkah začne smrčat.... jao... jst bi tudi malo odmarala pa mi kr nikoli ne rata, ampak ne da bi moj kaj težil, ampak vedno kaj najdem, da je za delat, pa nikoli ne počinem... noge imam take pa kot hlode, pa hrbet me začne bolet in tako dalje.. ma se ne damuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
muca83: nevem kako je z vpisom plač, sem že delala enrkat te reči, ma nimam pojma kaj in kako upoštevajo plače za porodniško.. jst samo vem, da sem imela celih 70 eur več porodniške kot  plače....
romana24: nimam pojma kje kupiš tiste famozne gate, mogoče kašen Sanalabor ali kaj takega?
simonalokar: ti se kr počuvaj, da zdržiš do 36 tedna.... glede seksa po porodu.. hm,  se niti ne spomnim dobro kdaj sva spet začela ampak pre 6 tedni oziroma pregledom pr dr zagotovo ne, ker me je blo strah kašnih infekcij in podobnega sranja.. sva pa takrat hitro prešla v star ritemuser posted image user posted image user posted image se je poznalo, da nisem bla dosti šivana in je blo spodaj relativno normalno kr hitro...user posted image user posted image
serependity: zgaga? uf, mi je znano.. samo jst se moram pohvalit, da mi je ratalo kr jo uredit.. sem malo ugotavljala kaj mi ne paše in od takrat ko kombiniram kaj jem in kaj kdaj je situacija pod kontrolo... sicer se  še spozabim (recimo včeraj, ko sem požrla sladkarij za cel teden), ampak načeloma se čuvam, ker me je tako peklo, da sem spapa sedečke..

Danes je pa zadnji dan za plačilo dohodnine in jst  sem pozabila plačat.. moram jutri obvezno poravnat dolgove do države.

Jutri je petek, pol pa vikend. Baje bo vreme bolj slabo. Mi gremo jutri na en piknik od mojga, če bo vreme znosno. Moj je ponavadi po službeni dožnosti na njihovih mitingih dj, pa ker bo piknik tle blizek bi lahko jst in mali šla čekirat kaj se bo dogajalo, če  bo Jakob ok in vreme primerno. Za soboto nimamo planov, no, moramo it iskat sliko za tastov rd, kaj drugega pa ni v načrtu. V nedeljo pa je itak formula in takrat ima moj svoje rituale.

Tako, zdaj si grem nardit kašno domače zdravilce za grlo, pol tv, pol tuš, jutri pa delat.. Ma imam en tolko stvari še za uštimat predno mrknem na dopust, da me je kr groza. Poleg tega uvajam mojo namestnico in nama kr ne uspe, da bi se nekako ujeli.. Ampak ko bo treba, bo punca itak mogla delat. Ne bo izbire...

Lepo se mejte.



_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Avgustovke 2009 2. del
4.6.2009 22:08:28   
eee35
Romana: jaz sem vidla te gatke za enkratno uporabo v trgovini Chicco v Mercator centru v Šiški.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Avgustovke 2009 2. del
4.6.2009 22:17:37   
Katey

Jaz bom papirje oddala točno 4 dni pred nastopom porodniške, ker imam ravno takrat plačo in je rekla da ni problema če jih oddam tako pozno. Pa bom zadevo tudi urejala na CSD Kamnik.



< Sporočilo je popravil Katey -- 4.6.2009 22:19:21 >

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Avgustovke 2009 2. del
4.6.2009 22:18:19   
Katey
22

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Avgustovke 2009 2. del
4.6.2009 22:38:59   
Muca83
Katey, hvala za info. Jaz imam plačo ravno 7 dni pred nastopom porodniške. Saj bom šla enkrat v kratkem tja se malo pozanimat.

Bi mi pa res se ful poznalo, če bi se dalo kaj zmenit, ker sem zaposlena komaj od 1. januarja letos.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 7:01:38   
aprilčica07
Jutro,

sem sicer na šihtu, ampak napol bolna.. me tolko grlo boli, da je za znoret.. spali smo obupno, ponoči je tudi Jakob zakuhal, bomo vidli kaj bo med dnevom, ga ima moja mama, če bo kriza vem, da me bo takoj poklicala... a imate kašno idejo kaj lahko vzamem in kaj ne? me je strah, ker sem bla na začetku nosečnosti ful prehlajena in slaba in sem se nažirala z zdravili, pol sem imela pa slabo ns in so mi rekli, da lahko tudi od tablet.. zdaj pa nevem kaj lahko vzamem??

