|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: najlepši kamp v istri
23.6.2009 20:58:13   
maja&m
ursa30- mi pa peljemo prikolico naslednji vikend dol (4.7), mi pa potem ostanemo dol od 10 do 25.7. Kje se dobimo?user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: najlepši kamp v istri
24.6.2009 10:23:33   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

ursa30- mi pa peljemo prikolico naslednji vikend dol (4.7), mi pa potem ostanemo dol od 10 do 25.7. Kje se dobimo?user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  najbolje kar na terasi, kjer se zvečer kao dogaja, 12.7. ob 20.00 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: najlepši kamp v istri
24.6.2009 13:01:43   
maja&m
jeeee, bomo pili koktejle?Majo kar dobreuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: najlepši kamp v istri
24.6.2009 13:02:48   
maja&m
aja, kako se bomo pa prepoznali?user posted image user posted image Boš imela rdečo vrtnico?user posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: najlepši kamp v istri
24.6.2009 16:17:37   
ursa30
pridem s kolesom in rdečo vrtnico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: najlepši kamp v istri
25.6.2009 21:51:18   
mes66
Lep pozdrav!
Vidim,da se pogovarjate,da greste v Vrsar-valkanela.Mi tud gremo 1 julija za 10 dni.Gremo pa prvič tja in upam,da bo ok.Malo me vreme skrbi ko ga zdaj tk serje.

_____________________________

Klavdija

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: najlepši kamp v istri
25.6.2009 22:24:17   
maja&m
mes66- nč bat, ga bomo pa na terasi piliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mes66)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: najlepši kamp v istri
26.6.2009 8:31:46   
mala zirafa
Samo malo dobre volje, pa bo!

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: najlepši kamp v istri
26.6.2009 8:33:22   
mala zirafa
Maja &m, koliko pa boste plačal za 10 dni?imate kako družinsko ponudbo.Rezervirate prej?meni je čudno ke rpride prek maistr ceneje, pa ne vem kako je to možno?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: najlepši kamp v istri
26.6.2009 10:13:30   
maja&m
mala zirafa- nič nimamo rezervirano. A to misliš tiste ponudbe, ki jih oglašujejo na njihovi spletni strani? Ne vem kako to poteka. Preko česa pride ceneje?
Mi imamo takole: imamo svojo prikolico (katere najemnino pač ni treba plačati), potem pa grem ponavadi na njihov cenik in si izračunam koliko nas bo približno stalo. Ponavadi vzamem za izračun višjo oz. srednjo ceno parcele (da mi je bolj realno). Glede na to, da se cene na netu vedno ne ujemajo s tistimi na računu (na netu je v €, na računu pa v kunih, razlika je pol v menjalnem tečaju), pa je končna cena približna oz. manjša kot pa sem izračunala. Lahko je pa tudi kdaj kakšen € višja (samo nikoli ni ekstremov). No in če ti še to povem, da sem si izračunala, da nas bi letos koštalo 14 dni oz. nočitev v Valkaneli (z lastno prikolico), 4 člansko družino (2 odrasla, 2 otroka do 4 let) cca 440 €. Uf, že odštevamouser posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: najlepši kamp v istri
26.6.2009 16:53:16   
mala zirafa
Zakaj je pa meni izračunalo 189 evrov na teden?" odrasla 1 otrok nad 5 let?

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: najlepši kamp v istri
26.6.2009 22:05:23   
maja&m
mal več podatkov še daj (šotor, prikolica, koliko nočitev).Se pravi 1 otrok nad 5 let in 2 odrasla, 10 dni (9 nočitev) in kaj prikolica ali šotor?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: najlepši kamp v istri
26.6.2009 22:37:49   
maja&m
Sem šla še enkrat pogledat in sem videla,da sem se zmotilauser posted image user posted image  Za naš dopust sem izračunala takole:
Termin: 10.7-25.7 (15 nočitev)
Odrasla:2
Otroci:2 (oba do 5 let)
Po osebi nas pride 210€, parcela (srednja cena) 195€, taksa 3€, prijava 4,8€. In tako vse skupaj znese za cel dopust 412,8€. Po ceniku objavljenem na njihovi strani.

Za vas sem pa izračunala takole: 10 dni (9 nočitev), 2 odrasla in 1 otrok (nad 5-12): Po osebi 157,5 €, parcela (če je prikolica) 117 €, če je šotor pa 99 €, taksa 1,8 € in prijava 3,6 €. Tako vas pride cel dopust (če je prikolica) 279,9 € oz. če je šotor, pa 261,9€.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: najlepši kamp v istri
29.6.2009 21:19:25   
mes66
Ojla!
Ja bomo ga pa mogli malo bolj lumpat.Sam otroci bodo bolj krizauser posted image ,da jim kaj dopoveš,ker imam enega starega 4 leta,drugo pa 2.
Mi smo pa rezervirali preko njegove firme in smo plačali 300 evrov za 10 dni.Bom vidla kaj vse bom pa mogla še tam plačat.Al samo takso,ali tud prijavnino.

_____________________________

Klavdija

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: najlepši kamp v istri
29.6.2009 21:52:09   
maja&m
mes66-ja prijavo sigurno plačate. Če pa letujete preko firme, ki je sigurno na pavšalu. Potem boste plačali še takso (ta ni tako visoka). Vsaj tako je bilo včasih.

(odgovor članu mes66)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?