Jakob pa ima po mojem vneto grlo, tako, na hitro bi rekla, da ga spet grlo boli.. ni ponoči hotel niti pit, niti nič.. sicer vročina ni bla visoka in ni blo treba zbivat, ampak je bil kljub vsemu revež....bogec moj mali...

tako, da pridevidevam, da bo vikend bolj klavern... ampak ni kaj, važno, da se pocajtamo....

Lepo se mejte.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 7:35:28   
eee35
Oj...Ni dobro, ta prehlad, meni se je moj vlekel kakšen mesec, preden sem dala čez boleče grlo, smrkanje, vročino pa kašelj (najdalje je trajalo). Med z limono, velike količine. Pa čaj, čaj, čaj, Pa meni je pomagalo, da sem grgala v topli vodi stopljene pol žličke sode bikarbone, večkrat na dan. Sem pa tudi par lekadolov pojedla, nisem imela izbora, če sem pa delala...Drži se!!!!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 8:23:52   
Flora2
Jutro,

končno petekuser posted image , se mi zdi da se mi že pozna to, da delam samo še naslednji teden, ker delovnega zagona nimam popolnoma nič več, dela pa še vedno čez glavo. Sem pa vesela, ker gremo punce danes na babji večer, malo za dušo in sprostitev.

Ojej aprilčica tole s prehladom je pa zoprna zadeva, ni pa čudno da je kar nekaj prehlajenih in bolnih glede na vreme in temperature.
Meni v primeru prehlada pomaga ogromna količina čaja, za grlo pa žajbelj grgram, poskusi bolje to kot pa neka zdravila za grlo. Pa ubogi tvoj fantič, upam da se čimprej pozdravite.

Kot je že Katey napisala se da na CSD Kamnik vse zmenit, mene je sama socialna delavka vprašala, če se mi kaj pozna če počakava do zadnje plače.






(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 9:50:12   
hruškolinka
živjo!
Pri nama pa izgledajo te stvari user posted image zelo slabo. Jaz se v bistvu sploh ne pritožujem, ker mi sedaj sploh ni do tega. Pa mojemu tud ne. Pravi, da mu ni glih, ker ima občutek, da ga bo potisnil svojemu otroku v usta (ker je menda že z glavo dol obrnjen). Svay poskusla nazadnje ene 2 meseca nazaj, pa je bil moj tako previden, sploh ni vedu, kam me loh prime, da ne bo kaj narobe. user posted image   Se pa zdaj veliko več crkljava kot prej, tako da je po tej strani malo bolj čutno.

(odgovor članu Cavalierka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 9:50:35   
Arwen
Dobro jutro!! Ste že spile kavico? Jaz sem jo ravnokar, ampak sem še vedno lena kot user posted image

Aprilčica07 – čajček z medom pa bo bolje. Če ne, ti pa še vedno ostane tista varianta med + čebula.user posted image user posted image Jaz tudi nekaj smrkam in kiham, ampak ni tako hudo. Pa naš sonček ima po moje isto virozo kot tvoj – je tudi kašljal in vročino imel en dan, zdaj mu pa samo še iz nosa teče na ful. Dve noči smo imeli pestro, danes je pa spet končno celo noč prespal v svoji sobi.

HeGa – malega vozimo na bioresonanco v Kranj.

Modrasmotka – vaš mali je pa res pravi lump. Upam, da izvesta spol na naslednjem pregledu.

Romana24 – tiste hlačke imajo v Sanolaborju v Mercator centrih. Jaz si jih moram tudi nekaj nabavit.

Včeraj popoldne smo imeli obiske iz tujine (so na dopustu v Slo) in smo se starši grozno zabavali, ko smo poslušali našega in njihovega otroka kako komunicirata. Vsak je nekaj po svoje gonil, drug drugega v bistvu nista čisto nič razumela, ampak sta se vseeno prav luštno zaigrala. user posted image Res so posrečeni teli naši srčki.

 

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 9:51:20   
go_ta
Evo mene v službi, napol spim ... Hvalabogu, da je petek!user posted image
Flora, se strinjam s tabo, jst tud izgubljam delovni zagon, ko vem, da samo še dans in 10x delamuser posted image  Komj čakam! pa še 9 dni do UZ-ja in morja!!!
Aprilčica, boga ... pa sj ni čudno, glede na to vreme - enkrat 30, drugič 10 stopinj- kako ne bomo bolni! Najbolš da sma velik piješ pa med ješ. Rajš izbiraj domača zdravila, če pa bo hudo, tud lekadol (3x na dan, to je to). 
Včer sm pa od sosede dobila ful cunjic za user posted image  in je vse tko mičkenouser posted image  Mislim, da do 6 meseca mam oblačilc dostuser posted image , zdj rabim še par drugih stvari, morm nardit spisek pa en dan vse kupit, da ne bom na koncu letala, k se mi vrjetno ne bo dal. Sam em že zdaj glava boli, kolk strojev bo treba oprat cunjic. Vsa čast za naše mame, ki so na roke prale!
Grem še mal posrfat, pa se tipkamo. Dons sm pa res lena!

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 10:10:30   
Sanikaa
Dobro jutro punce!!
Mal sem brskala in najdla v Atlantisu vadbo za nosečnice. Me zanima če je mogoče katera šla? Kako ti je bilo všeč?

Aprilčica07 za vse infekte v ustni votlini in za grlo je super Betadine raztopina za grgranje. Vsebuje jod in deluje na bakterije, gljivice in viruse. kontraindicirana je pri pacientih ki imajo težave s ščitnico. Meni odpravi boleče grlo v 1-2 dni. Ni primerno za otroke , ki ne znajo vse izpljunit. Za enkrat ne uporabljam za Vida niš razen paracetamol svečke ko ima vročino...za grlo bom pa začela Gengigel razpršilo. Vsebuje hialuronsko kiselino, ki je popolnoma naravna snov v našem telesu. Odlična je pri vneti dlesni (v enem dnevu je že boljše) sodeluje pri imunskem odgovoru telesa in upam da bo tudi na grlo dobro delovalo. Gengigel baby je tudi odličen ko bodo dojenčku zobki rasli da se pomiri boleča dlesen.
Upam da boste kmalu boljši. Nama se je smrkanje kar na en teden razvleklouser posted image

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 11:15:14   
eee35
Jaz pa sem že zjutraj požrla pol sladoleda Ben&Jerrys. Čokolada, vanilija in oreščki makadamia obliti s čokolado. Popolnoma svinjskouser posted image  dobro. Sem grozna, res, nimam več moči do tega, da sem tako požrešna, spet bo kreganje pri ginekologu... moram se malo bremzat, res, pismo. Samo še moja starša gresta, pa bo bolje, mami preveč kuhauser posted image  V soboto moj itak bo demontiral pečico in ploščo, pa ne vem, če jih bo dal nazaj...To bo še veselje, ne vem, se pogovarjava, da si kupiva takšno prenosno kuhinjo malo pa eno mizo poceni. Ker nova kuhinja bo čez kakšen let šele. Joojuser posted image  Midva sva norca....

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 11:17:09   
Alisa
Sm na hitr mal, preden spet kdo prleti naokgrog od šefov;

- lena sem ko (ne najdem besede) še dobr da je petek. Tudi jaz nimam nobenega zagona za na šiht, dela je še ogromn preden zaključim sm ne da se mi več in tud veselja nimam večuser posted image .

Prehlad- meni je gin. rekel da lahko do 3 lekadolez C vitaminov vzamem na dan.
Drugač pa sebe in našga škrata mažem z justovo kremo po podplatu in moram potrkat, da prej kokr je bil non stop doma bolan, prehlajen,.... uglavnem 14 dni doma 3 dni v vrtcu, je zdaj od kar mažem z to kremo podplatke in zadaj za kolenčki med pregibom res ni nič kaj posebej prehlajen, mogoče da včas ko ga moj dragi bučman ne namaže par dni pol se pa hitr iz noska kaj pocedi.
Tako da bomo kar uporabljali to tudi pri drugem.




_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 11:41:51   
aprilčica07
Ojla

sem bla v lekarni in mi je dala neke bombončke, kao, da pomaga.. bomo vidli.... bom pa šla pol še po tisto raztopino, kar mi je Sanikaa predlagala, da provam... ker me boli ko sv....user posted image
Alisa: jst tudi mažem malega z justovo kremo od materine dušice in mu ponavadi pomaga.. je pa res, da ga zdaj od kar je blo bolj toplo nisem mazala, ker sem mislila, da so vse nevarnosti mimo, pa sem se očitno uštela...
go ta: ja, to vreme je za crknit.. enkrat +35, pol +10, ni čudno, da smo vsi nekam kilavi...
eee35: oo, jst bi tudi sladoled, tako močno me pa tudi ne boli grlo.. imam tudi slabo vest glede mojih napadov hranjenja, bi kr jedla in jedla pa sploh nisem lačnauser posted image
arwen: tudi kašen čajček bo treba spit, itak.. ampak kaj ko mi ne gre..

Sem pa prej domov klicala, pa je mama rekla, da je mali ok, da nima vročine, da pa mu teče iz nosa sto na uro.. bomo vidli kako in kaj. Malo mi gre navzkiž ker je lih vikend in če bo kaj močno zakuhal nimamo dežurnega pedijatra tle pr nas, ampak bomo že rešli, da bo ok..

Lepo se mejte.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 11:54:27   
Flora2
eee35 sladkanje s sladoledom Ben&Jerrys ti je oproščeno pa naj kdorkoli reče kar hoče, to je pa zame najboljši sladoled kar sem jih kdaj jedla, me pa zanima kje si ga dobila, ker jaz sem ga jedla v Londonu pri nas ga pa še nisem zasledila in če ga imajo, adijo moji kilogramiuser posted image
Kako pa to da bosta brez kuhinje tako dolgo?


(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 12:01:19   
hel32
Dan!
Sem takooooooooo lena danes, da sem spala do 10tih, smo včeri neki delali pa sem dkuhala večerjo za 5 ljudi pa sem
bila ubita zvečer, noge me tako bolijo, da ni za povedat, danes sam skuham in to je to,
dan za lenarjenje.
Jaz si tudi morm une hlače za 1x uporabo kupit enih par, nikol ne veš, pa za doma po porodu so tudi fajn!
Grem naprej lenarit, pa še vreme je tako user posted image ,očke mi jr skup lezejo.
Včeri zvečer se je moj user posted image odločil da mi zrihta frizuro odspodi, ker jaz pa njemu, in jaz lepo sedim in se pogovarjema, on dela svoje,
nakar reče, da je gotov, in moj bučman mi je odstranil vse dlakeuser posted image user posted image ,no saj po eni strani boljši, bom mela pač dolgo mir,
toti moški, se sreče da jih mamo!
Aprilčica, želim ti da se čimprej rešiš prehlada, veliko čaja z žajblom pij, in kake granobil pastile so tudi naravne,
sicer ti je sanikaa dobro svetovala.
Ja eee35, boš malo mogla pazit kolk poješ, jaz si na mesec privoščim en magnum, več ne upam zaradi sladkorne.
user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem, ki boste počasi odpikale službo za  leto, jaz pa sm že zdaj doma 6 mesecev in se mi kr vleče, če imam začetek prodniške 4.8.
Helena 28t 2dni

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 12:11:13   
Lorian
Pozdravljene punce. Imam kar slabo vest, ker se nič ne javim, ampak res nimam časa, ne vem kaj šele bo, ko dobimo še enega člana?
Sem ok. trebuh raste, mali brca, imena še nimamo, pa vozička tudi ne....se sploh ne morem odločit kaj bi. Za seznam naslednji pregled 03.07.2009, še prej pa 16.06. pikica, ker sem rh negativna. Aja kg +14.

Lepo se imejte!

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 12:30:14   
sams
ojla drage moje,
jaz pa sem se ostrigla in sem si fuuuul lepa user posted image . najboljša frizerka do sedaj!!!! To je bil balzam za mojo dušo, tako sem vesela, da komaj čakam naslednjič (upam, da ne bom razočarana)!!!

Alisa, aprilčica, kaj je to justova krema in kje se jo dobi???? Jaz bi jo šla nabavit in to takoj!

kerala in  hel32, koliko pa stanejo te alternative (homeopatija ipd.)?

Romana24, hlačke za 1x uporabo dobiš tudi v lekarni, če pa boš kje blizu Izole, ti vem povedati tudi, kje jih dobiš tam in še bolj poceni so user posted image . Jaz sem jih po porodu uporabljala do konca čišče, ker so mi bile fuuul praktične. Patronažna sestra mi je rekla, da jih je tudi ona tako uporabljala, ker je bilo bolj elegantno.

aja, aprilčica, zanimivo, da si pozabila plačati dohodnino a delaš na davčni user posted image . Kako že pravijo o kovačevi kobili????

kerala, upam, da si se imela dobro na čveku v LJ in da je pasalo. Boš šla kaj na primorski sejem?

Uf, jaz sem že lačna. Kje je še kosilo.....
Aja, sem vam že povedala, da imam fuuuul lepo novo frizuro user posted image ? Če nisem (haha), vam povem sedaj. Sem kot filmska igralka user posted image .

(odgovor članu Lorian)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 12:42:00   
Flora2
Sams super za frizuro, a da si lepa?user posted image , verjamem, se paše takole razvajt ne?
Mene pa moti to, da bi si rada kaj lepega kupila, kaj takega kar sem prej nosila pa ne greuser posted image , sva bila prejšnji dan po trgovinah za user posted image in sem videla na kupe cunj ki bi jih z veseljem nosila ampak bo potrebno še počakati.

hel32 ti si prava uživačica, ti si kar privošči če si lahko doma samo uživaj.
user posted image super je tale tvoj intimni frizer opravil nalogo, vse ali ničuser posted image .

(odgovor članu sams)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 12:52:45   
HeGa
Sams  user posted image  za novo frizuro. Važička! Jst bom šla pa šele po morju enkrat. Res lepo slišat, da si tko zadovoljna.

Hja tele hlačke za enkratno uporabo so res super. No, jst sem jih kr v pralni stroj vrgla. Sem rekla, da vidim, kakšne bodo ven prišle in sicer kar na kuhanje. Pa so ble iste kot prej, tko da jih imam še vedno prišparane. (saj to mislite tiste mrežaste - so full hecne vidt)

Sem pa tudi jst na moji pikici sprobala materino dušico od justa, pa je revica takšno alergijo staknila, da sem mogla neki druzga zanjo kupit. Bom ponovno sprobala čez kake pol leta. Men je drugač super.

Srečnica jst! Sem bla dans na kontroli zaradi sladkorne, in glede na to, da imam tako visok sladkor, kljub totalni dieti, sem pristala na insulinu. Dobra stran tega je edino, da se bom špikala samo enkrat na dan 45 min pred zajtrkom. Upam, da pri tem ostane.

Aprilčica bogica. Upam, da te čimprej neha vsaj grlo bolet. Vem, da lahko vzameš Granobil za grlo. Pa kar lepo si čajčke kuhaj z limono in medom.

Ta teden sem bla tud jst pa CSD in mi je rekla, da če prinesem obrazce v juniju, potem gre notri majska plača, če pa jih prinesem v juliju potem pa gre notri tudi plača za mesec junij, ne glede na to ali je že izplačana ali ne. Tko, da jst bom oddala julija.

(odgovor članu sams)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 12:54:45   
aprilčica07
hel32: ej, isto je naredil moj meni prejšnji nedeljo.. ker sem šla v pon na pregled sem hotla bit lepa, pa si je gospod me malo prvoščil...user posted image user posted image user posted image user posted image   bit doma tudi paše en cajt, pol se pa začne vlečt in rataš štuf, no, vsaj jst.. vem da dokler nisem imela izvidov od amnio ne bi niti pod razno hotla it delat, pol pa ko se je začelo obračat na bolše sem bla kr vesela, da sem spet tle med mojimi babikamiuser posted image
sams: krema od materine dušice  je od proizvajalca JUST, se ga ne da dobit nikjer v prosti prodaji, ampak preko kašnih zastopnikov, ki to prodajajo.. če boš rabla mi sporoči, imam eno kolegico ki se s tem ukvarja in ti zrihtam, ni blema...user posted image je pa krema kr draga, sicer se ne spomnim kolko stane trenutno, ampak ni poceni.. je pa ne porabiš tako hitro, dobra je, tako, da odhtehta vsak centič..
super za frizuro, to je res balzam za babjo dušo, ne?  glede plačila dohodnine me je lahko sram, kajne?user posted image user posted image ampak sem bla zihr, da je zdanji dan danes, pa sem se uštela.. no, bom danes zagotovo zadevo poštimala:)
lorian: daj se večkrat oglasit
flora: jst bi tudi kaj lepega nosila, kar sem lahko prej nase dala, pa zdaj to ne gre... sem šla zadnjič v eno štacuno, kjer vedno kaj najdem in sem bla takooo slabe volje, itak da za nosečnice ni blo nič, ampak sem se kr vidla kako bi se zakopala v tiste kupe in gledala kaj zase, v normalnem stanju namreč.. ma bom nadoknadla kasneje, brez skrbiuser posted image user posted image user posted image .

Še malo pa gremo domov, jupi... da si naberemo novih moči. Lepo se mejte.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Avgustovke 2009 2. del
5.6.2009 12:55:22   
romana24
Hlače za enkratno uporabo: ja jest pri prvem nisem mela tega ker mi nobena ni predlagala in sm si oblubla da pri drugem ne bo tako. V porodnišnici so nam dal samo 2-je na danuser posted image . Valda pa vsakič k se umiješ bi si tut tiste mrežaste hlače zamenjov, sej jih kar teško nazaj gor spet spravišuser posted image . Pa za doma bo tut prov pršlo da ne bo tok cunj za prat tisti čas ko traja čišča.

Just kremce: jest jih mam en kup doma, ker vsakič neki kupim, sam potem pozabim za kaj pomagajo in jih ne uporabljamuser posted image . Čeprov sem pa slišala da za otročke pa res pomagajo sam vedet morš kerauser posted image user posted image user posted image

Še za seznamček: Pregled 10.06  +11user posted image user posted image

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?